Partyflock
 
Forumonderwerp · 772957
Werkzaam bij Iron-Lounge
Artiest {SHOWLIST artist 5873, 41941}
Iron-Lounge en ProjexX hebben de handen ineen geslagen om DJ Contest 2005 op te zetten.

Na de vele contesten in club/trance en hardstyle in het verlezen zullen de twee organisaties op zoek gaan naar een hardcore talent, in de stromingen early rave, oldschool en mainstream.

Het DJ Contest zal bestaan uit 6 voorrondes, 2 halve finales en een finale. Er zal op 20 mei gestart worden met de eerste voorronde, op 19 en 26 augustus zullen de halve finales plaats vinden en op 16 september zal de finale zijn.

Elke voorronde kunnen er vier deelnemers plaats nemen achter de draaitafels om vervolgens een half uur hun eigen set ten gehore te brengen. Nadat alle vier de deelnemers geweest zijn, beslist de jury over twee deelnemers die afvallen. De overgebleven deelnemers zullen nog een set ten gehore gaan brengen en een battle.
De winnaar van de battle zal doorgaan naar een van de halve finale’s.

Bij elke halve finale zullen drie deelnemers het tegen elkaar opnemen in diverse battles, waar uiteindelijk van beide halve finales één deelnemer overblijft, zodat op de finale twee deelnemers de strijd tegen elkaar op zullen nemen.

De winnaar van het DJ Contest wint de prijzenpot en een optreden op het spetterende eindfeest, waar op dit moment verder nog niets over verteld kan worden.

Woon je in Noord-Holland (Den Helder – Amsterdam), ben je minimaal 16 jaar oud en draai je hardcore in de bovengenoemde stromingen? Meld je dan snel aan!

Kijk voor meer informatie op www.iron-lounge.nl en om je aan te melden www.projexx.net
laatste aanpassing
Artiest Cujo
ingeschreven, maar waar wordt het eigenlijk gehouden of ben ik gewoon blind ?? ;)
 
Artiest The Carcass
idd , je ken ook kijken naar het archief van de dj

alsof elke dj te laat komt :vaag:


ga me inschrijven en kijk wel :yes:
het word in de den helder gehouden het staat er idd niet in waar het gehouden word

maar goed hier het adres
Cludepartment
koningstraat 25
1781 KC den helder
 
Artiest Buck
Uitspraak van verwijderd op donderdag 12 mei 2005 om 00:08:
idd , je ken ook kijken naar het archief van de dj

alsof elke dj te laat komt


ja dat vind ik ook :S

maar ja ik zal me dan ook gewoon inschrijven als we gekozen worden kunnen we maybe wel carpoolen he :P
OKEEEEEJ naa veel overleggen is besloten de woon grens te laten vervallen
dus iedereen die zich in wil schrijven leef je uit .

Zo lang het maar binnen nederland blijft
Artiest {SHOWLIST artist 31027, 16404, 58027}
Vage inschrijving hoor, maar ja...

Die niet neukt, komt niet klaar...
Artiest {SHOWLIST artist 79055, 8541}
I'm in..
das mooi nu de rest nog
wist niet dat er zo weinig hardcore dj's waren kom op mensen er zijn nog een paar plekjes vrij
voor morgen is er nog 1 plek over wie meld zich aan
Artiest Snoggy
Ik wil wel maar ik draai jump O:) stuur maar bericht/email als ik nog mee kan doen :)
alleen oldschool / early rave en mainstream hardcore
dus sorry geen jump
en hoe was het?
Artiest Rase
Was wel leuk,alleen een beetje rustig.
1 onbetwiste winnaar .... DJ SICA :respect:
als het nou niet volraakt met aanmeldingen... gaat het dan wel gewoon door?
tuurlijk!!!!!
dan gaat het gewoon door dan nemen we vanzelf wel contact met je op of je op een andere datum kan

op dit moment zijn er nog wel een aantal data's open dus als jullie nog mensen weten die wel mee willen doen laat ze zich dan inschrijven
ik weet niet of het helpt om er een agenda vermelding van te maken? dat het dan meer mensen opvalt ofzo? kan wel ff wat andere forums spammen :D
ehm.. ff een (misschien dom) vraagje, maar hoe werkt zo'n battle nou precies?
om de beurt een plaatje leggen.....
dat dacht ik dus al.. .maar krijg je dan geen problemen als de 1 oldschool platen meeheeft en de ander hardcore?
Dat is dus het hele idee achter een battle dan pas kan je laten zien hoe goed je echt bent een solo kan je in studeren een battle niet

vor de gene die nog forums vol wil spammen de contest staat in de agenda voor morgen
ja okee, dat snap ik ook wel, maar als ik mainstream @160 170 bpm draai, en iemand anders oldschool @ 120- 140 bpm ofzo... dan moet 1 van de 2 platen gaan draaien die die misschien helemaal niet kent... maar ik loop op de zaken vooruit... we zien morgen wel, heb er iig zin in :D
Ja Demonic dat heb je wel vaak idd...

Maar daar kun je nu toch niks aan doen... Ik bedoel morgen zie je wel wat iedereen een beetje draait...
Is ook zo.. we zien wel wat de avond brengt, suc6 in ieder geval';)
Artiest Sica
K wil iedereen ff suc6 wensen vanavond!:D:yes:
koningstraat 25
1781 KC den helder


hier is het dus he......
pirky gewonnen? ik had het op een gegeven moment wel gezien :P
jullie waren allebei steengoed (Y)
laatste aanpassing
pirky heeft met 4 punten verschil gewonnen

maar dat maakt niet uit,ik ben een trotse verliezer:P
das erg close, maar je staat al in de finale van loudbass ook zag ik (y) gaat goed zo...
Hee mensen was erg gezellig vrijdag, lekker gedraaid met MAto... Misschien zie ik je wel bij Loudbass nog ;)
*KICK!!!*

hmm... nog steeds een aantal plekjes vrij....
ja wil niet echt vlotten met aanmeldingen ondanks de dat voorwaarden versoepelt zijn je hoeft niet meer uit noord holland te komen en die half jaar ervaring is ook niet nodig
wat nog een oplossing zou kunnen zijn is industrial toelaten als extra stijl... of frenchcore ofzo, ik weet niet of dat een optie is...
Werkzaam bij Relive Events
Artiest Arno
Uitspraak van Dj Demonic op woensdag 15 juni 2005 om 22:18:
frenchcore


Hmmm... niet helemaal mijn favo muziek, maar misschien dat meer mensen trekt :-)Den Helder goes hard!! :yes:
laatste aanpassing
gezien de vorige voor rondes mag er dus ook al industrial gedraaid worden
Ik heb me ook opgegeven een poosje terug voor as vrijdag :)
Kwam er nog iets van een mailtje ofzo? Zoiets dacht ik gelezen te hebben toen ik me opgaf
Devesh>> ik had me nog een keer opgegeven voor de 15 e maar ik kan helaas niet, ik heb je een privebericht gestuurd, maar via deze weg doe ik het ook maar even..
sorry..
Nog meer mensen die hier hebben mee gedaan ??
Hoe gaat het nu verder ? Wanneer zijn de volgende rondes (halve finale) ? Deze vragen ook aan de org. gemaild, maar helaas nog geen antwoord op gehad.
Ik weet t ook niet :(
Vage shit...
Geen nieuws dus nog?
Niets meer van ze vernomen tot nu toe :(
Heb zo het vermoeden dat de halve finales helemaal niet meer komen ? Wil misschien een van de heren hier even op reageren ?
ja ik bedoel inschrijving was ook heel vaag via een nummer dat je moest bellen voor .. euro per gesprek.

Vervolgens draai je 2x voor ze, win je de voorronde en dan niks..

De prijzen waren wel leuk!
uit de voorwaarden van de site:

"2.3 De organisatie draagt zorg voor duidelijke informatie voorziening naar deelnemers via e-mail en website."

hmmmmmmmmmm wat klopt hier niet ?? ;)
Volgens mij mag er geen hardcore meer gedraaid worden... althans dat lees ik op de site