Partyflock
 
Forumonderwerp · 609741
Wat is het beste betaalmiddel op de party's en welke sucks?
Zo'n soort "chipknip" vind ik SUPER handig!!!

Bonnetjes zijn vervelend :/
gewoon muntjes ofzo
van die papiere dingetjes hebk echt hekel an, die raak je steeds kwijt
Zelf vinnik geld makkelijker, maar aan het eind van de avond mis ik altijd de helft... :S
Toch maar een keer pinnen proberen
Maar kweet dus niet of je op elk feest binnen kan pinnen
ooow, op die manier :$

Muntjes zijn idd makkelijker dan die papieren dingen... Die raak je echt altijd kwijt
En dan kom je ze ergens diep in je broekzak tegen als je thuis bent :S
Wat doe je met de overgebleven middelen?
Ehh, ff denken, ik ga ook voor de muntjes, meestal het snelst
jammer van id-t dat ze niet die muntjes bleven hanteren. nu krijg je die crap-zooi van papier dat is echtr minder! :(
k zou ook zeker voor chipknip gaan !
gewoon een pasje...en zakken vrij voor je andere rotzooi die je mee sjouwt
Hmmm een jongen die alles betaald! :devil:
Tank girl (of is het Fantasy woman? :-p) snapt het :-D

Die chipkaart dingen vind ik niks, bij Sensation hadden ze dat, had toch regelmatig het idee dat er net ff iets te veel van m'n kaart werd gehaald bij de bar :-(
Ik was het tanky, ja ik vind het zelf de beste oplossing!
gewoon geld, want de volgende dag kom ik er altijd achter dat ik nog vet veel muntjes over heb!
 
Muntjes!!!! Die papieren dingen zijn gewoon kut!!!
Muntjes zijn natuurlijk fijner.. en makkelijker in je broekzak te vinden.. MAAR als je veel muntjes haalt is 't echt onhandig, dan heb je zo'n knoeput van een broekzak.. Daarom zijn die bonnetjes weer fijner :)

Maar die bonnetjes kreeg ik op Awakenings op een gegeven moment niet meer uit m'n broekzak :$
Ze waren helemaal vastgeplakt IN m'n broek.. :S

Dat is dus wel weer 't nadeel van die bonnetjes..

Aaaaaaaargh ik weet 't ook niet meer hoor!
munten, alleen moeten het er dan niet zoveel en zo zwaar zijn als die van de HMH :s

cash is niets, veels te veel gedoe met teruggeven.
Chipknip vind ik ook niets, want dan heb ik totaal geen overzicht hoeveel er meer op staat. Ga je ff drinken halen voor mensen, blijkt er niet meer genoeg op te staan. En idd dat er teveel wordt afgehaald.
Bonnen raak je te snel kwijt en lossen op ofzo in je zak.

gewoon munten dus
Geld is niks voor een groot feest, duurt veel te lang.

Munten op zich heel makkelijk. Die van de HMH wegen helaas te veel en loop je met 2x zoveel.

Papier vindt ik drie keer niks, of verschrompeld helemaal of je vindt een strook terug in je rijbewijs.
Munten is eg wel beter

die papieren bonnetjes raak je veel sneller kwijt en ze worden nat kunnen scheuren tc etc.

cash is ook niks, krijg je lange rijen voor et wisselgeld enzow.. ;)
Artiest Raven
Munten is beter jah... Ik hou altijd min 2 muntjes over op het einde van de avond. Heb al hele collectie hier liggen .. :[
 
die bonnetjes zijn klote ja, die scheuren altijd enz enz
op sensation black hadden ze zo'n kaart
iedere keer dat je drank ging halen moet je je pasje in zo'n automaatje doen (net zo iets als pinnen)
en adn wordt het ervan af getrokken
das echt fijn, loop je niet met van die munten en bonnen te zeulen
 
gewoon 1 pasje waar ze al je consumpties op batsen.
na afloop betaal je die. dat lijkt mij het handigst, moeten ze natuurlijk wel genoeg plekken hebben waar je je kaartje kunt betalen.

munten zijn verders echt wel beter als bonntjes
Munten vind ik echt wel het handigst. Je hebt geen gezeik met wisselgeld, waardoor er geen onnodig lange rijen ontstaan. Het enige probleem dat je zou kunnen hebben is dat je aan het eind van een feest erachter komt dat je nog een hoop muntjes moet "wegdrinken" Gelukkig zit ikzelf bijna nooit met dat probleem, en anders komt het een volgend feest wel weer een keer op. Ik heb thuis wel een bak met iets van 30 verschillende muntjes over van allerlei feesten, maar das telkens maar 1 per feest ofzo.

En bonnen is helemaal niks, als je ze van elkaar los maakt, scheur je meestal al de helft overmidden, en na n paar uur feesten gaan ze aan elkaar plakken. Dat vind ik niks, doe mij maar munten!!
Munten zijn idd erg handig, alleen vind ik dat organisatoren niet ieder feest de muntjes moeten gaan veranderen. Want iedere keer zit je met munten over.... Dit snappen ze alleen in de HMH.


Okk het "chipknip" systeem van Sensation ( in de Arena )
bonnetjes, want die wegen nix...en nemen bijna geen ruimte in beslag. ik dou ze gewoon in mn portemonnee altijd..dus kan ook nergens aan blijven plakken/scheuren
Artiest GP
Idd muntjes alleen als je er veel haalt is het ook niet makkelijk :(. Eigenlijk zouden ze een chipknip moeten maken met een zelf te verhogen limiet voor het geval dat het iets duurder uitvalt ;). Papier is niks :(
Geef mij maar munten.Bonnetjes zijn waardeloos en die chipkaart van de Amsterdam ArenA is ook niet alles.Plus het feit dat ie beperkt geldig is waardoor je je geld dus kwijt bent na een aantal maanden.

Muntjes zijn het beste vindt ik
 
Munten vind ik alleen fijn als je vaker in zo'n tent komt. Anders moet je ze meestal per 5 kopen waardoor je je op het laats nog klem moet zuipen om dat op te krijgen.
Dat is wel irritant aan muntjes ja! Je moet ze op grote feesten vaaak per 5 of zelfs 10 kopen.
 
Munten, maar dan wel dat als je overhoud, je op een ander feest weer dezelfde munten kan gebruiken.

ID-T heeft dit een tijd gedaan, maar blijkbaar zijn ze er weer vanaf gestapt.

Lache is dat je soms van die grote gouden krijgt met een gat erin, die kan je meestal bij lokale festivals opmaken, hehe
muntjes(y)
bonnetjes(n)
per 5(y)
per 10(n)
ik ga toch voor geld, is dan wel even langer wachten met het teruggeven...

Maar die muntjes en bonnetjes raak idd altijd kwijt, of ik kom er na het feets nog een hele hoop tegen, en met geld hoef ik niet in een rij te gaan staan wachten om muntjes te kopen...
als je gewoon binnen muntjes gaat kopen ipv gelijk bij binnenkomst bij de jassen in de buurt.. dan hoef je echt niet te wachten in een rij hoor!!(y)
 
Iig niet het Duitse systeem waarbij je aan het eind van het feest je kaart moet afrekenen :S:S
Bonnetje scheuren,worden nat,plakken enzo..
Zooitje en is ook geen leuk aandenken als je er toevallig 1 of2 overhoud

Muntjes zijn wel handig alleen niet als je veel muntjes nodig heb.
Zoals in de Hemkade & HMH wel beter dat je ze volgende keer nog kan gebruiken,wel vervelend als ze maar 1x geldig zijn en je overhoud...

Chipcards zijn handigst, kan bij de pinpas,neemt niet veel ruimte in,weegt niet veel,scheurt niet..
maar inderdaad vertrouw ik dat barpersoneel niet echt als ze je credits afschrijven...vind dat daar nog wat opgevonden moet worden..
muntjes.. bonnetjes zijn zo klote of ze scheuren of worden nat :s
@mr Hat: Het is echt supermakkelijk die kaarten !!! Alleen moet je wel genoeg kassa's en personeel hebben voor een vlotte doorloop ! ;)

Ik denk dat zo'n drank(afstreep)kaart nog het makkelijkst is. Geen volle broekzak.... Geen flutpapiertjes..... En geen chipkaart, waar je geen overzicht op hebt. En wat een jongen die ik ken heeft gehad bij sensation is dat er helemaal niets op die kaart stond en naar zijn centen kon fluiten !!!
 
Munten en die dan op elk feest van die organisator nog te gebruiken zijn
Gewoon muntjes dus, duidelijke zaak :) Kunnen die Duitsers idd wat van leren :)
 
Werkzaam bij Basslinerz Music
ik weet wel een goed iets maar dat zullen ze denk ik nooit uitvoeren.

gewoon het drinken gratis weggeven :P:D
Muntjes ik vind die bonnetjes ook maar irritant. Heb je weer een paar die helemaal tot 1klein propje zijn opgevouwen of zo.
ik heb toch liever bonnetjes..gewoon in je portemonnee doen

in HMH krijg je volgens mij ijzeren muntjes..zit vet kut in je zakken vooral 20 stuks ofso...maar meningen verschillen
chipkaart
 
In natura!!! (y)
doe mij maar gewoon geld
dat gekut met bonnen die scheuren,plakken enz of
muntjes waar je er weer veel te veel van overhoud
(heb er van impulz nog 15 ofzow elke keer als ik
wat wou halen kwam er al een ander aan met zuipen)

en dacht ik eindelijk dat id-t 't ei van columbus
had uitgevonden met hun muntjes gaan ze weer over
op bonnetjes die maar op 1 feest geldig zijn
omdat die gieren besefte dat ze nu te weinig
winst maakte op wel betaalde maar niet
geincaseerde muntjes omdat je ze nu elk feest kon
inleveren

haal nu de muntjes ook maar in wat kleinere
aantallen bedoel als het feest al een tijdje op
gang is zijn de rijen bij de loketjes toch
meestal weg dus ga ik wel wa vaker halen.