Lijkt wel of jij of anderen jaloers bent/zijn om zulke foto's neer te zetten en zeggen dat zij het is
hij is niet nep... t is wel de ergste foto die erbij zit, ik heb ze allemaal al gezien.. maar hij is _niet_ nep.. zo staat hij in de playboy... ennuhh.. ja.. hou je kleding maar gewoon aan denk ik dan
Deze heb ik ook naast me hangen, uit de FHM
huh meen je dat??
tja tis geen goed naaktmodel nee dan maar kleren aan!
is dat nou een snor
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op donderdag 19 mei 2005 om 20:54:
haha ja oke maar maak er dan geen foto van voor in de playboy
dress2kill, de fantasie van joeyverveer en alligrator ligt nu in diggelen
laatste aanpassing
Ik zag net op een andere site alle foto's staan, maar ik ben een beetje teleurgesteld.. Een beetje liften kan geen kwaad..
en het is btw Touriya Haoud
wazig.. lijkt idd wel een beetje nep.. enne tsja niet echt mooi ofzo.. sowieso vind ik het echt een lelijke foto want dr hoofd staat er ook raar op, met die gekke ogen.. lijkt wel een beetje op dat meisje uit the exorcist.. brr
laatste aanpassing
Problemen bij Playboy fotoshoot Touriya Haoud
Veronica
Fotomodel en actrice Touriya Haoud ging voor een Playboy fotoshoot naar het Griekse eiland Santorini, maar daar is ze nooit aangekomen.
Op het vliegveld in Athene kreeg Touriya te horen dat alle vluchten naar Santorini niet doorgingen vanwege slechte weersomstandigheden. De hele ploeg is toen naar het Griekse eiland Mykonos gegaan. Daar kon de fotoshoot wel doorgaan.
Volgens de hoofdredacteur van de Playboy is het absoluut geen straf om naar de schaars geklede Touriya te kijken. Het is nog wel even wachten, de foto’s staan in het juninummer van de Playboy.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 19 mei 2005 om 21:04: