Partyflock
 
Forumonderwerp · 609106
PEKING - Een bejaarde man uit Peking heeft een datingbureau voor de rechter gesleept nadat die hem had gekoppeld aan een vrouw. Of de twee genoeg overeenkomsten hadden voor een bloeiende relatie is onbekend. Een belangrijk verschil was er wel. De vrouw was al enkele maanden dood.

De man ontdekte van een familielid van de vrouw dat zijn eventuele geliefde al lange tijd dood was toen hij belde voor een afspraakje. De rechtbank heeft het bureau opdracht gegeven het inschrijfgeld van bijna 40 euro terug te betalen, aldus de krant South China Morning Post van maandag.

Bron: Telegraaf


Op zich wel grappig, maar ook heel lullig als je je erop verheugd hebt :)
weet je wel zeker dat ze je niet tegenspreekt..
fijn is dat, sleep je ze voor de rechter voor weet ik veel hoeveel pekingse eurotjes :P

En krijg je alleen het inschrijfgeld terug..
laatste aanpassing
Je hebt in ieder geval wel een goedkope date :-P
 
hhehehe idd miss m, maar het zal je maar gebeuren:S damn
Misschien had het datingburo het wel goed gedaan en stond er bij het profiel van de man dat hij necrofiel is???? :S
Er zijn gasten die dat gewoon lekker vonden.

Wellicht per ongeluk het aankruisvakje "morbide" aangekruist op het formulier? In de trant van "ik weet niet wat het is maar het klinkt geleerd"?