Partyflock
 
Forumonderwerp · 757330
Waarschuw beheerder
wat heb je mee gemaakt met je huisdier?
en wat hebben ze er aan gedaan?
Waarschuw beheerder
mij vader heeft last van zijn moeder, waarschijnlijk krijgt hij vandaag of morgen een spuitje :'(
 
Waarschuw beheerder
Mijn allerliefste poes :( Vlekje...

Deed ineens raar, lag alleen maar, at niet echt, maar dat soort dingen had ze wel vaker van de warmte, maar na een dag of 4 maakte ik me toch wel ernstig zorgen, dus wij naar de dierenarts, blijkt ze een gescheurde milt te hebben :( :( :( :(
Wij er nog een paar dagen medicijnen geven, maar werd er niet beter op :( :( Op een gegeven moment lag ze uitgestrekt op onze vloer met er ogen half dicht te janken :(:( :( 1 diepe zucht en toen was ze dood :(

Bah echt verschrikkelijk, bel je de dierenambulance om er op te laten halen, doen ze er gewoon in een plastic koffertje :@ :@ :@ Tillen ze er op, loopt er nog een liter kwijl en bloed en andere troep uit er bekkie :( :( :( Had k echt niet willen zien.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Godzij dank nog niets ernstigs, wel een keer bloed geplast en splinter uit zijn poot moeten laten halen maar verder niets (afkloppen)
 
Waarschuw beheerder
Onze kat(er) Mohtje was gespiest door een saté prikker...
Ik kwam op dierendag thuis en toen ik hem over zijn rug aaide voelde ik zo die saté prikker er bij zijn rug uitsteken. Die stond in een plantenbak waar Mohtje blijkbaar doorheen was geraust. Die prikker was boven in zijn been aan de achterkant erin geschoten en kwam er bij zijn rug weer uit. Dierenarts heeft 'm eruit gehaald. Gelukkig was er verder niets geraakt, antibiotica kuurtje meegekregen en Mohtje is weer als nieuw. Ik wil hem nog lang niet kwijt :lief:


[img width=500 height=375 cacheid=001289bb0016c2e40b746e431a00a13548]http://www.mijnalbum.nl/foto.php?m=fto&a=72&id=1831916&key=UCWERUXH[/img]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Jemig Joe Joeh... das nogal wat!!! Eng verhaal hoor...
Gelukkig maar dat t allemaal goed gekomen is, voor t zelfde geldt was ie ergens anders doorheen gespiest!! Zn longen of hart ofzo... Brrr...moet er niet aan denken:no:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Ik ben es een keer op mn hamster gaan zitten. Die had dus wel zijn nekje gebroken! Was niet leuk, maar nu kan ik er wel om lachen! kutbeest.

Nu heb ik een hond. Die likt als Lassie ;)
Waarschuw beheerder
Bah echt verschrikkelijk, bel je de dierenambulance om er op te laten halen, doen ze er gewoon in een plastic koffertje Tillen ze er op, loopt er nog een liter kwijl en bloed en andere troep uit er bekkie Had k echt niet willen zien.

daarom vraag ik ook naar de ervaringen op pf.
die zijn anders dan in een boek.
bedankt allemaal :flower:
 
Waarschuw beheerder
Wij hadden vroeger 2 konijnen maar daar zorgden we niet goed genoeg voor (met verschonen etc en toen schenkten wij onze hollandertjes aan onze basischool. Iedereen blij en de kononijntjes ook natuurlijk. Maar een week later had iemand ze vermoord door ze in brand te steken en er stoeptegels op te gooien!!!!! Eentje leefde nog en moest alsnog afgemaakt worden. Is te gek voor woorden!! Politie was ernog bij gekomen maarja niets opgeleverd! Was echt een schok bij iedereen!!
dit vind ik zoooooooo erg respectloos dieren in de fik steken en dan nog dingen derop gaan gooien damn

mijn knijntje is gister weer geopereerd zijn tandjes weer getrokken {nu moet ie een kunstgebit:P}
Waarschuw beheerder
Ik heb mijn hele leven al dieren gehad, konijnen, honden, cavia's, een kat, varkens, kippen en ga zo maar door! Kan je wel 10 verhalen vertellen van verschrikkelijke tumoren etc. maar ik zal een wat leuker verhaal vertellen.

Mijn vader, moeder, broertje en ik gingen op vakantie en mijn opa zorgde in de tussentijd voor de konijnen. Toen we thuiskwamen zag ik een grote prop bloed in het hok liggen. Mijn vader ging kijken en achteraf vertelde hij dat 1 van de konijnen jonkies had gehad, het mannetjes konijn had ze allemaal half opgegeten. In de dierenwinkel hadden ze verteld dat het 2 vrouwtjes waren dus dit hadden we nooit verwacht. Inmiddels was het vrouwtje alweer zwanger.

We hebben ze toen uit elkaar gehaald en er is een paar weken laten een nestje met 8 gezonde jonge konijntjes geboren.

Mijn moeder vond het zo wel genoeg dus ze vond dat we het vader konijn moesten laten helpen. Afspraak gemaakt bij de dierenarts en mijn moeder zou het konijn 's avonds wegbrengen en de volgende dag weer ophalen. Zo gezegd, zo gedaan. We hadden nog gezegd dat ze het bruine konijn moest meenemen. 's Avonds gaat de telefoon: De dierenarts. Had mijn moeder het witte konijn weggebracht (het moederkonijn) weggebracht. Ze kwamen er pas achter toen het konijn al verdoofd en wel op de operatietafel lag!!!

Uiteindelijk zijn we het konijn gaan omwisselen en is het allemaal goed gekomen, maar we hebben wel helemaal dubbel gelegen!
Waarschuw beheerder
hahaha!:d
ik denk dat ze nu het verschil wel weet :P
 
Waarschuw beheerder
ik werk twee dagdelen per week in een dierenkliniek. Hoeveel voorbeelden wil je? Mishandeling en verwaarlozing niet meegerekend.
gr
*
Waarschuw beheerder
Toen ons katje klein was, was ze eens in een kastje geklommen. Maar onder in dat kastje, zat een gat waardoor ze haar koppie gedaan had, en toen zat ze dus vast.

We hoorden haar in een keer miauwen, en ik schrok me dood toen ik haar zo zag. Ik raakte dus helemaal in paniek omdat ik haar niet los kreeg. En ze piepte heel erg, en kreeg volgens mjij ook geen lucht, omdat ze zichzelf in allerlei rare posities wrong om los te komen. :(

Mijn vriend was gelukkig ook thuis, dus ik gilde in paniek : doe jij het maar!

Ik ging verder op staan, want ik kon het niet aanzien, en ineens hoor ik hem zeggen : Onee he. Mijn hart sloeg echt over op dat moment.. Hij dacht dat ze dood was, en ik op dat moment ook. Gelukkig kreeg hij haar op dat moment los.. En ze ademde ook nog.

Uiteindelijk heeft ze er niks aan overgehouden. Pfff...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik had eerst een carelische berenhond maar die moest worden afgemaakt omdat ie het buurmeisje had gebeten :(

Ik heb een konijn gehdad die een hersenbloeding kreeg de eerste keer overleefde ze maar de tweede keer niet, dat zag er ook vet eng uit :cry:

De hond die ik nu heb heeft atroses dat is eigenlijk een soort slijtage aan zn heupen maar daar kan die wel mee leven, ik moet gewoon zorgen dat ie veel beweging krijgt :yes:
Waarschuw beheerder
een carelische berenhond
daar heb ik nog nooit van gehoord.
wat sneu voor je :flower:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Me poezedochter is van balkon 3 hoog gevallen!! Op en gegeven moment was ik haar ff kwijt en kon haar in huis nie vinden. Aangezien ze nie naar buiten kon, moest ze binnen zijn, offe .....

Ik naar benee gelopen en toen ik haar riep, hoorde ik haar mauwen. Zat ze tussen 2 geparkeerde autoos in en had een bebloed lipje!! Ik haar gelijk opgepakt en dierenarts gebeld. Intussen had ze ook nog op me mouw gepoept!! :/

Gelukkig was me eigen dierenarts aanwezig, was nl. zondag. Ik kon maandag wel langs komen, daar het nu weekendtarief was. Nou ik heb Kyra opgepakt, in de poezebak gedaan en ben gelijk naar me dierenarts gereden. Röntgenfotoos gemaakt, maar niets gebroken of inwendig schade. Ze had alleen een schaafwondje op haar lip en was erugh geschrokken!! En ik al helemaal :C

Nu mag ze nie meer alleen op balkon!! Ze blijft er ook nie lang :nee:
 
Waarschuw beheerder
ik heb sinds gisteren een konijn minder....
ze was al dik 11 jaar. en had t de laatste tijd benauwd.
verder nog helemaal gezond, eten etc goed, maar gisteren toch maar er mee heen, en precies wat ik al dacht zei de dierenarts ook.
zat vocht om het hart, dus of hartfalen, of een tumor ergens in de borstholte....

bah..altijd naar als je dan beslist voor zo'n diertje dat het leven afgelopen moet zijn..

:/
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ik heb me vis perongeluk GHB gegeven vond die niet zo leuk :( kunnen ook nergens tegen die kutbeesten:S
Waarschuw beheerder
ik heb me vis perongeluk GHB gegeven vond die niet zo leuk kunnen ook nergens tegen die kutbeesten

Per ongeluk?? Of per ongeluk expres? ;):P:P;)
 
Waarschuw beheerder
We hadden voor de honden die we nu hebben 2 honden. De ene was een boerenfox en de andere een mechelse herder. Dat foxje was een weglopertje en die herder deed overal vrolijk aan mee dus die liep er vrolijk achteraan.

Toen zijn ze een keer samen weggelopen. Zijn ze tegelijkertijd onder een auto gekomen. Dat foxje was bijna meteen dood, m'n broer = nog met die man die ze had aangereden naar de dierenarts gegaan maar onderweg in de auto is dat foxje dood gegaan. Dat foxje was net 3....

Die man die ze had aangereden zei dat hij geen herder had gezien. Dus wij helemaal blij. Kwamen we thuis zat die herder gewoon weer in z'n mand. Hij piepte niet je zag niks aan hem dus we dachten niks aan de hand. Na een uur begon hij bloed te kotsen. Zijn we met hem naar de dierenarts gegaan, bleek dat alles binnenin die hond kapot was. Gebroken ribben, hart verschoven, maag kapot, en nog veel meer. De dierenarts kon niet opereren omdat de hond dat sowieso niet zou overleven. We hebben hem weer mee naar huis genomen en moesten van de dierenarts paar dagen later weer terug komen. Na 2 uurtjes is die herder in de bosjes in de tuin gaan liggen en ook dood gegaan. Die herder was net 1...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Kaatje22

Dat met konijnen hebben wij ook gehad. We hadden 4 konijnen. Ze hadden gezegd dat het 4 mannetjes waren, acheraf bleek dus dat er 1 een vrouwtje was. (die zal het best moeilijk gehad hebben met die 3 mannen om zich heen :|)... Wij kwamen ook thuis van vakantie lagen er ineens allemaal bebloede babykonijntjes in het hok. Allemaal half aangevreten door die mannetjes. Geen oren meer, geen pootjes meer, enz. Waren er 5 en 1 leefde nog. Die hebben we zelf maar uit zijn lijden verlost.
 
Waarschuw beheerder
we hadden visite en toen diegene weer naar huis wilde reed ze op ons erf netjes achteruit toen we ineens POF hoorden.. Reed ze niet over mijn kat heen die dus helemaal uit elkaar knapte.. Zielig ding, :(
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 16 maart 2005 om 22:06:
Ik ben es een keer op mn hamster gaan zitten. Die had dus wel zijn nekje gebroken! Was niet leuk, maar nu kan ik er wel om lachen! kutbeest.

Nu heb ik een hond. Die likt als Lassie


jij bent echt ziek :yes:
 
Waarschuw beheerder
Nou ik zag vanmorgen een gat in m'n kat z'n staart
Echt goor om te zien,je kunt er gewoon in kijken

Ik wacht maar gewoon ff af denk ik,ze maakt hem wel steeds schoon
 
Waarschuw beheerder
Geen id!

Ze heeft verder geen wonden,ik denk dat ze ergens achter is blijven haken ofzo
Waarschuw beheerder
Wat dacht je van gevechten met andere katten? De onze komen ook wel eens met grote open wonden thuis!

Katten kunnen elkaar heel erg toetakelen
 
Waarschuw beheerder
Ja maar het rare is,ze heeft verder helemaal geen wonden of plekjes
Ze vecht ook nooit
M'n andere poesje zit alijd onder de korsten en kale plekken 8)
Waarschuw beheerder
ik heb een kat die ik met oud en nieuw een
pilletje (half) had gegeven voor het vuurwerk maar ze is
nu zo gestoord het lijkt wel dat ze in een trip
is blijven hangen hahahahahahahahaha en een andere kat
die is nu weg die heb ik met oud en nieuw mond op snuit
beademing moeten geven die had ook een pilletje(half)ze kreeg geen adem meer

en ik heb vorig jaar me hond met pijn in me hart in moeten
laten slapen ze had kanker in de buik en in haar bek en op
haar heup het is zo beter maar ik mis haar elke dag.ze is 9,5jaar geworden.

nu vrees ik voor me kat hij is 19 jaar en hij geeft steets
over dus die loopt op zijn laaste poten en hij sloft
laatste aanpassing
Me kat is 1 jaar geleden aangerede toen was ze nog geen jaar oud:( we hebbe haar late opereren en ze heeft nu nog ma 2 poten

Vorig jaar lag mijn veulen ineens dood in de wei

en me hond is 4 weke terug aan kanker overleden:(

me pony heeft buikvliesontsteking gehad en daar heel veel kuren voor gekrege

:(:(:(
Waarschuw beheerder
veelste veel met me paard... die heeft echt altijd wat, dan ligt dat been weer open,dan heb ze daar weer een snee, ze is dus best vaak gehecht..

ze heeft ook droes gehad, das ook geen pretje!
Waarschuw beheerder
Wat een zielige verhalen allemaal!!!!!

Das de ellende met huisdieren,jehabt altijd zoveel verdriet als ze iets overkomt.

Er zijn drie katten van ons doodgereden,van 1 was het op zijn tweede verjaardag :cry:

Onze reu is met 8 maanden geopereerd aan ocd in z'n rechterknie,daarna ging het een hele tijd goed met hem ( afgezien van de artrose die hij eraan overhield).
En nu is hij twee maanden geleden aan dezelfde knie weer geopereerd......nu is zijn meniscus eruit gehaald en zijn z'n kniebanden weer strakgetrokken (die waren uitgelubberd),maar hij herstelt gelukkig goed :D.

En van onze teven heeft lcd in haar elleboog gehad,dus ook daaraan geopereerd.

En onze andere teef die had een kaaktumortje,die is er ook uit gehaald en het was gelukkig niet kwaadaardig :D.
 
Waarschuw beheerder
De katten die ik heb gehad is er geen 1 dood gegaan van ouder dom
5 zijn er doodgereden
1 had suikerziekte
1 had borstkanker
1 had Aangeboren nierafwijking
Waarschuw beheerder
ik kan nog wel een leuk verhaal vertellen.
mij hond en me kat zijn nu alle bij en de katten/honde hemel maar ja. maar toen ze nog bij me waren en ik nog bij me moeder woonde kwam ik op een dag thuis en me moeder helemaal over de zeik die dacht dat er ingebroken was maar dat was niet zo de hond had een deel van de kattenluik om de kop en de kat was nergens te zien ik ging als eerst naar binnen en toen zag ik dat al de stoelen om lagen en bloed op de vloer. dus ik roep thomas(de kat) en kreeg van uit de gang antwoord van hem ik loop naar de gang maar zag hem niet zitten dus weer thomas geroepen en de trap op gelopen maar omdat die zo dik was (11 kilo op zijn zwaarst)zit ie op de overloop met de rest van het katteluik om zijn buik mouwde heel zielig en ik heb hem bevrijd maar ik lag helemaal dubbel was zo'n stom gezicht haha.
maar het bleek dus dat de hond achter de kat aan had gezeten en de kat met zijn dikke lijf niet zo snel door het katteluik heen kon om te vluchten van de hond hahahahaahahahaha. maar later waren ze dikke vrienden
dit wilde ik ff vertellen omdat er zo veel dingen op staan hier die niet leuk zijn en een keer lachen mag toch ook
(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)
Waarschuw beheerder
Mijn kat Chow wouw is van 4 hoog naar beneden gesprongen...
resultaat= ingeklapte longen, onder tanden afgebroken, de huid van zijn kin hing los moest gehecht worden, 3 uur in de O2 ruimte, 1 nacht moeten doorbrengen in de dieren spoedkliniek en ik was 350 euro armer!!
Gelukkig is hij weer helemaal de oude geworden, alleen zijn tanden komen nooit meer terug.
Jammergenoeg heeft hij er niet veel van geleerd want 2 weken later zat hij op het randje van het balkon.
Nu heeft hij een tuigje om en mag hij alleen het balkon op aan een lijn!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van littlebitch:bounce: op maandag 2 mei 2005 om 22:56:
ik heb een kat die ik met oud en nieuw een
pilletje (half) had gegeven voor het vuurwerk maar ze is
nu zo gestoord het lijkt wel dat ze in een trip


wat voor pilletje?!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Junkie XXS op maandag 16 mei 2005 om 16:58:
wat voor pilletje?!


omdat ze nog jong waren en nog nooit vuurwerk hadden gezien
heb ik bij de dierenarts pilletjes gehaald om ze rustig te maken ik weet niet meer hoe de pillen heten
 
Waarschuw beheerder
donateur
Onze kat heeft vandaag bloed overgegeven :S:S
Waarschuw beheerder
Uitspraak van littlebitch:bounce: op maandag 16 mei 2005 om 22:04:
omdat ze nog jong waren en nog nooit vuurwerk hadden gezien
heb ik bij de dierenarts pilletjes gehaald om ze rustig te maken ik weet niet meer hoe de pillen heten


O ok...ik dacht een ander soort pilletje! :bounce:
Waarschuw beheerder
Mijn katje heb ook veel gehad... volgens mij heeftie echt 9 levens:P:P:P
Ze heeft 2x keelontsteking gehad.. daarbij was de koorts zo hoog dat we 2x per dag een prikje moesten halen daarvoor en dan tablette voor de ontsteking zelf...

een fietser is over dr pootje heen gereden, nagel afgebroken, kweet nie meer wat ze daaraan deden, pijnstillers ennuh..

Ook na een gevecht met een andere kat had die andere haar oog opengekrabbeld.. moeste we allemaal spul in dr ogen doen ofzo...

Me pony heeft gelukkig nog niets ernstigs gehad.. alleen soort vab staartexceem, maar daar heb ik goed spul voor en nu is het veel minder erg;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Junkie XXS op dinsdag 17 mei 2005 om 17:21:
O ok...ik dacht een ander soort pilletje!


nee ik geef geen andere pillen alleen de pillen die de dierenarts voorschrijft.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kleintje :') op dinsdag 22 maart 2005 om 01:13:
lap tekst


doet me denken aan onze kat kizzy 9jaar trug..

we hadden een muurkast en dat ding diende eigelijk nergens voor ,allen paar winterjassen etc....dus me ouders hadden ut idee om daar hun kleerkast neer tezetten omdat anders hun bed niet in de slaap kamer pasten..de kast stond..en toen kwamen we dr achter dat onze drukke kat die altijd overdreven druk aanwezig was pleite was..buiten was ze niet,want ze liep nooit verder dan de tuin..dagen lang gezocht totdat me moeder toen ze in bed lagen een zacht gemauw hoorde..wat bleek dat de kat in de muurkast zat,ze was schijnbaar zo nieuwsgierig geworde van ut opbouwe van die kast dat ze zonder dat ene ut had opgemerkt in de muurkast gaan zitten,toen die open stond om om de jassen druit tehalen..arm beesje had alleen enorme honger en was ff un dagje van slag ..
De veearts is net bij me hoogdrachtige shetlander geweest.... vorig jaar had ze een dood veulen... Ze at al 2 dagen nie meer dus ik de veearts bellen. de veearts die kwam... zegt ie haar darmen funtionere niet goed, ze heeft een soort van koliek in haar baarmoeder de baarmoeder hoort slap te staan, en staat op spanning... ik kan niet kijke of het veulen dood of levend is: maar ik geef je 60 procent kans op een dood veulen en 40 procent kans op een levend veulen, ze heeft allemaal peniciline tege de pijn gekrege........ het gaat nie zo goed met haar... maar ze moet het echt hale:'(

(K)(K)(K)
me pony heeft vanochtend een dood veulentje gekrege.... ze kreeg weeen en wij de veearts belle... toen kwam die en het lag zo vast als een huis:'( het lag vast en ze hadden touwen om de pootjes en het hoofd want veulen lag op de rug en verkeerd om en toen ginge 2 volwassen mannen trekken... toen kwam het eruit en het ademde vet goed en toen ware we 10 minute verder en stopte de ademhaling... en toen krege we het tot 2x toe op gang de 3x wou het niet meer... en een kwartier later stopte het hartje van mijn m ooie appaloose merrie veulen:'( vorig jaar had ze ook al een dood veulen.... dus we late haar nooit weer dekke:'( ik hoop dat ze het wel haalt... ze is er zelf ook erg slecht aan toe'(
Waarschuw beheerder
Goh joh........wat zielig,arm veulentje!!!
Ik hoop voor je dat het met je merrie zometeen wat beter gaat......Sterkte :flower:
 
Waarschuw beheerder
donateur
de meeste dieremartsen zijn niet best
nee dat is wel waar... maar het veulen lag op de rug verkeerd om dus het had nie anders gekunt:( en het was 3 weke te vroeg:'( 1 ding weet ik wel fokken met haar doe ik niet meer! ik koop er nu nog een mini merrie en hengstje bij.... en onze frys gaat dan waarschijnlijk weg omdat ik er tog nie zo veel tijd voor over houd om op te rijden:(

(K)(K)(K) de merrie is de nageboorte ondertussen kwijt.. en is nu afscheid aan het neme van haar veulen:(