hmm daar heb je dus blijkbaar ervaring mee? hoelang heeft het bij jou allemaal geduurd dan voordat je dat rond had?
nou is eigenlijk moeilijk uit te leggen, bij ons gaat dat ook via school.. Zit op de middelbare hotel school in Eindhoven. Wij hebben in Maart te horen gekregen dat er 6 gelukkige naar toe mochten

.
Vanaf toen is eigenlijk de procedure gestart. Moet je eerst een heel inschrijfformulier in het engels( bv. opleidingen, ervaring, motivatie, slechte en goede kanten van jezelf, eigenlijk een hoop gezever hehe

)
duurt meestal wel ff voordat je daar bericht van krijgt dat ze dat binnen hebben en dan gaan ze voor je zoeken. Een week of 3 later kreeg ik een telefoontje dat ze een bedrijf voor me gevonden hadden. Dan krijg je daar de website van en vertellen hun zelf in het kort wat voor soort bedrijf het is. Als je daarmee akkoord gaat, dan gaan ze het helemaal vastleggen met het bedrijf( lees ben je weer zeker 2,5 week verder). Dan krijg je et stagecontract toegestuurd. Dit moet je weer ondertekend terugsturen.
Nou tot zover het bedrijf dat ze voor je zoeken. Zodra zij dat stagecontract compleet binnen hebben( zorg dat je dit heel goed doorleest!!) gaan ze kijken voor huisvesting en vliegticket. Hier krijg je een weekie later weer formulieren voor. Hier kun je dus kieze wanneer je wilt vliegen en welke accomodatie je graag geplaatst wilt worden.
In Curacao kun je kiezen voor apartementen. Deze kosten ongeveer NAF575 :2 = €280,- per maand
Stel je er niet veel van voor: je hebt een kamertje van 16m2 met alleen een bed, stoel, bureau, tafel......GEEN AIRCO

, gedeelde douche en toiletten
Ook kun je in het van der valk hotel overnachten
1 persoonkamer:
NAF1140:2= €575
2 persoonskamer = € 280 per maand
Hier heb ik voor gekozen, is wel met airco,badkamer met douche ,toilet en tv etc.
Moet je wel dus iemand hebben met wie je daar dezelfde periode heen gaat!
ALs je dat allemaal hebt ingevuld kun je ook weer alles terugsturen, ook dien je tegelijkertijd als je dit stuurt het geld over te maken naar hun rekening.
Dan gaan er weer heel wat weken overheen hehe, dan krijg je je vliegticket gemailt( heb ik gister binnengekregen)...
Huisvesting weet ik dus nog steeds nie zeker, heb gister een mailtje gehad dat ze pas in juni pas de stagiares gaan indelen

, wordt dus nog een tijdje wachten voor ik het weet
Verder dien je zelf buiten hun om nog te regelen:
- PassPoort( id is NIET geldig)
- Verzekeringen
- Ov-Vergoeding
- Uitwonende beurs
- Verklaring van goed gedrag( gemeente)
Zo heb je bij deze ff wat meer te hebben geinformeerd.
Tis gewoon belangrijk dat je in de gaten houd dat het ZEKER NIET DE SNELSTE zijn. Dat heeft ook te maken met de mentaliteit daar.
Ze regelen het dus wel fatsoenlijk maar je bent er wel wat tijd mee kwijt. Verder weet ik niet of het bij iedereen sneller gaat als bij mij of misschien nog minder snel. Hou wel in de gaten dat als je zelf alles regelt het nogal een gekloot is en het misschien nog wel langer duurt!
Als je het ruim van te voren weet zou ik het wel via deze organisatie doen, dan betaal je maar wat meer, het wordt wel goed geregeld
