Partyflock
 
Forumonderwerp · 767541
 
Liefde is.....
 
:frusty:
liefde is...
jezelf helemaal laten gaan voor iemand en daar soms spijt van krijgen :yes:
hoe bedoel je HJ?
als je jezelf helemaal laat gaan voor die persoon en die persoon het op een gegeven moment uitmaakt en jij er nog wel vol voor gaat!!
mmmmm ja dat is zo ongeveer hetzelfde als wanneer je auto stil gaat staan terwijl je nog wel steeds vol gas geeft.....
haha jah als je het zo bekijkt.

maar echt waar zit nu een jaar zonder vriendin en het komt grotendeels door de laatste hoor ben telkens bang dat weer hetzelfde gebeurd :s
nou zo moet je dat egnie zien HJ... je gaat toch ook gewoon voetballen al zou het kunnen gebeuren dat je de wedstrijd verliest ofnie soms?

p.s. jij was toch voetballer ofzo?
haha jah dat is zo maar dat zie ik anders helaas het is makkelijk praten voor andere maar jah het komt allemaal wel goed met mij gewoon ff de juiste tegen het lijf lopen :yes:
nou kdenk dat bijna iedereen er wel een beetje over kan meepraten... maar als ik een leuke relatie heb dan probeer ik er zoveel mogelijk van te genieten en me geen zorgen te maken over de dag dat die eindigt... dan zit je gewoon niet lekker in je vel... en wie weet .. iedereen kan de juiste zijn.. zelfs waarvan je het het minste verwacht... dus gewoon lekker tegen het lijf blijven lopen ;)
Bij echte liefde is 1 + 1 = 3
jah misschien is dat wel het probleem iedereen kan de juiste zijn... En het komt ook allemaal wel goed da weet ik ook wel maar toch soms is het wel moeilijk hoor :yes:
Die mop van die mummy...die's ook vrij ingewikkeld
 
zit het je mee dan is't fijn, zit het je tegen dan doet het pijn....
 
Dagdromen ;p
Als je vriendin je pijpt nadat je haar anaal hebt genomen.... das pas echte liefde....
 
Liefde is.......Rooie oortjes krijgen als hij Spaans tegen je praat :kwijl:
 
comestas
te quierro ,me corazon (K)
la donda estas?
 
uhm sorry, maar jij bent niet die "hij" :P

en je typt het nog verkeerd ook B)
 
tis te quiero ;)
 
klopt maar typte het ook snel ,en kon het niet meer terugdraaien
maar was ook niet persoonlijk bedoelt
ken toevallig een paar woordjes hehehe
 
hahahaha mijn spaans is ook niet optimaal, maar ik kan gelukkig wel verstaan als me vent het tegen me babbelt B)
 
heb wel latino bloed maar spreek het niet egt .
wel mooie taal
 
zeker een mooie taal :yes:
ik ben ook van plan om het te gaan leren spreken en schrijven enzo :D
 
ja tog je heb et zo onder de knie alleen moet je d even de tijd voor nemen,ik besteed mijn tijd liever aan iets anders.maar zekers een mooie taal geen twijfel over mogelijk
en zeer zekers ook erotish als iemand spaanse lieve dingen in je oor fluisterd
 
ik heb tijd genoeg ;)
opzekers dat dat erotisch is :yes:
ik weet er alles van O:)
 
me too:)
 
weet niet wat ze zij ,ze ken wel zeggen dat ik een enorme klootzak be ,maar t klonk wel sexiej toen
 
whahahahaha lol
ik weet gelukkig wel wat er tegen me gezegd wordt B)
 
dasbeter .ik gaat slapen wijfie .zat net je profiel te bekijken klpot het dat ik fc den bosch kopstukken tegenkwam daar :)
 
ow dat kan best kloppen denk ik
ik weet iig van 1 dat die fc den bosch supporter is

sweet dreams gozah :flower:
 
ingewikkeld...
 
truste wijfiej (K)
 
een gevaarlijk spelletje
 
kijharde sex :jaja:
...prettiger wanneer het bereikbaar is O:)
liefde geven en krijgen
er voor elkaar zijn, in voor- en tegenspoed. Ook geven en nemen is van groot belang in de liefde..:yes:
... 't moeilijkste gevoel wat ik tot nu toe tegengekomen ben :s

soms heel leuk
soms zwaar kut
soms niet te volgen

... :lief:
 
Elkaar trouw zijn
Maatjes voor het leven zijn
Steunen in alletijden
Elkaar beminnen

(L)
liefde is.....wat ik voor danny voel!!:yes:
 
liefde is.......wat ik van mn meissie krijg......
iets wat ik totaal niet begrijp.
een vage chemische reactie van je lichaam
Zucht nog maar n keer dan
Liefde is...


Als ze voor je neus staat met n rol 3laagswcpapier,klaar om je kont af te vegen terwijl je nog niet eens hebt geroepen dat je klaar was met poepen.