yep de hal is rond maar je hebt ook nog wel andere zalen het is echt super groot je kunt er echt verdwalen als het moet!!!
ja met 2 of 3 tribunes boven elkaar
echt heel erg groot
het is net de arena
en dan heb je nog 2 redelijk grote zalen erachter
waar ook wel 2000 man per zaal in kan
ik ben er nog nooit geweest maar ik heb er wel veel goede dingen over gehoord dus ik probeer het er tussen te plannen dit jaar maar de agenda staat wel heel vol in die weken!
Ik zit erg te twijfelen of ik moet gaan of niet. T is toch best een klote eind rijden en ben ook al naar Time Warp geweest. De line up vind ik niet zo heel erg sterk, en op Time Warp komen veel meer techno-gerichte mensen heb ik het idee. Denk dat het in het niet valt naast Time Warp...
Ik ben er 4 x geweest, dit jaar wordt mn vijfde. Er kunnen 35000 man in. het lijkt op sportpaleis antwerpen maar dan met nog een Rai er aan vast.
Ze besteden altijd heel veel aandacht (lees:geld) aan licht en geluid
ja wat is commercieel, die gasten moeten ook hun brood verdienen
Maar er wordt geen top 40 house gedraaid als je dat bedoeld.
donateur
Die foto's heb ik wel 's gezien ja, ziet er echt vet uit! Aardige hoge hal of niet?
Hehe, ik weet ook ff geen naam er aan te geven. Tuurlijk in principe is alles commercieel...
Maar ik was bijv. op Time warp en had het idee dat daar echt mensen voor de techno kamen, ook wisten wie er draaide. Neem een ID&T feestje hier, daar weet de helft niet waar ze voor komen. Is het daarmee te vergelijken?
Hehe voor de mensen uit Nederland is het zeker niet commercieel in duitsland lopen ze nog een beetje achter qua commercialiteit. Sjek de lineup maar. Dat is geen rijtje ala Dana,technoboy,Isaac en Luna maar heel veel verschillende richtingen
het is bijna weer zo ver ga er dit jaar voor de 5 of 6 x heen weet niet zeker.maar in ding weet ik wel ik vind het elk jaar mooier wat een feest laat dat maar aan de duitsers over and party on
mayday mayday mayday elk jaar weer een hoogtepuntje! nu de derde keer echt de moeite waard licht en geluid zwaar gek je kan zo een ruimte echt wel vullen met geluid dat bewijzen die duitsers keer op keer met mayday, nature one en in de clubs