Partyflock
 
Forumonderwerp · 739313
4 volgers · 147923x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
Aangezien deze topic het eerste en inmiddels officieele Explosion-topic van Partyflock is geworden, en daarom te lang om "even" door te lezen, een samenvatting van de inhoud in deze aangepaste openingspost:

- de openingspost:
ik ben een ervaren harddrugs gebruiker nu wil ik het op de rustige manier proberen. nu heb ik gehoord dat explosion hetzelfde effect geeeft als coke en pillen. Mastah een mix gevoel. Dus nu wil ik graag reacties van mensen die deze drugs kennen en mij kunnen vertellen waar ik het kan kopen.


- waar te koop (het is (nog) niet verboden en wordt daarom in smartshops en op internet verkocht) en wat kost het ongeveer?
De adviesprijs is € 12,-. Er zijn shops die het duurder aanbieden. De leverancier zegt hier iets aan te doen.
Tot nu toe weten we dat explosion te koop is in de volgende smartshops:

* Alkmaar - www.NaturalMinds.nl € 12,72, TranceVision
* Amsterdam - Conscious Dreams Kokopelli (rosse buurt), Conscious dreams dreamlounge (kerkstraat) € 15,-, innerspace (Spuistraat) € 12,-, Elements of Nature € 12,- (5 smartshops), Mushroom Galaxy
* Arnhem - Sjamaan € 10,-
* Den Haag - Conscious Dreams Euphoria, Dr. Paddo
* Den Helder - Flower-Power www.flowerpower-denhelder.nl/ € 15,-
* Den Bosch - Aum, Magic moments € 12,-
* Groningen: Energizer (voorheen dreamfactory)
* Haarlem - State of mind (Conscious Dreams)
* Hoorn - Mother Nature (Conscious Dreams)
* Leiden - Altered States (Conscious Dreams) € 15.-.
* Nijmegen - De Sjamaan (bloemerstraat) € 10,-
* Roosendaal - Smartshop Bazaar hyroglief (molenstraat 89)
* Rotterdam - www.Apollyon.nl (Zuid) € 12,-
* Utrecht - state of mind, Twist & Shout, Magic Minds
* Zwolle - Satisfactory
* Online: http://www.room-odoriser.com € 12,- , http://www.shayanashop.nl €17,- , http://www.methylone.nl € 12,-


net gehaal bij smartshop in amsterdam, naam ff kwijt maar was op de staalstraat 5 bij het waterlooplein, 12,50 was het


Net naar Leiden geweest, prijs is gezakt van 15 Euro naar 12,50 Euro


- is het synthetische sjeit of herbal-sjeit? (zie voor diepergaande informatie hierover de topic zelf)
Explosion is geen smardrugs maar een designer drugs


Inhoud:
280mg Methylone (2-methylamino-1-(3,4-methylene
dioxyphenyl)propan-1-one, C11H13NO3 of Methylenedioxymethcathinone)


Tis wel degelijk Methylone


tis stiekem gewoon chemische drugs


- waar kan je het 't beste mee innemen vanwege de smaak?
gelijk doorslikken. Met een ruime hoeveelheid vruchtensap of frisdrank innemen.


Ik doe het altijd in een paar slokken cassis of iets anders. Bijvoorbeeld in een bekertje/flesje waar nog een heel klein laagje inzit,dan doe je er wel wat langer over,maar dan is het toch niet zo vies


door een laatste slokje bier, doe ik altijd en dat werkt echt goed. bier is namelijk ook bitter


1 buisje in de cola gedaan, gatver wat goor ! (daarna nog een half buisje in de appelsap, toen proefde ik het niet)


- niet combineren met?
Niet combineren met alcohol of andere drugs. Niet combineren met medicijnen. Vooral niet met MAO-remmers.


- effecten?
...dat het na zo'n 20-40 minuten inslaat, de echte high ongeveer 1 a 2 uur duurt en het speedy effect wat daarna aanhoudt nog zo'n 4 uur duurt


inderdaad sterk vergelijkbaar met pure mdma. echter zorgt explosion voor een lange, stabiele piek waarin het "lekker"-gevoel overheerst en je verder compleet helder bent. verder geen wausheid aan de orde, en al helemaal niet zichtbaar. je behoudt volledige controle over jezelf, behalve een toename van knuffeligheid. zintuigelijke waarneming wordt op een prettig niveau versterkt, dat wil zeggen, een peuk wordt als "wouw, lekker peukje hoor!" ervaren en muziek is nóg leuker en opzwepender dan normaal. een normaal gesprek blijven voeren gaat prima omdat je zo helder blijft. pure gevoelsdrugs dus.


- algemene side-effects?
Tijdens de werking genoeg frisdrank of water drinken. Er kan kaakspanning optreden.


slapen na gebruik lukt erg moeizaam, (...) je slaapt heel licht en redelijk kort


Ik kon de volgende dag zonder problemen eten, wel iets minder dan normaal maar verder geen problemen daarmee


(Natuurlijk zijn de bijwerkingen voor iedereen weer een beetje anders. We hebben het hier al over grote pupillen en "strak" staande gezichten gehad, het kauwen, de één kon prima plassen en de ander totaal niet, hoewel de meeste mensen niet kunnen slapen na explosion sliep een enkeling wél goed, sommigen werden misselijk en weer anderen kregen last van hun maag...)

voor uitgebreide ervaringen, tripreports, informatie, discussies en links naar andere sites, zie de rest van deze topic
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
donateur
Misschien staat het al ergens anders in dit topic, heb het niet helemaal doorgelezen...
Maar heeft iemand al enig idee, hoe het met de tollerantiegrens ligt? Als je vaak xtc slikt heb je steeds meer nodig, is dat bij dit ook zo?
Als ik het goed heb begrepen is het toch wel verwant aan xtc..Weet iemand of explosion ook serotine uit je hersenen verbruikt?


Aangezien methylon (de werkzame stof in Explosion) wel degelijk een effect blijkt te hebben op de serotonine release in je kop (in vergelijking 3x minder sterk als bij mdma) kan ik me indenken dat het vaak gebruiken van dit spul je tolerantie zou verhogen en je dus meer nodig zou hebben als je dit vaak gebruikt..

Helaas is er wetenschappelijk nog te weinig bekend om allerlei aannames te maken, vind dat je t niet moet onderschatten. Iedereen die het gebruikt heeft is er zo onderhand wel achter dat t toch eigenlijk best krachtig spul is lijkt mij, helemaal niet zo onschuldig als het "smart-kopje" er op doet geloven..
Waarschuw beheerder
Volgens mij verhoogt methylone zeker de tolerantie...
Dit heb ik ergens gelezen op erowid of een andere droga-site (kan de bron zo snel niet achterhalen). Dit is getest door een persoon die (ik geloof) iets van 4 weken achter elkaar de zelfde dosis methylone nam.

Hieruit bleek dat het lichaam een bepaalde tolerantie voor het spul opbouwde... De effecten waren er iedere keer wel, maar steeds in mindere mate, hierdoor werd de drang naar meer ook steeds groter!
 
Waarschuw beheerder
Damn, ik hoop echt niet dat dit spul uitverkocht raakt!! Gelukkig is er in Enschede nog voldoende :)
Waarschuw beheerder
Voor mensen die niet kunnen slapen na een upper als methylone of mdma: neem een downer. Benzodiazepines als diazepam en alprazolam werken heel goed. Alleen wordt je bij diazepam wel groggy wakker. Mocht je over barbituraten beschikken dan zijn die een goed alternatief voor benzo's.
Waarschuw beheerder
Volgens mij verhoogt methylone zeker de tolerantie...
Dit heb ik ergens gelezen op erowid of een andere droga-site (kan de bron zo snel niet achterhalen). Dit is getest door een persoon die (ik geloof) iets van 4 weken achter elkaar de zelfde dosis methylone nam.

Hieruit bleek dat het lichaam een bepaalde tolerantie voor het spul opbouwde... De effecten waren er iedere keer wel, maar steeds in mindere mate, hierdoor werd de drang naar meer ook steeds groter!


Ik heb juist iets anders gelezen. Namelijk dat er geen tolerantie opgebouwd wordt. Dit was van een persoon die het frequent gebruikte (paar keer per week). Het effect nam niet toe en ook niet af.
Waarschuw beheerder
Ik heb juist iets anders gelezen. Namelijk dat er geen tolerantie opgebouwd wordt. Dit was van een persoon die het frequent gebruikte (paar keer per week). Het effect nam niet toe en ook niet af.


OK dan... Misschien heb ik het stuk wel verkeerd begrepen dan!!
Waarschuw beheerder
Svensson:'Voor mensen die niet kunnen slapen na een upper als methylone of mdma: neem een downer. Benzodiazepines als diazepam en alprazolam werken heel goed. Alleen wordt je bij diazepam wel groggy wakker. Mocht je over barbituraten beschikken dan zijn die een goed alternatief voor benzo's.'

Jaaaa goed idee!! :vaag: Laten we de ene drug met de andere bestrijden... Eerst een buisje explosion om wakker te worden, dan een benzo om in slaap te vallen, dan wat pep om wakker te worden, dan wat valium om rustig te worden... Mensen, als je drugs hebt gebruikt moet je lichaam gewoon herstellen!! Oke, dat kost tijd, maar als je dat gewoon effe ervoor vrij maakt... Lijkt me wel het beste voor je lijf! :)
Waarschuw beheerder
donateur
nou mensen t izz hier in de buurt nog te krijge hoor, k ga zo ff wat inslaan whahhaahaha


Vast niet de randstad?! Ik heb net ff gebeld, en in Haarlem vertelde ze dat ze warschijnlijk morgen of zaterdag weer krijgen. Dan wacht ik daar wel ff op, geen zin om stad en land af te reizen.
Waarschuw beheerder
Mensen, als je drugs hebt gebruikt moet je lichaam gewoon herstellen!! Oke, dat kost tijd, maar als je dat gewoon effe ervoor vrij maakt... Lijkt me wel het beste voor je lijf!


Now we're talking!(y)

Geef je lichaam de stoffen die het nodig heeft om te herstellen, fruit, zuivel etc. Niet kunnen slapen, een boswandeling werkt zeer ontspannend, of ruim je huis/kamer op.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Niet kunnen slapen, een boswandeling werkt zeer ontspannend, of ruim je huis/kamer op.


Ja, laat ik volgende keer om 02:00 op maandagmorgen even mn huis op gaan ruimen of een (bos) wandeling gaan maken! :D

Denk dat ik me dan afvraag of ik nog wel spoor (y)
 
Waarschuw beheerder
heb gister 20 van die dinge binnegekrege maar zie het nog niet echt zitte...

Voor hetzelfde geld is het wel f*ckin kankerverwekkend!!!

Vroeger dachten ze bijv. dat benzeen ook onschadelijk was en waste iedereen zn handen ermee totdat later bleek dat het hardstikke giftig is!!

Allemaal wel leuk en aardig dat de chemische structuur op die van MDMA lijkt maar dat zegt helemaal niks!!

Vergelijk het maar eens met NaCl (zout) en Cl- , scheelt maar 1 atoom maar dat 2e raad ik je toch niet aan!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Het spul schijnt op je serotine te werken maar waarom heb je dan geen dip?

Born2Porn 7 april 2005 14:07
heb gister 20 van die dinge binnegekrege maar zie het nog niet echt zitte...

Voor hetzelfde geld is het wel f*ckin kankerverwekkend!!!


Ja idd sommige mensen denken van ooh het is bij de smart shop te koop dus zal het wel veilig zijn, Ik zou er maar mee oppassen want je bent je eigen proef konijn!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
@Bass-O-Holic, tijdens de wandeling zul je waarschijnlijk toch niemand tegenkomen, plus als je huis dan is opgeruimd scheelt het je weer tijd op een ander moment. Afgelopen dinsdag stond ik om 02:00 af te wassen. Misschien denk je nu dat ik niet spoor, maar goed dat zijn jou gedachten.:)
 
Waarschuw beheerder
wrom bestel je dan 20 van die dingen :S
Waarschuw beheerder
Het spul schijnt op je serotine te werken maar waarom heb je dan geen dip?


Er is wel een dip, maar in vergelijking met mdma veel kleiner. Uit beschrijvingen van Shulgin blijkt dat methylone ongeveer 3 keer minder serotonine verbruikt. Dit staat volgens mij eerder in dit topic vermeld.
Waarschuw beheerder
Ja, laat ik volgende keer om 02:00 op maandagmorgen even mn huis op gaan ruimen of een (bos) wandeling gaan maken!

Denk dat ik me dan afvraag of ik nog wel spoor


Haha... tsja, denk dat je je dan toch ook echt zorgen moet gaan maken ja ;)
 
Waarschuw beheerder
wrom bestel je dan 20 van die dingen


Omdat ik hoorde dat het bijna uitverkocht was, en als eenmaal bevonde is dat het niet al te giftig is (na enig onderzoek) dan wil ik me er nog wel aan wagen ;)
 
Waarschuw beheerder
Het spul schijnt op je serotine te werken maar waarom heb je dan geen dip?


Het geen dip hebben vind ik best wel meevallen. Tis niet zo erg als bij mdma maar er is zeker wel sprake van een dip.
Waarschuw beheerder
Er is wel een dip, maar in vergelijking met mdma veel kleiner. Uit beschrijvingen van Shulgin blijkt dat methylone ongeveer 3 keer minder serotonine verbruikt. Dit staat volgens mij eerder in dit topic vermeld.


Klopt ja!

Maar Methylone werkt ook nog door de volgende dag... De totale duur is volgens mij veeeel langer dan die van MDMA!!

Plus ik zat de week daarna ook nog in een soort roes, dit zou je in principe ook een dip kunnen noemen... Deze roes is gewoon de nasleep, alleen het gevoel van deze nasleep is anders, maar het is volgens mij gewoon een reactie van je lichaam die opengestaan heeft aan drugs!

Bij MDMA voel je je depri en bij methylone beland je dus in een soort roes... maar het is allebei een reactie van je lichaam! Alleen voelt het een wat 'aangenamer' dan het ander, maar daardoor zou ik me niet laten misleiden...
Waarschuw beheerder
Waarom lees ik niks over deze regio? Ik zie geen Breda, geen Tilburg, geen Eindhoven...heb hier al verschillende smartshops gevraagd maar die hebben geen trek in dat middel en ze zijn er niet echt enthousiast over.

Vraag me toch af waarom, misschien omdat 't gewoon chemische shit is ofzo?

Volgens mij is het geowon net zoiets als MDMA en dat is zwaar toxisch. Iedreene giet het nu wel zo makkelijk naar binnen zonder te weten wat de eventuele consequenties zijn.

Best raar alelmaal.
 
Waarschuw beheerder
anyway,

na zo'n beetje dit hele topic gelezen te hebben, heb ik hier maar 1 mening over:

Ik zie dit spul als gevaarlijk en giftig totdat het tegendeel is bewezen.

En mensen die dit klakkeloos achterovermikke met de gedachte, ach...het lijkt op MDMA (qua structuur en effect) dus het zit wel goed vind ik echt dom.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Born2Porn: Dara ben ik het dus mee eens ja. Want MDMA is ook niet zonder gevaren. Ik wil altijd eerst weten wat een middel is, wat de gevolgen zijn en wat de risico's. Anders al ik het nooit zomaar gebruiken. je hebt maar 1 lichaam, daar ben ik liever zuinig op. :)
 
Waarschuw beheerder
ach wat maakt dat toch uit gewoon doen man! (Y)
Waarschuw beheerder
Vraag me toch af waarom, misschien omdat 't gewoon chemische shit is ofzo?

Volgens mij is het geowon net zoiets als MDMA en dat is zwaar toxisch. Iedreene giet het nu wel zo makkelijk naar binnen zonder te weten wat de eventuele consequenties zijn.


Anders neem op z'n minst de openingspost door als je reageert...

Daarin staat dat het inderdaad een chemische drugs is... dus het is geen SMART-drug maar een DESIGNER-drug net als MDMA bijvoorbeeld!

Dus als je de moeite zou nemen om ook maar een aantal pagina's door te lezen zie je dat iedereen weet om wat voor'n droga het gaat!!
Waarschuw beheerder
Maar over MDMA is toch ook nog nooit wetenschappelijk bewezen wat hiervan de gevolgen zijn??

Vaak zijn het alleen maar aannames...
 
Waarschuw beheerder
Ben geen wetenschappelijk bewijs nodig om te weten dat MDMA slecht voor je is
 
Waarschuw beheerder
ja dat ken best...maar ik neem aan dat daar altijd nog meer onderzoek naar is geweest (bijv. naar belangrijkste dinge als kankerverwekkend e.d. ) dan naar methylone.
 
Waarschuw beheerder
ze mogen toch ook niet mdma testen op mensen of wel dan?
 
Waarschuw beheerder
het is moreel verwerpelijk om mdma op mensen te testen ;)
 
Waarschuw beheerder
hehehe...nou ik denk dat ze technisch ondertusse toch wel zover zijn dat ze niet alles meer op mense hoeven uit te proberen :P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Bij de energizer in groningen zeggen ze ook dat de leverancier m gevlogen is:S
 
Waarschuw beheerder
Die gast is binnen.
 
Waarschuw beheerder
Bij nader inzien ik denk eigenlijk dat hij buiten is. Lekker op het strand ergens in Zuid-Amerika ofzo :)
 
Waarschuw beheerder
eheheh idd, eikel:P
Waarschuw beheerder
Maar over MDMA is toch ook nog nooit wetenschappelijk bewezen wat hiervan de gevolgen zijn??


Volgens mij ook niet nee! Tot dusver hebben ze bij gebruikers van het eerste uur volgens mij nog steeds niks kunnen vinden wat afwijkt van hun leeftijdsgenoten die niet geëxprimenteerd hebben in de beginjaren van XTC...

Verder kan de overheid het waarschijnlijk wel testen, maar wanneer dit gebeurd zullen ze actie moeten ondernemen, ofwel verbieden ofwel legaliseren...
En daar wachten ze momenteel waarschijnlijk nog mee zodat ze het nog even aan kunnen kijken hoe het gaat lopen met deze drugs! (maar dit staat ook al eerder vermeld in dit topic door iemand van unity-drugs of een andere drugs website)
Waarschuw beheerder
DubzOne 7 april 2005 14:47
Vraag me toch af waarom, misschien omdat 't gewoon
Anders neem op z'n minst de openingspost door als je reageert...

Daarin staat dat het inderdaad een chemische drugs is... dus het is geen SMART-drug maar een DESIGNER-drug net als MDMA bijvoorbeeld!

Dus als je de moeite zou nemen om ook maar een aantal pagina's door te lezen zie je dat iedereen weet om wat voor'n droga het gaat!!


Nou ja! :D Ik lees altijd een topic door voor ik wat reply, heb praktisch alle 43 pagina's hier door zitten spitten.

Ik vraag me alleen af waarom zoveel smartshops er niks mee te maken willen hebben. OMDAT het chemisch is en OMDAT de gevolgen en risico's nog niet bekend zijn denk ik dan.


Misschien moet JIJ wel wat beter lezen voor je mij verwijten gaat maken. :)

Niet lullig bedoeld maar je vat mijn post nogal verkeerd op.


Naar MDMA zijn al honderden onderzoeken verricht en dat is het nu eenmaal met wetenschappelijke onderzoeken, je test een hypothese maar die moet wel weerlegbaar zijn. Op elke "ja" volgt wel weer een "nee". Toch mag onderhand wel duidelijk zijn dat MDMA een neurotoxisch middel is met de nodige risico's.

Aangezien dit zo'n verwante stof is verwacht ik hier hetzelfde en dat weerhoudt mij ervan zoiets te proberen.

Ik heb zo nooit in elkaar gezeten. :)

Maar dat is ieder voor zich, ik val anderen ook niet aan ofzo. :)
Waarschuw beheerder
donateur
Tja, aangezien ik MDMA wel gebruik maak ik me daar geen zorgen om ;)

Maar kan t best begrijpen dat mensen zich zorgen om maken en zn twijfels over hebben.

Gewoon doen wat je instinct of intuitie zegt want van wetenschappelijke onderzoeken kunnen we nu eenmaal (nog) niet uitgaan.

Heb er in ieder geval veel plezier van :yes:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
beter begin je zowieso niet over gezondheidsrisico's in dit topic want dan wordt je standaard aangevalle :)
Waarschuw beheerder
DubzOne 7 april 2005 15:22
Maar over MDMA is toch ook nog nooit wetenschappelijk bewezen wat hiervan de gevolgen zijn??


Volgens mij ook niet nee! Tot dusver hebben ze bij gebruikers van het eerste uur volgens mij nog steeds niks kunnen vinden wat afwijkt van hun leeftijdsgenoten die niet geëxprimenteerd hebben in de beginjaren van XTC...


Dan moet je de literatuur nog maar eens beter doorlezen zou ik zeggen! ;)

Ik heb voor het vak Psychofarmacologie ooit ene werkstuk gemaakt over de lichamelijke en geestelijke gevolgen van MDMAgebruik en heb toen toch aardig wat materiaal gevonden hoor. Zeker bij vrouwen is er sprake van neurtoxiteit. Het is alleen moeilijk om op de lange termijn aan te geven hoe en wat omdat er bijna altijd sprake is van polydruggebruik en je moeilijk gecontroleerd onderzoek kan doen. Het is natuurlijk niet ethisch verantwoord om mensen jarenlang een middel toe te dienen waarvan je vermoed dat het toxisch is.

Maar consequenties heeft het wel degelijk. Het is idd de vraag of die blijvend zijn of dat je brein weer niwe oplossingen zoekt. Vooralsnog liegt het hoge aantal depsressies onder jongeren er niet om. Ook als je niet wetenschappelijk bezig bent kun je je conclusies wel trekken lijkt me.

Drugs blijft gewoon iets wat je verantwoord moet gebruiken, sim-pel.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Born2Porn: Zo zie ik het niet. Ik ben namelijk geen voor- maar ook geen tegenstander. Heb een dubbel beeld over drugs. Gebruik(te) het zelf ook wel eens maar ik weet ook wat de risico's kunnen zijn.

Iedereen maakt zn eigen keuzes, de mijne is dat ik eerst meer wil weten over een middel voor ik het naar binnen knal. :)
 
Waarschuw beheerder
de mijne is dat ik eerst meer wil weten over een middel voor ik het naar binnen knal


hier nog een ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Het is natuurlijk niet ethisch verantwoord om mensen jarenlang een middel toe te dienen waarvan je vermoed dat het toxisch is.

Genoeg proefpersonen daarvoor hoor :D die elke week pilletje nemen jarenlang :yes:
Dus misschien niet ethisch verantwoord maar je zult genoeg vrijwilligers hebben hoor ;)

Drugs blijft gewoon iets wat je verantwoord moet gebruiken, sim-pel.

:yes: t Blijft altijd je eigen verantwoordelijkheid en je zult de gevolgen zelf moeten dragen :yes:
 
Waarschuw beheerder
Maar over MDMA is toch ook nog nooit wetenschappelijk bewezen wat hiervan de gevolgen zijn??


Volgens mij ook niet nee! Tot dusver hebben ze bij gebruikers van het eerste uur volgens mij nog steeds niks kunnen vinden wat afwijkt van hun leeftijdsgenoten die niet geëxprimenteerd hebben in de beginjaren van XTC...


echt wel!! Doe niet zo naief.
Waarschuw beheerder
Maar over MDMA is toch ook nog nooit wetenschappelijk bewezen wat hiervan de gevolgen zijn??


Er zijn verschillende onderzoeken gedaan. Daaruit is gebleken dat mensen die vaak xtc genomen hebben op den duur(vanaf 50 pillen) significant meer problemen heben met hun geheugen en verrichten van bepaalde (simpele) handelingen zoals het vervoegen van werkwoorden.(ga bij jezelf en vrienden te rade en je dat zelf kunnen zien;)) Het blijft moeilijk om het effect van andere drugs/levensstijl helemaal uit te schakelen, maar feit blijft dat het een significant verschil is.

Ook hebben hersenscans(bij muizen volgens mij) aangetoond wat de schade op korte termijn is ten aanzien van je serotonine regulatie. Ik geloof dat dit ook voor de middellange termijn geldt.

Wat nog niet duidelijk is, is of dat er op de lange termijn weer herstel optreedt. Dat moet nog blijken.
Waarschuw beheerder
Drugs blijft gewoon iets wat je verantwoord moet gebruiken, sim-pel


Absoluut!!! Ik promoot chemisch drugsgebruik ook zeker niet... en ben me ook terdege bewust van het gevaar wat erin schuilt... Dus ook zeker met methylone!!!

De keren dat ik drugs gebruik in een jaar tijd is op 10 vingers te tellen! En probeer altijd zo goed mogelijk geïnformeerd te zijn over drugs... vandaar dat ik dit topic vanaf het begin ongeveer volg!!

Maar overmatig drugsgebruik schaadt altijd... dit wil echter niet zeggen dat je niet verantwoord met drugs om kan gaan!!
Waarschuw beheerder
echt wel!! Doe niet zo naief.


Bronnen graag!!
Waarschuw beheerder
DubZone: Ga maar eens zoeken in een databse op een Uni ofzo. Je vindt honderden hits m.b.t. xtc en de laatste jaren is er explosief meer onderzoek bij gekomen.

Er worden wel degelijk lichamelijke en geestelijke gevolgen gevonden. Maar zoals ik al zei, ken jij iemand die alleen maar xtc gebruikt? Nooit een borrel drinkt, nooit ene jointje rookt...altijd evenveel gebruikt en dan ook nog in een gecontroleerde setting? Je kunt polydruggebruik nooit uitsluiten, dat is de weerlegbaarheid van die hypotheses dat xtc schade aanbrengt. Met zekerheid zullen we wel nooit iets kunnen zeggen. Niet iedereen die rookt krijgt longkanker en niet iedereen die xtc gebruikt wordt depressief.

~dissolved girl~: Ik ga er door je smilie maar van uit dat je een grapje maakt (mag ik hopen!). Het zou wel HEEL ver gaan mensen bewust iets te gaan toedienen he? Je kunt wel proefpersonen gebruiken die sowieso al af en toe xtc gebruiken maar je kunt ze natuurlijk niet elke maand naar je lab laten komen,ze een pil in hun gezicht douwen, dat 10 jaar volhouden en dan eens gaan zien wat dat doet. Dan krijg je alle ethische commissies in de wereld op je dak en logisch ook.


Er is gewoon meer longitudinaal onderzoek nodig op dit gebied en aangezien xtc pas een jaar of 15 gebruikt wordt als partydrug en de echte onderzoeken nog veel later p gang kwamen,zal het nog jaren duren voor er definitief conclusies kunnen worden getrokken. Als dat uberhaupt al komt.

Je bent gewoon je eigen proefkonijn en dat geldt al hjelemaal voor nieuwe middelen als dit methylone. :)
laatste aanpassing