Uitspraak van verwijderd op woensdag 17 augustus 2005 om 07:07:
iedereen kan lullen wat ze willem maar kim neukt meer jongegasten de menig man jonge meiden. er zijn dus wel gasten die in de rij staan om met haar in een film te spelen! zo gek doet ze het dus niet ze heb een dikkkkkere bank rekening als mij! teven hoop ik dat ik als ik haar leeftijd ben nog zo veel zin in sex heb. weet niet hoe oud ze is maar goed de dertig is ze zo ie zo gepasseerd.

ik ken mensen die een filmpje met haar gaan doen

maar dat moet lekker ieder voor zich weten. ik heb Kim H olland al een paar x ontmoet en je kan haar werk niks vinden, maar het is echt een lieve vrouw. en hoe dom ze er ook uit ziet..ze is ook nog eens een slimme zaken vrouw die haar zaakjes goed regelt. alleen tja als je in zo'n branche werkt praat gewoon bijna iedereen rot over je.
er zullen trouwens genoeg vrouwen zijn die precies zo'n levensstijl hebben en niet zo veel als haar verdienen.
en wendy somer?? hmmm is zij dat belgische vrouwtje dat vroeger de pin-up club presenteerde. of is dat wendy van wanten?