Partyflock
 
Forumonderwerp · 758400
Waarschuw beheerder
Kvraag muh af of er meerdere meisjes of vrouwen hierzo met peperspray of een mes op zak lopen? :)

zelf heb ik altijd peperspray bij me vooral s'avonds hierzo in het centrum waar ik woon..

heb je t voor de bluf of zou je t ook egt gebruiken?

en of je het weleens gebruikt heb bij iemand? :)

ben benieuwt :p wat jullie ervan vinden :jaja:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
alleen Colt Double Eagle en Browning handvuurwapen....
Waarschuw beheerder
nee ik loop dr gewoon bij..zonder wapens..dat vind ik mar triest.. oke, als je een keer aangevallen bent kan ik het begrijpen..maar ik hep dr nog nooit last van gehad;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nope, I only have my two iron fists ;D
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb altijd peperspray bij me...
alleen ik heb het nog nooit gebruikt B)
 
Waarschuw beheerder
ah daar wachtte ik al op

het buitenlander verhaal


*pakt popcorn*


hehehe :D
Waarschuw beheerder
donateur
Waar is de goeie ouwe tijd waar vrouwen altijd een deegroller of een mattenklopper bij zich hadden

zo durf je toch ook geen oneerbaar voorstel meer te doen aan een vrouw.

:-(
 
Waarschuw beheerder
altijd pepperspray bij me
Waarschuw beheerder
Pepperspray werkt niet bij iedereen.. dus ja ook niet echt handig heb verder nooit wat bij me.
 
Waarschuw beheerder
Ik loop altijd met een Magnum in mn hand!!(voorkomen is beter dan genezen)
 
Waarschuw beheerder
hm nix...een deo fles en een aansteker..Doet wonderen :P
Waarschuw beheerder
een stijve lul
en elke vrouw die iets van me wil steek ik neer


:[
 
Waarschuw beheerder
:no: Als ik ergens vandaan kom en uit de auto stap 's avonds of 's nachts loop ik wel vaak met mn sleutel tussen mn vingers..maar loop eigelijk nooit alleen over straat dan, dan heb ik t over kleine stukjes van de auto naar de voordeur en andersom :)
Waarschuw beheerder
donateur
Normaal gesproken een busje pepperspray

Gelukkig had ik m eens thuis liggen,want ik had mot met een nette vent in de trein, die zat naast me, en deed erg breed, stootte steeds tegen me aan enzo, ik irriteerde me eraan, en begon hardop te zuchten en klagen etc.
Toen deeedt hij opeens geirriteerd tegen mij, en werd ik boos, er volgde een heftige conversatie, waarop ik m dreigde in zijn oog te spuiten met mijn spray, waarop hij een stilettomes uit zijn zak haalde, en riep ' moet je vooral doen, krijg jij dees in je lijf'

Hier was ik zo van geschokken, dat ik de conducteur erbij haalde, en zei dat hij een mes op zak heeft,, die nette man helemaal raar doen, schreeuwde terug dat ik een spray op zak zou hebben.
Ik ben ergens anders aan zitten, was vlakbij mijn station stapte uit de trein, kwamen er opeens 2 politiemannen aan, en ik moest mee naar het bureautje op het station, allee zakken leeghalen, tas ook, gelukkig had ik de spray niet bij.

Ik vroeg nog aan de politie waarom die man niet mee genomen is, ze zeiden tegen mij dat hij in amsterdam onderzocht zou worden (dat was zijn eindreis)

Hoop dat die $$#@$3vent zijn mes is afgepakt :D

Beetje raar verhaal, er was 1 meisje in de trein die het voorval heeft gezien, maar die durfde niet veel los te laten, toen de conducteur haar vroeg of die man een mes had laten zien, knikte ze alleen zachtjes 'ja'
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ja busje traangas


;)
Waarschuw beheerder
donateur
Waarom beschermt de overheid de criminelen niet tegen zulke gevaarlijke bloedmooie meisjes ?

wij criminelen zijn toch ook mensen.

Hm ik weet het..ik ga mijn weerstand tegen pepperspray verhogen.
Elke dag een beetje in mijn oog wrijven
Over 3 weken doe je het lachend
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Als ik ergens vandaan kom en uit de auto stap 's avonds of 's nachts loop ik wel vaak met mn sleutel tussen mn vingers..


Zo doe ik het ook altijd :yes:
Artiest {SHOWLIST artist 33973, 23752}
Waarschuw beheerder
pepperspray... heb een x een lading CF-gas in me face gehad! aaaargh bijten dat spul!

En eerder heb ik natuurlijk wel es een vlindermes op zak gehad maar tegenwoordig komt niemand me meer aan! gebeurt dat wel dan wens ik diegene veel sterkte toe!

:respect: zonder wapens maar mano a mano :respect:
Waarschuw beheerder
donateur
ach je ken ook je best doen om lelijk en gerimpeld te worden.
dan laten ze je ook wel met rust.
 
Waarschuw beheerder
Loop altijd met mijn puddingbuks over straat:P
Waarschuw beheerder
ach je ken ook je best doen om lelijk en gerimpeld te worden.
dan laten ze je ook wel met rust.


das niej egt de bedoeling he :p

als ik 60 ben ja :P
Werkzaam bij Music in Mind
Artiest {SHOWLIST artist 49066, 48979, 11660}
Waarschuw beheerder
[img width=380 height=215 cacheid=0013557a0017a587790d85421a00a22e2a]http://www.wpafb.af.mil/museum/arm/arm30.jpg[/img]
Gebruik hem alleen als het ECHT nodig is.
Waarschuw beheerder
Zoals hier, toen iemand m'n glas bier omstootte.
[img width=156 height=229 cacheid=0013557b0017a591aabc678b1a00a22e74]http://www.lacofd.org/HHMD/HHMD_NLtr/V04I01/Nuclear_Bomb.gif[/img]
 
Waarschuw beheerder
Wahaha :D


Heb zelf niks op zak.. Sla of trap d'r wel op los als 't nodig is :devil:
Waarschuw beheerder
Heb zelf niks op zak.. Sla of trap d'r wel op los als 't nodig is


Als je maar niet per ongeluk tegen m'n bom aantrapt dan ;)
 
Waarschuw beheerder
Ik zal uitkijken :9
Waarschuw beheerder
Mooi, dan heb ik dus 2 wapens op zak! Als er ergens een akkefietje is stuur ik eerst Lady Kim erop af, die binnen een straal van 100 meter alles wat beweegt kort en klein slaat:
[img width=300 height=225 cacheid=00087e200017a88f839ca2f21a00a25ed2]http://members.ams.chello.nl/j.baartse/brand/br0008.jpg[/img]
(wel zorgen dat je zelf niet te dicht in de buurt staat)

Mochten ze het dan toch nog niet geleerd hebben steek ik m'n bom af. Werkt prima, ze hebben niet nog een keer m'n glas bier omgestoten (y)
Waarschuw beheerder
nee...ikke nie!
Waarschuw beheerder
ik heb meestal wel zo iets bij de hand


[img width=640 height=480 cacheid=00087e580017a90c50fdd5f11a00a267c5]http://www.freewebs.com/server1988/bomb%209.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
en dit is voor als ik aan het vissen ben

[img width=640 height=480 cacheid=00087e570017a915272de4e01a00a26802]http://www.freewebs.com/server1988/bomb%202.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
en hier was ik heel boos,dan ga ik met van zulke gooie

[img width=256 height=463 width=256 height=463 cacheid=0001bda1000401d71ff759f81a00a26842]http://www.oralchelation.com/vibrantlife/images/bomb.jpg[/img]


[img width=640 height=480 cacheid=00087e5b0017a92a608d9e301a00a26842]http://www.freewebs.com/server1988/bomb%201.jpg[/img]
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Toen ik nog regelmatig alleen in het donker over straat moest in Rotterdam ivm stage/school had ik wel altijd pepperspray bij me..

Maar nu kom ik daar niet meer alleen enzo dus is het ook niet meer nodig,in mijn woonplaats gebeurt zo goed als nooit wat.
Waarschuw beheerder
ik heb wat anders in mijn zak zitten......
Waarschuw beheerder
Het gaat erom dat je mensen ermee afschrikt, Badass. Niet dat je ze aan het lachen maakt! :P
 
Waarschuw beheerder
ik schiet je met die mes en ik steek je met die pistoool
Waarschuw beheerder
ik heb niks op zak, kijk als je wat op zak hebt en je bent echt boos dan gebruik je t ook (tenminste ik wel).

maar ik heb nooit ruzie :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Vroeger liep ik altijd met een mes op zak, alleen ben me 4 jaar geleden af gaan vragen waarom ik dat deed, dus vanaf die tijd mesloos door het leven gegaan :P
Waarschuw beheerder
bij ons gebeurt helemaal niks.
 
Waarschuw beheerder
donateur
traangas en pep :P
 
Waarschuw beheerder
uzi
Waarschuw beheerder
donateur
nee ik kan mezelf wel verdedigen

maar ik heb wel een busje pepperspray in m'n auto, nog van jaren geleden, ook zonde om weg te doen toch, kan altijd nog een keer van pas komen
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb een ninja turtel in m'n zak b)
 
Waarschuw beheerder
Niks

maar in me huis staat wel overal een knuppel ter beschikking

En in de auto naast me stoel.........
 
Waarschuw beheerder
alleen in me auto een stukkie dikke pvc-pijp van 60 cm lang
Waarschuw beheerder
Me vriendin heeft geloof ik wel eens pepperspray of iets in die zin in dr handtasje..

En ik, ach..ik loop altijd met me handen in me zakken ;)
 
Waarschuw beheerder
Geen wapens nodig