Partyflock
 
Forumonderwerp · 739313
4 volgers · 146925x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
Aangezien deze topic het eerste en inmiddels officieele Explosion-topic van Partyflock is geworden, en daarom te lang om "even" door te lezen, een samenvatting van de inhoud in deze aangepaste openingspost:

- de openingspost:
ik ben een ervaren harddrugs gebruiker nu wil ik het op de rustige manier proberen. nu heb ik gehoord dat explosion hetzelfde effect geeeft als coke en pillen. Mastah een mix gevoel. Dus nu wil ik graag reacties van mensen die deze drugs kennen en mij kunnen vertellen waar ik het kan kopen.


- waar te koop (het is (nog) niet verboden en wordt daarom in smartshops en op internet verkocht) en wat kost het ongeveer?
De adviesprijs is € 12,-. Er zijn shops die het duurder aanbieden. De leverancier zegt hier iets aan te doen.
Tot nu toe weten we dat explosion te koop is in de volgende smartshops:

* Alkmaar - www.NaturalMinds.nl € 12,72, TranceVision
* Amsterdam - Conscious Dreams Kokopelli (rosse buurt), Conscious dreams dreamlounge (kerkstraat) € 15,-, innerspace (Spuistraat) € 12,-, Elements of Nature € 12,- (5 smartshops), Mushroom Galaxy
* Arnhem - Sjamaan € 10,-
* Den Haag - Conscious Dreams Euphoria, Dr. Paddo
* Den Helder - Flower-Power www.flowerpower-denhelder.nl/ € 15,-
* Den Bosch - Aum, Magic moments € 12,-
* Groningen: Energizer (voorheen dreamfactory)
* Haarlem - State of mind (Conscious Dreams)
* Hoorn - Mother Nature (Conscious Dreams)
* Leiden - Altered States (Conscious Dreams) € 15.-.
* Nijmegen - De Sjamaan (bloemerstraat) € 10,-
* Roosendaal - Smartshop Bazaar hyroglief (molenstraat 89)
* Rotterdam - www.Apollyon.nl (Zuid) € 12,-
* Utrecht - state of mind, Twist & Shout, Magic Minds
* Zwolle - Satisfactory
* Online: http://www.room-odoriser.com € 12,- , http://www.shayanashop.nl €17,- , http://www.methylone.nl € 12,-


net gehaal bij smartshop in amsterdam, naam ff kwijt maar was op de staalstraat 5 bij het waterlooplein, 12,50 was het


Net naar Leiden geweest, prijs is gezakt van 15 Euro naar 12,50 Euro


- is het synthetische sjeit of herbal-sjeit? (zie voor diepergaande informatie hierover de topic zelf)
Explosion is geen smardrugs maar een designer drugs


Inhoud:
280mg Methylone (2-methylamino-1-(3,4-methylene
dioxyphenyl)propan-1-one, C11H13NO3 of Methylenedioxymethcathinone)


Tis wel degelijk Methylone


tis stiekem gewoon chemische drugs


- waar kan je het 't beste mee innemen vanwege de smaak?
gelijk doorslikken. Met een ruime hoeveelheid vruchtensap of frisdrank innemen.


Ik doe het altijd in een paar slokken cassis of iets anders. Bijvoorbeeld in een bekertje/flesje waar nog een heel klein laagje inzit,dan doe je er wel wat langer over,maar dan is het toch niet zo vies


door een laatste slokje bier, doe ik altijd en dat werkt echt goed. bier is namelijk ook bitter


1 buisje in de cola gedaan, gatver wat goor ! (daarna nog een half buisje in de appelsap, toen proefde ik het niet)


- niet combineren met?
Niet combineren met alcohol of andere drugs. Niet combineren met medicijnen. Vooral niet met MAO-remmers.


- effecten?
...dat het na zo'n 20-40 minuten inslaat, de echte high ongeveer 1 a 2 uur duurt en het speedy effect wat daarna aanhoudt nog zo'n 4 uur duurt


inderdaad sterk vergelijkbaar met pure mdma. echter zorgt explosion voor een lange, stabiele piek waarin het "lekker"-gevoel overheerst en je verder compleet helder bent. verder geen wausheid aan de orde, en al helemaal niet zichtbaar. je behoudt volledige controle over jezelf, behalve een toename van knuffeligheid. zintuigelijke waarneming wordt op een prettig niveau versterkt, dat wil zeggen, een peuk wordt als "wouw, lekker peukje hoor!" ervaren en muziek is nóg leuker en opzwepender dan normaal. een normaal gesprek blijven voeren gaat prima omdat je zo helder blijft. pure gevoelsdrugs dus.


- algemene side-effects?
Tijdens de werking genoeg frisdrank of water drinken. Er kan kaakspanning optreden.


slapen na gebruik lukt erg moeizaam, (...) je slaapt heel licht en redelijk kort


Ik kon de volgende dag zonder problemen eten, wel iets minder dan normaal maar verder geen problemen daarmee


(Natuurlijk zijn de bijwerkingen voor iedereen weer een beetje anders. We hebben het hier al over grote pupillen en "strak" staande gezichten gehad, het kauwen, de één kon prima plassen en de ander totaal niet, hoewel de meeste mensen niet kunnen slapen na explosion sliep een enkeling wél goed, sommigen werden misselijk en weer anderen kregen last van hun maag...)

voor uitgebreide ervaringen, tripreports, informatie, discussies en links naar andere sites, zie de rest van deze topic
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
de eerste keer dat ik het spul nam zagen de twee anderen (persoon B en C) en ik er echt super normaal uit, we kauwden alleen een beetje, maar totaal niet opvallend.
de tweede keer, idem.
een andere keer was er een gast (persoon D) bij die er veel sterke alcohol bij zat te drinken, hij begon toch wel vrij rare smoelwerken te trekken. wéér iemand anders (persoon E) dronk er niet speciaal veel bij en zat toch ook vrij opvallend te kauwen. maar persoon B totaal niet.
misschien moet je er gevoelig voor zijn? of een bepaald "kauw"-trekje met je tong hebben ofzo, om die opvallende bekken te trekken?
 
Waarschuw beheerder
donateur
de tweede keer, idem
Heb je t al 2 keer gedaan wen? O:)

Ik moet zeggen dat ik zelf ook totaal niks aan mezelf heb gezien, al heb ik t eerste uur ook geen spiegel gezien!

Wat ik er wel bij wil zeggen, is dat ik de laatste keren met xtc wel aan mezelf merk (en ook van anderen hoor) dat ik sta te kauwen of bekken sta te trekken 8)...wat ik vroeger helemaal niet had! Vraag me ook elke keer weer af hoe dat nou komt...

Misschien omdat je al vaker wat gebruikt hebt, je ouder wordt en er gevoeliger voor wordt? :s Ik heb altijd kauwgom in mn smoel als ik wat op heb, denk dat dat t ook wel opwekt!
Waarschuw beheerder
ik ga dat ook meer eens aanschaffen denk ik
Waarschuw beheerder
hoe gaat dat betalen bij dat online bestellen eigenlijk?
Waarschuw beheerder
donateur
gewoon overmaken (internetbankieren enz...)

volgens mij kan het ook onder rembours, maar zal wel duurder zijn
Waarschuw beheerder
ok, bedankt, als ik dat doe, denk je dat ik het nog voor t weekend binnen heb?
Waarschuw beheerder
ik klikte op dat pay pal...
en dan, er gebeurt nix, krijg alleen een bevestiging van de bestelling, maar moet je nou dat geld overmaken?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb betaling vai bank gekozen..Dit stond in mn orderbevestiging:

Uw mailformulier is verstuurd.

Met vriendelijke groet,

Webmaster Room Odoriser

De volgende gegevens zijn online ingevoerd op: 09-Feb-2005 09:27:05 PM


En daarna mn adresgegevens..

Kort daarna kreeg ik deze mail:

Ordernr: 0078
Betaal methode: Bank/Giro


Op het moment dat wij uw betaling op rekeningnr: 36.01.41.730 t.n.v. C.A.H.L de Grijs hebben ontvangen, onder vermelding van ordernummer 0078 zullen wij uw bestelling uitvoeren.


Rekeningnummer: 36 01 41 730
Bank: Rabobank in Ter Apel
IBAN: NL12 RABO 0360 1417 30
BIC: RABONL2U

Totaal: 24,00 EUR

Artikelen: [2 x à 12,00]

Vriendelijke groet,
C. de Grijs

www.room-odoriser.com,
e-mail: room-odoriser@hushmail.com


Waarna ik het geld direct via Girotel heb overgemaakt..

Had t binnen 2 werkdagen binnen, dus ik denk dat je t, als je geluk hebt en t nú direct doet, vrijdag binnen hebt, anders zaterdag!

Succes (y)

Btw...ik had 4 weken geleden ordernr. 078, ben benieuwd bij welk ordernr. hij nu zit! 8)

Iemand?
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
wat zijn de uiterlijke veranderingen bij Xplosion?? zijn t dezellufde als bij XTC of veel lichter merkbaar??


Toen ik het gebruikt had (samen met mijn vriend) hadden we allebei geen last van grote pupillen of kauwen. En we hadden allebei toch 1,5 buisje gehad!

Ik heb de dagen erna wel gemerkt dat ik last had van mijn kiezen dus misschien heb ik die onbewust hard op elkaar gedrukt ofzo...:/
 
Waarschuw beheerder
donateur
Haha, idd, die kauwspier voel je zeker aantrekken! :yes:
Waarschuw beheerder
Beste Niek

Door een onverwachte stormloop op het product explosion bij de leverancier is deze door zijn voorraad heen en wachten wij sinds vorige week op levering. Zodra wij nieuwe voorraad binnen hebben, laten wij u dat horen en volgen de betaalinstructies.
Hiervoor bieden wij u onze excuses aan en vragen uw begrip voor de vertraging.

Vriendelijke groet,
Room Odoriser

DAMN!!!!
Waarschuw beheerder
damn, das niet best....
kan beter ff naar utrecht gaan ofzo
 
Waarschuw beheerder
en op www.methylone.nl ???

daar kan je het toch ook bestellen ??
Artiest {SHOWLIST artist 32309, 44281}
Waarschuw beheerder
ik ga het morgen testen.
explosion is trouwens ook begin volgende week verkrijgbaar bij magic dreams in tilburg...
beter!!
Waarschuw beheerder
Damn, heb het gevoel dat het zich zich echt als een 'explosie' over Nederland aan het verspreiden is... Zal toch niet zo lang meer duren voordat de media hier mee komt ? En dan zal de overheid ook (moeten) volgen met een reactie en dan kon het wel eens over zijn..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Vind 't wel wat voor een pagina groot artikel in de zaterdag Telegraaf -> jeugd massaal verlaafd aan smart drug

:-)
 
Waarschuw beheerder
wat zijn de uiterlijke veranderingen bij Xplosion?? zijn t dezellufde als bij XTC of veel lichter merkbaar??

Bij mij gaan mijn kaken juist nog veel erger op en neer dan bij :xtc:
En dat begint bij mij al na een kwartier :|
Waarschuw beheerder
Vind het vervelendste de enorme droge bek die je er van krijgt (heb het nu 2 keer gedaan en 2 keer was dat echt kut, moest continu wat drinken bij de hand hebben, vrienden hadden precies hetzelfde)
Waarschuw beheerder
Vind het vervelendste de enorme droge bek die je er van krijgt


Klopt!! Had ik ook heel erg veel 'last' van...

Moest inderdaad continu wat te drinken in me hand hebben!!
Waarschuw beheerder
toch interessant om te zien dat de effecten verschillen per persoon.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Btw...ik had 4 weken geleden ordernr. 078, ben benieuwd bij welk ordernr. hij nu zit!


ik zat begin deze week ergens in de 150
Waarschuw beheerder
Zal toch niet zo lang meer duren voordat de media hier mee komt ? En dan zal de overheid ook (moeten) volgen met een reacite en dan kon het wel eens over zijn..


Ben ook bang dat het snel een afgedane zaak is... Maarja, laten we hopen dat we er nog eventjes van mogen genieten!!

En anders hoop ik dat de distributie ervan gewoon 'ondergronds' doorgaat!!! :P
Waarschuw beheerder
Zeer interessant ja..Zeker als je het vergelijkt met MDMA, wat bij iedereen dezelfde effecten geeft







:/
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Heb nou ook bestel op www.methylone.nl
Thanxzz!

die verzenden btw ook pas weer vanaf morgen in verband met drukte...

zal wel snel afgelopen zijn als het zo doorgaat... dus nog snel ff proberen ;)
Waarschuw beheerder
Drukte? :/ Ze krijgen geen Explosion meer van de maker. Site waar duidelijk op staat dat explosion METHYLONE is en waar uitleg etc over methylone staat :/ Zo help je Explosion wel heel snel naar het lijstje van verboden middelen..

Ze hebben de site inmiddels aangepast maar er staat nog steeds te veel informatie op.
 
Waarschuw beheerder
Vind het vervelendste de enorme droge bek die je er van krijgt


die droge bek krijg je omdat je lichaamstemperatuur omhoog gaat, maar bij explosion vind ik de droge bek erger, dan bij snoepies, zou je lichaamsteperatuur dan ook hoger zijn bij t gebruik van explosion, dan bij snoepies?
k weet niet of dat verder erg negatief of gevaarlijk is, en zal wel meevallen :)
Waarschuw beheerder
zou je lichaamsteperatuur dan ook hoger zijn bij t gebruik van explosion, dan bij snoepies?


Dat is niet mijn ervaring... kreeg wel een super droge bek, maar had niet het idee dat mijn lichaamstemperatuur erg hoog was! Heb het de hele avond ook niet extreem warm gehad... Ook heb ik niet abnormaal staan zweten!!

Maar denk ook dat het kwam omdat ik constant met water of cola in mijn handen stond...

Dus als je er gewoon bij blijft drinken kan het volgens mij niet echt kwaad (op het gebied van lichaamstemperatuur dan he)...
 
Waarschuw beheerder
bij mij valt die droge mond juist erg mee. Met :xtc: drink ik alleen maar fris, kan ik geen alcohol zien. Maar bij Xp kan ik gwoon :bier: blijven drinken als ik wil...
Waarschuw beheerder
donateur
Deze topic van de week pas ontdekt en heb nu de hele topic doorgelezen. Was me best een klus moet ik zeggen maar goed was de moeite waard:D

Hoor hier in de buurt ook steeds meer verhalen over dat Exploision. Ben nou ook wel heel erg nieuwsgierig naar dit goedje, ga waarschijnlijk volgende week ergens maar wat halen.
Waarschuw beheerder
ejej ... iemand zij da je het in utreg kan halen.. weet iemand bij welke smartshop??? thx:D:D:D
klinkt erg grappig:P ffuh checkuh
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik moet trouwens constant drinken in mijn buurt hebben anders word ik gek.Die droge bek is niet normaal.
Ook heb ik dan veel zin in kauwgom,alleen het smaakt niet echt waardoor ik het na 3x kauwen toch maar uitspuug.
Waarschuw beheerder
in utrecht kan je het bij state of mind halen.
Waarschuw beheerder
Haha, dat had ik ook Gup, je moet er gewoon wat bij drinken, kauwgom is super goor met zo'n droge bek :-)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Kan me niet herinneren dat ik n droge bek kreeg, had wel superveel zin om gewoon te gaan zuipen, zeker toen ik merkte dat t eerste biertje er prima bij beviel! Maar ook tussendoor geen last van n droge bek ofzo (y)

ejej ... iemand zij da je het in utreg kan halen.. weet iemand bij welke smartshop??? thx
klinkt erg grappig ffuh checkuh


Neem nou eens de moeite om de topic n beetje door te spitten..:/
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb deze hele topic doorgelezen voordat ik wat zei8)
Waarschuw beheerder
maar jij komt uit de wijk ;)
 
Waarschuw beheerder
Maandag besteld bij www.room-odoriser.com, nog niet in huis we hadden het graag vanaaf uitgeprobeerd!

:(
Waarschuw beheerder
Ik heb deze hele topic doorgelezen voordat ik wat zei


Maar zoals je al zei:

Het is zeker de moeite waard... (y)
Waarschuw beheerder
thx bas
Waarschuw beheerder
oke!! ze hebben weer voorraad aangeleverd gekregen!! alles gaat morgen op de bus!!
(voor de mensen die er al een paar dagen op aan het wachten waren)

(K) (L)
Waarschuw beheerder
3 * getest op verschillende gelegenheden, overall ervaring:

- enorm veel pissen, strakke kaak

- klapt er bij mij zeker niet zo hard in als een vette pil, zeker WEL een actieve buzz en positievere stemming, vooral als je moe bent en je neemt hem, knap je er van op , zoals een lijntje coke bij thuiskomst van een feest, maar ook weer niet met zo een schaapachtige grijns op je bek lopen als bij mdma, ik vind explosion wel goed om een verjaardig bij je schoonouders dragelijk te maken , je blijft goed in controle, lult graag, maar niet leiper dan normaal, maar voor een beetje feest toch G+X

Oh ja, wat ik als heel positief ervoer was dat ik persoonlijk geen kater van explosion had, sterker nog, volgende dag voelde ik me energieker dan normaal, ben de muren gaan schilderen (vind ik normaal een kutklus, dus dat zegt wel wat)


Ook kratom getest: (let wel ik heb een hoge tolerantie voor opiaten dus mischien dat anderen er meer van merken)

- groene poeder 10 gram in de thee laten trekken, voelt als een halve dosis ghb , eigenlijk best wel goed, kan vetter, maar dan ben je toch ook weer een stuk leiper.

- 10 gram in hasjachtige plak vorm, deed geen reet, zwak aftreksel? slechte batch? probeer eerst de verse groene poeder maar zou ik zeggen

Conclusies:

Kratom is voor mij te duur tov ghb, wat kost een scheet en een paar knikkers dus dan is de keuze evident, explosion ook stuk duurder dan een pil, maar werkt toch wel lang door en een goede optie voor gelegenheden waarbij je ook weer niet te veel lol moet hebben en er als een kwijlend stuk groente bijloopt...

Wel het idee dat er op heel veel forums overdreven uit je bol gaande testimonials en gebruikersrapporten over explosion zijn verschenen, wat mij doet geloven dat veel van deze rapporten door de marketingafdeling van de verenigde luchtverfrissers zijn ingezonden en geef ze es ongelijk, het loopt als een zwerende tiet.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik wil ook EXplosion gaan halen dus..
Maarre wie heeft via die site ROOMORDISER al besteld??
Hoe gaat dat in zun werk?
en moet je ook verzendkosten betalen?
en hoe lang duurt het voor het bezorgt is?
Waarschuw beheerder
uuhh dat is al eens eerder hier op de site vermeld schat, gewoon bestellen, krijg je later een bevestiging met het rekeningnummer waar je het heen moet sturen, je betaald het en dan sturen ze het gelijk op!!! binnen 2 dagen in huis als de voorraad niet op is tenminste!!!!! volgens mij geen verzendkosten !!
Waarschuw beheerder
@ Oscar Face...

Staat allemaal in het topic... gewoon iest verder naar boven scrollen!!
 
Waarschuw beheerder
The owner of this website has intention to sell to minors, sell illegal products or
harming any people. The information is provided to us by third parties.

LOL ;)

Maaar ik ga het op http://www.methylone.nl/ bestellen, mijn ouders mogen niet weten wat er in zit, dus zit er een discrete verpakking om ofzo?
Waarschuw beheerder
Idd, als je er bier bij gaat drinken dan ga je gekke bekken trekken! zonder alcohol geen last van, het valt niemand op.

(In arnhem bij de magic-shop bij de steenstraat kost een buisje 10 euro, weer 2euri goedkoper dan via internet)

http://www.smartshoparnhem.nl/
 
Waarschuw beheerder
donateur
Bier erbij werkte prima hoor! (y)

Geen gekke bekken bij mij..:no:
Waarschuw beheerder
donateur
maar jij komt uit de wijk


8)
Waarschuw beheerder
donateur
ben nog steeds een ernorme fan van Methylone... voel me op dit moment (Y)

*vraagt zich af waarom hij op dit moment achter z´n computer bevindt*

but why the hell is dit spul zo fokking duur???
als de overheid dit spul nou eens goed zal testen en hoogstwaarschijnlijk zal concluderen (hoop ik tenminste) dat het weinig kwaad doet aan het menselijk lichaam...

legaliseren --> prijs omlaag --> goed alternatief ´slechte´ mdma --> minder criminaliteit --> en vul maar verder in..

Wat je ziet in de softdrugshandel (coffeeshops e.d.) kan waarschijnlijk ook gerealiseerd worden in de harddrugs-scene, mits er goede onderzoeken worden verricht op lange en kortetermijn-schade, verslaving enz enz... ik denk dat een hoop problemen verholpen kunnen worden met de juiste middelen...

wie is dit met mij eens??
 
Waarschuw beheerder
Ja, opzich zit daar zeker wat in da_weltman, maarja stel je voor dat uit t onderzoek blijkt dat t toch minimaal net zo schadelijk is als x of mdma, dan kan je er niet tegen knipperen met je ogen of t is verdwenen van de legale markt. Dan leef ik liever nog ff met de "wat niet weet wat niet deert" gedachte.Áls het underground gaat uiteindelijk, krijg je weer de kwestie van de zuiverheid.
Ok goedkoper zou zeker fijn zijn idd. Als t goedkoper wordt dan heb je ook weer kans dat er sneller jonger puliek op af komt, dan kun je weer wachten op de krantenkoppen;"meisje van 14 dood door overdosis nieuwe smartdrug". Dan weet je zeker dat de klopjacht op explosion geopend is.
Laten we eerst maar ff hopen dat de overheid de instelling tegenover deze drug zo houd.