wou zeggen er heerst een epidemie ( is al bijn aovergevlogen maar toch) als je niet goed uitziekt of de vorige keer neit goed hebt uitgeziekt komt ie graag terug, werd toen ook voor gewaarschuwd, dus als je eht aan mij vraagt bljf een weekje klekker onder de wol en dan heb je pas weer een griepje bij de volgende epidemie
Ben nu pas ziek geworden.. ik ben ook echt zo'n late meeloper! Geen zin in!!! beginnende oorontsteking .. en nog maar 2 dagen tot outblast!
oh btw : bij 39,5 is koort nog niet gevaarlijk
Koort is een reactie van t lichaam op een schadelijke prikkel.. dmv de koorts wil je lichaam dus dat je beter wordt.
(doe een medische opleiding
)
oh btw : bij 39,5 is koort nog niet gevaarlijk
Koort is een reactie van t lichaam op een schadelijke prikkel.. dmv de koorts wil je lichaam dus dat je beter wordt.
(doe een medische opleiding
Ja hier 
Ja dat is wat de dokter ook zei, mag deze week iig niet gaan werken.. Alleen die hoge koorts vond ik wel een beetje eng hoor! Bij wat voor temperatuur wordt t gevaarlijk, bij 39.5 ofzo toch he?
38,9 is nog niet zo heel erg pas als je boven de 39,5 uit kom zou ik naar de dokter gaan maar een zet pil wil ook wel werken hoor maar zolang je nog een 39.5 of 40 graden heb zou ik me niet al te druk maken zowie zo is je eigen druk maken met koorts niet goed maarre beterschap Nee dat is ook zo maar omdat ie alleen maar steeg en niet wilde zakken ga je je toch wel beetje ongerust maken.. Maar de koorts is nu grotendeels over hoor gelukkig, hoest alleen vreselijk veel nog en ben wat slapjes.. Nee die uitslag van het bloedprikken krijg ik pas volgende week!!
Dat krijg je he als je in zo'n achterlijk dorp woont..
Hebben ze nog nooit bloedgeprikt dan om te kijken waar dat door komt? Ik krijg de uitslag van mijn bloedprikken eind van de week, dokter denkt dat ik er misschien allergieen bij heb, of een duidelijk vitaminetekort.. Ben nu al ruim een week ziek en ben nog niet helemaal beter, voel me nog steeds slap en mn kop zit nog vol 
Heb je daar geen medicijnen voor die je wat sterker maken qua weerstand?
denk dat het begint met echt gezonde levensstijl. Misschien wat extra vitamine slikken.
MMm, had gister ook ineens erg rare jeuk-uitslag op m'n voeten. Nooit last van gehad. M'n neus zit nog vol en ik kan niet goed doorademen. Net of ik de hele tijd buiten adem ben. Als ik echt goed door wil ademen moet ik daar ontzettend m'n best voor doen en doet het ook zeer en dat sinds vrijdag.
Morgen maar even naar de dokter...








![Para J [JWT]](/images/user/124699_3173121.jpg)





