Partyflock
 
Forumonderwerp · 754433
Ottoland ligt vlakbij Bleskensgraaf, Boven Hardinxveld, Brandwijk, Giessenburg, Giessen-Oudekerk, Graafstroom, Groot Ammers, Hardinxveld-Giessendam, Langerak zh, Molenaarsgraaf, Nieuw Lekkerland, Nieuwpoort, Oud Alblas, Sliedrecht, Streefkerk, Waal, Wijngaarden zh.

In deze regio leeft men nog op oude stijl, dit betekent dan ook dat de echte old school hier op dit moment zijn hoogtij dagen viert. Derhalve willen wij in de Tennishallen van TVAC
(Bloklandsekade 1, 2975LA Ottoland) een onvervalste old school party organiseren. Routeplanner

Zijn er meer Ottolanders en regiogenoten die hier behoefte aan hebben?
laatste aanpassing
klopt, vooral voor de ouderen onder ons is het zeer genieten.

We hebben ook nog Kanocentrum De Notenhoeve. Lekker uitleven op of langs het water kan bij de Notenhoeve. Er zijn kano's te huur, maar daarnaast kunnen er ook poldersporten beoefend worden zoals: polsstokspringen, vlottenbouw en nog veel meer. Voor kinderfeestjes is er een speciaal winterprogramma aanwezig.

Voor elk wat wils dus op de day after the party!
laatste aanpassing
vraag even alle 5 mensen die er wonen :-)
heel jammer dat jullie geen bingo centrum hebben
had me graag willen uitleven daar
ligt er daar ook zoveel sneeuw?
Weet ik niet, maar ze hebben er wel IJsboerderij Korevaar zie ik op de site van Ottoland :)
laatste aanpassing
Henk is gister met de tractor en sneeuwschuiver ervoor rondom de kerk gegaan dus de wegen zijn weer begaanbaar in Ottoland.

Maar goed ook want het was vandaag koopzondag in het winkelcentrum!
laatste aanpassing
koopzondag?

niks van gemerkt, volgens mij zat iedereen gewoon in de kerk
We zijn allemaal druk bezig met de voorbereidingen van de jaarmarkt op vrijdag 17 Juni 2005!!!
een vraag die mij rest,

zijn er ook chickie?