Nou omdat we de 500ste post hebben bereikt (hoe ken ja dat zien trouwens) heeft bassie en adriaan en verassing voor jullie! Even ontspannen na alle inzet die jullie getoond hebben bij dit spannende onderzoek.
http://www.ebaumsworld.com/falldown.html
Het is de bedoeling dat dit spel op easy word gespeeld.
Mijn high score is 1446808 punten.
Zet hem op!!
print screens zijn het ultieme bewijs(wel even verkleinen naar een aanvaardbaar formaat)
Nou nou, wat en negatieve reacties allemaal op dit spel!!
Ik denk dat het komt doordat jullie je niet goed focussen en zo geen hoge scores halen! Ik ben in training bij Bas en hoop dat dit ten goede komt aan mijn scores!!
niet echt man vriendelijk he joyce deze is leuker en makkelijker voor bas om op een feest te proberen (wasteland ofzo) http://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/christmasslesbianfist.swf
en alas je daarmee klaar bent dan heb ik hier nog een raadsel voor onze onderzoekers http://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/britney_breasts.swf
en speciaal voor onze len http://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/bukkake.swf
laatste aanpassing
Was ff vergeten dat er voornamelijk mannen op dit forum zitten, sorry, maar dat hebje nu weer gecompenseerd!
De enige tip die helpt joyce is: word 1 met het spel..
Dus sta op met falldown, eet met falldown, maak je huiswerk met falldown en ga stappen met falldown (kijk naar bas op houseqlassics)
Falldown is de shit!!
Ik denk dat jullie rijp zijn voor het falldown ontwenningsprogram!