ik zou eerst niet gaan maar er gingen er in een keer vet veel van mijn vrienden en dan kan ik natuurlijk niet achterblijven....hahaaaaaaaaa
tot 8 uur s'ochtends en om 8 uur s'avonds gaat mijn bus naar may day tot 10 uur s'ochtends ..
beukkkkkkkkkkkuuhhhhhhhh!!!!!! feest feest feest!!!!!!!!!!!!
kzie jullie daaroh wel enneh: als je naar multigroove.nl gaat. Wordt effe een member (gratis) en je mag een extra zaaltje binnen.
ff een klein dingetje je moet ook nog f betalen ook al heb je een memberpas het kost wel extra en dat om te kunnen zitten,maar goed ik ga ook als member daar niet van hoor
ik had ergens gelezen dat lonsdale/kisten/geruite shit er niet in komt.
staat op het kaartje, ik heb alleen een postkantoor kaartje en daar staat niks op
klopt het ????
Op Rebound werd er streng op gecontroleerd las ik op de site...dusss ik zou maar iets anders aan trekken.
En zo erg is het niet om je geruite houthakkersshirtje thuis te laten...
2 Jeffrey:
klopt wat je zegt.
op het gastenboek van de multi staat het ook.
als je in canada hout aan het hakken bent wel, als je uit de achterhoek komt en bij normaal staat te hØken wel,
als je in een reclame van kitkat chunkie speelt wel ja.
maar das mijn mening.
Ik ook daar!! hehe als ik niet de weg kwijt ben
net als met shockers
Totaly wappie in men koppie
Ik ga ook zeker wel even kijken, ook al herken ik niemand en waarschijnlijk andersom ook niet. (ik zie er namelijk niet zo uit als mijn profielplaatje...)
Verder kan ik herkend worden aan mijn lichtgevende shit op mijn arm en trui.