Partyflock

Q-Base

 
Flockonderwerp · 49827
Hier wil ik eigenlijk ook wel een keer heen
Dikke line-up:


Hangar 1

16:00 - 00:00: Activator
16:00 - 00:00: Blackmail
16:00 - 00:00: Blutonium Boy
16:00 - 00:00: Tatanka
16:00 - 08:00: MC: Ruffian
00:00 - 08:00: Charly Lownoise
00:00 - 08:00: D-Block &­ S-te-Fan
00:00 - 08:00: Dana
00:00 - 08:00: Luna
Open Air 2

16:00 - 00:00: Dave 202
16:00 - 00:00: Jochen Miller
16:00 - 00:00: Spider
16:00 - 00:00: Yves Deruyter
16:00 - 00:00: MC: M-Shane
00:00 - 08:00: Alpha² (Alpha Twins)
00:00 - 08:00: Ruthless
00:00 - 08:00: Technoboy
00:00 - 08:00: Vince
00:00 - 08:00: MC: DV8
Bunker 1 3

16:00 - 00:00: Buzz Fuzz
16:00 - 00:00: Darkraver
16:00 - 00:00: Paul Elstak
16:00 - 00:00: The Stunned Guys
16:00 - 08:00: MC: Renegade
00:00 - 08:00: Catscan
00:00 - 08:00: Neophyte
00:00 - 08:00: Outblast
00:00 - 08:00: Tommyknocker
Bunker 2 4

16:00 - 00:00: Cor Fijneman
16:00 - 00:00: Dark by Design a.­k.­a.­ Gaz West
16:00 - 00:00: Phil York
16:00 - 08:00: MC: Villain
00:00 - 08:00: A*­S*­Y*­S
00:00 - 08:00: Ed Real
00:00 - 08:00: Fausto
00:00 - 08:00: Mark EG
Bunker 3 5

16:00 - 00:00: Agent
16:00 - 00:00: Billy Nasty
16:00 - 00:00: Frank Lorber
16:00 - 00:00: Oliver Ho
16:00 - 08:00: MC: Apster
00:00 - 08:00: Cristian Varela
00:00 - 08:00: James Ruskin
00:00 - 08:00: Jan Liefhebber
00:00 - 08:00: Marco Remus
Bunker 4 6

16:00 - 00:00: Deepack
16:00 - 00:00: Duro
16:00 - 00:00: Dutch Master
16:00 - 00:00: Isaac
16:00 - 00:00: Pascal Feliz
16:00 - 00:00: Pavo
16:00 - 00:00: Showtek
16:00 - 00:00: Southstylers
16:00 - 00:00: Walt Jenssen
16:00 - 00:00: Zany
16:00 - 00:00: MC: DV8
00:00 - 08:00: A-lusion
00:00 - 08:00: Davide Sonar
00:00 - 08:00: Headhunterz
00:00 - 08:00: JDX
00:00 - 08:00: The Prophet
00:00 - 08:00: Wildstyle
00:00 - 08:00: Zatox
00:00 - 08:00: MC: Da Syndrome
Bunker 5 7

16:00 - 00:00: Coone
16:00 - 00:00: Danny C
16:00 - 00:00: Ghost
16:00 - 00:00: HS
16:00 - 00:00: Lethal MG
16:00 - 00:00: Q-ic
00:00 - 08:00: Chicago Zone
00:00 - 08:00: E-Max
00:00 - 08:00: Ronald-V
Ammo 1 8

16:00 - 00:00: De Man Zonder Schaduw
16:00 - 00:00: Djoker Daan
16:00 - 00:00: Ille Bitch
16:00 - 00:00: Mike Ravelli
00:00 - 08:00: Dave Tarrida
00:00 - 08:00: Kriek
00:00 - 08:00: Pacou
00:00 - 08:00: Sender Berlin
Ammo 2 9

16:00 - 00:00: Back to Mars
16:00 - 00:00: Riches
16:00 - 00:00: Satyr
16:00 - 00:00: Live: Highko
Ammo 3 10

16:00 - 00:00: Alex B
16:00 - 00:00: D-Passion
16:00 - 00:00: Hectic Fence
16:00 - 00:00: Husz
16:00 - 00:00: Osiris
16:00 - 00:00: Peaky Pounder
16:00 - 00:00: Rude Awakening
16:00 - 00:00: T-junction
16:00 - 00:00: Unexist
00:00 - 08:00: Hellfish
00:00 - 08:00: Joshua
00:00 - 08:00: Speedfreak
00:00 - 08:00: Tieum
Ammo 4 11

16:00 - 00:00: Man at Arms
16:00 - 00:00: Matt M Maddox
16:00 - 00:00: O.­B.­I.­
16:00 - 00:00: Robert Natus
00:00 - 08:00: Arkus P.­
00:00 - 08:00: Brachiale Musikgestalter
00:00 - 08:00: Kaoz
00:00 - 08:00: S.­Ewe
00:00 - 08:00: Sven Wittekind
00:00 - 08:00: Torsten Kanzler
dat lijkt mij ook wel een fijn feestje.­
dit jaar toch maar es overwegen om te gaan!
en ik!
kaartje binnen en waarschijnlijk busrijs ook rakke take ik en tinuz gaan hakkuh net als hellraiser
ja een trein na doen toe toe
Ben ook van de partij!
Eerste Q-base:bounce: ben benieuwd!
:lol: eerst decibel maar eens allemaal overleven
decibest was weer een topper op naar Q-base
16 uur op de blauwe knoeperts
Q-blue
dit jaar sla ik maar weer eens over, ik ga lekker naar club industry:P

Miss dat ik er volgend jaar weer bij ben..
Hangar

16:00 . 18:00 Blackmail
18:00 . 20:00 Blutonium Boy
20:00 . 22:00 Tatanka
22:00 . 00:00 Activator

Mc Rufian

00:00 . 02:00 Dana
02:00 . 04:00 D-Block & S-Te-Fan
04:00 . 06:00 Charly Lownoise
06:00 . 08:00 Luna

Mc Ruffian


Open Air

16:00 . 18:00 Spider
18:00 . 20:00 Dave 202
20:00 . 22:00 Jochen Miller
22:00 . 00:00 Yves de Ruyter

Mc M-Shane

00:00 . 02:00 Ruthless
02:00 . 04:00 Technoboy
04:00 . 06:00 Alpha2
06:00 . 08:00 Vince

Mc DV8



Bunker 1

16:00 . 18:00 Frank Lorber
18:00 . 20:00 Oliver Ho
20:00 . 22:00 Billy Nasty
22:00 . 00:00 Agent

Mc Apster

00:00 . 02:00 James Ruskin
02:00 . 04:00 Cristian Varela
04:00 . 06:00 Jan Liefhebber
06:00 . 08:00 Marco Remus

Mc Apster


Bunker 2

16:00 . 18:00 Buzz Fuzz
18:00 . 20:00 Darkraver
20:00 . 22:00 Paul Elstak
22:00 . 00:00 The Stunned Guys

Mc Renegade

00:00 . 02:00 Neophyte
02:00 . 04:00 Outblast
04:00 . 06:00 Tommyknocker
06:00 . 08:00 Catscan

Mc Renegade


Bunker 3

16:00 . 18:00 Cor Fijneman
18:00 . 20:00 Ultraform
20:00 . 22:00 Phil York
22:00 . 00:00 Dark by Design

Mc Villain

00:00 . 02:00 Mark Eg
02:00 . 04:00 Ed Real
04:00 . 06:00 Fausto
06:00 . 08:00 A*S*Y*S*

Mc Villain


Bunker 4

16:00 . 17:00 Walt Jenssen & Pascal Feliz
17:00 . 18:15 The Dutchmaster
18:15 . 18:45 LIVE: Southstylers
18:45 . 20:00 Isaac
20:00 . 22:00 Showtek & Deepack
22:00 . 23:30 Pavo & Zany
23:30 . 00:00 Duro

Mc DV8

00:00 . 01:00 The Prophet
01:00 . 02:00 JDX
02:00 . 03:15 Wildstylez
03:15 . 03:45 LIVE: Headhunterz
03:45 . 05:00 A-Lusion
05:00 . 06:30 Zatox
06:30 . 08:00 Davide Sonar

Mc Da Syndrome


Bunker 5

16:00 . 17:30 Playboyz
17:30 . 19:00 Q-IC
19:00 . 20:30 Dj HS
20:30 . 22:00 Lethal MG
22:00 . 23:00 Dj Ghost & Coone
23:00 . 00:00 Danny C

00:00 . 01:00 Manu Kenton
01:00 . 01:30 LIVE: Electrostan
01:30 . 04:30 Ronald V VS. E-max
04:30 . 06:00 Chigaco Zone
06:00 . 07:00 Dave-Rik
07:00 . 08:00 Synap-6


Bunker 6

16:00 . 17:00 Husz
17:00 . 18:00 Peaky Pounder
18:00 . 19:00 Rude Awakening
19:00 . 20:00 Hectic Fence
20:00 . 21:00 T-Junction & Osiris
21:00 . 22:00 Alex B
22:00 . 23:00 D-Passion
23:00 . 00:00 Unexist

00:00 . 01:10 Kabal
01:10 . 02:20 Joshua
02:20 . 03:30 Miss Tiffy
03:30 . 04:40 Tieum
04:40 . 05:50 Hellfish
05:50 . 07:00 The Speedfreak
07:00 . 08:00 LIVE: Programers


Ammo 1

16:00 . 17:45 Bart
17:45 . 19:30 Riches
19:30 . 21:15 Back to Mars
21:15 . 22:15 LIVE: Higko
21:15 . 00:00 Satyr

00:00 . 02:00 Alex Ligowski
02:00 . 04:00 Eyal Yankovich
04:00 . 06:00 Pixel
06:00 . 08:00 Guy Salama


Ammo 2

16:00 . 18:00 Mike Ravelli
18:00 . 20:00 Ille Bitch
20:00 . 22:00 De man zonder Schaduw
22:00 . 00:00 D Joker Daan

00:00 . 01:30 Sender Berlin Dj Team
01:30 . 03:30 Pacou
03:30 . 05:30 Dave Tarrida
05:30 . 08:00 Kriek


Ammo 3

16:00 . 18:00 Man At Arms
18:00 . 19:30 Matt M. Maddox
19:30 . 21:00 Jason Little
21:00 . 22:30 O.B.I.
22:30 . 00:00 Robert natus

00:00 . 02:00 Kaoz & S.EWE
02:00 . 03:30 LIVE: Arkus P
03:30 . 05:00 Sven Wittekind
05:00 . 06:00 LIVE: Brachiale Musikgestalter
06:00 . 08:00 Torsten Kanzler



DA WORD VLAMMEN :D
zeker nog een paar uur te gaan en dan breekt de hell loss op Q-best