Foto1 beetje jammer dat ze niet lekker in het midden zit, verder wel grappig met dat licht geeft wel een apart effect.
Foto 2, 3, 4, heb ik niet zoveel mee, zoals xantrex zegt let op de schaduwen. aangezien alles binnen in misschien omnibounce gebruiken ?? en via plafond schieten ? En inderdaad een egale achtergrond creeren ? kast geeft wel grappig effect maar stoort best wel..
Foto 5 Is wel leuk opzich, wederom weer beetje schaduw, maar verder erg mooie meid, en een leuke foto.
Foto 6 vind ik het idee en de pose erg leuk, alleen door de schaduw valt het hele gezicht weg das dan weer beetje jammer. maar wel leukste foto van de set denk ik..
Foto 7

uuh,,,tja...waar is gezicht ? mis de gedachte achter deze foto beetje.
Foto 8 Vind ik ook een van de betere van de set, vind alleen de foto onderin erg leeg, waardoor de hele foto beetje "raar" is.
Dit vind ik er van, kan zelf niet echt heel goed oordelen, omdat ik bijna nog nooit een echte shoot heb gehouden met een model.