Nou ik ga mezelf niet uitnodigen.
Maar ik kan elke avond, en elk weekend
Ik heb ook tot aan 20 mei ook vaak vrij doordeweeks, dus ik heb tijd zat.
Dus jij zal toch echt dat belletje moeten laten rinkelen, want ik weet niet wanneer jij thuis bent, of dat je een keer tijd hebt.
http://www42.zippyshare.com/v/12606805/file.html
hardcoremix wel een digitale mix.
Eerlijkdat je dit vermeld dat je hem digitaal gemaakt heb,heb deze alvast geluisterd en klinkt lekker.
Maar heb liever toch echt een vinyl mixje tegeonwoordig heb je zoveel cdj en digitale dj s en wat ik persoonlijk toch
het net niet is omdat het allemaal net te makkelijk is maar dat is mijn mening en no hardfeelings
Dus daarom ben ik wel benieuwd naar een vinyl mixje
Vond die Hardcore digitale mix ook goed.
Alleen, als je over de drie kwart heen bent, krijg je weer van dat Rag-werk en das niet helemaal mijn ding.
Maar voor de rest goed
Nu die Vinyl mix
ik gebruik het digitale gedeelte meer voor de andere stijlen(breakcore,dark dnb,industrial)omdat de vinyl bijna nie verkrijgbaar meer is en omdat het financieel beetje te duur word.
Zeg doe je trouwens nog wel eens wat aan je trance mixjes???
Of staan die platen stof te collecteren
Nou dan wil ik ( als ik weer wat geld heb ) die Club en trane platen die ik aan je hebt verkocht, graag weer terug kopen van je.
Moet mezelf ook op een groot muziekvlak houden.
aakte maar een grapje.
iedereen moet zelf weten wat ie mooi vind.
ben zelf alleen nie zo van de trance.
iedereen moet zelf weten wat ie mooi vind.
ben zelf alleen nie zo van de trance.
meeste gappies niet ....
ik eerst ook niet maar de laatste jaren luister ik eigenlijk naar alles, nou ja alles geen r-b of hipp hoppie rap enzo ..... maar als er een bass in zit luister ik het wel
Dan zal je er toch maar een paar gaan kopen dan.
Op die site die ik je gaf, staan er genoeg.