Partyflock
 
Flockonderwerp · 106095

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Voila: Datum is bekend ... :-)

Q-BASE - Lost in Dreams | 11 September 2010 | Airport Weeze

More info @ Q-dance.nl



Airport Weeze heeft zich de afgelopen jaren bewezen als een van de betere festival locaties. Het harde geluid en avontuurlijke karakter van het terrein doen het hart van menig liefhebber sneller kloppen. Op 11/09/2010 zal Airport Weeze veranderen in een droomwereld vol gekte, absurditeit en avontuur. Tussen 17:00 en 7:00 zal Q-dance het festivalseizoen uitluidden met de zevende editie van Q-BASE. ‘Let's get lost… In Dreams'.

Traditiegetrouw programmeert Q-dance zelf de Hangar en Open Air. In de Hangar komen de liefhebbers van rauwe hardstyle zeker aan hun trekken, terwijl de Open Air het hele spectrum van de harde stijlen belicht. Voor de echte freaks is er nog een bunker waar Dirty Workz en Scantraxx staan: waar Dirty Workz nieuwe gezichten introduceert, nodigt Scantraxx dit jaar haar sublabels Scantraxx Reloaded en A² Records uit.

Maar er is meer voor de puristen onder ons. Zo zullen dit jaar ook stromingen als Dubstep, harde electro en UK-hardcore vertegenwoordigd zijn. Q-BASE neemt je mee de muzikale diepte in. Een korte introductie.

Nicon, de man achter Subway, zal voor het eerst Dubstep op een Q-dance evenement introduceren. Dubstep is een stevige en ritmische sound die momenteel de Engelse clubs domineert. Nicon brengt een keur aan dubstep acts mee en zal gedurende 12 uur lang een uitbundig feest in de Subway bunker bouwen. In de aangrenzende bunker zal Frank Kvitta met zijn Underground Sessions het publiek trakteren op onvervalste harde techno. Neem je oordoppen mee.

Zoals elk jaar is ook hardcore goed vertegenwoordigd met 2 bunkers. Waar respectievelijk de ‘Oldschool Gangsters' en The Third Movement het dagdeel voor hun rekening nemen, wordt 's nachts het gas ingetrapt door Neophyte Records. Voor wie het allemaal niet hard genoeg kan, zal Deathchant er een kickdrum kamikaze tegenaan gooien met Hellfish en zijn Engelse vrienden.

De kaartverkoop voor Q-BASE start zaterdag 19 juni 2010 om 12:00 op Q-dance.nl en via alle filialen van Primera. Naast de reguliere tickets zullen er dit jaar ook VIP-tickets beschikbaar zijn. Houd voor meer nieuws met betrekking tot Q-BASE de Q-dance website in de gaten.

Ook is het mogelijk om naast je ticket direct je busvervoer te regelen via Event Travel. Event Travel organiseert vanuit heel Nederland busreizen naar Q-BASE. Kijk voor meer info op eventtravel.nl.
laatste aanpassing
Pendelbussen was ook weer gezellig B)

Gaan eventjes Jan terugbrengen...bokkelul rijdt de hele pendelbus om :Gaap:
Uitspraak van B-Flock :bounce: op zondag 12 september 2010 om 21:59:
Jammer dat er zoveel mensen hun grenzen niet kennen wat drugs betreft.


Dat zeker ja... heb ook wel paar mensen gezien :rot:
2 afgevoerd zien worden, vind dat echt verschikkelijk om te zien :S


Uitspraak van :yes: ramona :yes: loves the dj op zondag 12 september 2010 om 19:54:
opmerking van de dag hier:
*ik wist niet dat sjan krullen had*


Huh Sjan, je had toch vannacht kort haar :roflol:
Was wel geniale opmerking :P

Ik heb t super gezellig gehad 8)
Veel gezeten, druk plekken heb ik er aan over gehouden :lol:
Ik miste wat.. maar ondanks dat blijft Q-base gewoon een super vet feest.
Zusjelief heeft t ook super gezellig gehad met iedereen :)
Heb haar maar weinig gezien :roflol:
Uitspraak van Sjaan :banana: op maandag 13 september 2010 om 10:54:
Huh Sjan, je had toch vannacht kort haar :roflol:
Was wel geniale opmerking :P


Haha ik dacht ook ff 'ben ik nou gek?' Maar ik was gelukkig niet de enige :lol:

Ik vond Q-base ook helemaal geweldig, van begin tot het eind alleen maar genoten :lief:
Uitspraak van kaaatje op maandag 13 september 2010 om 11:01:
Haha ik dacht ook ff 'ben ik nou gek?' Maar ik was gelukkig niet de enige :lol:


Haha en zelfs toen ik het had uitgelegd snapte je nog niet hoe ik aan die krullen kwam :lol:
zo hee wat heb ik weer genoten van dit weekend (L) qbase blijft toch echt wel het vetste (hard)festival, sfeer geluid locatie te vet gewoon. Was me 7de qbase alweer, maar verveelt gewoon niet. Josh&Wesz ondankz het slechte mixwerk toch een helden set, q moet ze echt gewoon weer vaker gaan boeken. Bbbbfront draaide ook heel dik, alleen vet jammer dat publiek hiero erg dood en tam was :( bij alphaverb was het toch wel ff een stuk btr te doen, die nieuwe album edits van zijn ouwere tracks :respect: en crypsis sloot de boel heldig af, beginnen met born slippy, en aan het einde voodoo people (pendulem rmx) draaien, dan ben je voor mij de held van qbase2010. Voor de rest veel gedwarelt en over dat heldige terrein geslenterd. Ooohja wat zijn die psyko punkz tracks populair zeg :x denk werkelijkwaar dat elke hs dj wel 1 of meerdere tracks van hun heeft gespint :s
Uitspraak van B-Flock :bounce: op zondag 12 september 2010 om 21:59:
Jammer dat er zoveel mensen hun grenzen niet kennen wat drugs betreft. Heel wat mensen zwaar naar de klote rond zien lopen en afgevoerd zien worden


dat viel mij ook wel op. tis altijd met q-base wel feest natuurlijk omdat de meesten met eventtravel komen ofzo, maar gisteren leek het erger. de ATB's (all terrain brancards) bleven af en aan lopen voor me gevoel

Uitspraak van Sjaan :banana: op maandag 13 september 2010 om 10:54:
Zusjelief heeft t ook super gezellig gehad met iedereen
Heb haar maar weinig gezien


was mooi om te zien :lol: die heeft zich zeker wel vermaakt :)
Uitspraak van Hark. op maandag 13 september 2010 om 12:11:
de ATB's (all terrain brancards) bleven af en aan lopen voor me gevoel


Was vorig jaar volgens mij ook al. :x Ken Q Base niet anders. Maar goed, wat wil je als je een feest geeft die 14 uur duurt. :x
Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 12:15:
Was vorig jaar volgens mij ook al. :x Ken Q Base niet anders. Maar goed, wat wil je als je een feest geeft die 14 uur duurt.


Ik heb ook nog een meisje naar de Ehbo gebracht :lol:...wist alleen zelf niet meer dat ik er was geweest en waarom ik er ging brengen. Het is allemaal een raadsel voor mij haha....

Maar buitenlanders kennen vaak geen mate qua dat :)
Uitspraak van ILoveHardStyle op maandag 13 september 2010 om 12:17:
Maar buitenlanders kennen vaak geen mate qua dat


Uitspraak van ILoveHardStyle op maandag 13 september 2010 om 12:17:
wist alleen zelf niet meer dat ik er was geweest en waarom ik er ging brengen. Het is allemaal een raadsel voor mij haha....


Schijnbaar kennen NL'ers dat ook niet anders had jij het ook nog wel geweten. ;p
Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 12:23:
Schijnbaar kennen NL'ers dat ook niet anders had jij het ook nog wel geweten


:lol:

Dat kwam door het bier he ;)...want ik was om 22.00 uur al dronken :d
Heb ook nooit gezegd dat het over drugs ging. O:) ;p
Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 12:28:
Heb ook nooit gezegd dat het over drugs ging. O:) ;p


Die tapbiertjes smaakten verdomd goed B)
Nou die pepsi daarintegen was zoals gewoonlijk weer niet te zuipen. :x Ben van ellende maar overgegaan op 7-up. :(
Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 12:15:
Maar goed, wat wil je als je een feest geeft die 14 uur duurt


kan altijd gekker ;) wil nog keer naar kazantip! 5 weken feest! :vaag:

Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 12:35:
Ben van ellende maar overgegaan op 7-up.


of water :lol:
Mijn reactie van gisteren was wel erg kort voor een feest wat uitiendelijk het beste festival van de zomer bleek te zijn :lief:

Ten eerste hebben we weer enorm veel geluk gehad met het weer. Het was echt top zo.
Ten tweede was de muziek natuurlijk heldig. De sets van Zatox, Zany, B-front, Digital punk en Crypsis waren weer echt geweldig. K ben weer maximaal los gaan :bounce:
Ten derde was de sfeer weer echt top. Vorig jaar vond ik de sfeer iets minder. Maar nu juist niet. De nodige gekheid van vrienden en spontaniteit wildvreemden droeg toch wel bij aan het echte "feestgevoel" :d
De nieuwe plek van het podium buiten was ook erg geslaagd wat mij betreft. Veel ruimer zo (Y)
Tekno kan ik nu ook wel toe voegen aan mijn lijstje van muziekstijlen waar ik van hou. Dus we hebben weer een nieuwe ervaring opgedaan :jaja:
Zoals anderen al zeiden was dit weer een echte "vertrouwde" Q-base. Een edite die voor mij op de 2de plaats plaats komt wat betreft de edities waar ik ben geweest.
Uitspraak van Hark. op maandag 13 september 2010 om 12:11:
de ATB's (all terrain brancards) bleven af en aan lopen voor me gevoel


Volgens mij lopen die gasten ook voor niks rond. Melvin had volgens mij nog gevraagd of ze wat gingen doen maar ze liepen meer gewoon rond op dat moment. Natuurlijk zullen ze ook wel wat te doen hebben gehad. Maar ik heb ook het idee dat ze onnodig veel rond banjeren.

Uitspraak van Tinu5!! op maandag 13 september 2010 om 12:05:
Ooohja wat zijn die psyko punkz tracks populair zeg


K heb Bassboom wel zeker 3 keer gehoord (op verschillende podia) Maar dat vind ik nu nog niet erg. Als ze dat maar niet iedere keer doen. Da's zonde van de track.

Uitspraak van Tinu5!! op maandag 13 september 2010 om 12:05:
Bbbbfront draaide ook heel dik, alleen vet jammer dat publiek


Jup. In het begin van zijn set was het aardig tam. Ik had het zelf ook even. Geen idee waarom maar het begin van de set pakte me gewoon net niet helemaal.
Uitspraak van Hark. op maandag 13 september 2010 om 13:05:
wil nog keer naar kazantip! 5 weken feest!


Nou ik wens je succes. Daar ga ik niet eens aan beginnen. :lol:

Uitspraak van Hark. op maandag 13 september 2010 om 13:05:
of water


Dat was meer verplicht door die domme wijfen achter de bar. :rot:

Uitspraak van Thijs-BK op maandag 13 september 2010 om 13:09:
Maar ik heb ook het idee dat ze onnodig veel rond banjeren.


Ja want als je out ligt op de grond kun je best even naar de EHBO lopen.
Uitspraak van Hark. op maandag 13 september 2010 om 12:11:
de ATB's (all terrain brancards) bleven af en aan lopen voor me gevoel


ze bleven ook wel verdomd dicht bij jou in de buurt hangen;)
Uitspraak van Hark. op maandag 13 september 2010 om 13:05:
wil nog keer naar kazantip! 5 weken feest!


*houd zich in*:P

Ben werken:bye:
Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 13:12:
Ja want als je out ligt op de grond kun je best even naar de EHBO lopen.


Nee dat begrijpt mijn reet ook nog wel :lol:
Waarom zie ik dat dan nooit (in die mate) op andere festivals? Ik proef toch een stukje beleidsverschil tussen Nederland en Duitsland.
Uitspraak van Thijs-BK op maandag 13 september 2010 om 13:24:
Waarom zie ik dat dan nooit (in die mate) op andere festivals? Ik proef toch een stukje beleidsverschil tussen Nederland en Duitsland.


Noem 1 festival in NL die 14 uur duurt? Op Q Base wordt naar mijn mening veel meer gebruikt dan op een Defqon. Je ziet de hele nacht mensen afgevoerd worden, op Defqon/Decibel etc is dat lang niet zo erg. Vind je het dan gek dat ze rondjes lopen?
Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 13:31:
Vind je het dan gek dat ze rondjes lopen?


kort en bondig: Ja
Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 13:31:
Vind je het dan gek dat ze rondjes lopen?


Nou ik niet hoor :no:
Voor hetzelfde geld ligt er één alleen in een hoek en niemand die zich bekommert om hem/haar en de ATB lui zien hem toevallig wel doordat ze dus rond lopen :)
Ik vind t juist goed dat je ze overal zag (y)
Maar idd..heb ook belachelijk veel mensen gezien die verkeerd gingen en afgevoerd werden :(
Heb geen zin om een heel verhaal te typen maar ik heb me super vermaakt:D was echt een dikke editie:respect:
Uitspraak van Monique. op maandag 13 september 2010 om 14:13:
Maar idd..heb ook belachelijk veel mensen gezien die verkeerd gingen en afgevoerd werden


ik ook mensen die belachelijk veel stilstonden en tegen een hek zaten;p
 
Uitspraak van Sjaan :banana: op maandag 13 september 2010 om 10:54:
2 afgevoerd zien worden


2 maar? Ik niet anders,waar jullei zaten achter de HS hangar om de haveklap,flikkerde er zelfs een met zijn kop tegen vuilnisbak.
Ik ben rond 04.00 het terrein afgegaan,daar was het komen en gaan van ambulances :S

Uitspraak van ILoveHardStyle op maandag 13 september 2010 om 12:17:
Ik heb ook nog een meisje naar de Ehbo gebracht


Hoorde het van Kim.

Uitspraak van ILoveHardStyle op maandag 13 september 2010 om 12:33:
Die tapbiertjes smaakten verdomd goed


Blegh ziekbier dat Heinekken :rot:

Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 12:35:
Nou die pepsi daarintegen was zoals gewoonlijk weer niet te zuipen


Lauwe bende evenals 7 up :jaja:


Uitspraak van Thijs-BK op maandag 13 september 2010 om 13:09:
Volgens mij lopen die gasten ook voor niks rond


Heb je niet goed opgelet,viel gewoon op,ene na de ander kwam aangereden en laaide er weer 1 op.
begon al net toen ik na 5 binnen was,lag er 1 flink op die banken te kotsen bij de Food,naderhand bank vrij,dacht een leuke zijn dinn er ff op die bank te kwakken,mensen riepen nog NEEEEE,te laat die griet der kleding zat onder de kots :rot:

Uitspraak van Thijs-BK op maandag 13 september 2010 om 13:09:
Ten derde was de sfeer weer echt top. Vorig jaar vond ik de sfeer iets minder


Ik had het precies andersom.
Uitspraak van Dion© op maandag 13 september 2010 om 14:21:
ik ook mensen die belachelijk veel stilstonden en tegen een hek zaten


:roflol: :roflol: Nou idd zeg! Elke keer als je uit de hangar kwam zaten dezelfde mensen tegen t hek O:)
Wat een geluid in de hangar... :o Zo hard & zuiver... :D

Hardstyle over t algemeen niet bijzonder. Creatiefloos en weinig origineel. Uitschieter was wel Alphaverb. Hele dikke set :jaja:
Heb erg veel rondgelopen, hier en daar even wezen kijken en losgaan, dan weer lopen en chillen O:)
En veel nieuwe mensen ontmoet!


Erg leuk weer :D


Was voor mijzelf iig een betere q-base dan vorig jaar :D
Uitspraak van Thijs-BK op maandag 13 september 2010 om 14:09:
kort en bondig: Ja


Wacht maar tot je er zelf ligt en EHBO nodig hebt. :rot:

Uitspraak van Monique. op maandag 13 september 2010 om 14:13:
Voor hetzelfde geld ligt er één alleen in een hoek en niemand die zich bekommert om hem/haar en de ATB lui zien hem toevallig wel doordat ze dus rond lopen
Ik vind t juist goed dat je ze overal zag


:jaja: Zeker met al die bosjes. Er zal er maar net eentje alleen rondlopen en out gaan en niemand die iets doet.
 
Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 14:55:
Wacht maar tot je er zelf ligt en EHBO nodig hebt. :rot:


_O_ voor deze opmerking,
Jij bent gewoon bang dat jij door Thijs de lul bent en niet op tijd geholpen wordt. :rot:
Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 14:55:
Er zal er maar net eentje alleen rondlopen en out gaan en niemand die iets doet.


even apeldoorn bellen
 
Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 15:06:
Jij bent gewoon bang dat jij door Thijs de lul bent en niet op tijd geholpen wordt. :rot:


Je hebt helemaal gelijk _O_
 
En weer heb je gelijk :lol: :roflol: :p
He gad ik denk ik reageer mijn pesthumeur op jou af maar je werkt niet mee. :lol:
Ontopic stelletje platgetrapte brandnetels!!
Is goed schat, bewaar ik mijn humeur wel tot ik thuis ben. :devil:
Uitspraak van Dion© op maandag 13 september 2010 om 14:21:
ik ook mensen die belachelijk veel stilstonden en tegen een hek zaten


das gek, die heb ik helemaal niet gezien juist :o

kzag wel een gozer lopen die zo lang tegen een hek had aangezeten dat het hek aan zn rug bleef plakken toendie opstond ;)
Uitspraak van Linke Loek :bounce: op maandag 13 september 2010 om 15:50:
Hé moet dat nou, zaterdag was je nog zoo lief!


Ik heb het toch ook niet tegen jou struikgewas :D
Uitspraak van actief op maandag 13 september 2010 om 14:25:
begon al net toen ik na 5 binnen was,lag er 1 flink op die banken te kotsen bij de Food


Elise was ook even goed misselijk van een hamburger die ze had gegeten. Blijkbaar was ze niet de enige dan. Slechte hamburgers :p

Uitspraak van actief op maandag 13 september 2010 om 14:25:
Heb je niet goed opgelet,


Heb er wel welgeteld 2 gezien. 1 aan het begin en 1 aan het einde. Meer was het niet. K heb op mysteryland meer mensen gezien die medische hulp nodig hadden.

Uitspraak van actief op maandag 13 september 2010 om 14:25:
dacht een leuke zijn dinn er ff op die bank te kwakken,mensen riepen nog NEEEEE,te laat die griet der kleding zat onder de kots


:roflol: Ook erg bijdehand.

Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 14:55:
Wacht maar tot je er zelf ligt en EHBO nodig hebt.


Ik verwacht niet dat het twee weken duurt voordat ze me vinden o:)
Uitspraak van Thijs-BK op maandag 13 september 2010 om 16:31:
Heb er wel welgeteld 2 gezien. 1 aan het begin en 1 aan het einde.


Ik heb er veel en veel meer gezien. Ze gingen met bosjes. En ik geloof dat de hangar de meest favoriete plek was om out te gaan. :x

Uitspraak van Thijs-BK op maandag 13 september 2010 om 16:31:
Ik verwacht niet dat het twee weken duurt voordat ze me vinden


Nee maar het lijkt mij dat als je out gaat elke seconde telt. Hoe langer je ligt zonder hulp hoe slechter het afloopt.
Uitspraak van Hark. op maandag 13 september 2010 om 12:11:
die heeft zich zeker wel vermaakt


Zeker wel ja :D
Jij ook :roflol: ?

Voor mijn gevoel heb ik alleen maar vette setjes gehoord... wel alleen maar halve setjes haha.
Heel veel rondgelopen en gezeten.
Maar misschien klonk t wel zo goed, omdat t geluid acosiaal hard stond o:) .


Uitspraak van Dion© op maandag 13 september 2010 om 14:21:
ik ook mensen die belachelijk veel stilstonden en tegen een hek zaten


Toevallig bij de hangar waar wij waren de hele tijd 8)?
Was wel erg makkelijk trouwens.. als ik weer ff alleen ging dwalen kwam ik terug naar "de zitplaats" en daar stonden weer een zooitje hoeren haha.
Of je gaat naar de hardcore en je komt B en Syl tegen :roflol:
Uitspraak van Sjaan :banana: op maandag 13 september 2010 om 16:52:
Of je gaat naar de hardcore en je komt B en Syl tegen


Verassende plek ook he? Wij wisten ook niet waar we beland waren. ;p
Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 16:56:
Verassende plek ook he? Wij wisten ook niet waar we beland waren.


Nee snap ik.
Wist ik ook dat moment ook ff niet totdat ik jou zag staan :roflol:
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 september 2010 om 15:14:
En weer heb je gelijk


Heeft ze trouwens ook wel, want als iemand jou ziet en ze schreeuwen tig keer je naam niet eens ff iets terug zeggen he :[
 
Artiest Condance
Pff ben nog steeds niet bijgekomen... Wat een feest weer zeg! We waren maar met z'n 2'en (Marije en ik) maar des te meer leuke mensen leren kennen! Was ook gezellig in de bus :D
 
Uitspraak van Thijs-BK op maandag 13 september 2010 om 16:31:
Slechte hamburgers


Die kotste toch niet van eten,laat ik daar duidelijk over zijn,meneer was waps dat wil je niet weten.


Uitspraak van Thijs-BK op maandag 13 september 2010 om 16:31:
Ook erg bijdehand


Ge zou er maar in gaan zitten,zij werd erin geflikkerd :rot:


Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 13 september 2010 om 16:42:
. Ze gingen met bosjes. En ik geloof dat de hangar de meest favoriete plek was om out te gaan


Yep klopt.


Uitspraak van Mind.Illusion op maandag 13 september 2010 om 14:25:
Hardstyle over t algemeen niet bijzonder. Creatiefloos en weinig origineel


Dat had ik ook,wel 3 x Gangsta gehoord en nog een stel dubbel :S
Uitspraak van Thijs-BK op maandag 13 september 2010 om 16:31:
Elise was ook even goed misselijk van een hamburger die ze had gegeten. Blijkbaar was ze niet de enige dan. Slechte hamburgers


Niké heeft nergens last van gehad
Volgens mij ben ik trouwens de hele nacht bij de vage gasten geweest 8)
laatste aanpassing