Eindelijk was het dan zover. Na maanden van vragen en aandringen mocht het dan eindelijk. Ik kon bij Laura blijven slapen. Haar vader is streng gelovig; sex voor het huwelijk mag niet en daarom wilde hij ook niet dat ik bleef slapen. Maar na veel gezeur mocht het dan eindelijk.
Zo ging ik met een tasje met spullen naar haar huis toe. Haar vader deed open en zei: “Gooi die tas maar eens leeg.” Ik snapte niet waarom, maar braaf deed ik wat hij mij vroeg. “Ok, gelukkig geen condooms” en hij liep terug de kamer in. Ik liep naar boven en zette mijn tas neer.
Daarna heb ik nog even met Laura tv gekeken en tegen 23.00 uur gingen we naar bed. Ze had een 2 persoonsbed dus dat was al handig en gelukkig zat de kamer van haar zus tussen de slaapkamer van haar en die van haar ouders. Vreemd eigenlijk, haar zus, Aletha, is 16, 1 jaar jonger en haar vriend mag wel blijven slapen.
We lagen net 10 minuten in bed ging de deur open. Haar vader: “En laat ik geen rare geluiden horen!”. We lagen rustig met elkaar te praten, ineens kreeg ik spontaan zin om haar flink te gaan zoenen en dat deed ik ook. Hier was volgens mij geen regel voor. Langzaam begin ik met mij hand over haar buik te wrijven, omhoog naar haar borsten. Toen ik een borst net aanraakte schrok ze erg en duwde mijn hand weg. “Wat is er, durf je niet?” vroeg ik haar. “Jawel, maar ik mag niet”zei ze. Ik legde langzaam mijn hand terug en ging weer richting haar borsten. Dit keer gebeurde niks en kon ik rustig haar bovenste pyjama deel uit doen.
Daarna ging ik met mijn hand de andere kant op. Via haar buik, naar haar bovenbenen en weer terug. Na een paar keer ging ik wat verder naar het midden. Ineens pakte ze mijn hand vast en zei: “Dit kan echt niet”. Zonder iets te zeggen maakte ik mijn hand los en ging weer terug. Terwijl ik over haar onderbroek aan het wrijven was vroeg ik “Zeg dat nu nog eens”. Geen reactie, dus ging ik verder, maar nu in haar onderbroek. Ik voelde langzaam haar kutje natter en natter worden. Ze gaf een harde kreun toen ik 2 vinger erin liet glijden. Ik vroeg haar of ik alles alleen moest gaan doen. Meteen daarna voelde ik haar hand richting mijn lul gaan en begon ze me af te trekken.
Na een tijdje zei ze “Meer kunnen we echt niet doen”. “Wacht maar eens”zei ik en ik sloeg de deken bijna helemaal open. Toen zag ik ook dat haar onderbroek doorweekt was van het kutvocht. Ik deed haar onderbroek uit en begon haar te likken. Langzaam begon ze te kreunen, “zie je, we kunnen wel verder”. Na een tijd stond ik op en ging op mijn knieën naast haar gezicht zitten. “Jou beurt”zei ik. Zonder te twijfelen begon ze mij heerlijk te pijpen. Wat kon ze dat toch goed.
Ik boog me over haar heen en wou net mijn lul bij haar naar binnen duwen. Toen zei ze “niet zonder condoom”. Terwijl ik haar aan het vingeren was vertelde ik haar dat ik onmogelijk condooms had kunnen meenemen. “O” was alles wat ze zei. Ik ging weer richting haar kut en ging met mijn lul naar binnen. Ze kreunde van pijn en genot.
Net toen we lekker bezig waren ging de deur met een zwaai open: Haar zus Aletha. “Gaat het lekker?” was heer eerste wat ze vroeg. We werden allebei vuurrood, het is 3.00 ’s nachts en we hadden haar crossmotor niet horen aankomen. “Mag ik meedoen?” vroeg ze. Laura zei meteen nee, omdat ze een vriend had. “Mag ik dan wel kijken?” Daar hadden we allebei geen problemen mee. “Ik ga nog even wat halen, ben zo terug”. Wij gingen gewoon rustig verder.
Toen Aletha terug kwam ging ze zitten, spreidde ze haar benen en begon zichzelf meteen te vingeren. Ik keek haar verbaasd aan; “Het is zo lekker, die koele wind lang je kutje als je op je motor zit” zei ze.
Ineens wou Aletha meer. Zo kwam op Laura afgelopen, duwde mij aan de kant en begon haar meteen heftig te likken. Ze eiste van Laura dat zei haar ook ging likken. Ik ging lekker op de stoel zitten om het hele spel te bekijken. Na een paar minuten zei Laura “Ik heb toch liever zijn lul” “Dan worden het weer speeltjes” zei Aletha en ze ging weer in haar met dildo’s omringde stoel zitten.
Na een paar keer flink stoten kwam ik in haar mond klaar. Meteen kwam Aletha om te kijken of ze ook nog iets kreeg. Laura deelde met haar en ze slikten het allebei af. “Waarom mag ik dit nou niet, zo erg is het toch niet?” is het eerste wat Laura zei.
Aletha ging haar spullen weer bij elkaar zoeken en wij stapten weer terug in bed waar we nog even na knuffelden en zoende. We lagen net 10 minuten in bed toen de deur open ging, haar vader. “Mooi, nog steeds rustig” zei hij. We lachten allebei een keer en vielen in elkaars armen in slaap.
MADE BY DENSKI
datte dus xd
