Partyflock
 
Flockonderwerp · 52492
Topictitel spreekt voorzich:

Wat is je mooiste Q-feest of Q-moment tot nu toe?

Zelf vond ik mijn allermooiste Q-feest tot nu toe wel Qlimax2004. Was echt gruwelijk :respect: De sfeer, de mensen. Het decoor/show en de hardstyle die uit de subwoofers stroomde. Het staat me tot op de dag van vandaag op het netvlies/trommelvlies. Dat heeft heel erg veel indruk op me gemaakt.

Qua Q-moment kan ik echt geen keus maken, zo veel moois meegemaakt tot nu toe :kwijl: en de koek is volgens mij nog lang niet op :cheer:
laatste aanpassing
Mijn lijst (filter de Q-feesten er zelf maar uit :p ):
1. Q-base
2. X-Qlusive Zany NL
2. Trance Energy
4. ASOT (A State of Trance) 2007
5. Qlubtempo
6. Qlimax NL
7. Defqon
8. Decibel
9. Pavo & Zany's Birthday
10. XXlerator 4 augustus
11. Sensation Black

Het zijn er weliswaar 11 maargoed.. Deze feesten verdienen het wel genoemd te worden in mijn top-lijst :)

1. Q-Base was voor mij zonder twijfel de beste, alles klopte gewoon. 2. X-Qlusive Zany was een lange aaneenschakeling van meesterlijke sets en een HMH waar het plafond haast naar beneden kwam, ook weinig twijfel dus.
2. Trance Energy was vooraf enigzins een gokje om daar heen te gaan maar sinds die nacht ben ik weer helemaal into trance, zo ontzettend genoten.. OOk op 2 want ik kan niet kiezen :lol:
4. A State of Trance 2007 was qua organisatie helemaal niet zo goed maar die sfeer was overweldigend en de sets fantastisch mooi, zelden meegemaakt!
5. Qlubtempo: Back to the old days, ik zal dit concept gaan missen :(
6. Qlimax NL: ik ben weinig van die minpunten tegengekomen, wat dan overblijft is een mooie show, stampende mensenmassa en goede sets met Brennan Heart en HHZ als toppers van de nacht :)
7. Defqon: gewoon al kippevel hebben als je de main op loopt, heerlijk :lief: Organisatorisch 110%, goede sfeer, ik vond het mooi eindelijk op Defqon rond te lopen :jaja: Superfestival!
8. Decibel: ik denk dat de 3e 2-3 uur van Decibel met Leep en Josh & Wesz mijn beste uurtjes van dit jaar waren. Daarna zakte het iets in voor mijn gevoel maar nog steeds een heerlijk festival met een superrelaxte en gezellige sfeer (zie de dvd)
9. Pavo & Zany's Birthday: Ik heb zelden zoveel gelachen als die avond :lief:
10. XXlerator 4 augustus: zie de line-up en het moge duidelijk zijn! HHZ die het maximale uit de geluidsset perste met werkelijk snoeiharde kicks :kwijl:
11. Sensation: De show, het concept, de hele gedachte achter Black Identity :lief:

Grootste tegenvallers: Flockers, XXclusive Tatanka, Thrillogy
Q-BASE :kwijl:

heb pas 2 q-feesten gehad maar vond dit de beste ;)
 
Uitspraak van Stefanovic b) op vrijdag 21 december 2007 om 11:19:
Grootste tegenvallers: XXclusive Tatanka


beetje laat maar toch:
ben zelf niet geweest, maar wat was er dan zo slecht aan?
xqlusive Tatanka lijkt me vetjes:honger:
laatste aanpassing
Uitspraak van 'Jelle op woensdag 30 januari 2008 om 00:06:
heb pas 2 q-feesten gehad maar vond dit de beste


Mijn eerste Q-beest blijft de ena beste ooit (qlimax 2004)
Maar Q-base was zo geweldig idd, alle verhalen erover klopten gewoon :lief:


Uitspraak van verwijderd op woensdag 30 januari 2008 om 00:43:
xqlusive Tatanka lijkt me vetjes


Zal voorlopig niet gebeuren denk ik :nee:
Uitspraak van verwijderd op woensdag 30 januari 2008 om 00:43:
maar wat was er dan zo slecht aan?


het was niet slecht maar het viel tegen :)
Net die paar superdikke platen kwamen niet voorbij, t was gruwelijk druk, hij sloot af met een uur hardcore wat ik volledig misplaatst vind.. :)
 
Uitspraak van Mind.Illusion op maandag 17 december 2007 om 14:17:
hoe ver je ook van de kaart bent, zoiets zal ik noooooooooooooit doen


denk dat je niet de enigen bent! ;)


Mijn beste feest, Q base 2007.
De sfeer, Juiste mensen & dat 16 uur lang o:)!

op 2 XQ Zany belgie.
& 3 Qlimax 2007
laatste aanpassing
In Qontrol 2007. Mijn allereerste feestje. Ik kan me nog goed herinneren dat het operagedeelte van Davide Sonar - Reactor begon. Ik wist toen al dat dit een van m'n favoriete platen zou worden. Ik zei toen nog tegen 'n maat van me "Mike, dit is fucking hemel!!!"

(L)Onbetaalbaar, zo'n moment! (L)

Vandaar de #1 op mijn lijstje O:)

1. In Qontrol 2007
2. Q-base 2007
3. XQ: Showtek
laatste aanpassing
mijn beste Q-moment
dat is niet zo heel moeilijk te bedenken

We go back in the days to 17 November 2007
Gelredome arnhem..

Op die avond was het gewoon hemels,
om 24 uur was het moment, daar kan zelfs mastercard niet tegen op
- Ik werd op dat moment 18 jaartjes jong
- het was mijn allereerste Qlimax
- Brennan heart begon aan zijn heldenset

ik stond met 1 voet binnen in de zaal, en met 1 voet buiten en toen hoorde ik: dj and producer: Brennan heart

toen wist ik dat mijn avond niet meer kapot kon(H)
Uitspraak van Mind.Illusion op woensdag 2 april 2008 om 13:52:
redelijk jah


en en en, hoe die zaterdag op hardbass nou draaide intresseert me niet, toen op Qlimax was het een heldenset:)
(daar borduurde die afgelopen zaterdag ook nog beetje op voort)
Q-Moment/Feest...

Erg moeilijk; Blijf hangen tussen Qlimax 2005 / en DefQon 2006

Qlimax 05 was eerste echte feest; En de heerlijke setjes van The Prophet en Vince luister ik zo nu en dan nog steeds.

Defqon 06 tja eerste DefQon heerlijk weer leuke mensen ga zo maar door!

Dat was het voor mij:yes:
laatste aanpassing
Tot nu toe In Qontrol 2008 want dat was eigenlijk m'n eerste Q feest :$
 
Heb er zoveel, noem maar ff de eerste die in me opkomt.

Qlimax 2004, draaide ze als intro Vangelis - Concuers of Paradise met een dikke lasershow erbij. Dat moment was zo vet, omdat ik dat moment echt helemaal top in me vel zat (y)
 
Uitspraak van Mr.Bom op vrijdag 25 april 2008 om 09:09:
Defqon 06 tja eerste DefQon heerlijk weer leuke mensen ga zo maar door!


Leuke mensen, goede sfeer, erg lekker weer, goede muziek, vette locatie.. maakt een feest idd snel geweldig :D
 
X-Qlusive Zany België.. Echt gewoon een geweldige nacht gehad.. Al mijn favorietjes waren er (L)

Verder nog niet veel Q-feesten meegemaakt, 4 pas ofzo.. Defqon, X-Qlusive, HouseQlassics en In Qontrol :$
Ben toch meer van de b2s :$
Uitspraak van verwijderd op zondag 27 april 2008 om 07:40:
Ben toch meer van de b2s :$


jij durft.. zeker in dit flockje.. :P

mooiste Q-moment..pff... zijn er zoveel..
denk toch wel het zonnetje dat 's ochtends opkwam op Q-Base 2006..
zooo gaaf.. het hele feest was ook helemaal af gewoon.. :kwijl:
 
Uitspraak van Neillcee op zondag 27 april 2008 om 08:14:
jij durft.. zeker in dit flockje..


Ja nou ja.. Liever eerlijk dan aardig..
Moet het nog een beetje ontdekken.
Uitspraak van verwijderd op zondag 27 april 2008 om 07:40:
Ben toch meer van de b2s


Haterrrr :[ :lol:
 
voor mij defqon 2007! wat een feest is dat niet te beschrijven(Y)!
 
Q dance is gewoon de Bom(Y)
Toch maar is mijn mooiste moment opschrijven:D
Qlimax tijdens prophet en zany heerlijke muziek en het leek net een dierentuin daar:D
Zelfs de volgende dag nog genoten(L) heerlijke wedstrijd gespeeld met hardstyle als inschiet nummer:D
En daarna op de teamfoto die jullie allen al hebben mogen aanschouwen!
Artiest Faniac
Uitspraak van [T-Men] op dinsdag 10 juni 2008 om 19:14:
en het leek net een dierentuin daar


toen nog aan de :xtc: ofzo???

hihi :P..
:jaja:
Was de eerste goeie x 8) :Devil:
was dat ook toen dat je es vertelde dat je de dag erna moest spelen en allemaal beesten in de zaal zag staan? :P
Uitspraak van verwijderd op zondag 27 april 2008 om 07:40:
Ben toch meer van de b2s :$


als je defqon met decibel vergelijkt, ben ik ook meer van de b2s(niet dat defqon slecht is, maar persoonlijk vind ik decibel beter). Voor de rest organiseert Q echt wel de betere feestjes :)
nee dat was dus die avond nacht zelf;)
 
Uitspraak van Karel Apple op dinsdag 10 juni 2008 om 23:39:
als je defqon met decibel vergelijkt, ben ik ook meer van de b2s(niet dat defqon slecht is, maar persoonlijk vind ik decibel beter). Voor de rest organiseert Q echt wel de betere feestjes


Mwah, b2s heeft ook de oldschool-feestjes op een kleinere locatie en dat trekt me ook wel heel erg aan :D

Tot nu toe nog steeds mooiste Q-moment: De afsluiting van Defqon 2007 met Zany & The Prophet - 384.000. Kippenvel! (L)
Heb er weer een momentje bij. :lief: De set van Flamman & Abraxas op Defqon. Het was nog vrij vroeg maar de tent stond best vol, hoop enthousiaste mensen en dan nummers langs horen komen waar je vroeger als klein meisje al op losging. Met kippenvel op mijn armen los staan gaan. Heerlijk! :kwijl:
Uitspraak van B-Flock :bounce: op zondag 15 juni 2008 om 16:33:
De set van Flamman & Abraxas op Defqon. Het was nog vrij vroeg maar de tent stond best vol, hoop enthousiaste mensen en dan nummers langs horen komen waar je vroeger als klein meisje al op losging. Met kippenvel op mijn armen los staan gaan. Heerlijk!


:O daar was ik ook gewoon nog even, zker vet om die nummers te horen, stond ook nog een gekke duitser compleet los te gaan gewoon dat ging echt bizar hard :lol:
Waar heb je gestaan dan? :O Wij recht voor het podium en dan iets naar achteren.
 
Uitspraak van B-Flock :bounce: op zondag 15 juni 2008 om 16:33:
Heb er weer een momentje bij.


+1..

Gisteren tijdens de set van Onne (L)
Een uur lang alleen maar plezier !!
Uitspraak van verwijderd op zondag 15 juni 2008 om 16:43:
Gisteren tijdens de set van Onne
Een uur lang alleen maar plezier !!


leek net een achtbaan zo snel ging het :D :respect:..
Het einde van Defqon..het ene favo nummertje na de andere (l) En dan met de vuurwerk erbij...(L)
Dat was mijn mooiste moment 8)
was een hele mooie ja :lief:
Eerst bij Chris op zn nek over die mensenmassa uitkijken bij Project Hardcore, precies dat mooie zangstuk :lief:
Schitterend vuurwerk boven je hoofd.. En toen Angel :lief:
Uitspraak van Monique. op zondag 15 juni 2008 om 17:30:
Het einde van Defqon..het ene favo nummertje na de andere (l) En dan met de vuurwerk erbij...(L)
Dat was mijn mooiste moment 8)


Staat op de film... aan het uploaden. Beetje bewegelijk maar tja daar is vrij weinig aan te doen O:)

Wat was dat een moment zeg (l)
Heerlijk, alles leek gewoon perfect (l)
Uitspraak van Monique. op zondag 15 juni 2008 om 17:30:
Het einde van Defqon..het ene favo nummertje na de andere En dan met de vuurwerk erbij...
Dat was mijn mooiste moment


de show was prachtig, de laatste 3 hc platen waren ronduit bagger...
ben ik soms de enige die daar zo over denkt?? :/ :S..

vond alleen die nieuwe remix van The Prophecy wel leip...
Uitspraak van Faniac op zondag 15 juni 2008 om 18:06:
de show was prachtig, de laatste 3 hc platen waren ronduit bagger...
ben ik soms de enige die daar zo over denkt?? ..


Ik vond t geweldig :respect: Mijn nummertjes..
Nobody said it was easy
Come As one
Still #1
En als klapper op de vuurpijl..Angel (L)
Dus nee ik vond t absoluut niet bagger :D
Uitspraak van Monique. op zondag 15 juni 2008 om 18:09:
Ik vond t geweldig :respect: Mijn nummertjes..
Nobody said it was easy
Come As one
Still #1
En als klapper op de vuurpijl..Angel (L)
Dus nee ik vond t absoluut niet bagger :D


Heel vet inderdaad en dan dat prachtige vuurwerk vanaf dat reuzerad :kwijl:
En daarna nog eens vanaf de boot, wist niet waar ik filmen moest :D Was allemaal zo vet :kwijl:
Uitspraak van X_ander op zondag 15 juni 2008 om 18:12:
En daarna nog eens vanaf de boot, wist niet waar ik filmen moest Was allemaal zo vet


Vanaf de boot???:o
Uitspraak van Monique. op zondag 15 juni 2008 om 18:20:
Vanaf de boot???:o


Ja, die lag langs het strand :) Ook heel dik vuurwerk :jaja:
Uitspraak van verwijderd op zondag 15 juni 2008 om 16:16:
Tot nu toe nog steeds mooiste Q-moment: De afsluiting van Defqon 2007 met Zany & The Prophet - 384.000


en die plaat is nog steeds niet uit :\ Gaat eigelijk echt nergens over :x
Uitspraak van Faniac op zondag 15 juni 2008 om 18:06:
vond alleen die nieuwe remix van The Prophecy wel leip...


Showtek Remix :D Pff die knalde echt hard :D
Uitspraak van X_ander op zondag 15 juni 2008 om 18:12:
En daarna nog eens vanaf de boot, wist niet waar ik filmen moest


Dat vuurwerk bleef maar komen, geweldig (L)
Uitspraak van X_ander op zondag 15 juni 2008 om 18:22:
Ja, die lag langs het strand Ook heel dik vuurwerk


Ja kan ik me voorstellen..was echt mooi hoor :yes:
Uitspraak van Monique. op zondag 15 juni 2008 om 18:09:
Angel


:roflol: jij met je angel
loop je rustig met muts aan het strand
zoef zoef weg is ze
staat je me daar een partij los te gaan in een tent
leek wel of ze 10 pillen ophad ;p
Uitspraak van Ulriqje op zondag 15 juni 2008 om 18:41:
jij met je angel
loop je rustig met muts aan het strand
zoef zoef weg is ze
staat je me daar een partij los te gaan in een tent
leek wel of ze 10 pillen ophad


:$
Ik vloog ook zowat letterlijk naar de tent:x
Uitspraak van Faniac op zondag 15 juni 2008 om 18:06:
de show was prachtig, de laatste 3 hc platen waren ronduit bagger...
ben ik soms de enige die daar zo over denkt?? ..


heerlijke nummertjes hoor :D en op dat moment gewoon perfect (L)