Uitspraak van verwijderd op maandag 7 mei 2007 om 18:05:
dat Ajax vorig weekend zijn winstpremie (ca. 7.000 euro per man) zou hebben uitgeloofd aan Excelsior als die club erin zou slagen om titelconcurrent AZ pootje te lichten.
zulke verhalen gaan natuurlijk al ook wel erg snel in de ronde.
Bekerfinale:
Ik ben het er zeker mee eens dat AZ (indien ze gewonnen zouden hebben) de terechte winaar zou zijn. Ik heb al met al een hele mooie dag in de Kuip gehad. Super sfeertje en een mooie wedstrijd gezien waarvan er natuurlijk wel momenten zijn geweest dat die scheids zn ogen in zn broekzak had.
70minuten voordat die jood in hart en nieren eens een kaart trekt, na ál dat, toch wel agressieve spel, van Ajax.
T schijnt dat de penalty's aan de kant van 'Ajax' werd genomen vanwege het feit dat daar meer camara's van Talpa stonden

wel jammer, omdat het natuurlijk niet de kant was waar 'wij' stonden.
Al met al een flinke telleurstelling voor AZ: de spelers (natuurlijk vooral Ryan Donk) en de toeschouwers/fans.
Over het feit dat Donk die penalty miste dat ligt denk ik niet aan zijn capaciteiten, maar puur aan het lot. Stekelenburg had 'm nou eenmaal. Zo slecht schoot ie m ook weer niet in!
Penalty's zijn als een loterij en er kan er maar een de winnaar zijn.
Op naar de play-off's en het volgend seizoen!