Das weer een kick idee van Veer hoor is toch ook een Hoera waard!
Ik vind dat ik ook wel een Hoera verdien... ik ben met deze hitte gewoon aan het werk en ging van alles mis... bloempotten en glazen kapot en bewoners die nog ff vallen op het toilet dus jah ik heb het goed doorstaan dus toch wel een Hoera waard?!
Oke hoera
Ook een hoera voor mij omdat ik de hele middag/avond in die fuckin hitte in t restaurant heb gestaan, en dat ook nog is mn telefoon is gejat godverregodverre! Nare mensen zijn t.
En een Hoera omdat ik ga stappen alleen jammer dat je niet mee gaat hoor!!! maar zal aan je denken en je missen.
Hoera Hoera, lekker stappen. Ik zal ook aan jullie denken in mn fijne dromen. Heerrlijk. Ben ook echt kapot nu en zou er niet aan moeten denken om te gaan stappen gelukkig!