Partyflock
 
Flockonderwerp · 36107
915x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
donateur
Om nu voor ieder feest een topic te openen van wat je er nou van vond is ook weer iets te veel van het goeie. Dus wat doen we, we openen een afterflockje van de MatriXX. Hier knal je klakkeloos neer wat je er van vond/ gekke dingen die je gezien hebt dat soort bla :9

Vragen???

Geen vragen???

Mooi gaan we door :rot:
Waarschuw beheerder
donateur
Gisteren dus XXlerator 50ste editie: Wat het helemaal niet was, maar goed dat is een ander verhaal...

Equinoxx had er zin in naar mijn mening en knalde er lekker knoepertjes uit, lang geleden dat ik typface gehoord heb, maar hij blijft erg fijn in mijn oren klinken.
Beholder klonk ook weer echt mega goed. Midnight, Catch up, en nog wat andere dampende platen die erg goed te doen waren, lekker staan springen.
Prophet begon enorm lekker, maar de laatste 2 platen vond ik persoonlijk minder.

Wat ik deze avond erg cool vond is dat ik er achter ben gekomen dat Gerardus B helemaal niet eruit ziet als zijn forum plaatje :rot: sorry kerel :9
Verder heb ik ook Pasmani ook ontmoet, werd ook wel eens tijd..:P

Vond het jammer dat ik zo moe was van de dag ervoor, was echt te laat thuis, en blijkbaar te weinig geslapen. Volgende maand ben ik er zeker weer bij.. zie de flyert O:)
Waarschuw beheerder
Was volgas knalle gister weer

beholder the prophet en tatanka wat een gaspendaal :banana:
op het einde nog ff alle energie dr uitgegooit bij panic en the viper net ontwaakt uit mn coma was een lekker avondje weer de baco's en de smirnoffjes smaakte ook weer iets te goed:P.pasmani was leuk je gezien te hebbe kerel (Y)

:bounce: XX :bounce:
Waarschuw beheerder
Ik heb me echt prima vermaakt deze XXlerator!!! Prophet en tatanka draaide super... rest draaide ook prima (Y)

Mooie afsluiter ook panic en viper samen!

Inderdaad ff langs de jongens gegaan!! Is me goed bevallen :P Volgende keer samen maar drankje pakken! Maar dit keer had ik al teveel gezopen :P

Was alleen pas kwart over 7 thuis :| moest een vriendin nog afzetten in beuningen op fiets, en dan weer terug naar huis haha :P


Maareh, Enige tegenvaller was dat ik 3 corona bestelde aan de bar en er NEGEN muntjes voor moest betalen... what the hell.... Geen corona meer voor mij als dat zo duur is!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Heeft yoortje op alles gereageerd behalve deze :P tss valt me van je tegen :D
Waarschuw beheerder
donateur
zoooo de after, ik denk we gaan hier een grote afspraak maken om met zn alleen een keer te afteren !! da kan natuurlijk sowieso nog wel een keer ergens.. wie is er voor ?? maar idd leuk om es wat mensen gezien te hebben.. pasmanni gerardus paulus en natuurlijk iedereen die ik al kende, waren eeeeeeerg veel bekenden !! altijd gezellig!!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van **Yoortje** op maandag 5 februari 2007 om 16:34:
wie is er voor


Allicht altijd van de partij!
Waarschuw beheerder
Ik sluit me daarbij aan, kom maar met een voorstel :P @ devil, ben je doorgaands vaak @ balkon te vinden of was dit eenmalig ? :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PasMaNNi op maandag 5 februari 2007 om 18:34:
devil, ben je doorgaands vaak @ balkon te vinden of was dit eenmalig ?


Meestal wel ja :D
Waarschuw beheerder
donateur
Duivels zitten toch altijd hoger...:lol:

Haancrew naast de LJ

Dodewaard links in de hoek

Marco en zijn crew rechtsboven

Altijd gezellig boven :P
Waarschuw beheerder
Yup :bounce: Haancrew :bounce: bijna altijd aanwezig... athans een groot deel er van :P
Waarschuw beheerder
donateur
Alleen Luuk nooit, maar goed die houd ook niet van muziek.. Alleen grafherrie vind hij leuk :[
Waarschuw beheerder
Uitspraak van LunaTick op dinsdag 6 februari 2007 om 01:37:
Duivels zitten toch altijd hoger


Nou als ik veel gezope heb heb ik het gevoel dat ik soms dwars door het dak heen kan als dr lekker word gedraait:P

Rob doet ook altijd een rondje XX kom hem altijd wel een keer tegen boven :)
en als dat niet het geval is maken we een praatje op de vip als ik een bandje heb:)

altijd Gezellig :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van LunaTick op dinsdag 6 februari 2007 om 20:29:
Alleen Luuk nooit, maar goed die houd ook niet van muziek.. Alleen grafherrie vind hij leuk


haha klopt... op laatste haancrew birthday party was die ook weer lekker bezig! haha maar je kan altijd wel met hem lachen :P
Waarschuw beheerder
donateur
Behalve in duitsland tijdens army of hardcore 1.. Voor vragen ask Qmen (pasmanni opdracht voor jou, maar sven eens lid...)
Uitspraak van *Kev op dinsdag 6 februari 2007 om 21:45:
Rob doet ook altijd een rondje XX kom hem altijd wel een keer tegen boven


:jaja: ik doe serieus aan Nordic WalXX in de matrixx. Vind het heerlijk om op de vip te stampen, dit werd naar verluid ook verschrikkelijk gedaan afgelopen zaterdag. Vooral setje van Beholder O:) _0_ maar moet ook zeker een paar keer lekker dom gaan wandelen. Goed voor mijn rug, maar ook lekker om ff handjes te schudden, mensen te ouwehoeren/bijpraten, nieuwe mensen te leren kennen dat soort shit..
Waarschuw beheerder
donateur
whaahahahaaaa klein stampkonijntje.. 1 voordeel in vergelijking met Nicole (duracell bounce) is dat rob zn bek houd als ie aan het stampen is hahaha
Waarschuw beheerder
donateur
:x ik zeg zooooo helemaal niets op deze opmerking..:x


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
haha klompt rondjes lopen in XX ruleerd, deed ik vroeger in spijker ook ff checken welke ladies er allemaal waren :P
Waarschuw beheerder
donateur
after... pff dit hele weekend word afteren :p
Waarschuw beheerder
donateur
nog leuke after talk over gisteren ? :p ik vond het helemaal een heldenfeest !!!
Waarschuw beheerder
donateur
Jah vond het echt fucking geniaal gisteren... Ben alleen benuwd hoe de trance gasten hier Trance Energie vonden..

Ben er 1 keer geweest en vond het me toch een partij commercieel.. Echt niet meer grappig toen..

Hoorde trouwens een vaag verhaal dat Jean erg kut stond te draaien gisteren, iemand hier wat over te vertellen???
Waarschuw beheerder
haha jean vond ik af en toe geniale remixjes hebben geen grap.... en die danseressen van hem tering die maakte zijn hele set goed!!!!

En commercieel was het misschien paar jaar geleden...

dit keer paar onbekende dj's "phynn" die echt TERING goed draaide... geen 1 nummer kende ik maar was dik pro! :P Alleen marcel woods draaide wel telkens "hitjes van hem" maar dat zijn wel zulke goede hitjes advanced enzo die gewoon te goed zijn om niet op TE te laten horen want dan zijn die trackjes gewoon gruwelijk vet :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Nou exxelent viel zwaar tegen gister...

TE druk, Muziek was echt zwaar eentonig... (vorige keer met laidback luke viel dat ckers mee!!)

Jamie van direct is een zeer goede drummer, maar ik hoor liever zijn kunsten tijdens een goed concert :P

conclusie: XXLERATOR HERE WE COME!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
afgelopen vrijdag TBYD gehad..

Het begon erg leuk :no:
Alleen de artiesten mochten via de andere ingang naar binnen, en het volk wat ik mee nam mocht niet daar naar binnen. Conclusie ik ga ook niet via die ingang naar binnen.
Dat vertik ik. Hierdoor kwam ik door meneer de uitsmijten :[ veel te laat.. 3 kwartier..

Vervolgens had ik op vorige editie gezegd dat mic kut was. Deze piepte over de boxen heen, schiet dus niet op voor de dj en ook niet voor mij. Deze editie, precies het zelfde probleem.. :( Daarbij was het geluid echt om te huilen.. :'(

Maar door dat ik van mijn vriend Marco_nohabla een lekkere huge baco kreeg, en deze steeds werd aangevuld door de barmensen aldaar.. (in kannen O:)) heb ik me toch goed vermaakt. Alleen jammer van de kater van de volgende dag terwijl de hele hut vol zit met visite.. :bloos:

Daarbij moet ik ook zeggen dat de Dj's die draaide erg lekker draaide :respect: hiervoor.. DJ Rob en MC Joe waren een half uur te laat. Die moesten natuurlijk ook via de normale ingang naar binnen. Dus heb ik van 4 tot half 5 met 1 geleende cd met losse tracks erop "gedraait" Wat ik wel enorm vet vond was dat het publiek mijn wanhoopsdaad waardeerde, anders was de zaal echt helemaal leeg geweest, nu had DJ Rob het laatste half uur nog wat publiek (Y)

Al met al wel enorm gelachen.. Maar geluid blijft een probleem in de TO
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Zo was me de zaterdag wel zeg..

Moest overdag gewoon werken, dus suckte zo hard dat zelfs een msn gesprek met pasman aantrekkelijk klonk :P

Na het werk snel omgekleed om naar Bass-D zijn verjaardag te gaan. Hier wachten immers een grote bol alcohol op ons..

Eerlijk is eerlijk, het was fucking gezellig.. Hardcore is echt mijn muziek niet, accept for early shit. Maar was gewoon kick.. Heerlijk met Darkraver, Gizmo en Norman kunnen knallen, was echt heerlijk..

Hierna als een malle naar de matrixx gereden want wilde mijn meisje verrassen, bedankt voor de mensen die dit niet tot een geheim wiste te houden ;) (*had ook niets verteld)

Stunned Guys knalde goed. Pavo en Buzz Fuzz Fucking lekkere set. Dikke kut met haar :respect: whahahaha Hardcore that wil make you smile motherfucker

O jah, ennuh born2 dance, you stole my last siggie hou mofo ;)

Gr
Waarschuw beheerder
donateur
zo nu ff lekker aan de after OUZO bij yoortje!!!!! weer een vet avondje gehad in happydayzz - Bass-D B-Day- daar te vroeg veel te harde shit maar darkneger heeft het wel goed gemaakt!!!!!!!!!:respect:

Daarna weer matriXX ok wel erg vet!!!!!!!!!!
Waarschuw beheerder
hehe XXlerator was echt gruwelijk gezellig :P Werd hele avond lekker gedraait en veel gezopen :D

Toch wel nice van lunatick dat die ff op kwam dagen :P

Voor de rest Meisje. Sjennet & lunachick voor eerst gesproken (y)

haha maatjes was weer gezellig cu next time !!! :lol:
 
Waarschuw beheerder
pffff ik heb echt een gigantische kater:s


ben toch maar naar matrixx gegaan al was het totaal niet mijn muziek, dus heb het maar op een zuipen gezet en toen was het eigenlijk toch nog wel te doen :lol:

heb wel een paar mensen van deze flock gezien, maar volgens mij is het niet tot hoogstaande gesprekken gekomen....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PasMaNNi op zondag 18 maart 2007 om 12:16:
Voor de rest Meisje.


o:)

was gezellig! B)

k vond het super om eindelijk weer eens wat vette jump te horen!! was echt veel te lang geleden :jaja:

alleen beetje jammer dat ze dan stampen en de puta madre gaan draaien.. :/ dat noem ik geen oldskool.. maar oke verder was het vet :)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 18 maart 2007 om 12:23:
heb wel een paar mensen van deze flock gezien, maar volgens mij is het niet tot hoogstaande gesprekken gekomen....


Nee want de keer dat ik je iets wilde vragen was het steeds van HUH????? WAT ZEG JE???? Toen dacht ik lama hangen :lol:

hahahaa

Uitspraak van PasMaNNi op zondag 18 maart 2007 om 12:16:
Toch wel nice van LunaTick dat die ff op kwam dagen


Jah Bass-D was mij iets te veel hardcore, dus zijn toen naar XX geraced!!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van LunaTick op zondag 18 maart 2007 om 14:04:
ah Bass-D was mij iets te veel hardcore, dus zijn toen naar XX geraced!!!


Ohh dus dat je sanne wilde verrassen was maar een bijkomstigheid :lol: foei tog :P


j/k
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Pfff het was me het avondje weer gister :)
Heb me super vermaakt weer :D
Werd lekker gedraait en lekker veel bekende weer :)

Sanne dacht dat ik honger had dus ja dan kiep je dr gewoon 2 schalen met pinda's in kon het alleen niet kwijt in me mond maar anyway was weer lekker sanne bedankt:P (Y) :)

Rob en robin kwamen ook nog ff binnen wandellen dus toen was het helemaal compleet weer was weer een super avondje

:bounce:
Waarschuw beheerder
haha klopt kevin onze enige echte notenkraker :[
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PasMaNNi op zondag 18 maart 2007 om 15:19:
kevin onze enige echte notenkraker


Oooh Oooh wat waren ze lekker:P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van LunaTick op zondag 18 maart 2007 om 05:50:
Hierna als een malle naar de matrixx gereden want wilde mijn meisje verrassen, bedankt voor de mensen die dit niet tot een geheim wiste te houden (*had ook niets verteld)


ahhh maar vond het toch lief hoor!!! :lief:

Uitspraak van *Kev op zondag 18 maart 2007 om 15:00:
Sanne dacht dat ik honger had dus ja dan kiep je dr gewoon 2 schalen met pinda's in kon het alleen niet kwijt in me mond maar anyway was weer lekker sanne bedankt :P (Y) :)


hahaha ja ik zag aan je dat je honger had..

Uitspraak van PasMaNNi op zondag 18 maart 2007 om 12:16:
Voor de rest Meisje. Sjennet & lunachick voor eerst gesproken


:cheer: ja was erg gezellig!!!

volgende keer weer???

Deze avond was weer top!!
 
Waarschuw beheerder
pffff wat een kater :vaag:


was best gezellig, maar volgende keer ga ik wat rustiger aan doen met het bier.

Mis behoorlijke stukken van de avond :/
Waarschuw beheerder
haha jah volgende keer rustiger met het bier en meer aan de baco's :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 18 maart 2007 om 17:57:
volgende keer weer???


:jaja: was gezellig :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van *Kev op maandag 19 maart 2007 om 12:32:
was gezellig


zeker.... en gaan we zondag weer afteren ?? ik moet werken zondag (freeeeelance:p) maar zodra ik thuis ben doe ik mee.. als niet iedereen ligt te slapen dan hahahahaa :p en ben jij zaterdag van de partij gast??
Waarschuw beheerder
Uitspraak van **Yoortje** op donderdag 22 maart 2007 om 21:51:
en ben jij zaterdag van de partij PasMaNNi??


Deze zaterdag ben ik in Enschede anders was ik wel ff gezellig langs gekomen. TechnotriXX ben ik er weer :D
Waarschuw beheerder
TechnotriXX

Allereerst was het niet druk denk de helft van wat we op XXlerator gewend zijn!! De muziek was op sommige tijden echt te sloooooommm voor worden ==> michel de hey ik en robin vielen zowat in slaap :P Rachad echter voerde het tempo wat op en lekkere beatjes :P

verder weer erg gelachen met yoor, robje, robin :D dus dat was weer toppie (y)

haha fotos rulen ook weer alles :P

bananen terreur!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Vanacht naar eXXelent geweest boh boh hoe tering druk was het daar... well chille muziek weer wat oude bekende gezien :P maar verder niet echt mijn ding :P
Waarschuw beheerder
K zat nog te twijfelen om ook ff te kijken, maar gekeken naar het budget en de brakheid toch maar geskipt ;)

Verder zaterdag wel n super feestje gehad en nog lekker tot 10 uur op t balkon geaftered B)
Waarschuw beheerder
Vanacht In qontrol geweest. Weer heerlijk setjes gehoord, van ruthless, zany, isaac, tatanka, partyraiser, alpa 2 en andere :P

Kvond ze zalen slechter ingericht als vorig jaar toen was de main ook stuk vetter!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van PasMaNNi op zondag 15 april 2007 om 12:05:
Kvond ze zalen slechter ingericht als vorig jaar toen was de main ook stuk vetter!


slecht ingericht ?? pff er was niks ingericht :p ze kunnen er toch wel een beetje rekening mee houden dat er mensen rondlopen die soms de weg kwijt zijn... bordjes ophangen welke kan je op moet voor een bp. stage is toch niet zoveel moeite of wel.. had het iig een stuk makkelijker gemaakt dan met die klote plattegrondjes....

maarehhh On Topic: de After, eerst naar de hoeve geweest.. 5 min later heeeeel snel weer naar buiten gerend na een glaasje sinas die niet was te zuipen :p en lekker thuis op het balkon gehangen en smiddags in de stad op terras :p da beviel een stuk beter :p
Waarschuw beheerder
Uitspraak van **Yoortje** op maandag 16 april 2007 om 17:07:
After, eerst naar de hoeve geweest


Het is me ook een ballen tent ook heh:P whahah

Geen after gehad gewoon na bed gegaan was 9 uur thuis dus slapen!!!

Wel een zeer geslaagd feestje gehad

alleen kon door de gangen de paden niet vinden........... de tering wat was het groot!!!!!!
Waarschuw beheerder
Nou het was een zeer relexte XXlerator zeer goede dj's heerlijk muziekw erd er gedraait... het was goed druk om niet afgeladen vol zoals exxelent! :P

lekker feestje heerlijk geouwehoerd met mien moaten! :P

hehe <wilt de fotos snel zien :P >
Waarschuw beheerder
donateur
Heerlijk kunnen stampen !! hoop met mij nog velen :p
Waarschuw beheerder
Vanacht nog ff naar XXlerator Jump geweest!

Lekker inkomertje van Devon K! Met Da boy tommy en da rick ging het lekker los !! Lobotomy Inc is een held :P


playboyz mwa ben er geen fan van maar ze deden het aardig...

verder niet erg druk... maar was te verwachten :)
Waarschuw beheerder
donateur
Lobo :respect: heb altijd de juiste platen bij zich !!

[img width=640 height=427 cacheid=00047412000b31e2ef45bc7d1b0025bbd4]http://www.matrixx.nl/fotos/feest_455/normal/IMG_7220.JPG[/img]