Ik was een keer op mijn kamerr en kijk uit mijn raam. Daar zag ik een vliegtuig met zo'n spandoek er achter. Er stond: "MOSTERD IN UITVERKOOP BIJ DE ALDI". ik dacht:"ik koop die mosterd. Dus ik ging naar de aldi. Ik nam de bus maar er zaten zoveel mensen in dat ik door moest lopen naar achteren. Maar daar zitten altijd mensen die me willen vermoorden. Dus ik ging achterin zitten. En toen daar stond hoeksteen lui.
die zijn heel dom dus wat deed ik?? Ja, ik deed slim. Ik ging praten. Niet over Appe en tante Lobke maar over de H2O mop. dus zij gingen slaan en schoppen met brood en met salade gooien maar toen.......... was ik bij de bestemming. Ik loop naar de aldi. Eenmaal in de aldi moest ik beginnen bij gangpad 1. Het was dik druk daar en ik zag een blikje golden power staan en ik dacht die moet ik hebben maar zo'n vette kerel paktenem en dus ging ik achter hem aan maar toen ik zijn blikje af wou pakken kwam ik erachter dat het mr. aad was. Dat was voor mij een dejavu moment.
Toen ik in gangpad 2 kwam stond daar een vrou met een baard. Ik heb haar uitgelachen en ben doorgelopen. In gangpad 3 was ik de weg heel even kwijt dus vroeg ik aan de man die bij de aldi werkt waar ik de moster moest vinden en ze zei in gangpad 1. Dus ik weer gangpad 2 doorlopen. Nu stond er een bastonjeverkopendezaadlikkendeterpentinezuipendeadelaaraardvarken het gangpad te versperren. oojee wat nu?
Stiekem tussen het gangpad door. In gangpad 1 aangekomen bleek het dat daar geen mosterd meer was. ik werd doorgestuurd naar de kassa dus liep naar gangpad 2. eenmaal daar stonden aad en het bastonjeverkopendezaadlikkendeterpentinezuipendeadelaaraardvarken te zoenen. Ik dacht: "ik zit hier verkeerd!!
op de eenofandere wonderbaarlijke manier kwam ik in gangpad 3. Het was daar stil. Heel stil. Heel heeeeel stil.
Ik hoorde 16 ventilatoren, 7 vliegen, 2 zoenende engerds, 48 drukke aldi klanten, 21 personeelsleden op minimumloon,
8 kassa's 1 man die in mijn nek stond te hijgen, 1 auto ongeluk op straat en 1 klok. Eenmaal bij de kassa:
"De mosterd? Zal ik even kijken............ Sorry uitverkocht." Ik was boos. Ik werd doorgestuurd naar een ander filliaal. Blijkbaar zat er ook een aldi in Kloosterhaar. Dus ik naar Kloostarhaar, en ja. Aldi Tinus. Ik ging naar binnen en daar stond de mosterd. Ik heb hem gekocht en meegenomen. Ik kwam thuis en maakte een broodje knakworst met mosterd. Wat daarna is gebeurd kan ik mijzelf niet herinneren. Ik werd wakker en mijn maag was leeg gepompt.
Ik was vergiftigt met zwaar over de houdbaarheidsdatemse mosterd.
kan ook niet anders he bij tinus is vaak alles over de datum gewoon een stikertje overheendoen denkt die keal zien ze dat toch niet ja.
en dat van aad en dat wijf walgelijk