Partyflock
 
Forumonderwerp · 646452
Betreft: evenement: In Qontrol, zaterdag 10 april 2004 om 21:00
organisatie: Q-dance
 
Waarschuw beheerder
Op 10 april 2004 zal de RAI in Amsterdam in het teken staan van het nieuwste evenementenconcept van Q-dance. 4 zalen zullen worden ingericht met een decor zoals de bezoekers dat van de organisatie gewend zijn. 30.000 mensen zullen getuige zijn van de geboorte van het hardste indoor festival van Nederland.

Naast het festival Defqon 1 in juni 2004 en het in november 2004 te organiseren Qlimax, zal ‘In Qontrol’ het derde grote evenement van Q-dance worden. Zoals je van Q-dance kan verwachten zullen alle stevige dance stijlen op In Qontrol zijn vertegenwoordigd, waarbij de nadruk zal liggen op Techno, Hardtrance, Hardstyle en Early Hardcore. Daarnaast zullen enkele buitenlandse artiesten een nieuwe ‘sound’ ten gehore brengen die goed bij het concept past. De organisatie heeft inmiddels het grootste gedeelte van de line-up al rond en men kan een verassend geheel verwachten.

Het streven voor de organisatie is om met In Qontrol de hoge standaard van Defqon 1 en Qlimax te overtreffen. Q-dance exceleert in het neerzetten van visuele spektakels door middel van hoogwaardige technische producties.
De RAI is de grootste uitdaging voor de organisatie tot nu toe. “De RAI is voor Q-dance altijd een doel opzich geweest. Nu dat doel in zicht is gaat ons bloed nog sneller stromen en ontstaat er enorme drang om daar het beste feest ooit te geven”, aldus Jonas Schmidt van Q-dance.

De campagne voor In Qontrol zal de komende weken starten. De bijna 40 namen tellende internationale line-up zal 17 december gereleased worden in het programma van Q-dance op ID&T radio. Voor alle overige informatie moet je Q-dance.nl de komende tijd goed in de gaten houden.

De kaartverkoop start zaterdag 10 jan 2004. Kaarten kosten € 42 (ex fee) en zijn landelijk verkrijgbaar bij alle filialen van de Ticketbox en de Free Record Shop.

Wat vinden we daar van ! ! ? ?
Waarschuw beheerder
donateur
ff tusse door was de leeftijd voor ut feest anders gaan we weer in moeilijk hede kome bij de deur snappie :P hebk geen zin meer in hahaha

kus kus
Waarschuw beheerder
donateur
Nee ik ga ook, maar goed dat gedoe over het wordt geweldig dit en dat.

Eerst zien dan geloven (y).

Gegroet een WYNN
Waarschuw beheerder
das toch met elk feest :)
maar ik heb er wel zin in en het wordt GEWELDIG :p
 
Waarschuw beheerder
wordt echt geweldig
Waarschuw beheerder
Kijk uhhh tja
hahaha je hebt gelijk WYNN.... maarja als je gaat zit van kziet wel... klinkt het al gauw wat midner dan dat je zegt tword geweldig...
laten we het zo stellen dan, de line-up belooft wat, ik heb der zin an... (zin an.. okeej) en tja alleen de rai is kut, dus achja we zien het wel..
maar voorgevoel is toch wel dat ut gezell word.!!! en uhm... busjes ME, ach die stonden bij innercity ook, en elke zaterdagavond staan ze ook in kattuk... dus achja. gezel toch!! duurt alleen nog f vet lang ghe! nog f kijk voor feesie tussendoor.. oja wie weet er nog een vet goeie club om heen te gaan, als je verders niks te doen hebt op zaterdag?? vond challenge op zich wel lol.. asta schijnt ook leuk te zijn, maar was nou echt aan te raduh?? gegroet... XQse
betekent WYNN iets WYNN??
Waarschuw beheerder
Heb er zin in, kaartje ligt al, word toppie :bounce:
Waarschuw beheerder
donateur
Nee WYNN betekend niets, vond de lettercombinatie mooi (y).

Gegroet een WYNN
Waarschuw beheerder
word zekers master daar ouwe ik ga zeker 100%lossssssssssssss­ss daar gewoon knallen :BOUNCE::BOUNCE: lekker uit je plaat :D:P
 
Waarschuw beheerder
eeey zo ist maar net!!! ik ben ook van de partij mensen!!! perfecte line up, komt allemaal goed
Waarschuw beheerder
donateur
grrr:[ krijg net te horen dat we 11 april uit eten gaan met de familie:( me oma en opa zijn zoveel jaar getrouwd:s zucht; :cry: ik weer:@
dat word een langeeee zondag dan:(
 
Waarschuw beheerder
he mense dis wel een vette site enzo, maar die line-up voor in qontrol hier klopt egt nie
jullie zijn de helft van de dj's vergete
pavo staat er nie bij, the prophet nie, technoboy nie, luna nie
als jullie is op www.q-dance.nl kijke
kun je zien wie er egt allemaal kome
word zeker dol!!
 
Waarschuw beheerder
je doet je naam eer aan meneer van de wap: technoboy en luna zie ik (hier iig) wel gewoon staan, pavo en the prophet gaan samen draaien en zij heten dan hardheadz...

dus....
 
Waarschuw beheerder
oh ja nu zie ik het
ja sorry maar ik was egt hard van de wap toen ik naar die line-up keek
 
Waarschuw beheerder
he maar panic en neophyte staan er ook nie bij

dus....
 
Waarschuw beheerder
maar die kome ook helemaal nie

dus....
Waarschuw beheerder
Wat een kut locatie zeg....de Rai!! :vaag:

Laat mij het maar met de echte feesten doen.

Eerst lekker naar Hellbound(jaja!) It's back!

Dan zie ik wel weer of Incontrol wat wordt!!
 
Waarschuw beheerder
blijf lekker thuis de tiende met zon instelling

:s
 
Waarschuw beheerder
Yes ik heb ook 2 kaartjes gekregen van Q-dance...anders had ik ook wel zeker 45 euro voor dat feest over gehad!!!
Waarschuw beheerder
We gaan er Cker een Feessie van maken :bounce:
Kaartjes zijn binnen :D

(K)(K)
 
Waarschuw beheerder
ja ja daar ga oik zeker na toe..ha ha feestuh duzzz
 
Waarschuw beheerder
:bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce:

uiteraard van de partij

PARTY
Waarschuw beheerder
Dat wordt zkr Wel stampuuh daaroo :p:p
Waarschuw beheerder
Binnenkort ook maar eens kaartjes gaan halen...Dit belooft weer een toppertje te worden!
Waarschuw beheerder
hmm k wee niet of ik ga, ik moet die dag natuurlijk ook mijn kaartje voor defqon halen en dat is ook een hele inspanning:P neehoor ik ben dr:D
Waarschuw beheerder
zijn er nog veel kaarten?!!!!
de line - up is relax!!!
 
Waarschuw beheerder
ff snel een kaartje hale want ook hier moeten we weer bij zijn vooral omdat het weer eens iets nieuws . hopelijk word het dan ook zo goed als iedereen zegt
 
Waarschuw beheerder
donateur
word zeker een vet feessie, ik ben benieuwd hoe die nieuwe sound gaat klinken. Ze noemen het de New NRG en het is een mix tussen hardstyle, hardtrance en techno... melodieus en energiek noemden ze het... LAMA HOREN!!!!!!!!!!:bounce:
Waarschuw beheerder
We hebben de kaartjes in ons bezit dus dat wordt zeker weer feesten. Wil dit absoluut niet missen want ik heb er veel positieve verhalen over gelezen en wil weer eens gruwelijk uit mijn dak gaan!!!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Ik ga lekker samen met mn zusje!!!
Is alweer 2 jaar geleden dat we samen naar een feest zijn geweest dus het word wel weer eens tijd :yes:
Ow wat zullen wij maximaal los gaan :bounce: & :xtc:
 
Waarschuw beheerder
Toch knap hoe Q-dance het elke keer voor elkaar krijgt om zon meesterlijke website in elkaar te gooien..
Waarschuw beheerder
donateur
hier ga ik opzekers naar heen :bounce:
Echt een lekkere line up!!:-p
 
Waarschuw beheerder
kaarten binnen gelukkig
Waarschuw beheerder
StaMpuuhhh Daaro
 
Waarschuw beheerder
:bounce:me kaartje is al binnen:bounce:
:Dheb er zin in:D
Waarschuw beheerder
Dit word zeker een goed feestuhhhhhhhh!!!

Op naar 10 April
Lekker stuiteren door de hardstyle en early rave/hardcore!!!!!!!!!!

STAMPUHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Waarschuw beheerder
Mijnuh is ook binnen!!
Dat word weer eens flink housen :|

Nog mensen uit Apeldoorn die er naartoe gaan?!
Waarschuw beheerder
ik moet hier ckrs bij zijn dit moet ik niet missen zo'n knal feest :bounce: en :xtc: all night
:x ken niet w8en gewoon
 
Waarschuw beheerder
Wij zijn zeker van de party, heb nu al zin!!!!
Waarschuw beheerder
:yes: ik heb ze ook al :bounce:

wordt weer een heftige nacht ;)
Waarschuw beheerder
Ti's alweer te lang geleden dat ik op een groot
feest heb gestaan...ik heb er zo ongelovelijk veel
zin in!!!!!!
Waarschuw beheerder
Yeah ik heb ook echt zin !!
eerst zou ik niet gaan vanwege vette schulden !! maar het blijk dus dat je naar 4 weken tel rek niet te betalen pas een rekening krijg :D haha dus dat kunnen we nog wel ff uitstellen :P

maar het duurt nog zo langgggg :S
Waarschuw beheerder
Als die politie nu maar niet weer zo'n grote drugs/alcohol controle houden net zoals bij qlimax verdomme anderhalfuur gemist en nog wel the prophet ook. Ze verzieken het ook altijd voor je!!!!
 
Waarschuw beheerder
Als er maar geen bommeldingen komen op de stations, zou lekker kut zijn. Vandaag ook al in A'dam bommeldingen, ligt meteen alles plat!!
 
Artiest Balbasaur
Waarschuw beheerder
Als er maar geen bommelding komt in de AMsterdam RAI, zou lekker kut zijn.
Waarschuw beheerder
Zo breng je mensen op slechte ideeën...
 
Waarschuw beheerder
Hahahahahaha.... :D

Iemand die bijv. geen kaartje meer kon krijgen... (6)
 
Waarschuw beheerder
ik hoop ook dat ze die controle achterwege laten en zo niet dat ze m ff aankondigen dan rijden we wel om en vertrekken we eerder want op qlimax hebbe wij ook prophet gemist daardoor!!!!
echt sonde denk je op tijd weg te rijden word je zon 1,5 u tot 2u opgehouden!
 
Waarschuw beheerder
tja ik hoop dat het gewoon het beste indoor feest wordt ooit, meer niet eigenlijk
laatste aanpassing