Tis al weer een tijd geleden dat ikheb geschreven,maar de reden daar voor is enkel positief.. Ik heb niet veel zin in tijd om achter internet te gaan omdat t hier gwn zo leuk is.. En als ik er dan achter ga vaak enkel even me mail checken.. geen tijd omuitgebreid te partyflocken.
maar vandaag benik aan t oppassen op 2 kindjes, dus heb ik wel even tijd om weer een stukje te schrijven..
Iris is ondertussen alweer 3 weken bij ons op de kamer.. erg gezeliig met ze 3e. We koken vaak gezellig ect. Dunja en ik hebben boven onze eettafel een wall of famous gecreerd. Dat houd dus in dat we een wedstrijdje doen met alle telefoon nummers van jongens die we krijgen.. Tot nu toe heb ik eenkleine voorsprong, maar we blijven aardig dicht bij elkaar. Iris snapt absoluut niet wat aldie briefjes boven onze eettafel doen en vind het onzin.. Maar wij gaan vol in onze strijd op


.Klanten kunnen ook in ons reonie boek schrijven, van hoe hun vakanie was, wat ze van de sfeer in t hoef vonden wat hun favo barman/vrouw was of juist niet, dat soort dingen, echt grappig dat dan te lezen hoeveel huwelijks aanzoeken er gedaan worden, egt leuk!!
Ondertussen is verder ook al weer een aantal weken ons team compleet en ook de vaste plekken zijn al een aantal weken van toepassing. Ik zou eerst kleine bar (cocktailbar) staan maar nu heb ik als vaste plek nummer 7, jha dat zegt niemand iets..maar dat is de middenbar.
Ik sta daar samen met Tommy, Roos en de DJs. Wel erg leuk want zo krijg je alles mee. Laatst nog (najha 2 dagen geleden) had ik een grenadine gevecht met DJ Stephan! En of ik onderzat

helemaal van boven tot onder, me ondergoed, me witte bh (die niet van mij was, sorry rosanne), alles ziet roze!! En niemand die hielp, nee iedereen stondmet zn fotocamera te klikken, dus volgende week zullen er vast veel fotos op internet dr van staan.. Maar gelukkig had ik hem ook goed te pakken en staan we nu quit.
Gisteren heb ik toevalig een avond achter de kleine bar gestaan omdat er eennieuwe jonge was aangenomen, en diemoest ingewerkt worden. Was opzich wel weer een x leuk daar achter te staan, maar sta toch liever op me eige plekkie. Ook sta ik welus in de achterbar als t daar te druk is.. Dat is ook wel leuk want daar staan alle grote groepen.!
Over wedstijdjes gesproken Dette en ikbesteden onze tijd vooral aan t zoeken van batserds.. Oke dit is dan geen wedstrijd,maar wel grappig om even te vertellen.. Laatst nog kwamik thuis van werken en zij was vrij, betrapte ik dr met dr batserd,meteen me foto camera bij de hand gepakt natuurlijk!! We maken ook iedereen diet wil horen wijs,dat we 1x in de week tio batsen, oke, grote onzin natuurlijk,maar de reacties die we dr op krijgen zijn t waard.. haha

. we hebben wel de afspraak dat we niet met mekars batserts gaan, dat is r eik allemaal van gekomen omdat een mannelijke collega van ons egt iedereeeen afging, en daar kwamen we met ze alle pas veel later achter... zoo stom ook van ons,maar wel grappig, want iedereen vond t tegen vallen

Gisteren was ikmet ons Detje op starbeach en ze wilde een tepelpiercing laten zetten, maar dat doet natuurlijk zeer,dus durfde ze niet. En dr smoesje was: ik heb geen geld..
Dat liet ikme dus geen 2x zeggen, en ben meteen gaan pinnen!
Geloof dat de tatooist een beetje gek van die gieberende meiden in zn zaak werd, we hebben namelijk ook nog en hele foto raportage gemaakt,maar hij zit er in.
Je wil niet weten HOE.. gwn met een KURK!
Nou ik kan me niet herinderen dat ze dat bij mij in NL met een kurk deden!! Hahamaar goewd zolang ze dr blij mee is maakt t niet uit dattie dr op de ouderwetse manier is ingezet
Over 3 daagjes kome elise en esther! Heb r egt supppper veel zin in!
Heb de dinsdag al vrijgekregen, dus word helemaal top!
Ik mis thuis egt wel,maar toch hebik t hier nu zo heeeerlijk dat ik hier altijd zou willenblijven! Maar natuurlijk kan dat niet en doe ik dat niet want daarvoor mis ik iedereen te erg!!
Van de weekkreeg ik tijdenst werk van onze baas in 1x eenkaart in me handen.
1tje van me Oma en 1tje van Jeanne, egt heellief!
Dan merk je pas echt hoe erg je iedereen mist!
Maar de tijd gaat veelte snel voor bij.
Want over 3dagen komen es en el dus, en dan komt meteen daar na evelien, die gaat de 15e naar huis, en dan is t nog maar 10 dagen dan ben ik jarig, en 2 dagen daarna ga ik warsch al weer naar huis..
Denk wel dat ik moet afkicken van de alcohol! Want er is hier nog geen 1 dag geweest dat ik geen alcohol op heb.. 1 dagwasikniet zo lkkr en toen heb ik t minste op,en dat was 3 tequilla,, kun je je eige voostellen haha..
trouwens wel echt leuk dat ik hier allemaal bekende tegen kom.. of mensen die me weer via via kennen, en de groetjes moetendoen.
Of dat ik over de boullevard loop en dan in 1x eeeeej jouw kenik!
Dit was meverhaaldje wel weer van deze maand.
Supper veel zin ommaandag me dinnetjes weer te zien!
Warsch zoals t er nu uitziet ben ik optijd trug voor Qbase!
Dus warschijnlijk tot dan!
Liefsxxxxx