Dit was zo'n vet feestjuh in The Matrixx Unrivalled Album Release party van Korsakoff!!
MIJN NIEUWE QUAD!!!
Nieuwsartikelen, interviews etc. over mij of mijn bedrijf:
Spunk.NL - Artikel: SMS BROM AAN
(Interview + Stunt-foto's) http://www.spunk.nl/article/article.php?id=1081170924093
CBR en het blad van de NL Motorbond - Artikel: Praktijkexamen bromfietsers
(Als testpersoon) http://www.nieuwsbank.nl/inp/2000/12/20/T121.htm
Leeuwarder Courant: MNA - Montessori, Leeuwarden
(Interview)
*** DIT ARTIKEL ZOEK IK NOG ***
Leeuwarder Courant: Leerlingenstaking 2e fase, Montessori, Leeuwarden
(Interview)
*** DIT ARTIKEL ZOEK IK NOG ***
Leeuwarder Courant: Judo, Wommels
(Voorpagina foto)
*** DIT ARTIKEL ZOEK IK NOG ***
Harlinger Courant: Harlingers.NL haalt de 900 bezoekers p/dag!
(Klein stukje tekst van me bedrijf Lexpro)
*** DIT ARTIKEL ZOEK IK OOK NOG ***
Harlinger Courant: Visserijdagen 2006 live
(Klein stukje tekst van me bedrijf Lexpro)
*** DIT ARTIKEL ZOEK IK OOK NOG ***
Meer artikelen volgen nog (zoals mijn SOBW raceverslagen voor scooter-freaks,etc. En nog enkele interviews en artikelen uit kranten die ik nog moet inscannen)
Stukje in motorblad & CBR
Praktijkexamen voor bromfietsers?
Na een uitvoerige voorbereiding is in september in Friesland begonnen met de proef met het 'Bromfiets-Plus Examen'. Er wordt onderzocht of een praktijkexamen tot meer veiligheid leidt.Aan de proef doen twee groepen van vierentwintig jongeren mee. Beide groepen worden twee keer getest op rijgedrag met een tussentijd van vijf weken. In die tussenliggende periode krijgt de ene groep een toegespitste bromfietscursus van zestien uur. Deze cursus bestaat uit de onderdelen voertuigbeheersing, verkeersdeelneming, verkeersinzicht en examentraining.
De andere groep krijgt deze lessen niet. Na vijf weken worden de proefpersonen door dezelfde CBR-examinatoren voor de tweede keer getoetst. Op deze manier kunnen examinatoren zien of het rijgedrag is verbeterd.
De proef is een initiatief van de Friese Stichting Bevordering Verkeerseducatie.
Naar verwachting worden de resultaten van de proef dit voorjaar bekend gemaakt.
Reacties op de bromfietsproef
De resultaten van de proef met het 'Bromfiets-Plus Examen (zie informatie hierboven) worden pas komend voorjaar bekend gemaakt. Een aantal deelnemers aan de proef heeft alvast hun reactie gegeven. Onder hen is Alex Nauta. Hij zit in de groep die ook de bromfietscursus krijgt. 'Het meeste heb ik opgestoken tijdens het rijden inde stad', weet Alex. 'Sinds de cursus heb ik meer overzicht in verkeerssituaties en daardoor meer vertrouwen tijdens het rijden in de stad. Op de cursus heb ik geleerd meer dan tien meter vooruit te kijken. Ook kwamen bochten maken en slalommetjes draaien aan de orde, plus de remtechniek. Ik weet nu dat wanneer ik een bocht te wijd neem, er een goede kans is dat ik een motorkap kan kussen. En dat wil ik maar liever niet'
Examinator Thomas van Huis denkt de kandidaten met een cursusachtergrond inmiddels te herkennen. 'Tijdens de tweede test merk ik een duidelijke verbetering in de houding van bepaalde kandidaten. Ze zijn serieus, veel bewuster van het verkeer en ze kijken veel eerder verder vooruit.'
Hoe merk je dat er bij LX een steekje los zit? (helemaal na deze actie..)
Mijn scooter stuntfilmpjes
En deze als laatste, paar minuten erna gecrashed met scooter