
The Dtm Dancecompany
wat ooit als regionale organistie (danceminds) begon is nu in twee landen(dat zijn nederland & spanje tevens ook hooftvestigingen )aktief onder de namen dtm & europasound , inmiddels zijn we ook in belgie & frankrijk opgestart ,we hebben best al wat grote talent volle djs in onze bookingskantoren in nederland ,ook runnen we in spanje een algemeen bookingskantoor,en hebben we ook een mc en een band in de bookingskantoren ook hebben we een verhuur centrale met vrijwilliggers voor events, kermis ,horeca , promotie en propperwerkzaamheden.
We hebben twee events organisties overgenomen in nederland .
We sponseren ook veel plaatsenlijk feestprojecten ,leuke weetjes in een van de Van Gogh films is de Back 2 Salou poster te zien , we hebben ook een autocrossteam , ook sponseren we Scandaf Modelbouw op de miniatuur modellen en Diorama"s pronkt onze naam.
Scandaf Modelbouw
Wij zijn gespecialiceerd in Spaanse Modelbouw & speciale show/kermis trucks.
Ook bouwen we zuid Europsche diorama"s .
B.v. , een bergsnelweg die je in de arddene veel tegen komt ,een stad naar zuid Europsch voorbeeld.
Wij bouwen voornamenlijk
Daf (Modellen komen ook uit Spanje )
Scania (Modellen komen ook uit Spanje )
we bouwen ook veel nl tekno modellen
dit schreef een van de media
Over kunst gesproken, dat was er ook! Na het zien van al die prachtige modelbanen werden bezoekers verrast door Belgspain. Een totaal 'verknipte' modelbaan met schots en scheef lopende trajecten die eindigden in het niets en gescheurde achtergrondpanelen. Sommigen spraken er schande van. Maar velen (waaronder Eurospoor) konden de humor en het kunstzinnige er van inzien. 'Kunst' moet een emotionele reactie oproepen en dat doel is bereikt!
Waarschijnlijk een van de meest besproken stands van de beurs.
intervisee heeft ook een internationaal transportbedrijf en we doen import en export van voornamelijk truck miniaturen naar voor namelijk belgie en frankrijk