Ik hou mij ver afstandig van criminele zaken, transacties en ruzies binnen onze samenleving, ook drugs en andere verslavende genotsmiddelen worden door mij veracht en gemeden.
Met vriendelijke groet.
M.Mantel.
(Beste, leukste, liefste, knapste man ter wereld e.o.)
Pschygische beredeneringen van aard af.
Een psychische beredenering is vaak een achtereenlopende gedachte van gevoelens, fantasieën en reële gebeurtenissen in het verleden.
Je kunt zo`n beredenering zien als een uitlopend stel aandachtspunten in het hersenstelsel.
Wat te doen met deze gedachte/gevoelens is vaak de vraag, eerst moet er goed nagedacht worden over de afkomst van deze gedachte, is het reëel deze gedachte waar te maken, is het veilig om deze waar te maken en is het nuttig deze waar te maken.
Kan ik mensen pijn doen door deze gedachte te verwezenlijken, is het handig mensen te informeren over deze gedachte, heb jij daar wat aan, hebben zij daar wat aan?
Hoe veel vragen kan je uiten en hoe veel vragen kunnen andere uiten, waar ligt de gevoelsgrens bij deze groep mensen? Dat moet je allemaal zelf bedenken voor je iets onderneemt.
Dan komt de vraag, wat specifiek wil ik gaan doen met mijn gedachte, soms is het goed gedachte voor gedachte te houden, dan kan je er vaak heel veel meer plezier van hebben dan het echt uitvoeren van gedachte, het kan immers een domper zijn, in je
Gedachte zou het er veel mooier, leuker of spannender uit kunnen zien dan in het echte leven en in de realiteit.
Hoe omgaan met een negatieve pschygische gedachte?
Eerst moet je er achter komen hoe negatief deze gedachte is, heeft deze gedachte betrekking tot jezelf, je gedrag, op andere en hun gedrag of op het geheel?
Als deze betrekking heeft op jezelf, draai het dan om en zorg er voor dat je dat gaat geloven, maak je gedachte mooi, vreedzaam en hemels, je zult je snel in deze gedachte kunnen plaatsen en je hebt een positieve uitvoerbare gedachte.
Heeft desbetreffende gedachte betrekking tot een ander, dan moet je eerst nagaan of deze gedachte redelijk is of dat het een van de onomkeerbare hersenspinsels is, onomkeerbaar omdat het gedrag van een ander niet makkelijk te veranderen is.
Je gedachte en fantasieën uitvoeren tot werkelijkheid kan grote gevolgen hebben voor jezelf, en de samenleving.
Is dit het je waard, zal het goede gevoel wat je overhoud aan jou daad blijven, zolang blijven dat het niet meer uitmaakt dat je de rest van je leven in een inrichting zit, zou je je hele leven kunnen teren op dat gevoel, of zou je snel weer nieuwe gevoelens krijgen die dan niet meer uitvoerbaar zijn.
Wat heeft deze persoon jou aangedaan waardoor jij deze gevoelens krijgt, heeft deze persoon dit met opzet gedaan? Dan is wraak niet meer dan logisch.
Heeft deze persoon het niet met opzet gedaan maar heeft zijn actie wel wat teweeg gebracht, dan is het een juiste zaak de ernst van de situatie in te schatten en daar naar te handelen.
Heeft deze persoon eigenlijk niks gedaan maar is het gewoon het idee en drukke gevoel in je hoofd wat dit waanideeën op laat kroppen?, probeer dan voor jezelf na te gaan wat er belangrijker is, het weg laten gaan van dat drukke en vaak irritante gevoel en daar dan de rest van je leven de gevolgen van dragen,
Of het gevoel trotseren, en door te gaan met je leven om de manier hoe jij dat wilt en in gedachte heb.
Het idee wat ik wil meegeven is maak een DOORDACHTE keuze, laat je niet leiden door gevoel maar door verstand.
Heeft de vaak ziekelijke psychische gedachte een algemene rode draad, denk dan wederom verder na over wat er te veranderen valt, is er van de negatieve gedachte een positieve gedachte te maken, laat deze dan niet liggen, een voorbeeld, zou het helpen iets te vernietigen, schroom daar dan niet voor, het is immers maar een algemeen iets waar je over het algemeen weinig emotionele schade kan aanrichten bij mede gevoelsgenoten, het algemeen is namelijk over het algemeen gevoelloos, en dus emotioneel
Onaantastbaar.
De kern van het verhaal is het op een rijtje zetten van je ideeën en voor jezelf inschatten of de ideeën die je heb normaal zijn, heeft iedereen die? Zo niet, hoe leer ik er mee leven, leer ik er mee leven of is het verstandig professionele hulp te gaan zoeken, wil ik dat? Kan ik dat/ heb ik er wat aan? Waarom dan? Waarom niet? Hoezo waarom niet? Waarom hoezo? Waarom zou ik dat niet wel willen willen?
Is het verstandig voor mijn omgeving om hulp te gaan zoeken? Zie ik mijzelf er voor aan dingen te gaan doen war ik later spijt van kan krijgen?
Zou mijn moeder spijt krijgen zo`n monster om aard te hebben gebracht? Gun ik dat haar? Wil ik haar die er bewijzen? Ben ik te goed voor deze wereld? Ben ik niet goed genoeg voor deze wereld? Moet ik mezelf beschermen tegen de wereld? Moet ik de wereld beschermen tegen mezelf of is het beter dat aan andere over te laten?
Als de ideeën die je heb wel normaal zijn, hoe kom ik daar dan achter? Is praten de oplossing?
Met wie moet ik daar over praten? Word ik begrepen? Word ik niet begrepen maar word er gedaan alsof ik begrepen word? Word ik wel begrepen maar wil de samenleving dat niet toegeven? Leeft de samenleving samen? Zo niet waarom niet? Zo wel waarom wel? Waarom stel ik mijzelf deze vragen? Is het om mijn gedachte te bevestigen? Is het verstandig mijn gedachte te bevestigen? Wil ik mijn gedachte vestigen of is het misschien beter om mijn gedachte te laten bevestigen? Door wie moet ik mijn gedachte dan laten bevestigen en is dat dan echt een bevestiging voor mij of is het gewoon het idee dat het bevestigd word, kan ik het dan beter niet zelf bevestigen? Is het echt bevestigd als ik het zelf bevestig? Of geloof ik niet in mijn eigen bevestiging? Dat zijn de vragen die je uiteindelijk aan jezelf moet vragen en eerlijk moet antwoorden zonder een ondoordachte bevestiging.
Ik probeer hiermee duidelijk te maken dat elke gedachte anders is en elke waarheid zijn eigen kant kent, de waarheid van jou gedachte kan immers een leugen voor een andere gedachte, van jou of van een ander te zijn.
Mijn streven is om aan jullie mee te geven dat je echt naar een psychiater moet als je dit helemaal uitgelezen heb of tenminste een bezigheidstherapie moet gaan volgen, doe je dit niet?, schrijf dan aub een net zo`n onzinnig verhaal als dit dan heb ik tenminste wat te doen.
Mvg,
Marvin.
Sprookje
Er leefde eens een arme hennepteler.
Zijn naam was Rihuana.
Zij hadden twee kinderen gekregen en die waren Hasj en Wietje gedoped.
Wietje speelde met haar barbituraatjes, en Hasj speelde met Stuff zijn hondje en Morfientje zijn kat.
Pa Rihuana en Ma Rihuana hadden problemen, want zij hadden niets meer te eten.
We moeten iets doen, zei Ma Rihuana.
Pa Rihuana snoof eens diep, maar wist niets te zeggen.
Ma Rihuana bedacht een boos plan.
Ze zouden met hun vieren een tripje gaan maken in het bos, en dan zouden Pa Rihuana en Ma Rihuana Hasj en Wietje achterlaten.
Maar slimme Hasj had alles gehoord, en stak snel een mesje in zijn zak.
De volgende dag gingen ze met allemaal een tripje maken in het bos waar de wind door de bomen blowde.
‘s Middags deden Hasj en Wietje een dutje, en hun ouders gingen er met speed vandoor.
Maar Hasj had met zijn mesje lijntjes getrokken in de sneeuw, dus konden ze gemakkelijk weg terugvinden.
Ze durfden echter niet goed naar hun huis te gaan, dus besloten ze naar Opium en Omium te gaan.
Deze zaten vredig op de canape naar de LSD-speler
te luisteren, waaruit zojuist de hit klonk:
Altijd rookt Kortjakje wiet,
Midden in de week maar zondags niet.
Zondags neemt hij heroine,
Met een snuifje cocaine.
Altijd rookt Kortjakje wiet,
Midden in de week maar zondags niet.
Toen Opium en Omium hun kleinkinderen zagen, begroeten ze hen uitbundig.
“High” riepen Opium en Omium.
“High” riepen Hasj en Wietje terug, terwijl ze een cracker aangeboden kregen.
“Hoe gaat het”, vroegen Hasj en Wietje beleefd.
Ach, je weet hoe dat gaat, drug, drug, drug” ,antwoordde Opium
Hebben jullie honger ? , vroeg Opium.
“Jaaa”, riepen Hasj en Wietje.
Laten we gaan Chinezen !
Goed ik coke wel zij Opium
De volgende dag werden Hasj en Wietje weer thuis gebracht.
Pa Rihuana was blij om Hasj en Wietje weer te zien,maar Ma Rihuana niet.
Toen ze een paar dagen later weer een tripje gingen maken in het bos, lette Ma Rihuana extra goed op Hasj zodat hij geen lijntjes kon trekken met zijn mesje.
Toen ze weer achterbleven, waren ze verdwaald.
Plotseling hoorde ze een vogeltje dat floot:
“Wiedewietwiet”
Ze volgde het vogeltje en kwamen bij een huisje dat helemaal gemaakt was van coke.
Zoveel coke hadden ze nog nooit bij elkaar gezien, en begonnen dan ook meteen te snuiven.
Maar terwijl ze bezig waren, werden ze bespeed door een boze h-xtc die in het huisje woonde.
“Sniffel, snuffel, snuitje,
Wie snuift er van mijn huisje”?
De h-xtc kwam naar buiten en zei met een lief stemmetje:
“Kom maar binnen, daar heb ik lekkere space-cake voor jullie”.
Maar intussen kickte de h-xtc maar al te erg op Hasj.
Na een tijdje zaten Hasj en Wietje helemaal stoned bij de h-xtc aan tafel.
De h-xtc wide Hasj en Wietje nu coken.
Ze konden niet meer ontsnappen.
“Hennep, hennep!”riep Hasj.
“Stick” riep Wietje.
Wietje moest in het coke-hok gaan kijken of de temperatuur al high genoeg was, maar ze zij tegen de h-xtc dat ze het niet goed kon zien.
De h-xtc ging nu zelf kijken.
Wietje duwde de h-xtc snel in het coke-hok,en deed de deur dicht.
“Hennep, hennep”, schreeuwde de h-xtc,
Maar Hasj en Wietje gingen er met speed vandoor.
Ze staken het huisje achter zich in brand.
“Crack”, zei het huisje.
Het wiedewiedewiet-vogeltje wees hun de weg naar hun eigen huis.
Onderweg kwamen ze Rookkapje en Sneeuwwietje
tegen, die juist een tripje maakten.
Toen ze thuis kwamen was Pa Rihuana heel bl-high, om Hasj en Wietje weer te zien.
Ma Rihuana was nergens te bekennen.
Ze was aan een overdosis bezweken.
Zo leefde ze nog lang en gelukkig.
**Einde**
je moet wat te doen hebben als je je verveelt.
de zin van onzin.
wat is de zin van onzin?
de zin van onzin is een onzinnige zin dat onzin kan zijn.
je kan bijvoorbeeld zin hebben in onzin, onzin hebben in zin kan niet hoe veel zin je daar ook in heb.
zonder onzin zouden mensen niet kunnen merken dat ze onzin uitkramen, wanneer er een onzinnig gesprek plaatsvind en of het onzin is ergens zin in
te hebben.
waarom is onzin onzin?
onzin is onzin omdat onzin vaak iets is wat geen zin heb en dus over het algemeen onzinnig is.
Waar komt het woord onzin vandaan?
Onzin komt van het woord on zin, aanzin dus, ik zet een zin aan , hij zet een zin aan en wij zetten een zin aan,
wij hebben met ze alle een zin aangezet.
als je een zin aanzet is het het begin van een zin, of het nou onzin is of een geone zin of een offzin (een serieus verhaal)
onzin is dus eigenlijk het begin van een zin.
stel je begint een zin maar maakt hem niet af, dan is het of klinkt het vaak als onzin.
Een voorbeeld.
Ik heb vandaag na het eten op de wc..........................
onzin toch?
maak je de zin af dan krijg je dit.
Ik heb vandaag na het eten op de wc een pinpas in de kut van het wasbakje gedaan.
Klinkt al een stuk zinniger.
Maak je van de komma een punt dan krijg je dit.
Ik heb vandaag na het eten op de wc een pinpas in de kut van het wasbakje gedaan, maar dat was best een
moeilijke opgave vanwege de grootte van de pinpas, de minimalistische gaatjes in de wasbak en het feit dat
een pinpas moelijk te buigen is.
Dit klinkt als serieuse offzin in de oren vind u niet?
Wanneer gebruiken wij onzin.
Over het algemeen word onzin gebruikt om:
De tijd te doden.
De tijden te veranderen.
Een tijdje bezig te zijn.
Tijdens het uitoefenen van een onzinintressante baan.
Tijdens een offzin en saai onderwerp om er een onzinnige draai aan te geven.
Na een tijdje te partyflocken.
op het moment van een tijdelijke onzin depressie
als de tijd er rijp voor is.
is het nodig onzin uit ons leven te bannen?
nee.
waarom intrepeteren mensen zinnige zinnen als onzin?
Mensen intrepeteren zinnige zinnen, verhalen maar ook woorden en voorwerpen als onzinnig omdat deze mensen:
er de zin niet van in zien.
geen zin hebben om zin te hebben in de zin van het leven.
zelf denken iets te weten wat wel zinnig is of waar tenminste zinnige voorwerpen/onderwerpen/woorden in voorkomen.
het gebruikm van zinnige woorden/zinnen/onderwerpen/voorwerpen boven OF juist onder het denkelijk vermogen ligt.
het begrip onzin niet of nauweliks kennen.
waarom heeft het zin de zin van onzin vast te leggen?
Ik en vele met mij vinden het zinnig dit zinnige verhaal op papier te zetten omdat mensen te licht denken over zin of onzin.
Ik wil u hierbij ook meegeven dat u vaker/meer moet nadenken over de zin en ozin van het leven, en of het op dat bepaalde moment zin heeft te denken of
misschien zelfs te praten over zinnige onzin.
Heeft u nog vragen dan kunt u altijd bij mij of bij een ander lid van de zinnige onzingroep terecht.
OOK voor suggesties/klachten of ander onzinnige reacties kunt u natuurlijk bij ons terrecht...
Met vriendelijke groet marvin zinin.
P.s Onzinnige spelfouten onder voorbehoud.