This is what I love..
And can't stop loving.
Get wasted at parties,
from nine 'till seven in the morning
I live for the music..
Rolling blunts,
feeling high,
getting loaded,
or take some pills and go to LaLaLand.
Spending all my money on dope
and extreme highpriced tickets.
But in the end it's all worth it!!
I like to live in my own world.
Fuck regular life, fuck a nine-to-five job.I'm told to enjoy every moment,
Every hour, Every minute.
That's what I do on fridays and saturdays.
Why should I take life so seriously??
I just wanna do, what I like to do!
Being far from reality,
'Cause I can't stand society.
This is my own world..
I just wanna hear the music.
I think the whole system fucking sucks..
Everybody is working their fucking ass off during the week.
Getting totally fucking stressed out.
So what's wrong??!
And what's right??!
I live for the weekend
I live for hardstyles
I live for "HARDSTYLES" baby!!
********************************************************************************

================================================================================
Wacht op die jongen ; die jou mooi noemt in plaats van lekker
Die jongen, die jou terug belt als jij ophangt
Die jongen, die wakker blijft alleen om te zien hoe jij in slaap valt
Die jongen, die je op je voorhoofd kust en daarmee wil zeggen; ik zorg voor jou
Die jongen, die niet al na één dag zegt dat hij voor altijd van je houdt
Die jongen, die jouw hand vasthoudt waar zijn vrienden bij zijn
Die jongen, die zegt dat je mooi bent, ook zonder make-up, en het meent
Die jongen, die je elke dag laat merken hoeveel hij om jou geeft
Die ene jongen die naar zijn vrienden toe loopt en trots zegt: Dat is ze.. MIJN MEISJE!!!
================================================================================

Schorpioen..
Intens, vastberaden, diepgravend,
Volhardend, beheerst, observerend,
Wraakzuchtig, hartstochtelijk, gesloten,
Fanatiek, jaloers, diepzinnig...
Schorpioen
24 oktober t/m 22 november
De Schorpioen is een sterk en gecompliceerd persoon, trots en gevoelig. Zijn gevoelens zijn niet makkelijk onder woorden te brengen, laat staan uit te leggen. Als hij van iemand houdt, dan doet hij dat heel intens, met hart en ziel. Het is voor hem erg moeilijk om luchtig met dergelijke gevoelens om te gaan. Doet een ander dat wel, dan kan hij daar eigenlijk geen begrip voor opbrengen.
Zijn gevoelens zijn dan ook vrij snel gekwetst. Ondanks het feit dat hij dan direct in de aanval gaat - het teken Schorpioen is niet voor niets één van de felste strijders van de dierenriem - verliest hij niet snel zijn humeur. Gebeurt dit wel, dan kan degene die zijn boosheid over zich af heeft geroepen beter maken dat hij of zij wegkomt: vergeten en vergeven komt niet in zijn woordenboek voor.
Anderen hebben soms moeite hem te begrijpen en ondanks de aantrekkingskracht worden vriendschappen moeilijk gesloten. Is het eenmaal zover, dan gaan deze vriendschappen heel lang mee.
Sex horoscoop !!!!
Schorpioen
De seksuele aantrekkingskracht van een Schorpioen is bijna legendarisch. Schorpioenen lijken zonder enige zichtbare moeite anderen tot seks te kunnen verleiden. Zij hebben een groot libido en houden van hartstochtelijke, ongeremde seksuele contacten, maar een potentiële minnaar of minnares moet wel geduld hebben, want de Schorpioen is bijzonder gesloten en schermt de eigen intense gevoelens erg af. Schorpioenen zijn zeer emotioneel maar houden graag zelf alles onder controle. Pluto, de heerser van het teken Schorpioen, houdt van macht en kan soms erg wreed zijn. Sommige Schorpioenen kunnen je letterlijk laten smeken om hun gunsten, of ze zijn in staat je zo te manipuleren dat je dingen doet die je helemaal niet van plan was. Een Schorpioen wordt niet zo snel verliefd, maar àls het gebeurt is het ook echt raak. Dit teken zoekt niet zomaar een partner, maar wil een zielsverwant, iemand die weet om te gaan met de duistere kantjes van de Schorpioen en daar niet door wordt afgeschrikt. Iemand die obsessies en dwangmatige handelingen weet te hanteren en die kan genieten van gepassioneerde, intense seksualiteit.
De meest erogene zones van een Schorpioen zijn de geslachtsorganen. De Schorpioen is erg sensueel en ervaart een massage dan ook als heel erotisch.
Schorpioenen hebben een diepgaand en gecompliceerd seksleven, en hun fantasieën kunnen zowel onschuldig als duister zijn. Schorpioenen zijn op zoek naar het verband tussen genot en pijn en dit kan soms -bewust of onbewust- tot uiting komen in de emotionele spelletjes die met de partner worden gespeeld.
Een Schorpioen is extreem jaloers en doet niet alleen aan seks voor het plezier, maar ook om de macht. Wanneer de Schorpioen de macht uit handen geeft (met andere woorden: als hij of zij verliefd is) is er geen loyaler en toegewijder minnaar of minnares denkbaar. De meeste Schorpioenen kunnen niet lang zonder seks, hoe minder dat aanwezig is, hoe meer het hen zal obsederen. Sommige Schorpioenen voelen zich bijzonder aangetrokken tot de Taoïstische of Tantrische wijze van omgaan met seksuele energie.
De Schorpioen kan veel leren van het onverstoorbare oppositieteken Leeuw. Deze verstaat de kunst van het vinden van innerlijke rust, van het vinden van een plek in jezelf waar je kunt bijtanken.
Voor meer fotos check me album
********************************************************************************
