Partyflock
 
Profiel · 1266888
Deze gebruiker is al geruime tijd niet meer langsgeweest en staat derhalve op non-actief.
NaamIris
WoonplaatsAmsterdam (Noord-Holland)
LandNederland 🇳🇱
BeroepStudent
Geboortedatum
Leeftijd34
Geslachtvrouw
Geaardheidhetero
Relatienee
Favoriete genresdeep house, dirty house, drum & bass, dubstep, electro, hip hop, house, r&b, tech house, techno, urban
drum & bass, dubstep, hip hop, house, r&b, techno, urban
Favoriete site
Lid sinds6 oktober 2011 13:43
Statusinactief
Laatst hier19 januari 2012 21:32
Laatste aanpassingdonderdag 6 oktober 2011 om 16:14

Agenda

Laatst bezochte feest was op zondag 25 maart 2012: Red Carpet at the beach, Vroeger, Bloemendaal aan zee

Statistieken

976·pagina's bekeken
8·evenementen bezocht
4·oude interessante evenementen
5·winactie deelnemingen
3×geciteerd
2·opmerkingen
6·forumonderwerpen
10·forumberichten (onderwerpenlijst)
16·privéberichten ontvangen
Waarschuw beheerder
Mail nu je naam van jou en je vrienden/kennissen door naar naar iris.panama@live.nl en je staat op de gastenlijst


MADHOUSE
THE FASHION EDITION!


Vrijdag 7 oktober staat in het teken van traktatie! Want deze editie van Madhouse is er niet zomaar één… nee het staat in het teken van “THE FASHION EDITION”!! We pakken dit namelijk ook groots aan door verschillende fashion items toe te voegen aan deze editie. Allereerst ontvangen de eerste 100 dames een mysterieuze goodiebag!! Ook zullen jullie een warm onthaal krijgen van de ladies van ‘Hanan Visagie’.. Zij zullen de dames weer op en top uit laten zien, mocht het nodig zijn, na het los gaan op de heerlijke beats van DJ Jean & friends…
Dit keer zal de VIP area gehost worden door Fashionchick.nl. De trendy fashion site die een breed assortiment aanbiedt aan verschillende items zoals: kleding, schoenen, accessoires en de laatste trends staan ook garant voor een spetterende avond met veel vertier. Nu denk je dat je alles gehad hebt, maar nee hoor!! Ook komt er een geweldige fashion act langs, waar de menigte zeker een staande ovatie voor zal houden. En natuurlijk wat is een Madhouse zonder de elegante danseressen van Madhouse zelf. Al met al… een avond waar je zeker van kunt genieten.

DJ Jean
Uitgedrukt in het aantal verkochte cd's is hij de populairste Nederlandse dj aller tijden. Zijn meest succesvolle hit is 'The launch' uit 1999.
De carrière van DJ Jean begon in 1989, toen hij de Nederlandse mix- en scratch-kampioenschappen won. Na enige tijd draaien in verschillende clubs, werd hij uiteindelijk bekend als resident dj van de populaire Amsterdamse Club IT. Van 2002 tot 2007 werkte hij als dj voor Radio 538. Daarna was hij te horen op Caz! met Madhouse@midnight. Tegenwoordig heeft DJ Jean in de vrijdag- en zaterdagnacht op Slam FM een radioprogramma genaamd DJ Jean @ Work. En natuurlijk een ster in z’n eigen avond en wel elke 1ste vrijdag van de maand met het druk bezochte Madhouse !

Frederik Abas startte zijn dj-carrière in 1993 en kreeg een kans zijn kunsten te vertonen bij het pas opgerichte Loveland. Zijn lijst met optredens in gerenommeerde binnen- en buitenlandse clubs en grote festivals is inmiddels te lang om te noemen. Deze dj krijgt met zijn tomeloze energie keer op keer ieder publiek los tijdens optredens op events als Dancevalley, Mysteryland en het Loveland Festival. Hij siert regelmatig de line-up van Hed kandi en heeft al op heel wat plaatsen gedraaid, zowel nationaal als internationaal. Maar als Frederik naar het hoogtepunt van zijn carrière wordt gevraagd noemt hij zonder enig moment te twijfelen het event van Tiësto in Amsterdam, waarvoor hij werd gevraagd door niemand minder dan Tiësto himself.

Rico Favella

Dit maal zal de studio worden gehost door Extralarge - K! Castillo – Quinten909 – MC F Super
Extralarge draait Disco. En dat doet hij met passie! Deze extra lange verschijning uit Utrecht is naast het droppen van discotech ook bezig met produceren. Hij lijkt daarmee vooral bij de Franse disco bazen voet aan de grond te krijgen! Hij zal de avond openen met een heerlijke opwarmset vol met creativiteit!

Ook de Amsterdamse Quinten909 pompt de discobeats zijn volle dansvloeren op. Hij doet dat bij Club AIR waar hij resident DJ is, maar ook bij de spetterende GirlsLoveDJs feesten! Met optredens dit jaar op Dance Vally, Misteryland en Loveland, gaan we nog veel van deze man horen! Ook zijn producties bij het GirlsLoveDJs label slaan goed aan, hij gaat regelmatig naar het buitenland voor de beste discofeestjes! Hij zal de avond doorzetten met een stevige, dampende, knallende disco set!!

Wanneer er wordt gesproken over house waar de energie aan alle kanten vanaf spat, wordt er in een adem gepraat over K! Castillo. Deze Utrechtse DJ weet het publiek telkens weer te verassen met een plaat die beter is dan de vorige! Dat doet hij niet alleen in Nederland, maar ook tijdens zijn tours in Egypte. Hij zal de avond dan ook waardig overnemen en de dansvloer laten rammen, scheuren en zweten op zijn energievolle house!

F Super kent zijn oorsprong in de Nederlandstalige HipHop. Hij werkt samen met Quinten909 aan zijn hit "Discobril" en speciaal voor deze gelegenheid komt hij de plaatjesdraaiers voorzien van vocaal geweld!

Altijd al model willen worden?
Tuttimodels zal modellen scouten tijdens MADHOUSE "The Fashion Edition"!!!!

Dus kom vrijdag langs tijdens Madhouse en misschien zien wij jou volgend jaar op de catwalk in Milaan...!!!!