Partyflock
 
Forumonderwerp · 1049749
 
'Hollandse' xtc bedreigt Braziliaanse jeugd



SAO PAULO - De chemische drug ecstasy (xtc), veelal afkomstig uit Nederland, dreigt een steeds groter probleem te worden voor de Braziliaanse jeugd uit betere kringen. Corrupte agenten zien studenten met drugs als een lucratieve bron van inkomsten door ze af te persen.

Dat berichtte The New York Times zondag.

Steeds meer Braziliaanse studenten stappen op het vliegtuig naar Amsterdam om xtc-pillen te kopen sinds het Zuid-Amerikaanse land in de ban is van dancefeesten, aldus een Braziliaanse drugsexpert. Eenmaal terug dreigen flinke straffen, tenzij ze de politie voor veel geld kunnen omkopen.


De straffen op drugshandel zijn sinds 2006 verhoogd naar acht tot twintig jaar celstraf, voor moord is dat zes tot twintig jaar.


Nieuwe melkkoe

Corrupte agenten zien de rijke, studerende jeugd als nieuwe melkkoe. De jacht op drugshandel heeft zich voor een deel van de sloppenwijken verplaatst naar universiteiten en clubs. Agenten in burger proberen de studenten op heterdaad te betrappen.

Zo dreigen de corrupte dienders jongeren met enkele pillen of wiet op zak aan te klagen voor drugshandel, tenzij ze vele duizenden, soms honderdduizenden, dollars betalen, aldus de krant.


Gevangenis

Niet iedereen lukt het om de gevangenis met smeergeld te ontwijken, waardoor vele honderden studenten in de beruchte Braziliaanse gevangenissen vastzitten wegens drugshandel.

Een 24-jarige student die op het vliegveld van Sao Paulo met wiet uit Amsterdam werd gepakt betaalde 13.000 dollar (10.000 euro) aan een agent. Dat was niet voldoende om een aanklacht wegens drugshandel te voorkomen. Hij kreeg vijfeneenhalf jaar cel.

Bronhttp://www.nu.nl/algemeen/1917643/hollandse-xtc-bedreigt-braziliaanse-jeugd.html
 
Uitspraak van verwijderd op maandag 16 februari 2009 om 12:45:
Is het ook, dat zeker. Net zoals drank rotzooi is. Maar als je er met mate gebruik van maakt, is het niet zo'n probleem. Net als met drank, sigaretten, joints etc.

En er met mate gebruik van maken is bij XTC dus veel makkelijker dan met andere drugs


je mist mn punt sense ;) :bye:
 
Uitspraak van verwijderd op maandag 16 februari 2009 om 14:01:
jah tuurlijk ga jij maar elke dag aan de pillen denk dat je beter elke dag kan roken


Je gaat het niet elke dag doen, XTC is bij uitstek een drug die niet lichamelijk verslavend is, maar die heel sterk verband houdt met een bepaalde context waarin je die gebruikt.

De gemiddelde roker rookt elke dag, en ongeveer een pakje per dag. XTC is per stuk, als je ze dagelijks zou gebruiken en ze dus met de 100 tegelijk in koopt, mss 1 euro waard. Dus stel je hebt 4 knallers nodig per avond, dan kom je op ongeveer dezelfde prijs uit.

Toch gebruikt de gemiddelde XTC-gebruiker slechts pillen op feestjes, terwijl de gemiddelde roker dagelijks rookt. En dat komt heus niet omdat roken sociaal geaccepteerd is, want verslaafden omzeilen afkeer van anderen toch wel door buiten te gaan staan.

Het komt denk ik, omdat:

1. XTC is niet relaxed om dagelijks te gebruiken, het effect is na 1 avond gewoon veel minder en duurt zeker 6 weken eer je serotonine weer op peil is.

2. je krijgt geen ontwenningsverschijnselen na XTC-gebruik, alleen een soort van kater.

3. De werking van XTC die het zo populair maakt, die roes waarin je terecht komt, komt niet door de MDMA maar door een stofje dat door de MDMA wordt vrijgemaakt, en dat lichaamseigen is. Omdat dit niet snel is aangevuld zal dagelijks pillen slikken héél erg snel gaan vervelen.
 
4. Antidepresiva zorgen voor een versnelde groei van de Serotonine waardoor sneller snoepen mogelijk is :rot:
 
Je kan ook gewoon bananen eten.

Maar antidepressiva slikken alleen zodat XTC weer werkt... tss dat doet niemand en zowat mijn halve vriendengroep bestaat uit polydrugsgebruikers, heb dat echt nog nooit mee gemaakt.
laatste aanpassing
 
De wonderen zijn de wereld nog niet uit :rot:
Uitspraak van verwijderd op zondag 15 februari 2009 om 11:29:
SAO PAULO - De chemische drug ecstasy (xtc), veelal afkomstig uit Nederland, dreigt een steeds groter probleem te worden voor de Braziliaanse jeugd uit betere kringen.


hou het tegen! of nog beter, hou het in nederland!
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 15 februari 2009 om 12:55:
alle mccptroep naar brazilië


ja idd, vieze bende die mccp:no:

hier gwn de goeie snackies houden8)
sommige hier beweren dat xtc niet echt schadelijk is. Ik ben bang van wel. En dan misschien niet zo zeer voor je gezondheid, maar wel voor je hersenen. Dan wel bij langer gebruik. Ik merk het aan mensen die langer gebruiken, ze worden steeds "debieler" van die rommel.
Voor de rest is de schadelijkheid nog niet volledig bekend, de lange termijn effecten zijn nog niet echt bekend. Daarnaast de dag/dagen na gebruik voel je nog niet helemaal normaal, net als bij veel drank drinken. Dus gezond zal het vast niet zijn.
Ik kan niet uit ervaring spreken aangezien ik het spul nog gebruikt heb.
Uitspraak van verwijderd op woensdag 18 februari 2009 om 19:38:
ja idd, vieze bende die mccp

hier gwn de goeie snackies houden


Precies 8)
zal wel weer opgeblazen zijn,de x is harstikke schaars hierow,dus het zal wel een eenmalige actie zijn
ze zullen er snel genoeg achter komen dat het toch niet helemaal was wat ze verw8:)gaan ze toch lekker
een ploffie roken:)
 
.
laatste aanpassing