Partyflock
 
Hanky-Panky
Hanky-Panky

Hanky-Panky ‘The first edition’

http://www.mijnalbum.nl/Foto=RK77AJBT

’s Middags bijtijds afgereisd naar Breukelen. Om daar club Organza om te toveren tot een op Cassa Diablo geïnspireerd feestpaleis…. Want zo hebben we het op de site en in de flyer gezet.

Gelukkig zijn Beatnick en Kinkquestor zo lief om ons te helpen om alles optijd gereed te hebben.

Vooral op de bovenverdieping is het een behoorlijk karwei. De kamertjes worden voorzien van lichtslangen.… 5

fetisch feestbeest, 9 mei 2006 23:32
Protocol
Protocol

Samen met een vriendin naar Protol in Happy Dayz in Culemborg :)

Omdat we van plan waren om tot het laatst te blijven iets later vertrokken waardoor we tegen 1 uur binnen waren.

Daarom met Norma afegsproken dat zij een verslag van de eerste helft van het feest maakt en ik van de tweede helft. Goed geregeld toch (y)

Toen we binnen waren werden we welkom geheten door een mevrouw/meneer die de gastenlijst bij hield en ons gelijk een flyertje voor Magnifique gaf.… 6

fetisch feestbeest, 5 mei 2005 16:34
Morning Mission

Nadat we de auto weer volgetankt hebben nog even een paar flesjes water gekocht en twee blikken Redbull voor de terugreis na het feestje straks.… 2

fetisch feestbeest, 14 maart 2005 11:33
The Clinic

Om half negen aanwezig op station Utrecht centraal om Kinky Duiveltje op te pikken. Het wil mij echter niet lukken een toegang tot de taxistandplaats te vinden. Na een wirwar van eenrichtingweggetjes en busbanen uiteindelijk even gebeld en afgesproken bij een andere ingang.… 6

fetisch feestbeest, 14 maart 2005 00:02
B.I.T.C.H
B.I.T.C.H

Om half 8 afgesproken met Kinky Duiveltje op het station van Utrecht. Hem hier opgepikt en nog even tijd om bij Willem en Loes, kennisen in utrecht langs te gaan. Hier een heerlijk kopje soep van Loes gegeten en toen snel omgekleed en klaargemaakt voor B.I.T.C.H. :)
Duiveltje gaat deze keer voor zijn rode 'special broekie' en ik doe het met mijn chaps en string outfit :)

Tegen tien uur zijn we bij de Hemkade :) het is nog niet druk en kunnen nog lekker op het parkeerterein parkeren.… 27

fetisch feestbeest, 6 maart 2005 21:30
Love Religion

Vrijdag 18 februari

Om vijf minuten over vijf kom ik de taxiplaats van station Roosendaal opgereden. Kinky Duiveltje staat al te wachten op mij.

Zijn van plan dit weekend eens flink te gaan feesten :). Voor vanavond staat een nieuw feest 'Love Religion' in de Catacomben op het programma.
Het feest begint om 10 uur dus we hoeven ons niet te haasten.… 9

fetisch feestbeest, 25 februari 2005 12:10
Tijdens Unique al een paar keer angstvallig naar het loket gekeken waar schijnbaar de kaarten voor de officiële Aftherparty verkocht waren. Hier staat heel dreigen "Sold Out" snel even met mijn vaste stapmaatje Kinky Duiveltje overlegd, we besluiten eerst op Unique te feesten alsof ons leven ervan af hangt en daarna te proberen naar Club Zyon te gaan.

Het is druk bij de Jassen. Dit duurt erg lang en er wordt veel gedrongen :( niet fijn.… 10

fetisch feestbeest, 24 februari 2005 22:58
Unique SexyCity

Zaterdag 19 februari,

Om half drie Kinky Duiveltje afgezet bij zijn vriendin afgezet en uit Amsterdam vertrokken om via Tiel naar Didam te rijden. Das niet de kortste weg maar wel de leukste. :)

Even AssDani opgepikt in Tiel en toen vertrokken naar Didam naar Antis van 'Velbé special Paint'. Deze heeft aangeboden om ons drieën speciaal voor Unique van een gebodypainte outfit te voorzien.
Hier aangekomen is Antis al druk in de weer om Yvonne te painten als catwoman.… 13

fetisch feestbeest, 22 februari 2005 21:07
FeestDatumAuteurPublicatie
Hanky-Panky · 5fetisch feestbeest9 mei 2006
Protocol · 6fetisch feestbeest5 mei 2005
Morning Mission · 2fetisch feestbeest14 mrt 2005
The Clinic · 6fetisch feestbeest14 mrt 2005
B.I.T.C.H · 27fetisch feestbeest6 mrt 2005
Love Religion · 9fetisch feestbeest25 feb 2005
Unique Official afterparty · 10fetisch feestbeest24 feb 2005
Unique SexyCity · 13fetisch feestbeest22 feb 2005