Partyflock
 

Verslagen · Exceptional Events

Armageddon
Armageddon

Ja weer een feestje in gereformeerd Hoogeveen. en dan ook nog eens in vrouwelijke vorm. We kwamen tegen half 1 binnen, het was niet bomvol, maar gezellig druk. :jaja:
En er werd bruut gedraaid. oeloe! Meteen ff doorgelopen naar Mamsie`s hoekje en voelen die bass. Overdreven maar waar. de bass ging me door merg en been. het was heerlijk. Je voelde de bass vanuit de grond via je tenen omhoog gaan om vervolgens beslag te nemen van je lichaam.… 10

, 4 november 2006 17:39
Armageddon
Armageddon

Vrijdag avond. de avond van de keuzes! Blijf ik thuis na een week lang hard werken of school. de avond die twee kanten kan opgaan. of helemaal los of lekker thuis op de bank.
Nou voor mij was de keuze snel gemaakt! ARMAGEDDON zou het worden. En hoe zo 1. Een female edition met een line-up om van te dromen.

had mooie mix van vrouwelijke hardstyle en hardcore heldinnen uit de kast getrokken om het publiek eens lekker los te laten gaan.

De 1e dj die de avond mocht openen was.… 11

confused, 4 november 2006 12:04
Hardtraxx
Hardtraxx

nou ik kom niet uit coevorden

was er als eerste en als allerlaatste weer weg om een uur of 7

kwam binnen en d8 wow eindelijk een vette nieuwe lokatie

goed geluid goeie indeling van de zaal leuk peroneel fijne beveiliging:P

en goed volk binnuh

en het feest zelf goeie line-up ::00 - 00:00: MC: Da Syndrome
22:00 - 23:30: Energyca
22:00 - 23:30: Syro
23:30 - 00:30: Nosferatu
00:30 - 01:30: Manga
01:30 - 02:30: Miss Zelda
02:30 - 03:30: Marc Stevens
02:30 -… 18

BIEK !, 7 mei 2006 17:06
27 years of adhd
27 years of adhd

Samen met Eric op de fiets naar de Tapperij in Hoogeveen. We vertrokken om 12 uur, en onderweg begon het eerst nog te regen en even later kwamen we de juten tegen en we hadden allebei geen licht:O. Dus wij keihard door fietsen maar ze kwamen ons niet achterna:P.
Eenmaal fietsenstalling bij me zus en gepint te hebben waren we om 1 uur binnen. De bass zat er gelijk al goed in en ik had er echt zin in:yes:.… 5

, 3 april 2006 17:41
Genetic vs Armageddon
Vanaf huize Rianne om 22.15 vetrokken richting huize Raymond en Kalina om daar alle partypeople te meaten en met 6 auto's ofzo richting Grunn te vertrekken richting Huize Simplon (Geen Huize Maas deze keer). We zijn dan ook om half 12 ofzo weg gegaan uit Zuidwolde. Nog even Hakkuhdoorn uit Hoogeveen gehaald en die kanten opgereden. Na een poosje over de A28 te hebben gereden en door Grunn gecrosst te hebben kwamen we bij de Simplon. We hadden het best gauw gevonden.… 20

Panna, 13 maart 2006 16:31
The afterparty

goed mensen, dit word mn eerste verslagje en dacht laat k meteen maar ff een zeer geslaagd feestje uitzoeken :P

8u45 aankomst bij HC Twins:
Heel errug vreemd. deur dicht, geen muziek en vooral geen mensen. na een kort gesprekje met een uitsmijter kregen we te horen dat onze reis (helaas) voor niks was geweest omdat ze door de gigantische opkomst genoodzaakt waren de tent te sluiten.… 4

[_[ DaeM ]_], 10 oktober 2005 16:04
Monkeybass Outdoor
Monkeybass Outdoor

16.30 uur. aankomst op festival terrein van Den Velde. Het was lekker rustig en konden bij de ingang op het fouilleren na direct doorlopen naar binnen. eenmaal binnen zagen we dat het nog helemaal niet druk was dus maar ff kijken wat er nog meer was. We hadden al even binnengekeken en zagen dat alles (zoals verwacht) was omgebouwd tot een soort van oerwoud(Jungle Madness).
Dus dat was al een pluspunt.… 22

-Jochem-, 18 september 2005 16:07
Armageddon
Armageddon

Armageddon · The Queens edition

georganiseerd door Exceptional Events

vrijdag 29 april 2005
22:00 - 05:00
Uitgaanscentrum Tapperij
Hoogeveen

Prijs
Deurprijs: € 12,50

Muziekstijlen
hardcore, hardstyle, jump, oldschool

-up
C-Town DJ team

Confused

Delirium

Marc Stevens

Only

Paul Elstak

Slavko

Tim-E

MC: Da Syndrome

MC: Ruffian

Ja eindelijk na 4februari weer een feestje in de tapperij!… 11

, 1 mei 2005 13:01
MonkeyBass
MonkeyBass

vrijdag 8 april: :respect: Monkeybass:respect:

Eindelijk weer een mooi feestje in het o zo gezellige hardenberg waar je naar uit kon kijken.

Ik kwam om 24.00 de zaal binnen, en het eerste wat me opviel waren de lasers. ze waren perfect de zaal was mooi aangekleed. en er liep zelfs een aap rond die banaantjes uitdeelde. De eerste indruk was VET! (y)

Toen wij binnen kwamen was dj Tim E aan het draaien, dus je kon gelijk beginnen met stampen. hij draaide goeie hardstyle platen.… 10

, 9 april 2005 15:07
Armageddon
Armageddon

ARMAGEDDON : THE RUFF HARDCORE EDITION

http://party.snt.utwente.nl/images/upload/UPIMGID/14787/FORMAT/regular.jpeg

4 februari was het eindelijk zo ver!
wederom hardcore in gereformeerd hoogeveen! Om 00:00u wilde ik binnen zijn want BUZZ FUZZ vs CHAMP-E-ON wilde ik niet missen! http://exceptional-events.nl/gallery/albums/album01/Armageddon_04022005_50.jpg
Ze begonnen net te draaien toen we binnenkwamen.… 34

, 6 februari 2005 20:18
FeestDatumAuteurPublicatie
Armageddon · 104 nov 2006
Armageddon · 11confused4 nov 2006
Hardtraxx · 18BIEK !7 mei 2006
27 years of adhd · 53 apr 2006
Genetic vs Armageddon · 20Panna13 mrt 2006
The afterparty · 4[_[ DaeM ]_]10 okt 2005
Monkeybass Outdoor · 22-Jochem-18 sep 2005
Armageddon · 111 mei 2005
MonkeyBass · 109 apr 2005
Armageddon · 346 feb 2005