daar istie dan, mijn eerste hardcore hooligan!
ik vond het een top feest. af en toe wat dingen waar ik me aan ergerde maar goed
Na een paar daagjes was het dan zo ver HARDCORE HOOLIGAN!
ik zelf ben met mijn vriendin eerst in hoorn wezen hangen
van 14:00 tot een uurtje of 21:00 toen naar station
gelopen en daar gewacht op 3 vrienden.… 12
Hardcore Hooligans – One eye time watchers. Een feestje waar DJ A-part draait. Dat willen we niet missen!
Het was voor mij al even geleden dat ik naar een feest geweest was, maar met het geluk van een vrije dag vandaag, kon ik de kunsten van o.a. bovenstaande DJ gisterenavond bewonderen in de Manifesto in Hoorn.
Een kleine indicatie van de avond:
Bij aankomst rond een uur of half 12 stond het hele plein buiten vol met mensen.… 4
dit is mijn mening over hardcore hooligangs hoe er gedraaid wordt!
heerlijk feestje! verschillende setjes gehoord, de opening was echt bagger, sorry voor deze mening, en niet omdat ik niet van de muziekstijl hou, maar op de draai technieken let, er zaten wel goede stukken tussen, maar ik hoorde veel fouten, maar blijven oefenen zeg ik altijd zelf! ik kan het niet beter dan jou.… 4
Waar zal ik eens beginnen,Oh ja we zouden eerst naar Uptempo gaan in de Rijp maar we hoorden dat er maar 2uurtjes hardcore werd gedraaid dus dat was het niet waard. Dus na effe zoeken in de partyflock agenda kwamen we bij Hardcore Hooligans 2 years anniversary.
Alleen het Probleem was Jo en ik waren nooit bij Manifesto geweest dus we moesten effe zoeken.Na een half uurtje hadden we gevonden.
De Sfeer was erg goed en het was niet stampvol das wel relaxed anders was het K*nker warm.… 5
The Hardcore Hooligans, voor mij de eerste keer daarna toe, zo dichtbij, maar nooit geweest. Nu kon ik er niet onderuit.
Als fotograaf ging ik die kant op. Rond half 9 stonden we buiten in de onderstelling, het word druk. Met 6 man stonden we te wachten tot we naar binnen mochten, wat dus geen 9 uur was! maar echt toch wel over 9e, en het regende nog wel. De aardige mensen van de beveiling verzochte iedereen zijn haar jasse leeg te halen.… 16