Na defqon moest dit eigenlijk ook weer ene knaller worden en had me dan ook voorgenomen alle energie der uit te persne in die 16 uurtjes.
Na een busreis die ook al een feest opzich was kwamen we aan bij q-base. We besloten eerst even een beetje rond te kijken op het terrein.
Al in t begin kwamen we bij Gasten Zonder Grenzen, paar maten hielden erg van minimal/hardtrance etc etc en ik was meer voor de hardstyle gekomen maargoed t was daar wel chill en hebben dik gelachen op het luchtkussen.
We toen even een snel rondje gedaan en Blackmail en Stukje Blutonium boy gezien. Toen besloten we naar Bunker2 te gaan waar Darkraver zou beginnen aan een oldschool setje. Niet heel lang gebleven maar klonk lekker.
Ook nog even naar Ammo3 gegaan waar Techno/Schranz werd gedraait, het was er snikheet maar het geluid stond lekker hard en de bunker had een heerlijk bijpassend underground sfeertje. Erg lekker.
Inmiddels was het tijd Bunker4 eens uit te checken, had al gelezen dat het er druk ging worden maar viel goed te doen. Iedereen wou graag Showtek vs Deepack zien maar Isaac daarvoor draaide ook erg lekker. Veel klapmomentjes en echt iedereen deed mee, echt leuke sfeer hing daar.
Toen ging showtek-deepack verder die lekker doordraaiden en iedereen ook weer meekregen.
We zijn halverwege de set wel ff weggegaan omdat Tatanka in de hangar aan het draaien was. En wat ging het daar ook weer lekker, stonden meer mensen stil als in bunker4 maar vooral wat dichter bij de dj booth ging het weer mooi loos. En wat een heerlijk setje draaide tatanka weer! Toen nog even een stukje activator en toen gingen we hangar maar weer uit.
Toen hebben we even wat gegeten en rondgekeken in meerdere bunkers op het terrein. Nog even bij unexist geweest bij The Thrid Movement en de techno/schranz bunker weer even uitgecheckt. Ook nog een heel klein stukje duro in bunker4.
Toen het 5 voor 12 was gingen we richting de open air voor het vuurwerk; alleen jammer dat er niks kwam! Verder niet echt bij stilgestaan en we zagen op timetable dat Neophyte ging draaien in Bunker2.
Het was echter smoor smoor druk in bunker2, normaal potje hakken was niet echt meer mogenlijk dus al snel weer weggegaan.
Om 2 uur moesten we natuurlijk naar technoboy, en hij draaide weer heerlijk. De lasers deden hun werk goed en er kwamen erg lekkere plaatjes langs.
Ondertussen zijn we tegen het einden van technoboys set ook nog een halfuurtje in de hangar gewest bij D-Block en S-te-Fan en ook daar was het heerlijk. Je merkte toch dat het einde steeds meer naderde dus ik ging in ieder geval helemaal los op alles.
Toen weer teruggegaan naar openair waar technoboy net afsloot, het was nu de beurt aan Alpha Twins.
Was zelf niet zoonder de indruk van hun setje, apparatuur deed meerdere keren vaag (iets wat ook al was gebeurt bij tatanka) en na een tidjej ging de basnet iets teveel open waardoor de rest werd overstemt.
We besloten maar weg te gaan naar de schranz bunker, we hebben daar eerst nog een half uurtje Sven Wittekind kunnen meemaken, man wat was dat super met een zwaar mooie climax aan het eind van de set. Hierna begon Brachiale Musikgestalter Live, ook hier ging het hard, Tijdens Sven en Musikgestalter stond het geluid in de schranz echt oorverdovend hard, wasecht lachen!
Het was alweer tijd voor de laatste dj! Volgns een paar maten die niet mee waren geweest had je in bunker3 (hardhouse) echt vet veel lasers en spiegelbollen, we namen dus even een kijkje in deze bunker. Het was echt jammer dat het er zo rustig was en volkomen onterecht A*S*Y*S was aan het draaien en hij draaide super, de lasers waren ook top en was echt een topsetje. Omdat we ook de andere afsluiters wouden zien zijn we hier driekwartier gebleven ofzo.
We besloten toch voor vince te kiezen, had nog amper hardcore gehoord de dag dus was zeker even lekker. vince draaide lekker met zijn eigen stijltje. T ging redelijk los alleen iedereen van onze groep kon echt niet meer, we waren eignenlijk van het begin af aan aan het hakken geweest bijna non-stop
De laatste paar minuutjes nog bij Luna geweest en kregen te horen dat we echte die-hards waren omdat we alle 16 uren hadden overleeft!
De terugreis was iedereen van onze groep echt fucking brak en na de bus de terugreis ook. Maar we hebben een superfeestje gehad en ben gewoon blij dat ik er vol voor ben gegaan.
Volgend jaar maar weer!
+Mooi terrein voor een feest als dt
+Springkussen! +Isaac en daarna Showtek vs Deepack
+Tatanka
+Technoboy
+A*S*Y*S
+Schranz zaal ook heerlijk
-Geluid dat soms oversloeg
-Geen vuurwerk
-Te druk bij de hardcore











