Partyflock
 

Verslag van Elements of life tour, 21 augustus 2007

door , gepubliceerd op
soennitische radicalen van het Nusra-Front en de Islamitische Staat 🇮🇸.

De oprukkende troepen vonden de lichamen van vijftig gedode strijders.

Aan Libanese zijde zijn tot nu toe veertien militairen gesneuveld en 86 gewonden gevallen bij gevechten die zaterdag uitbraken toen Libanese strijdkrachten een Syrische commandant van de rebellen arresteerden. 22 militairen worden nog vermist en minstens tien zijn gegijzeld.

De aanval van de militante moslims was volgens het leger gepland en onderdeel van de poging van IS om voet aan de grond te krijgen in Libanon.

Hevig
De huidige confrontatie tussen het Libanese leger en rebellen die het regime van president Bashar al-Assad omver proberen te werpen, is de hevigste sinds het uitbreken van de Syrische burgeroorlog ruim drie jaar geleden.

De strijders zijn in het recente verleden uit Syrië verdreven door het leger van president Assad en de sjiitische Hezbollah-beweging. Het aantal islamitische strijders in het Libanees-Syrische grensgebied wordt geschat op drieduizend.

22 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Topverslag Kerel (y)
Mooi dat jullie het zo na jullie zin gehad hebben (Y)
 
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 1762, 1736}
Artiest Just-D
Waarschuw beheerder
Super verslag :D Tof dat je het zo gaaf gehad hebt en no thanks voor de koffie enzo ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Damn wat een ervaring..... helemaal top! (y) Leuk verslag man. :jaja:
 
Waarschuw beheerder
Met een lichte vorm van jaloezie je top verslag gelezen hihihi...Wat een ervaring moet dit zijn geweest...toch maar een keer naar ibiza dan om te feesten....TOP
Waarschuw beheerder
donateur
vet verslag man :d wat een nacht moet dit zin geweest :cheer:
Waarschuw beheerder
donateur
:respect: Mooi beschreven.. Wil er nog wel een keer heen ja Ibiza.. Party-walhalla :)
Artiest SOK
Waarschuw beheerder
Marco jongen ik geloof je helemaal. Wat een geweldige nacht moet jij gehad hebben. Ik ben 2 jaar geleden op Ibiza geweest en dit eiland ademt gewoon dance.
En dan heb jij ook nog eens Tijsie meegemaakt in de privilege. Ongelooflijk. Wat jij ook al zegt dat moet echt geweldig zijn geweest.
Toen ik je verslag las kwamen bij mij ook allemaal mooie herinneringen naar boven.
Waarschuw beheerder
donateur
Gaaf verslag man!!
Geweldig dat jullie er zo van genoten hebben.
Waarschuw beheerder
Ik krijg gewoon kippevel van dit verlag..mooi gedaan(L)
Waarschuw beheerder
ik ben zelf op zaterdag geweest maar dit was echt het toppunt van alle feesten daar super een groot feest. Ik was zelfs van plan om maandag weer tegaan alleen moesten we s'ochtends om 6 uur al weer naar huis dus helaas had dat geen zin jammer genoeg. Maar het was in 1 woord geweldig.
 
Waarschuw beheerder
Geweldig verslag:-)
Ik zit hier gewoon te glimlachen (memories)

Tiesto meemaken in Privilige, Ibiza!:-d
Daar kunnnen maar weinig dingen tegenop!
Waarschuw beheerder
Duke, wat ik al aangaf: top verslag! (Y)

Denk dat we allemaal met smart wachten op de filmpjes, maar ik begrijp dat ze er al aankomen. :)
Waarschuw beheerder
Mensen allemaal bedankt voor jullie top reactie's :respect:.

Zal de filmpjes proberen vandaag online tekrijgen.

Ik wil terug :cry:
Waarschuw beheerder
http://conjo.hyves.nl/album/15335500/Eivissa_2007/uGfd/

Hier alvast filmpjes van mijn avond op Ibiza met Tiësto...wij zaten n hele week daar en voor ons was t een aangename verassing dat juist tiesto in die week 2 optredens gaf. Ben t helemaal met je verslag eens, dit was een avond om nooit meer te vergeten :lief:
Waarschuw beheerder
http://www.megaupload.com/?d=OWYCR6MK

Filmpjes maandag Tiesto :bounce:

:bounce:
Waarschuw beheerder
dat is supper verslag ik meen het maar mag ik het even op mij pp zetten ?? ik bedoel de foto's groetjes
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dj_Rene1977 op zaterdag 25 augustus 2007 om 12:43:
dat is supper verslag ik meen het maar mag ik het even op mij pp zetten ?? ik bedoel de foto's groetjes


Tuurlijk man.
Thanks (Y)
Artiest {SHOWLIST artist 53429, 65021}
Waarschuw beheerder
hey kerel,

wat een geweldig verslag, heb het met ontzettend veel plezier gelezen :)
En ik had al filmpjes op youtube gezien :kwijl:

En ook geweldig om te lezen over het enthousiasme van de mensen, is toch waarschijnlijk een andere enthousiasme dan bij de meeste feesten hier en ook bij feesten waar Tiesto draait.

En ja ik heb dat in de VS meegemaakt, uitgaan in Miami, ontmoet je mensen en dan als je zegt dat je uit NL komt, het eerste wat ze roepen: Tiestoland :P
En natuurlijk de andere dingen, vooral Amsterdam en onze feesten hier.

Maar ook in het Gelredome kwamen ze overal vandaan.

If God Was A DJ, Than Tiesto Is God :respect:

Ik kan niet wachten om een keer of tig naar Ibiza te gaan.

En natuurlijk op naar 22 September en 3 November, worden 2 vette ISOS parties :bounce:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Jordy Jurrius op zaterdag 25 augustus 2007 om 14:26:
En ook geweldig om te lezen over het enthousiasme van de mensen, is toch waarschijnlijk een andere enthousiasme dan bij de meeste feesten hier en ook bij feesten waar Tiesto draait.


Ze aanbidden hem gewoon daar. Wat ik ook zei in mijn verslag. Ze gaan los daar echt helemaal los :yes:.

Op naar volgend jaar

Uitspraak van DJ Jordy Jurrius op zaterdag 25 augustus 2007 om 14:26:
wat een geweldig verslag, heb het met ontzettend veel plezier gelezen :)


Thanks man :respect:
Waarschuw beheerder
Heeee, wat een reis hebben wij gehad, he???? Het was zeker helemaal te gek en je hebt het SUPER verwoord!!! Super om te zien dat Tijs zo stond te genieten!!!!! Jacqueline en ik vonden het ook erg gezellig met jullie. En nu op naar Matrixx, Bloemendaal, Cineac en HMH!!! Misschien ga ik nog 4 dagen in september naar Ibiza :-)Wat heb ik Ibiza gemist en zeker volgend jaar weer van de partij!!!Groetjes aan je vrouwke!! Party on!!!!!!!!!! Groetjessssssssss
laatste aanpassing
 
Artiest Fie
Waarschuw beheerder
Top verslag lieverd! Mooi dat je het zo naar je zin hebt gehad!! :lief:
laatste aanpassing
Artiest Mike G
Waarschuw beheerder
Leuk verslag marco.......heb nu helmaal zin in morgen:bounce: