De line up:
beloofde weer een knaller te gaan worden.
We zouden deze keer met z'n tweeen gaan en zonder camera.
We hadden al doorgekregen dat de A20 afgesloten zou zijn en we een omleiding zouden krijgen.
Na een poosje rijden kwamen we dan in Rotterdam aan.
Snel naar binnen en ja hoor de sfeer was alweer top!
Achter de draaitafels stonden nog net Dj Stone en Milo.nl helaas niet veel van mee gekregen.
Daarna was het de beurt aan Marcel Woods pff begon gelijk goed zeg, wat een vette platen heerlijk! Na Marcel was het de beurt aan de gast heren Bas&Ram, wouw wat een set zeg de ene plaat was nog vetter dan de ander.
En ineens hoorde ik de klanken van. Communication part3 van Armin van Buuren dat is echt mijn favoriet.
De week ervoor nog met Bas over gehad en nu werd hij gewoon gedraait.
Ik ging helemaal los! en met mij de hele zaal! het uur vloog weer om.
Toen de nr. 1 of Poland: Krzysztof Chochlow. draaide heerlijke platen ik had nog nooit van hem gehoord maar is prima bevallen.
Na deze held de beurt aan de volgende held. 4 Strings, was er helemaal klaar voor om het laatste uur eens flink te knallen en dat deed hij. Jee wat ging deze avond snel om zeg. Mc Da Silva die ook altijd een goed steentje bijdraagt aan dit geslaagde feest kondigden aan dat de volgende Trancesetters op 16 juni zal zijn met een line up waar je niet om heen kan.
Ik kan maar een ding zeggen. zorg dat je er dan zeker bij bent! bedankt voor het lezen van mijn korte maar krachtige verslag.
Wij hebben iig weer super genoten van dit feest! Bas&Ram wederom bedankt voor deze super avond
Debby&Stan














