Partyflock
 

Verslag van Q-BASE, 10 september 2005

door , gepubliceerd op
Owke, zaterdag om 11u met een hoop zin vertrokken vanuit Katwijk met een touringcar met veel beenruimte.

Toen we eenmaal de grens over waren en de afslag namen richting Q-base, moest ik meteen weer denken dat ik vanaf daar in de file had gestaan pffffff. Maar nu zoals beloofd geen enkele vertraging, dus dat was goed geregeld ((maar dat moest ook wel)).

Rond 2u liep ik het terrein op, Ik had Guest kaarten en werd hierbij helemaal niet gecontrolleerd, zal wel een privilege zijn ofzo. Meteen richting de kluisjes gelopen, en klaar gemaakt voor een rondje lopen.

Meteen werd er al iemand voor me neus een camper in gesleurd vanwege een zakje drugs die ze bij hem gevonden hadden. En twee seconde later komen een paar beveiligings mensen een andere gast eruit zetten. T begon al lekker dan dacht ik bij mezelf. T was behoorlijk rustig,, en heb ook een tijdje nodig gehad om goed in het feest te komen. T zag er wel geinig uit allemaal, en je kon nu goed zien hoe groot het terrein eigenlijk wel niet was. De aankledingen in de bunkers met uitzondering van The Netherlands 1 waren een beetje magertjes en in mijn ogen totaal niet bijzonder. Maar toen het rond 9u donker werd en de lasers aan gingen was het toch wel een stuk vetter allemaal.

Rond 3u was de bunker die er voor mij het meest opviel de Global Hardcore. Hier was het als enigste wel druk en kwamen er al behoorlijk platen voorbij komen van The Viper. Ik vond hier alleen het geluid slecht, en dat was ook een reden voor mij om daar maar weinig rond te hangen. Ik ben tussendoor nog even wezen kijken, en heb wat Promo files en Thrillseeka voorbij horen komen. En aan het einde even naar Akira vs Drotz,, maar na dik 10u feesten hield ik dat tempo niet meer bij (+mn vriendin vind het niets).

De Swiss was dunbevolkt en ook niet interessant, Germany ben ik ook nauwelijks geweest.

Waar ik wel lang heb gestaan,, is de scantraxx (die veel betere shirts verkochten dan q-dance) en de alpha2. Vrij onbekend voor mij allemaal, maar tjezus wat stond het geluid hier hard zeg. Als je in zon bunker ging staan dan trilde alles in je lichaam. Kwamen ook geniale platen voorbij, alleen was jammer toen ik om 12u nog een x wilde kijken dat het al afgelopen was allemaal.

The Italy was ook wel aardig, Hier was het redelijk druk, geluid mocht er wel wezen, en er hing ook een goede sfeer. Mondello was wel aardig.

Die Duitsers kunnen wel maf dansen zeg. Je ziet het wel vaker tegenwoordig,,, dat ze zo heel snel hun voeten bewegen etc. etc. Maar de beste tent was wel de Hangar (NL1). Hier zag het er wel gaaf uit allemaal,, je had goed de ruimte om te dansen. Hoewel ze het wel kleiner hebben gemaakt in tegenstelling tot vorig jaar. Maar Dj Isaac draaide wel lache,, maar voor mij de held van de dag was Duro. Ik had hem nog nooit gehoord, maar de ene knaller overtrof de andere knaller. + dat geluid, want stond dat lekker hard zeg. De adrenaline pompt gewoon door je lijf.

Daarna The Prophet, die een beetje zwak begon in mijn ogen,, want we gingen meteen een stuk minder hard na Duro. Maar hij trok aardig bij en vooral laatste half uur met james brown is dead, en exterminate ging het weer net zo hard en lekker als bij Duro.

Dana heb ik niet lang gehoord, maar draaide wel lekker voor wat ik gehoord hebt. Toen kwam Darkraver en dat vind ik nou weer helemaal niets meer, dus ben even gaan eten. Weer die klote aparte food muntjes, en een fucking rij voor de muntenverkoop en het eten. Ik begrijp ook nooit dat ze er niet nog een drink tent naast zetten, want ik moet helemaal een drukke bunker in lopen voor wat drinken.

Zany was ook redelijk goed, en daarna kwamen Deepack. En ik weet niet, t is toch niet echt mijn muziek. Die bas is veelste scheel (als je begrijpt wat ik bedoel). Ik vind het wel leuke platen, maar ik kan met die bas er niet goed op dansen. T is het net niet zeg maar.

De Euro Tech zag er ook wel lache uit, en het geluid stond hierzo behoorlijk hard. Als je zag hoeveel boxen er stonden. Nou is techno niet mijn stijl, maar ben ik toch even bij de supriseact Luna gaan kijken. Vond er geen reet en ben weer snel naar de NL1 gegaan :-)

Het vuurwerk om 12u was fantastisch, vet groot en mooi aangepakt.

Ik heb een keer voor de NL1 een flinke opstoot gezien. Ik weet niet was er gebeurt, ze zochten in ieder geval een paar gasten. En op een gegeven moment hadden ze dus een die niet echt mee wilde werken. Nou de Duitse Polizei gingen met zn 5ven op hem zitten. Een met een knie op zn hoofd, de ander draaide zn been om. etc. En gewoon blijven tegenstrubbelen. Voor de rest wel wat kleine opstootjes gezien, maar niet bijzonder.

De wc was wel betaald, maar ik met met mijn guest bandje kreeg gratis toegang. 1 wc bij de Italy was bij de mannen behoorlijk goor, de rest viel wel mee.

Die duitsers hebben trouwens echt maffe kleren aan. Wat wij naar een Ghotic feest aan zouden trekken doen zij dat bij hardhouse. Ook die belgen zijn maar een apart volk. Je pikte ze er meteen tussenuit.

Alles was wel vroeg afgelopen,, veel tenten sloten hun deuren om half 2. En ook de NL1 kapte er om 10 voor 2 mee. Veel mensen waren ook al weg naar 12u.

Onderweg nog drugscontrole gezien, ben benieuwd hoe het daar aan toe ging. Er werd volgens mij best streng gecontrolleerd op terrein.

We hebben vrijwel de hele dag mooi weer gehad. Wel een beetje benauwd, maar klagen mocht ik zeker niet. Alleen tegen het eind begon het licht te regenen, en hierbij werden meteen gratis poncho's uitgedeeld. Dat is goed geleerd van vorig jaar.

Vorig jaar was het een zwaar klote feest, maar dat is echt goed gemaakt. Alles was goed geregeld, en de overgang van dag naar nacht vond ik wel gaaf. Jammer dat weinig mensen hier vertrouwen in hadden en hun gewonnen kaarten massaal voor 15ps te koop zetten. Jullie hebben wat zekerz wat gemist.

Ik vond het een top feest. De sfeer was in het begin toen he zo rustig was nog niet te vinden, maar later was t zekerz lache. Het terrein is gewoon megavet. Het is geen Defqon, maar t was zeker de moeite waard vooral vanwege het goede geluid uit sommige tenten.

Volgend jaar weer.

69 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
donateur
leuk verslag,was er zelf niet maar heb wel een idee hoe het was (y)
Waarschuw beheerder
En Super Marco May gaf weer een mooie show!

'Weer die klote aparte food muntjes???' zeker alleen als je een Guest-kaartje hebt ,)
Waarschuw beheerder
Was zekers een super feest!! Ze hebben veel geleerd van vorig jaar... Maar inderdaad overdag duurde het wat langer voordat de sfeer er in zat... Ben ook het meest in NL1 geweest, line-up daar was gewoon super! Ook NL2 was super, alleen jammer dat die helemaal aan de andere kant in een hoekje zat.

Hoe dan ook, volgend jaar zekers weer!!
 
Waarschuw beheerder
GoEd VeRsLaG!!! BeN OoK BeNiEuWd HoE De DruGsCoNtRoLe Er AaN ToE iS gEgAaN!! DuS iS eR IeMaNd DiE GeCoNtRoLeErD Is ScHrIjF VeRsLaG Of OpMeRkInG!!! OjA En FoOdMuNtJeS AfScHaFfEn!!!!
 
Waarschuw beheerder
Technoboy?
Luca Antolini draaide om die tijd dat hij moest en hoorde dat Technoboy ziek was en er helaas niet bij kon zijn.
Waarschuw beheerder
Q-base was super vet!! Germany hanger was echt de vetste afsluiter met GARY-D die maar liefst 2,5 uur een set draaide met een dreun die je door heel je lijf voelde!! :D :D MEGA!! Meer mensen in de Germany hal dit meegemaakt of niet?
 
Waarschuw beheerder
Wie weet hoe SEB B draaide,was ie weer SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Waarschuw beheerder
Inderdaad, het was supervet! en zeker goed geregeld ze hebben goed geleerd van vorig jaar.! Geen file, en goed weer! Alleen die aparte munten word je een keer scheit ziek van! Wat n geouwehoer en vooral voor de mensen die niet meer nuchter waren om het verschil nog te merken!
Maar uiteindelijk was t een knalfeest!Alleen stukken rustiger dan vorig jaar, soms waren enkele hangars gewoon leeg met n man of 30. Dus volgend jaar als ze t weer organiseren??ik weet t niet!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
T was gewoon n vet geslaagd feestje,,!!
kut dat we nog anderhalf uur in de regen op onze bus hebbe moete wachten maar togh,,
volgend jaar ben k dr zeker weer bij
Waarschuw beheerder
donateur
leuk verslag (Y). Ben er niet geweest (had andere verplichtingen) maar als ik dit zo lees is ut best gezellig geweest.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Han Da Man op zondag 11 september 2005 om 10:51:
'Weer die klote aparte food muntjes???' zeker alleen als je een Guest-kaartje hebt ,)


hoezo dat dan? je had zwarte voor drank en aparte witte voor eten?? :S
Waarschuw beheerder
scantraxx bunker had tering hard geluid :D!!

brennan&heart :respect: !!
 
Waarschuw beheerder
leuk verslag(Y)..vond het een geslaagd feessie..volgend jaar ben ik er weer zeker bij :bounce:
Waarschuw beheerder
donateur
Terrein zal wel vet zijn, maar weinig animo hier na vorig jaar :P

gismo > tweede jeugd begonnen met DiE LeTtErS :vaag: zou irritant neer te pleuren. leeftijd: 28 :S

Leuk verslag om te lezen (Y) Ben dus niet geweest, maar als ik dat stukkie van Kermit zo lees, zou dat zo mijn reactie kunnen zijn :9
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Nico:bier: op zondag 11 september 2005 om 12:05:
Uitspraak van Han Da Man op zondag 11 september 2005 om 10:51:
'Weer die klote aparte food muntjes???' zeker alleen als je een Guest-kaartje hebt ,)


hoezo dat dan? je had zwarte voor drank en aparte witte voor eten??


Oh, niks van gemerkt iig, dan zal ik wel al genoeg zwarte muntjes opgemaakt hebben
Waarschuw beheerder
donateur
Swiss was met tijden/vlagen idd echt rustig, maar toen DJ's als Lady Tom en Max B Grant plaats namen achter de tafels, stond heel die hangar vol :D

goed hard maar toch ook wel lekker! ;)
Waarschuw beheerder
donateur
The Italy was ook wel aardig, die gasten kunnen wel maf dansen zeg. Je ziet het wel vaker tegenwoordig,,, dat ze zo heel snel hun voeten bewegen etc. etc..


Ja dat is me nu voor het eerst opgevallen ja ! Zag er zeker apart uit, beetje hele oude vorm van hakken, wel last van je enkels naderhand denk ik.
Waarschuw beheerder
Ik heb t egt prima naar me zin gehad! T was heel onverwachts voor mij, want toen ik vrijdag thuis kwam van kamp lagen er ineens 2 kaartjes in de bus! :D Ik was 1 van de lucky bastards die had gewonnen! :D
Die verschillende muntjes waren idd erg irritant, maar ja.. dat kon voor mij toch egt de pret niet drukken.
Volgend jaar weer! :D
Waarschuw beheerder
Leuk verslagje, precies ook hoe ik er over denk :D En idd dat dansje van die duitsters, zag er wel erg komisch uit :p
 
Artiest Zyris
Waarschuw beheerder
donateur
Het was een Prima feestje heb me er erg goed vermaakt!!!

We zijn met de blauwe camper heen gegaan ;) lekker relaxt liggen slapen op de terug weg!! niets mis mee :P

C ya next year!
Waarschuw beheerder
donateur
The Italy was ook wel aardig, die gasten kunnen wel maf dansen zeg.


Dat zijn nou duitsers...
 
Waarschuw beheerder
De NL1 ging na 2 uur pas dicht, echt niet te vroeg. En ja, dat heb ik gecheckt.
Waarschuw beheerder
Precies dat zijn duisters en die dansen al net zoland op die manier!!! Je ziet het veel op technofeesten!!
 
Waarschuw beheerder
Was een vet feest, alleen dat geluid in de hardcore was echt BAGGER (n)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Wie weet hoe SEB B draaide,was ie weer SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kermit op zondag 11 september 2005 om 11:43:
Alleen die aparte munten word je een keer scheit ziek van! Wat n geouwehoer en vooral voor de mensen die niet meer nuchter waren om het verschil nog te merken!


Zie hier https://partyflock.nl/report/6737
Staat een stukje over de munten :flower:
Waarschuw beheerder
goed verslag!;) aleen ik kon er wel op dancen terror vs speedcore:jaja:. ik heb me echt vermaakt daar zo:jaja:en het was nog mooi weer ook tot met 00.30 uur ik was heelemaal door& door nat:( maar toen Akira vs Drotz,, draaide zo!!!!! :respect:ik heb er nu echt spierpijn van:P maar het geluid was wel minder vont ik
volgend jaar zekker weer :bounce:
Waarschuw beheerder
inderdaad top feessie weer en na mijn weten zat de sfeer er meteen wel in in ieder geval bij mij wel ik vond de italy en nl1 toch wel de beste tenten jammer van de hardcore dat het geluid gewoon kut was en inderdaad squatt gary d was zekerz vet volgende jaar zijn we er gewoon weer bij
Waarschuw beheerder
leuk verslagje...heb dus weer wat gemist!
Waarschuw beheerder
Technoboy ook wel....
Beetje jammer, ff goed je info checken...
En dat gezeik over die munten word een beetje afgezaagd, ga die munten dan in het begin halen en ga niet om 18.00 eten. WAAROM die munten anders zijn, q-base huurt die gasten in, vandaar, heeft met regeltjes van voedingswarenwet te maken enzo, anders heb jij niks te eten. Is al jaren zo.
Werkzaam bij Explosive Sounds
Artiest {SHOWLIST artist 32642, 60114}
Waarschuw beheerder
donateur
Luna was de Surprise act en waar mocht hij draaien dan?
 
Waarschuw beheerder
Ik heb me ook zeer goed vermaakt!!!
Die duitsters jah... wat een dans...Heb er wel om kunnen lachen!!!
Wij zijn op de terugweg wel aangehouden, maar werden niet op drugs gecontroleerd maar op rijbewijs! Verder was er echt een goede line-up en heb ik me echt super vermaakt bij NL1!!!
Waarschuw beheerder
Dat dansje heet de Melbourne shuffle. Althans, dat is het originele dansje, maar de Duitsers kunnen over het algemeen alleen de basics... Voor vette filmpjes: http://www.xes.cx/mp3.htm .
Waarschuw beheerder
Wat zit iedereen nou te zeuren over aparte drank en etenbonnen, das tog op ieder feest zo?! :S
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Lee-D op zondag 11 september 2005 om 15:07:
Wat zit iedereen nou te zeuren over aparte drank en etenbonnen, das tog op ieder feest zo?!


Inderdaad!!!
Waarschuw beheerder
goed verslag en idd was een geweldig feessie!! deel absoluut de mening van DJ Duro, wat stond die te raggen zeg!! vette shit
Waarschuw beheerder
donateur
zo het was echt een super vet feestje.
ik hoorde dat het vorig jaar een kut feest was, maar dit jaar vond ik het echt super.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van mevrouw h op zondag 11 september 2005 om 14:26:
En dat gezeik over die munten word een beetje afgezaagd, ga die munten dan in het begin halen en ga niet om 18.00 eten. WAAROM die munten anders zijn, q-base huurt die gasten in, vandaar, heeft met regeltjes van voedingswarenwet te maken enzo, anders heb jij niks te eten. Is al jaren zo.


dit is dus echt bullshit! Want t personeel en alle andere word door EEN organisatie betaald! en zet om 18.00 gewoon meer personeel in, je betaald toch ook 50 euro
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Kermit op zondag 11 september 2005 om 16:06:
Uitspraak van helleentje op zondag 11 september 2005 om 14:26:
En dat gezeik over die munten word een beetje afgezaagd, ga die munten dan in het begin halen en ga niet om 18.00 eten. WAAROM die munten anders zijn, q-base huurt die gasten in, vandaar, heeft met regeltjes van voedingswarenwet te maken enzo, anders heb jij niks te eten. Is al jaren zo.


Op Mysteryland en Decibel kon je volgens mij gewoon met drank munten betalen...Dus waarom kan dat hier dan wel.

Kleine aanpassing,,zijn dus schijnbaar de duitsers met de Melbourne shuffle. Maar heb bij de Italy ook mensen gezien die sprongen telkens 1.5meter naar voren en dan weer naar achter,, en dit fuckin snel.. Was wel een maf gezicht.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kermit op zondag 11 september 2005 om 16:06:
dit is dus echt bullshit!


Inderdaad... met beide munten kon je eten halen :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
De Swiss was dunbevolkt en ook niet interessant,


Swiss stond vanaf Philippe Rochard bomvol met mensen en dat was ook niet vreemd als je hoorde wat voor muziek daar gedraaid werd. Lady Tom is echt de nieuwe queen of hardstyle!!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 11 september 2005 om 16:23:
Inderdaad... met beide munten kon je eten halen


Sja... das dan een fout van t personeel eigenlijk... maar ook van jezelf, want de drankmunten waren een keer zo duur...
 
Waarschuw beheerder
Precies....worden dure broodjes dan.

Het was een geweldig feest,was òm half 12 al binnen,grappig om te zien hoe iedereen langzaam naar de klote gaat B)


Alleen was erg rustig :9
Waarschuw beheerder
gaat ook niet zo zeer over die munten maar bij elk feest dat gezeik erover. ja het is nu eenmaal zo!!!! ga niet om 18.00
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Lee-D op zondag 11 september 2005 om 15:07:
Wat zit iedereen nou te zeuren over aparte drank en etenbonnen, das tog op ieder feest zo?!


Nou meid dat bedoel ik!!!!!!!!!!!!!!!!! Zijn ook altijd die........ erover lopen te zeiken, hahaha
Waarschuw beheerder
op het eind begon het licht te regenen?
weet niet waar jij was .OF. dat je dr nog was maar het viel niet onder de catorie lichte regen:)
Waarschuw beheerder
Alles was wel vroeg afgelopen,, veel tenten sloten hun deuren om half 2. En ook de NL1 kapte er om 10 voor 2 mee. Veel mensen waren ook al weg naar 12u.

Had je ff op je time-table moeten kijken, had je het kunnen lezen!!!!
 
Waarschuw beheerder
Hee Joff, mooi verslag hoor. Heb je net gesproken. Zit echt te bale dat wij niet mee zijn geweest.. Volgende feestje maar dubbel zo hard genieten :D
 
Waarschuw beheerder
het was een geweldig feestje en die dromedaris had het ook behoorlijk warm..

iemand die jetpackers gezien? wat een herrie hé :D
Waarschuw beheerder
donateur
grappig om te zien hoe iedereen langzaam naar de klote gaat


Zeker, hou ik ook altijd in de gaten en lach me kapot als iemand helemaal naar de tering is (y)

Wil je een :aai: omdat je eigenlijk zegt dat je het nuchter doet ofzo :S

iemand die jetpackers gezien? wat een herrie hé


Nee, wel een paar optredens bij Terrorland, das pas herrie :9
 
Waarschuw beheerder
hé kijk daar is.... het is een drommedaris..!! so.. die heb wat moeten lijden gister.. ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Remco op zondag 11 september 2005 om 17:39:
Wil je een omdat je eigenlijk zegt dat je het nuchter doet ofzo


Ik zeg niet dat ik nuchter ben,ga zelf ook redelijk langzaam dood op zo'n dag B)


Tis gewoon super omte zien hoe fris en frutig iedereen aankomt en hoe afgepeigert,verknipt weer weg gaat :D
Waarschuw beheerder
Uhm.... de muziek in de hardcore bagger???
Ik weet niet op welk feest jullie zijn geweest? of wat er tijdens het feest met het geluid is gebeurd maar ik was 's morgens om 10.30 aanwezig bij de soundcheck en toen dacht ik dat mijn trommelvliezen het gingen begeven :o

DJ Duro was voor mij de held van de dag :worship: man man man wa draaide die gozer een geweldige set met alleen maar knallers!!!

Verder heb ik NOG NOOIT zoiets meegemaakt als wat me overkwam in de scantraxx bunker.
Tering eej wat stond de muziek daar HARD!! :O :bounce:

Q base heeft zeker iets geleerd van vorig jaar. Het tereinwas vele malen kleiner en daardoor gezelliger en beter te belopen.

Kortom Q-base 2005 was voor mij echt een geslaagd feest!(y)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van mevrouw h op zondag 11 september 2005 om 16:53:
Alles was wel vroeg afgelopen,, veel tenten sloten hun deuren om half 2. En ook de NL1 kapte er om 10 voor 2 mee. Veel mensen waren ook al weg naar 12u.

Had je ff op je time-table moeten kijken, had je het kunnen lezen!!!!


Misschien wel, Maar had niet zozeer naar de eindtijd gekeken, ging er wel vanuit dat het de meeste tot 2u duurde.. Ik vertel alleen wat ik meegemaakt hebt..
 
Waarschuw beheerder
Uh.. wat betreft die munten, daar kan ik meer over uitleggen.

Food tokens waren goedkoper dan dranktokens, zodat je dus ook goedkopere dingen kon halen. Je kon nu iets van 1 euro halen, als die voedselmuntjes er niet waren geweest, had je 2 euro betaald. En alles was dan natuurlijk naar boven afgerond geweest zodat je ipv 3 euro ineens 4 euro zou moeten betalen voor iets.

Dit is niet voor Q-dance handig, dit zou vooral voor jou handig moeten zijn.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kermit op zondag 11 september 2005 om 11:43:
Alleen die aparte munten word je een keer scheit ziek van! Wat n geouwehoer en vooral voor de mensen die niet meer nuchter waren om het verschil nog te merken!


als ze het verschil niet meer zien tussen wit en zwart dan weet ik het ook niet meer!!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 11 september 2005 om 20:44:
Uh.. wat betreft die munten, daar kan ik meer over uitleggen.

Food tokens waren goedkoper dan dranktokens, zodat je dus ook goedkopere dingen kon halen. Je kon nu iets van 1 euro halen, als die voedselmuntjes er niet waren geweest, had je 2 euro betaald. En alles was dan natuurlijk naar boven afgerond geweest zodat je ipv 3 euro ineens 4 euro zou moeten betalen voor iets.

Dit is niet voor Q-dance handig, dit zou vooral voor jou handig moeten zijn.


Misschien wel, maar voor wat ik me herinner begon alles op het menu vanaf 2munten.
+ ik moet er vaak 10 halen, die ik nooit allemaal opmaak. Meestal kom ik met minstens 2 tot 3 munten thuis. Nou is dit niet veel geld, maar t feesie is al duur genoeg.

Ik vind het gewoon irritant, maar t verpest echt mn feest niet hoor. En het is jammer dat je ook met drankmunten kon betalen, maar dan het dubbele kwijt was.. Dit had toch wel anders gemoeten.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van --best1979-- op zondag 11 september 2005 om 21:04:
Misschien wel, maar voor wat ik me herinner begon alles op het menu vanaf 2munten.
+ ik moet er vaak 10 halen, die ik nooit allemaal opmaak. Meestal kom ik met minstens 2 tot 3 munten thuis. Nou is dit niet veel geld, maar t feesie is al duur genoeg.

Ik vind het gewoon irritant, maar t verpest echt mn feest niet hoor. En het is jammer dat je ook met drankmunten kon betalen, maar dan het dubbele kwijt was.. Dit had toch wel anders gemoeten.


hahaha op het laatst had ik food munten over en geen zin meer om te eten heb ik ze gewoon gegeven met de achterkant naar boven want die waren van allebij wit, en als degene achter de bar ook niet zo nuchter is om dat te zien haha beter:D
 
Waarschuw beheerder
donateur
goed verslag! (Y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van --best1979-- op zondag 11 september 2005 om 21:04:
Misschien wel, maar voor wat ik me herinner begon alles op het menu vanaf 2munten.
+ ik moet er vaak 10 halen, die ik nooit allemaal opmaak. Meestal kom ik met minstens 2 tot 3 munten thuis. Nou is dit niet veel geld, maar t feesie is al duur genoeg.


Raket-ijsjes waren 1 muntje ;)

Uitspraak van verwijderd op zondag 11 september 2005 om 23:42:
hahaha op het laatst had ik food munten over en geen zin meer om te eten heb ik ze gewoon gegeven met de achterkant naar boven want die waren van allebij wit, en als degene achter de bar ook niet zo nuchter is om dat te zien haha beter


Och, ik was nuchter, maar het was onmogelijk om alle munten te controleren. Als iemand 10 bier besteld en wat voedselmunten op de kop tussen de drankmunten stopt, merk je het vaak niet hoor. Het is voor ons onmogelijk om elk muntje om te draaien en te controleren...

Een collega van me vertelde overigen dat er een man met een hele stapel voedselmunten naar haar toe kwam op de helft van het feest. Toen hij hoorde dat wij alleen zwarte muntjes accepteerden, was hij niet zo vrolijk meer... Echt 50 van die voedselmunten ofzo :P
Waarschuw beheerder
Munt of geen munt, t feest was gewoon supertof en gaaf! t is alleen een opmerking. Maar dat deed niks aan de sfeer en de gezelligheid want die was gewoon SUPER!!!!! Q-base krijgt voor mij een 9 ! :) Till next year!!!
 
Waarschuw beheerder
Supervet feest zeker voor herhaling vatbaar!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Ik had ook kaartjes gewonnen en ik blijd at ik er heen ben gegaan! Was zeer zeker een vet feest! Heeft iemand ook nog dat vliegend (dood) konijn gezien voor de hardcore bunker? :p
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van M@RCELLO :p op zondag 11 september 2005 om 18:30:
Uhm.... de muziek in de hardcore bagger???


ECHT WEL DUS HE!!


IK DACHT ECHT VAN WAAR IS DIE BASS?????


LEEK HELEMAAL NERGENS OP VERGELEKEN MET ANDERE BUNKERS
Waarschuw beheerder
jof puik verslag :respect:

en dj DURO :bounce::bounce:

tering wat was die set superrrr alleen maar staan :bounce::xtc::bounce:
Waarschuw beheerder
donateur
was echt een super feest....
idd geluid in de hardcore bunken was zwaaaaaarrrr bagger.... buiten klonk het nog beter dan binnen...

en ZANY & DURO .... :respect:

Super gedraaid !
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Feesie Beesie op zondag 11 september 2005 om 13:00:
En idd dat dansje van die duitsters, zag er wel erg komisch uit


Dat was idd ook supervett!! Ik weet niet hoe ze het deden maar dat wordt nog ff flink oefenen!!
Q-Base was echt super!! Ze hebben goed geleerd van vorig jaar idd!! Volgend jaar weer en dan maar hopen dat het weer weer zo is!!
laatste aanpassing