😏
1 juni 2009
–
SeOne (binnen)
41-43 St Thomas Street
41-43 St Thomas Street, London
Verenigd Koninkrijk
SeOne (binnen)
41-43 St Thomas Street
41-43 St Thomas Street, London
Verenigd Koninkrijk
drum & bass × 6, techno × 6, acid × 5, acid techno × 4, hardcore × 3, industrial hardcore × 3, breakcore × 2, electro × 1, oldschool × 1, speedcore × 1, breakbeat, dubstep, french tek, jungle, minimal, reggaeton
Tickets & prijzen A New Beginning
Voorverkoop: | £ 15,- |
Deurverkoop: | £ 15,- |
Minimumleeftijd?
18Bezoekers
Maximaal 4000.
Maximaal 4000.
Line-up A New Beginning
Line-up is niet compleet.
1Gabba, Hardcore, Techno, Frenchtek, Speedcore, Breakcore |
---|
Ely Muff · live |
Ladyscraper · live |
Nekro hardcore |
Simon Underground hardcore |
Terrorist hardcore |
The DJ Producer hardcore |
Traffik hardcore, techno |
2D&B, Breaks, Jungle, Dubstep, Reggae |
Donny drum & bass |
Ray Keith drum & bass |
Skibadee drum & bass |
Spor drum & bass |
3Techno |
Chris Liberator techno |
G13 techno |
Paul Mac techno |
4Funky Techno, Trance, NuNrg, Minimal, Electro, Breaks |
Gav Ravenous hardcore, techno |
Kai_1 techno |
Mark EG techno |
5Old Skool, Harcore, Old Skool DNB, Jungle |
Donny drum & bass |
Statistieken
3 | bezoekers | |
3 | geïnteresseerd | |
12 | · | opmerkingen |
12 opmerkingen
Jawel dit had de grootste undergroundrave moeten worden van de UK maar is zoals je ziet verplaatst naar club Se1 (veel kleiner). Desalniettemin wordt dit heel erg vet!
Nederlands kunnen het beste via http://www.accessallareas.org kun kaarten bestellen maar hoeven vanwege de wijzigingen niet bang te zijn dat er aan de deur geen kaarten meer zijn.
Ik zal de line-up hier nog wat aanschaven want de helft van de artiesten staat niet in de PF-database.
T.z.t. meer info over een hele dikke afterparty (jaja daar draai ikzelf ook).
Nederlands kunnen het beste via http://www.accessallareas.org kun kaarten bestellen maar hoeven vanwege de wijzigingen niet bang te zijn dat er aan de deur geen kaarten meer zijn.
Ik zal de line-up hier nog wat aanschaven want de helft van de artiesten staat niet in de PF-database.
T.z.t. meer info over een hele dikke afterparty (jaja daar draai ikzelf ook).
Bijgewerkte line-up alvast hier:
ARENA 1: GABBA-HARDCORE-TECHNO-FRENCHTEK-SPEEDCORE-BREAKCORE
Hosted by: GABBAWOCKY::CROSSBONES::STONKA::HEADFUK
PAN!K::ASBO::SUBLIMINAL DISCHARGE::DNA
**TURBOSOUND ASPECT SOUNDSYSTEM BY ILLICIT**
(6 x tsw218's 4 x aspect midtops)
THE DJ PRODUCER (DEATHCHANT/REBEL SCUM)
SIMON UNDERGROUND (UNDERGROUND MUSIC)
TRAFFIK (EPILEPTIC DEATHCHANT)
SKEETER (DEATHCHANT)
GROKWIK (STONKA)
TEKNOBITCHFUKER vs THE TERRORIST (SUBLIMINAL DISCHARGE)
LADYSCRAPER (WRONG MUSIC/DEATHCHANT)
MATTTYKORE vs DJ MICHAEL BARRYMORE (DMT/L4L/SONIC DISCHARGE)
CROSSBONES LIVE PA/NEKRO (CROSSBONES)
TEKNOCHRIS (PANIK/GABBAWOCKY/ASBO)
GABBABITCHES (HEADFUK)
WOCKY VS HOMER (GABBAWOCKY/UNKNOWN)
ELY MUFF vs DEREK TANTRUM (HEADFUK)
ARENA 2: DRUMNBASS-BREAKS-JUNGLE-DUBSTEP-REGGAE
Hosted by: FUBAR::GUILLOTINE::ARENA::DMT::HUB::UNKNOWN
SPEAKEASY::DEKKED::ACME::PRANK::RANDOM
**FUNKTION 1 SOUNDSYSTEM AND LIGHTING SHOW BY DMT**
NICKY BLACKMARKET - MC SKIBADEE
DEAD SILENCE SYNDICATE
STEP13
PINSTICKERS
JIM BITCH vs DNO
JOSH FUBAR vs THE MOOCHER (FUBAR)
BLOCKDODGER vs SHAE(GUILLOTINE)
ROGAN JOSH vs TBC (DMT)
DUBHAMER vs KYNE vs VOID vs DJ DAVE(TRAUMA)
HOMEBOY VS FARMERWARDY (UNKNOWN)
PHIL DEKKED vs JNK ACME
JOHN WHITEHEAD vs HUJAHFINK (HEADFUK)
MUNKEE vs TBC (PRANK)
ROB RANDOM (RANDOM SOUNDS)
MC SKIBADEE
MC HYPER A
MANIK MC
ARENA 3: TECHNO
Hosted by:
AGRO RECORDS::SECTION 63::FREEBASE::TORMENT
FUKNOSE(POWDER MONKEYS)::TEKNOSHIT::MANIK::TRIBE OF MUNT
HYPER::EVERY1SOUND::MALFAITEURS
**FUNKTION 1 SOUNDSYSTEM**
16 X 218s 6 x res9
CHRIS LIBERATOR (STAYUPFOREVER)
RACHEL RACKITT (STAYUPFOREVER)
ROWLAND THE BASTARD (STAYUPFOREVER)
GORDIE (STAYUPFOREVER/MANIK)
ZEBEDEE (TWISTED/ACCESSALLAREAS/MANIK)
RHYTHM LOGISITCS (WAH WAH RECORDS;AGRO RECORDS;TEMPLATE
RECORDS)
LUKE (OLD SKOOL ACID TECHNO)
HUARDI
MISS KOSMIX VS MISS DAISY (MALFAITEURS)
IAN HENDRIX (AGRO RECORDS;NAKED SIN RECORDS)
RAUL MEZCADANZA (AGRO RECORDS;ADULT;ROW 14 RECORDS)
G13 - (Section 63 / Agro Records)
PABLO - (Section 63)
PAUL M VS NEIL (Tribe of Munt)
ARENA 4: FUNKY TECHNO-TRANCE-NUNRG-MINIMAL-ELECTRO-BREAKS
Hosted by: TRIBAL MEDICINE::RAVENOUS::PROJECT STORM
TUNNEL CREW::AZTEK::ENTITYSOUNDSYSTEM::BPM::ILLICIT
**FUNKTION 1**
MARK EG
HENRY CULLEN (Mutate to Survive / Apex / Hydraulix)
WILLY WONKA (FUKNOSE)
KAI_1 (Tribal Medicine/Section 63)
ACID STEVE vs BIRINIGHT (EVERY1 SOUND)
GAV RAVENOUS (Tribal Medicine/Contact/Ravenous)
RYAN H (Project Storm)
ANIMAL DAN VS SAFETY SAM (ILLICIT)
DRYMOUTH - AZ1/ENTITY
DIGITAL A - ENTITY
MOOKIE MAN (TUNNEL CREW)
HARIKU vs MARUKI (BPM) - ELECTRO
PHIL.E.BLUNT (ILLICIT)
ARENA 5: OLD SKOOL-HARDCORE-OLD SKOOL DNB/JUNGLE
Hosted by: STINKY PINK::DISRUPTIVE AUDIO::INSANITY
PENDULUM::FUCKED RIGHT UP::TRAUMA::RIFF RAFF
TRIBE OF LOCUST
**A.S.S SOUNDSYSTEM**
16 x bs1200 6 x mx450 mids 4 x sbh121
DEMOLITION CREW
UNCLE DUGGS (KOOL FM)
DONNY
SPORE
ROWEN VS THE DOCTOR (FUBAR)
JAMIE C (TRIBE OF LOCUST)
BLAHZAY vs NARCO (RIFF-RAFF)
DUTTI-B (TUNNEL CREW)
GEORGE (FRU)
TOKIE vs LOUISE PLUS ONE
GARY PENDULUM (PENDULUM/INSANITY)
MARK (DISRUPTIVE AUDIO)
SEMTEX
MC STRICT
ARENA 6: CHILLOUT @ THE MAGIK LOUNGE ABOUT:INCLUDING BEATBOXING, MASSEUSE, TEA AND CAKES
Hosted by: ITSY BITSY::GAZOOKLIAZAZAM
SUBNOTIC::REDEYE::MUEBLES
*A.S.S. soundsystem**
2 x bs1200 2x mx450 midtops
TECHNICIANKC
UNCLE JIMMY (ITSY BITSY/CHEEKYHALF)
MISS MAGIK
LITTLE MISS FLOOZY AND MR FILTH
MISS MASH (SPEAKEASY)
LITTLE MISS PIPPAGE AND THE TWINS
LITTLE MISS LOLLY
MEATBALL (SUBNOTIC)
COWGIRL JESSE JAMES
GOATBOY'S LIVE SEX SHOW - CO-STARS TBC - TISSUES PROVIDED
9pm - 10am plus afterparty rave stylee............
LASERS
VJ'S
EXTRA LIGHTING
HEAD STALLS
RAVIN BEAUTIES BURLESQUE
CLOTHING STALLS
RECORD STALLS
DANCERS
JUGGLERS
FIRST AID
MARSHALS
FIRE SAFETY
SECURITY
STAGEING
HULA HOOPING GIRLS!
ARENA 1: GABBA-HARDCORE-TECHNO-FRENCHTEK-SPEEDCORE-BREAKCORE
Hosted by: GABBAWOCKY::CROSSBONES::STONKA::HEADFUK
PAN!K::ASBO::SUBLIMINAL DISCHARGE::DNA
**TURBOSOUND ASPECT SOUNDSYSTEM BY ILLICIT**
(6 x tsw218's 4 x aspect midtops)
THE DJ PRODUCER (DEATHCHANT/REBEL SCUM)
SIMON UNDERGROUND (UNDERGROUND MUSIC)
TRAFFIK (EPILEPTIC DEATHCHANT)
SKEETER (DEATHCHANT)
GROKWIK (STONKA)
TEKNOBITCHFUKER vs THE TERRORIST (SUBLIMINAL DISCHARGE)
LADYSCRAPER (WRONG MUSIC/DEATHCHANT)
MATTTYKORE vs DJ MICHAEL BARRYMORE (DMT/L4L/SONIC DISCHARGE)
CROSSBONES LIVE PA/NEKRO (CROSSBONES)
TEKNOCHRIS (PANIK/GABBAWOCKY/ASBO)
GABBABITCHES (HEADFUK)
WOCKY VS HOMER (GABBAWOCKY/UNKNOWN)
ELY MUFF vs DEREK TANTRUM (HEADFUK)
ARENA 2: DRUMNBASS-BREAKS-JUNGLE-DUBSTEP-REGGAE
Hosted by: FUBAR::GUILLOTINE::ARENA::DMT::HUB::UNKNOWN
SPEAKEASY::DEKKED::ACME::PRANK::RANDOM
**FUNKTION 1 SOUNDSYSTEM AND LIGHTING SHOW BY DMT**
NICKY BLACKMARKET - MC SKIBADEE
DEAD SILENCE SYNDICATE
STEP13
PINSTICKERS
JIM BITCH vs DNO
JOSH FUBAR vs THE MOOCHER (FUBAR)
BLOCKDODGER vs SHAE(GUILLOTINE)
ROGAN JOSH vs TBC (DMT)
DUBHAMER vs KYNE vs VOID vs DJ DAVE(TRAUMA)
HOMEBOY VS FARMERWARDY (UNKNOWN)
PHIL DEKKED vs JNK ACME
JOHN WHITEHEAD vs HUJAHFINK (HEADFUK)
MUNKEE vs TBC (PRANK)
ROB RANDOM (RANDOM SOUNDS)
MC SKIBADEE
MC HYPER A
MANIK MC
ARENA 3: TECHNO
Hosted by:
AGRO RECORDS::SECTION 63::FREEBASE::TORMENT
FUKNOSE(POWDER MONKEYS)::TEKNOSHIT::MANIK::TRIBE OF MUNT
HYPER::EVERY1SOUND::MALFAITEURS
**FUNKTION 1 SOUNDSYSTEM**
16 X 218s 6 x res9
CHRIS LIBERATOR (STAYUPFOREVER)
RACHEL RACKITT (STAYUPFOREVER)
ROWLAND THE BASTARD (STAYUPFOREVER)
GORDIE (STAYUPFOREVER/MANIK)
ZEBEDEE (TWISTED/ACCESSALLAREAS/MANIK)
RHYTHM LOGISITCS (WAH WAH RECORDS;AGRO RECORDS;TEMPLATE
RECORDS)
LUKE (OLD SKOOL ACID TECHNO)
HUARDI
MISS KOSMIX VS MISS DAISY (MALFAITEURS)
IAN HENDRIX (AGRO RECORDS;NAKED SIN RECORDS)
RAUL MEZCADANZA (AGRO RECORDS;ADULT;ROW 14 RECORDS)
G13 - (Section 63 / Agro Records)
PABLO - (Section 63)
PAUL M VS NEIL (Tribe of Munt)
ARENA 4: FUNKY TECHNO-TRANCE-NUNRG-MINIMAL-ELECTRO-BREAKS
Hosted by: TRIBAL MEDICINE::RAVENOUS::PROJECT STORM
TUNNEL CREW::AZTEK::ENTITYSOUNDSYSTEM::BPM::ILLICIT
**FUNKTION 1**
MARK EG
HENRY CULLEN (Mutate to Survive / Apex / Hydraulix)
WILLY WONKA (FUKNOSE)
KAI_1 (Tribal Medicine/Section 63)
ACID STEVE vs BIRINIGHT (EVERY1 SOUND)
GAV RAVENOUS (Tribal Medicine/Contact/Ravenous)
RYAN H (Project Storm)
ANIMAL DAN VS SAFETY SAM (ILLICIT)
DRYMOUTH - AZ1/ENTITY
DIGITAL A - ENTITY
MOOKIE MAN (TUNNEL CREW)
HARIKU vs MARUKI (BPM) - ELECTRO
PHIL.E.BLUNT (ILLICIT)
ARENA 5: OLD SKOOL-HARDCORE-OLD SKOOL DNB/JUNGLE
Hosted by: STINKY PINK::DISRUPTIVE AUDIO::INSANITY
PENDULUM::FUCKED RIGHT UP::TRAUMA::RIFF RAFF
TRIBE OF LOCUST
**A.S.S SOUNDSYSTEM**
16 x bs1200 6 x mx450 mids 4 x sbh121
DEMOLITION CREW
UNCLE DUGGS (KOOL FM)
DONNY
SPORE
ROWEN VS THE DOCTOR (FUBAR)
JAMIE C (TRIBE OF LOCUST)
BLAHZAY vs NARCO (RIFF-RAFF)
DUTTI-B (TUNNEL CREW)
GEORGE (FRU)
TOKIE vs LOUISE PLUS ONE
GARY PENDULUM (PENDULUM/INSANITY)
MARK (DISRUPTIVE AUDIO)
SEMTEX
MC STRICT
ARENA 6: CHILLOUT @ THE MAGIK LOUNGE ABOUT:INCLUDING BEATBOXING, MASSEUSE, TEA AND CAKES
Hosted by: ITSY BITSY::GAZOOKLIAZAZAM
SUBNOTIC::REDEYE::MUEBLES
*A.S.S. soundsystem**
2 x bs1200 2x mx450 midtops
TECHNICIANKC
UNCLE JIMMY (ITSY BITSY/CHEEKYHALF)
MISS MAGIK
LITTLE MISS FLOOZY AND MR FILTH
MISS MASH (SPEAKEASY)
LITTLE MISS PIPPAGE AND THE TWINS
LITTLE MISS LOLLY
MEATBALL (SUBNOTIC)
COWGIRL JESSE JAMES
GOATBOY'S LIVE SEX SHOW - CO-STARS TBC - TISSUES PROVIDED
9pm - 10am plus afterparty rave stylee............
LASERS
VJ'S
EXTRA LIGHTING
HEAD STALLS
RAVIN BEAUTIES BURLESQUE
CLOTHING STALLS
RECORD STALLS
DANCERS
JUGGLERS
FIRST AID
MARSHALS
FIRE SAFETY
SECURITY
STAGEING
HULA HOOPING GIRLS!