Jimmy van M. draaide meesterlijk , van wat ik gehoord heb Diggers ook. Vanwege de drukte veel in de kleine zaal gestaan waar ElSandro de planken eruit trok en wij in de kroonluchters hingen.
Diego Toledo schreef: Digweed top, ElSandro en Jan Boom ook, Jimmy iets minder, Panama toptent, niks geen arro's, zeker niet onder het publiek dat er zaterdag was!! Alleen jammer dat Digweed op vrijdag draaide. Zaterdag Fierce Angels (de oude Hed Kandi-eves)'was het publiek idd top!!
Vond er niet zo veel aan, ben denk ik gewoon echt klaar met progressive
Jimmy van M was voor mij te minimal, Digweed daarentegen voldeed weer aan de verwachtigen. 2 Vincent Vega: wat betreft die "dolle ouderen": check eerst het feestarchief van de meeste ouderen maar eens, ik hoop dat jij over 20 jaar ook nog steeds zo van de muziek en de feesten kan genieten..... En BTW, doe mij maar een wat ouder progressive publiek
Briljante, geraffineerde set van Digweed alleen het was wel erg druk in die tent, en ik heb daar het gevoel dat ik niet zo goed tussen dat quasi hippe dertigerspubliek pas
Jimmy en Digweed draaiden allebei goed; sfeer was opzich niet slecht maar wel erg druk idd, gelukkig behoorlijk lange sets van beide heren wat het toch echt de moeite waard maakte..
Was idd een beetje vol bij Digweed maar dat was te verwachten maar in kleine zaaltje was de muziek en de sfeer ook maximaal goed!
Maximaal vermaak daar in de Panama............maar wat een drukte, daardoor ff in kleine zaaltje gaan kijken en vervolgens rest van de avond gebleven. ELSANDRO MEESTERLIJKE SET
Digweed was erg goed, maar Panama blijft een kuttent. van deur naar garderobe naar bar, allemaal arrogante en onvriendelijke mensen. waarom toch, is alleen daar...