Maar weet je, ik ben inmiddels van mening dat dat moet kunnen, tot op zekere hoogte. Er wordt verwacht dat artiesten alles maar slikken wat ze over zich heen krijgen en er niet op reageren. Want dan ben je onprofessioneel. Maar als je zo'n stortvloed aan onzin over je heen krijgt kan ik best snappen dat je dat vroeg of laat breekt. Artiesten zijn ook mensen.
Jij heb duidelijk de discussie van Technical Itch niet gevolgd

Anders had je wel geweten wat ik had bedoeld.
Social media wordt anders gewoon een reclamebord voor artiesten waar ze alleen maar positieve berichten en reacties op posten, en that's it. Puur politieke correctheid. Maar dat is niet altijd wat ze daadwerkelijk wíllen zeggen denk ik. Tuurlijk kan je ook te ver gaan, Lowroller vind ik vaak grensoverschrijdend, maar tot op zekere hoogte moet af en toe en kritische post kunnen vind ik.
klopt ben ik met je eens, maar de manier waarop Itch dat deed was zonder enig respect naar andere artiesten. kritiek hebben mag is niets mis mee, het ligt er maar net aan op wat voor manier je het doet.
Graag met enig respect, het blijft tot op zekere hoogte toch een kwestie van smaak.