Partyflock
 
Forumonderwerp · 642079

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Extreem-rechts gedrag jongeren baart zorgen

Bron: De Telegraaf

De ruk naar rechts onder jongeren wordt steeds duidelijker, zo meldt de Telegraaf vandaag. In Weert heeft de politie zelfs de noodklok geluid over de jeugd, die zich steeds vaker schuldig maakt 'extreem-rechts' gedrag. Ook Jos Heijmans, voorzitter van HALT Nederland, ziet het gebeuren: 'De linkse partijen zijn al lang niet zo populair meer. Je ziet een verschuiving naar rechts en je ziet ook dat rechtse types steeds rechtser worden. Ze gaan uniformen dragen en racistische leuzen roepen. Wij krijgen hier gastjes die zich schuldig hebben gemaakt aan discriminerende graffiti of mishandeling van een allochtoon. Vaak zijn het meelopers, maar ja, die had je in de Tweede Wereldoorlog natuurlijk ook. Al met al een zeer gevaarlijk fenomeen''.

Overal in het land duiken meer en meer extreem-rechtse jongeren op. Op 25 oktober braken er op de christelijke vmbo van Harderwijk vechtpartijen uit waarbij tientallen jongeren betrokken waren. Kleding van het merk Lonsdale was de aanleiding van de opstootjes. Op 15 oktober werd in Enschede een groep Lonsdale-jongeren gesignaleerd die in het centrum meerdere malen de Hitler-groet brachten. Ook in Brabant zijn er steeds meer rechts-extremistische incidenten. In het Limburgse Weert raakten onlangs ultra-nationalistische jongens op de kermis slaags met allochtone jongeren.

In Weert wil politiechef G. Rademakers dit fenomeen het liefst zo snel mogelijk de kop indrukken. ''Deze jongeren zitten niet alleen in Weert, maar ook in de dorpen eromheen. Ze gebruiken relatief veel alcohol en drugs''. Zijn devies: ''Beter nu ingrijpen, dan dat het probleem ons straks boven het hoofd groeit''.

Gerard Kraaijvanger, clustermanager van Punt Welzijn in Weert, meent dat de jongeren geen neo-nazi's zijn, maar signaleert wel een toenemende aversie tegen allochtonen.

Expert op het gebied van racisme en rechts-extremisme is Jaap van Donselaar, wetenschapper en verbonden aan het Anne Frankhuis. Hij ziet extreem-rechts in de politiek nog niet een come back maken. ''Maar het ongeorganiseerde gebeuren onder jongeren neemt inderdaad flink toe. Ik krijg steeds meer berichten dat er overal wel wat aan de hand is. En veel dingen hoor je niet eens. Scholen zwijgen meestal omdat ze bang zijn voor negatieve publiciteit''.





PS mensen houd het netjes met opmerkingen geven he!!!
Gisteren is er ook al een topic van me gesloten die op het laatste nergens meer over ging, en aangezien dit ook weer zo'n gevaarlijke topic is (ivm discriminatie), vraag ik jullie

HOUD HET NETJES
laatste aanpassing
Nog effe en alle negers zijn zo geïntegreerd dat het 'blanken' worden. Het moet niet veel gekker worden. Zoals ik al zei, ignorance is a bless, hier dus blijkbaar niet. Als iedereen zo geschiedenis les krijgt, dan kent men op een gegeven moment geen verschillen meer.
Dat er nu veel nazis zijn maar niet verder (kunnen) denken dan hun kale kop kaal is, betekent nog niet dat ze zichzelf een zomaar een al bestaande naam kunnen geven.
Een skinhead IS simpelweg geen nazi. De hele verwarring is überhaupt imbeciel, want wie lopen nou het meest te zeiken over dat de media een verkeerd beeld hebben van gabbers/hardcore liefhebbers? Juist, jullie ja.
geef de media dan eens ongelijk als jullie zelf niet eens door hebben waar de grens ligt, of waar de gren vervaagt wat mij betreft. ga alleen alsjeblieft niet twee tegenpolen fuseren.
laatste aanpassing
Väthischist, daar ligt nu net de grens van het extreme. Zodra je extreem bent, ben je op alle manieren rechts of links of midden of wat dan ook.En je kan wel zeggen dat Hitler links was op economisch gbeid, maar bedenk wel: het ging toen gewoon kut in duitsland. Als de situatie anders had geweest, had het misschien heel anders gelopen. Voorbeeld, mussolini.
 
:yes:

Kweet echter niet of je dat wat Hitler deed wel eens economie kunt noemen. Autobanen bouwen en gewoon de geldpers aanzetten om de mensen te betalen... Tis maar een kwestie van tijd dat zon economie crasht, maar dat maakte Hitler niks uit, want hij wist dat voor dat gebeurt toch al WOII op gang zou zijn...
dat maakt niet uit, hij deed het geloof denken dat de economie weer op volle gang was, daarmee was ook de zin van het volk er weer, en daarmee had je toch een economie. Dat heet mensen foppen. Het werkt!
Verklaar anders maar eens het feit dat Hitler ineens een hele grote wereldmacht was. (zonder 'echte' economie)
Het moet toch ergens van betaald worden, die materialen, mannen en de rest?
 
Verklaar anders maar eens het feit dat Hitler ineens een hele grote wereldmacht was. (zonder 'echte' economie)
Het moet toch ergens van betaald worden, die materialen, mannen en de rest?


Ja, met geld dat het papier niet waard was waarop het gedrukt werd... Gigantische inflatie was maar een kwestie van tijd geweest...
Dat maakt niet uit, want als jij met monopoly geld wat mij betreft een hele wereld macht op poten kan zetten om vervolgens delen van de wereld over te nemen, om daar vandaan geld te trekken. Tadaa, opgelost is de economische crisis van voormalig duitsland. Welkom derde rijk, met al uw rijkdommen.
 
idd, t' was echter een korte welvaart...
Heh, da's waar :D
 
Misschien helpt het als scholen de kinderen leren wat Nationalisme en Nationaal Socialisme is.
Er zit nog een aardig groot verschil tussen heb ik gemerkt.
En Nationaal Socialisten vechten voor één groot germania waar nederland uiteindelijk ook een deel van uitmaakt daarom vechten ze voor hun volk en niet voor land.
Ik denk dat deze mannetjes raar op zouden staan te kijken als we ineens allemaal duits aan het praten waren.
Je zit op een rare school als dat nog nooit is uitgelegd. Ik denk dat de personen nooit hebben opgelet tijdens het uitleggen. Aan de andere kant, ik weet niet hoe verbaasd ze zullen zijn. Ik denk dat ze het op zich best wel door hebben, alleen de consequenties ervan niet.
 
Hitler :kots:


Ignorance is a bless?? Alles is goed te praten mits rap van tong.
 
Rollie
dus noem het beestje gewoon wel bij de naam skinheads zijn gewoon nazis!laatste aanpassing: 24 november 2003 03:14


En SHARP skins dan?

Je zit op een rare school als dat nog nooit is uitgelegd. Ik denk dat de personen nooit hebben opgelet tijdens het uitleggen. Aan de andere kant, ik weet niet hoe verbaasd ze zullen zijn. Ik denk dat ze het op zich best wel door hebben, alleen de consequenties ervan niet.


Ik ga nu een tijdje om met een NNPer en mijn beeld over Nationalisme en Nationaal Socialisme is heel wat veranderd.
Snappie, SHARP Skins idd ja. Nou rollie, doe mij die 100 pleuro :D
Enne, je kan best een tijdje met een NNPer omgaan, alleen dat je beeld dan wordt verdraaid vind ik raar. Nationalisme is nog steeds hetzelde, NS-isme ook. Ik weet niet wat die NNPer jou geeft dat jij andere visies op feiten krijgt....
 
lsd?
Excuus, ik denk te snappen wat je bedoelt, maar ik denk dat jij mij verkeerd hebt begrepen;
Ik bedoel, dat als je op een beetje school zat of zit, dat je iets hebt meegekregen van het zgn. chauvinisme, en daarbij dus ook nationalisme.
het sociaal nationalisme is iets anders, maar ook een heel vaak besproken onderwerp tijdens de geschiedenis lessen. Dus ik bedoel dat je er gewoon verstand van hoort te hebben als je beweert ergens voor te staan.
 
Kennis over bijvoorbeeld de Oranje-wit-blauw.
Omdat de NSB daarmee zwalkte wordt het wel eens als NSB vlag gezien. Maar blijkt nu dat dat gewoon de oude nederlandse vlag is die stond voor nederland, vlaanderen en al die andere provincies erbij.
Nee dit leerde ik niet op school. Ik leerde dat de NSB met die vlag rondliep. Daarom zag ik het als nazi vlag.
 
T.a.v. je laatste post. "we snappen elkaar"
Biertje? :bier:
tis wel vroeg, ma vooruit :D

oranje wit blauw... tsja, ook verkeerde interpretatie van bepaalde mensen...
laatste aanpassing
 
Ik heb alleen Hertog Jan liggen :bier:
Helaas, ik zweer bij freddy
 
Die ligt onder de grond :P
hrm, en toch is er elke week weer nieuw bier in de appie heijn. Hoe ken dat dan? ;P
 
Met hem miljoenen anderen!
 
Imitatie bier :P
aha! dom van me... :frusty:
joepie ik ga door voor de drol prijs maar dan krijg jij hem van mij oke?
niet personlijk bedoelt
maar het is gewoon zo de helft doet schijnheilig terwijl ze wel rechts denken maar het niet durfen te zeggen .


Jaja, en die mensen zitten zeker op PartyFlock? :jaja:

Vroeger kon je dit nog zeggen, na Fortuyn spuit iedere ransdebiel zijn ongenuanceerde politieke mening, gevraagd of ongevraagd.
 
En die mening is vaak ook zo doordacht. Daarbij heeft iedereen leidinggevende capaciteiten en kunnen daarom stuk voor stuk beter de regering in dan de ministers die daar nu zitten. Recht en linkse uitingen plaatsen op Partyflock is natuurlijk ook iets dat met feesten te maken heeft.
 
heej rollie
weer zo'n uitspraak die je toch niet nakomt
of ga je me volgende week die 100 E overmaken?
ken genoeg skins die links zijn
maarja jij moet altijd weer een hoop kabaal maken en uit je nek lullen voordat je eens om je heenkijkt
hij zij er wel bij dat ze uit amerika duitsland moesten komen, ik neem aan een van die twee landen. Na, ik ken ze dan idd. niet, maar ik weet wel dat ze er zijn.
 
N.N.W. aan de macht. De enige dictatuur die ik tolereren zou. :yes:
 
kijk naar amerika duitsland als jij een skinhead vind die links is krijg je van mij 100 euro


kijk naar die skinhead marsen in duitsland dacht het niet dat hun links zijn he...


O ja, de boze Duitsers weer... Kwas laatst op Hellraiser in Duitsland en in 30 jaar Duitsland heb ik me nog nooit zo rotgeschrokken dan die avond. Nog nooit zo veel nationalistisch ingesteld wazivolk op een hoop gezien.

Ik heb zeker de indruk dat Holland wat dat betreft een groter probleem heeft dan Duitsland. Duitse Nazis zijn gewoon vaak uit de ex-DDR, dus een staat die van de ene dictatuur in de andere overging. Die lui zijn vaak rechts omdat ze niks anders kennen dan een totalitaire staat. En omdat ze tientallen van jaren politiek correct links en positief tegenover buitenlanders moesten zijn gaan ze nu maar een beetje rechts doen.

Het gaat om de gemiddelde jeugd... en die schreeuwt in Holland opt moment toch wel harder HOLLAND dan de gemiddelde Duitse jeugd DEUTSCHLAND schreeuwt. Nog nooit gehoord overigens behalve die Nazis op TV.
laatste aanpassing
 
hij zij er wel bij dat


niederlandsch moeiluk taal. ;)
haha, ik ben ook pas 36 uur wakker :z:, ok opnieuw:
"hij zei wel dat...."
je bent idd. een zeikerd trouwens ;P
 
lees eerst een boek en ga je erin verdiepen voor dat je erover gaat lullen zeg ik altijd maar.
ik hou me er niet zo mee bezig ,
heb het te druk met de vrouwen. enmijn sport veel belanrijker
 
chucklety>> mooie text op je cu!!!



*Waar ben je bang voor: multiculturele samenleving



NOT:bah:
 
Snatz verbod, daar ben ik bang voor. O:)
Zo ben net bij van qlimax ik zie het forum is nog steeds open dus het is wel mogelijk jullie te gedragen applaus voor jullie zelf hiep hoi.
Ik lees straks wel ff als ik mijn ogen wat loanger open kan houden mzzls
 
Zo ben net bij van qlimax


:respect:

edit: oeps, dacht dat je zei "Zo ben net van qlimax"
laatste aanpassing
Wat zit iedereen hier toch lekker semi intellectueel te doen weg...hier spreekt zo'n vernederlandse neger...!!!!

Extreem links, extreem recht, nazisme, nationaal socialisme....wat maakt het uit; bepaalde personen kunnen gewoon tegen individuen met een andere huidskleur, geloof, ideologie, cultuur, etc.

Die groep die het zerziekt voor anderen is maar zeer klein, en het is jammer dat daardoor een hele groep anderen hier de dupe van worden. Denk je dat alle asielzoekers, hier voor hun lol zijn....voor een vakantie??? Natuurlijk niet.....dat komt omdat ze anders worden vervolgd, vermoord, verdwijnen in hun vaderland!

Zou graag nog veel verder uitwijden hierover, maar heb het gevoel dat er te veel mensen zijn die mee lopen met het gros!!!
als iets te moeilijk voor jou wordt vernederlandste neger, dan moet je je er niet mee bemoeien. Ik neem nl. aan dat je ook op mij doelt.

Wat jij daarboven beschrijft is gewoon het fenomeen racisme. Rottig, maar dat is het gewoon. (
huidskleur, geloof, ideologie, cultuur, etc.


)

En om even van de hak op de tak te springen, ja, die asielzoekers zitten hier idd niet voor hun plezier. maar ik ontvang ze ook niet met plezier... wat schieten we dan op? Nix nee, idd ja. en over dit hele beleid moet je maar een andere topic starten. :frusty:
 
CU@Q>>> (y)
 
Ik heb zeker de indruk dat Holland wat dat betreft een groter probleem heeft dan Duitsland.
Het gaat om de gemiddelde jeugd... en die schreeuwt in Holland opt moment toch wel harder HOLLAND dan de gemiddelde Duitse jeugd DEUTSCHLAND schreeuwt. Nog nooit gehoord overigens behalve die Nazis op TV.


Oh, dus volgens jou ben je extreem-rechts als je de naam van je eigen land roept, waarom zou je geen HOLLAND mogen roepen, mag je niet trots zijn op je eigen land? Ik weet niet wat je bezield, maar als je zegt dat dit een probleem van NL is zit er volgens mij een draadje los.
Ik weet nog wel grotere problemen van NL dan mensen die de naam van hun EIGEN land roepen.
Het gaat dan ook meer om de figuren die het roepen, dan dat het geroepen wordt. Van die mensen die op de een of andere manier denken dat de buitenlanders het probleem zijn in plaats van de grote bedrijven die alles naar Polen of het Verre Oosten verhuizen.
 
Ignorance is a bless...


dan zal ik maar op de corrigeertour gaan het is nml. "IGNORANCE IS BLISS"

"a bless" bestaat niet eens..het zou dan moeten zijn "a blessing"..

bovendien zal ik over dat links-rechts nog het volgende zeggen : je moet niet ideologie en landelijke politiek door elkaar gaan halen..

als ik dan nog het nuanceverschil moet gaan uitleggen..laat dan maar..
ok, fout van mij, principe is hetzelfde, maar waarom moet ik de ideologie en de landelijke politiek niet door elkaar halen? Is er daadwerkelijk zoveel verschil dan? het een is toch waar je naar streeft, en het tweede wat het beleid is, of kan zijn?
 
een politieke partij valt binnen een bepaalde ideologie (of stroming) en niet vice versa..
ja... maar, ik neem aan dat je ook bedoelt op mijn reply, over dat het allemaal onder racisme valt. Ik zeg niet dat het hetzelfde is, maar ik heb ook nooit gezegd dat ideologie binnen een bepaalde politieke partij valt...
 
nee ik doelde niet echt op jouw reply..meer op die van KOTS..
laatste aanpassing