😏
Line-up Harder Kan Toch Niet
Line-up is niet compleet.
Sonnyboy hardcore |
Noxiouz hardcore |
TukkerTempo hardcore |
Inner Rage hardcore |
Hard Effectz hardcore |
Vandal!sm hardcore |
The Dope Doctor hardcore |
Trespassed hardcore |
Basspunkz hardcore |
Lunakorpz hardcore |
Twins Enemy hardcore |
Koningsdag zal niet hetzelfde zijn dit jaar. Ontiegelijk veel feesten, heel het land oranje, iedereen vrolijk en feesten met duizenden.
Wij gaan proberen alsnog deze dag met jullie uniek te maken, met meer dan 20 artiesten verdeeld over 12 uur!
Wij gaan proberen alsnog deze dag met jullie uniek te maken, met meer dan 20 artiesten verdeeld over 12 uur!
→ lees meer
Koningsdag zal niet hetzelfde zijn dit jaar. Ontiegelijk veel feesten, heel het land oranje, iedereen vrolijk en feesten met duizenden.
Wij gaan proberen alsnog deze dag met jullie uniek te maken, met meer dan 20 artiesten verdeeld over 12 uur!
DEFINITIEVE LINE UP:
12:00-13:00 Sonnyboy vs Rosbeek
13:00-14:00 Noxiouz vs Jur Terreur
14:00-15:00 The Lethal Sound vs TukkerTempo
15:00-16:00 Bart 1.0 vs Inner Rage
16:00-17:00 Hard Effectz vs Arya
17:00-18:00 Vandalism vs Major Conspiracy
18:00-19:00 The Dope Doctor vs The Dark Horror
19:00-20:00 Trespassed vs Glitch
20:00-21:00 Basspunkz vs Barber
21:00-22:00 ALLES KUT ENTER SHOW door Cryogenic
22:00-23:00 Lunakorpz vs Abaddon
23:00-00:00 Dimitri K vs Twins Enemy
HOSTED BY MC ROBS
————————————————————————
Alle updates over de LINE UP vind je terug via onze Facebookpagina.
Abonneer voor de LIVESTREAM hier:
https://www.youtube.com/user/BaasSerra
Uiteindelijk vind je alles sets terug via:
https://soundcloud.com/djserranl/sets/de-harder-kan-toch-niet
Wij gaan proberen alsnog deze dag met jullie uniek te maken, met meer dan 20 artiesten verdeeld over 12 uur!
DEFINITIEVE LINE UP:
12:00-13:00 Sonnyboy vs Rosbeek
13:00-14:00 Noxiouz vs Jur Terreur
14:00-15:00 The Lethal Sound vs TukkerTempo
15:00-16:00 Bart 1.0 vs Inner Rage
16:00-17:00 Hard Effectz vs Arya
17:00-18:00 Vandalism vs Major Conspiracy
18:00-19:00 The Dope Doctor vs The Dark Horror
19:00-20:00 Trespassed vs Glitch
20:00-21:00 Basspunkz vs Barber
21:00-22:00 ALLES KUT ENTER SHOW door Cryogenic
22:00-23:00 Lunakorpz vs Abaddon
23:00-00:00 Dimitri K vs Twins Enemy
HOSTED BY MC ROBS
————————————————————————
Alle updates over de LINE UP vind je terug via onze Facebookpagina.
Abonneer voor de LIVESTREAM hier:
https://www.youtube.com/user/BaasSerra
Uiteindelijk vind je alles sets terug via:
https://soundcloud.com/djserranl/sets/de-harder-kan-toch-niet