Betreft: | evenement: Nature One, vrijdag 5 augustus 2005 om 12:00 |
De eerste namen die zijn uitgelekt (onder voorbehoud uiteraard, afkomstig van een Duitse Party site) voor Nature One 2005:
o Alexander Kowalski
o Armin van Buuren
o Dave Clarke
o Ferry Corsten
o Hardfloor
o Hell
o Monika Kruse
o Paul van Dyk
o Sven Väth
o Timo Maas
o Tom Novy
o WestBam
o Bad Boy Bill
o Alexander Kowalski
o Armin van Buuren
o Dave Clarke
o Ferry Corsten
o Hardfloor
o Hell
o Monika Kruse
o Paul van Dyk
o Sven Väth
o Timo Maas
o Tom Novy
o WestBam
o Bad Boy Bill
Ben zeer benieuwd naar de uiteindelijke line up van de diverse area's.
Heb er ook weer gruwelijk veel zin in. (telkens een succes geweest). Schitterende locatie met een goeie sfeer! Fijn dat je met de auto (dit jaar overigens een vrachtwagentje) de camping op mag.
Die duitsers weten er ook wel raad mee!
Kippevel als je daar in zo'n bunker kei hard HOLLAND HOLLAND hoort! (lol)
Heb er ook weer gruwelijk veel zin in. (telkens een succes geweest). Schitterende locatie met een goeie sfeer! Fijn dat je met de auto (dit jaar overigens een vrachtwagentje) de camping op mag.
Die duitsers weten er ook wel raad mee!
Kippevel als je daar in zo'n bunker kei hard HOLLAND HOLLAND hoort! (lol)
Lijkt me bijna onmogelijk, want die staat al met zijn eigen Armada tent op DV...
You've got a point there.... ik kan 't helaas niet verifiëren.. 't lijstje is wat dat betreft ook niet opzienbarend, namen die er andere jaren ook bij waren...
Zo gek vind ik dat niet van Armin @ N1... Staat wel met een tent op Dance Valley maar das alleen de zaterdag dacht ik. Dus vrijdags in Duitsland zou goed kunnen. Daar komt nog eens bij dat Dance Valley overdag is en Nature One s'nachts, dus die zaterdagnacht lijkt me dan ook geen probleem... Tenminste, dit is wat ik hoop...
Ik heb een lineup van de Hardcore Bunker die door P.T.P. wordt ingericht (Hardcore Gladiators):
Vrijdag:
Dj Ron & Bamm-Bamm DJ (happy-hardcore)
Partyboy
Tha Playah
Bamm-Bamm DJ & Rocca MC
CJ Dynamo
Dj Ron & Baby Raw
The Prophet
Da Pork & Joe Nitro
Impulse Factory
Dj Gigi
Dj Mystery
Dj Whitehead
Zaterdag:
Paraghandy & E-Light
Dj Mystery
Deejane Kim
Evil Activities
Partyboy
Paul Elstak & MC Ruffian
Bamm-Bamm DJ & Rocca MC
Sam Punk
Dj Andy
Lars Tindy & Derek
Dj Ron & Baby Raw
DM-Style & Chrust
Dj Whitehead
Hakkuh verzekerd !
Vrijdag:
Dj Ron & Bamm-Bamm DJ (happy-hardcore)
Partyboy
Tha Playah
Bamm-Bamm DJ & Rocca MC
CJ Dynamo
Dj Ron & Baby Raw
The Prophet
Da Pork & Joe Nitro
Impulse Factory
Dj Gigi
Dj Mystery
Dj Whitehead
Zaterdag:
Paraghandy & E-Light
Dj Mystery
Deejane Kim
Evil Activities
Partyboy
Paul Elstak & MC Ruffian
Bamm-Bamm DJ & Rocca MC
Sam Punk
Dj Andy
Lars Tindy & Derek
Dj Ron & Baby Raw
DM-Style & Chrust
Dj Whitehead
Hakkuh verzekerd !
Klinkt niet echt boeiend die hardcore line up
Maar ik neem toch aan dat er gewoon weer een Thunderdome tent zal zijn, waar wel een fatsoenlijke line up zal staan.
Zou ook wel leuk zijn als TTM nog een bunkertje voor z'n rekening neemt met namen als Peaky Pounder, N-Vitral nog wat industrieele herrie, hehe.
Maar ik neem toch aan dat er gewoon weer een Thunderdome tent zal zijn, waar wel een fatsoenlijke line up zal staan.
Zou ook wel leuk zijn als TTM nog een bunkertje voor z'n rekening neemt met namen als Peaky Pounder, N-Vitral nog wat industrieele herrie, hehe.
Armada | Supra Recordings | Trance Nation
Armada, Supra Recordings en Trance Nation spelen dit jaar een belangrijke rol binnen Nature One.
Armada
Armada Music werd opgericht in juni 2003. Armin van Buuren, Maykel Piron en David Lewis hebben toen hun krachten gebundeld op het gebied van: label management, publishing en artiesten management.
Armada heeft 7 labels: A State of Trance, Soundpiercing, Captivating Sounds, Electronic Elements en Armind. Naast deze labels is Armada verantwoordelijk voor het label management van Bandung: Harry Lemon's eigen stempel en Club Elite eigendom van M.I.K.E. (Push). Astral Music www.astralmusic.com draagt zorg voor de wereldwijde vinyl distributie.
Supra Recordings
Supra Recordings is de officiële partner van Armada in Duitsland en Oostenrijk De belangrijkste Armada releases worden hier uitgebracht. Supra Recordings is het label van producers en DJ-duo Heller & Enkie.
Trance Nation
Trance Nation behoort tot het gezicht van de elektronische muziekscene in Duitsland, zoals ook de Loveparade daartoe behoort. Trance Nation is Duitslands oudste Dance-compilatieserie.
Sinds de jaren heen hebben zich ook Trance Nation Events ontwikkeld. Trance Nation Events in Duitsland, Polen maar ook in de legendarische afterclub Space op Ibiza.
Trance Nation is een project van producers en DJ-duo Heller & Enkie. Zij zijn de drijfveer achter dit gezamenlijke concept.
Armada, Supra Recordings en Trance Nation presenteren gezamenlijk de volgende DJ’s voor Nature One 2005:
- Alex M.O.R.P.H.
- André Visior
- Andrew Bennett
- Armin van Buuren
- Dennis Feldmann
- Harry Lemon
- Heller & Enkie
- Mario Hammer
- Markus Schulz
- Mystero
- Perry O’Neil
- Remy
- Ronski Speed
- Signum
- Tillmann Uhrmacher
- Woody van Eyden
Armin van Buuren
Armada, Supra Recordings en Trance Nation spelen dit jaar een belangrijke rol binnen Nature One.
Armada
Armada Music werd opgericht in juni 2003. Armin van Buuren, Maykel Piron en David Lewis hebben toen hun krachten gebundeld op het gebied van: label management, publishing en artiesten management.
Armada heeft 7 labels: A State of Trance, Soundpiercing, Captivating Sounds, Electronic Elements en Armind. Naast deze labels is Armada verantwoordelijk voor het label management van Bandung: Harry Lemon's eigen stempel en Club Elite eigendom van M.I.K.E. (Push). Astral Music www.astralmusic.com draagt zorg voor de wereldwijde vinyl distributie.
Supra Recordings
Supra Recordings is de officiële partner van Armada in Duitsland en Oostenrijk De belangrijkste Armada releases worden hier uitgebracht. Supra Recordings is het label van producers en DJ-duo Heller & Enkie.
Trance Nation
Trance Nation behoort tot het gezicht van de elektronische muziekscene in Duitsland, zoals ook de Loveparade daartoe behoort. Trance Nation is Duitslands oudste Dance-compilatieserie.
Sinds de jaren heen hebben zich ook Trance Nation Events ontwikkeld. Trance Nation Events in Duitsland, Polen maar ook in de legendarische afterclub Space op Ibiza.
Trance Nation is een project van producers en DJ-duo Heller & Enkie. Zij zijn de drijfveer achter dit gezamenlijke concept.
Armada, Supra Recordings en Trance Nation presenteren gezamenlijk de volgende DJ’s voor Nature One 2005:
- Alex M.O.R.P.H.
- André Visior
- Andrew Bennett
- Armin van Buuren
- Dennis Feldmann
- Harry Lemon
- Heller & Enkie
- Mario Hammer
- Markus Schulz
- Mystero
- Perry O’Neil
- Remy
- Ronski Speed
- Signum
- Tillmann Uhrmacher
- Woody van Eyden
Armin van Buuren
Dit zou 'm moeten zijn.... (tot nu toe):
NATURE ONE 2005 – LineUp
FREITAG, 05.08.05
Open Air Floor
DJ:
Paul van Dyk (Berlin)
Timo Maas (Bückeburg)
Ferry Corsten (Rotterdam)
Poziom X (Warschau)
Ronski Speed (Löbau)
Andrew Bennett (Hamburg)
Live:
Alexander Kowalski (Berlin)
Nothern Lite (Erfurt)
NatureOne Inc.
Century Circus
DJ:
Richie Hawtin (Winsor)
Adam Beyer (Stockholm)
Kevin Saunderson (Detroit)
Marc Miroir (Würzburg)
RedHead (Brüssel)
Live:
The Advent (London)
Cristian Varela (Madrid)
Red Bull House
DJ:
Shapeshifters (London)
Phil Fuldner (Ruhr-Area)
Eddie Amador (Amsterdam) tbc.
Daniel Hoppe (Münster)
Sean Finn (Stuttgart)
Live:
Milk&Sugar vs. Damien J. Carter
feat. Ayak & Mo Morsey
(München / London / Los Angeles)
KINGS OF THE JUNGLE
DJ:
DJ Zinc (London)
Royce (Mannheim)
E Decay (Mannheim)
N Phect & Dizplay (Köln)
Dirk D (Bremen)
Bass Tikal (Hannover)
MC:
MC Soultrain (Hamburg)
SP: MC (London)
MC Deemas J (London)
MC Stunnah & MC Mex E (Hannover)
MC Sinista (Mannheim)
MC Temper & MC Little Monk (Bremen)
SAMSTAG, 06.08.05
Open Air Floor
DJ:
Hell (München)
Armin van Buuren (Leiden)
Westbam (Berlin)
Tom Novy (München)
Dag (Frankfurt/Ibiza)
Gunjah (Dresden)
Michael Burian (Prag)
Heller&Enkie (Hamburg)
Live:
Hardfloor (Düsseldorf)
Anthony Rother (Frankfurt)
Elektrochemie LK (Bremen)
Sonic Trip (Warschau)
Century Circus
DJ:
Sven Väth (Frankfurt)
Dave Clarke (London)
Monika Kruse (Berlin)
Space DJ’z (London)
Massimo (Düsseldorf)
Stereo Jack (Berlin)
Robert Natus vs.
Sven Wittekind (Frankfurt)
Felix Kröcher (Frankfurt)
Live:
Marco Bailey (Brüssel)
Der Dritte Raum (Frankfurt)
Funk D'Void (Barcelona)
Jacek Sienkiewicz (Warschau)
Red Bull House
DJ:
Wighnomy Brothers (Hamburg)
Karotte (Frankfurt)
Moonbootica (Hamburg)
Tobi Neumann (Berlin)
Dominik Eulberg (Westerwald)
Babor (Westerwald)
Mirco Eysser (Hamburg)
Live:
X LOVER (London)
Pascal F.E.O.S. (Frankfurt)
KINGS OF THE JUNGLE
DJ:
Andy C feat. MC Foxy (London)
Bassface Sascha (Mannheim)
Panacea (Frankfurt)
Giana Brotherz (Koblenz) -live-
MTC Yaw (Berlin)
Lyde Buddah (Braunschweig)
Septic Inc. Showcase aka
ND, Dex, XL und Goode (Bremen)
Soulsurfer (Mannheim)
Syncopix (Hamburg)
DJ Tease (Stuttgart)
Diaz-Soto (Kiel)
Miss Johnny (Bremen)
MC:
MC Stunnah & MC Mex E (Hannover)
MC Soultrain (Hamburg)
MC Deemas J (London)
MC Dragoon (Heidelberg)
MC Temper & MC Little Monk (Bremen)
DEFINITION OF TECHNO / PARTY.DE Stage @ Nature One 2005
DJs:
Pascal F.E.O.S
Chris Hope
Chris Zander
Jan Liefhebber
Herbert Boese
Marco Reveller
P.Styles
Monchich
Dan G. vs. Hypnotix
Alberto Stefano
Johann Santcross
Thomas Wangorsch
Hillmar Reusch vs. Marco Wallenta
Live-PA's:
Patrick Lindsey & Stanny Franssen
Sonic & Moton
Faeb
Wanja
hardcore
Vrijdag:
Dj Ron & Bamm-Bamm DJ (happy-hardcore)
Partyboy
Tha Playah
Bamm-Bamm DJ & Rocca MC
CJ Dynamo
Dj Ron & Baby Raw
The Prophet
Da Pork & Joe Nitro
Impulse Factory
Dj Gigi
Dj Mystery
Dj Whitehead
Zaterdag:
Paraghandy & E-Light
Dj Mystery
Deejane Kim
Evil Activities
Partyboy
Paul Elstak & MC Ruffian
Bamm-Bamm DJ & Rocca MC
Sam Punk
Dj Andy
Lars Tindy & Derek
Dj Ron & Baby Raw
DM-Style & Chrust
Dj Whitehead
NATURE ONE 2005 – LineUp
FREITAG, 05.08.05
Open Air Floor
DJ:
Paul van Dyk (Berlin)
Timo Maas (Bückeburg)
Ferry Corsten (Rotterdam)
Poziom X (Warschau)
Ronski Speed (Löbau)
Andrew Bennett (Hamburg)
Live:
Alexander Kowalski (Berlin)
Nothern Lite (Erfurt)
NatureOne Inc.
Century Circus
DJ:
Richie Hawtin (Winsor)
Adam Beyer (Stockholm)
Kevin Saunderson (Detroit)
Marc Miroir (Würzburg)
RedHead (Brüssel)
Live:
The Advent (London)
Cristian Varela (Madrid)
Red Bull House
DJ:
Shapeshifters (London)
Phil Fuldner (Ruhr-Area)
Eddie Amador (Amsterdam) tbc.
Daniel Hoppe (Münster)
Sean Finn (Stuttgart)
Live:
Milk&Sugar vs. Damien J. Carter
feat. Ayak & Mo Morsey
(München / London / Los Angeles)
KINGS OF THE JUNGLE
DJ:
DJ Zinc (London)
Royce (Mannheim)
E Decay (Mannheim)
N Phect & Dizplay (Köln)
Dirk D (Bremen)
Bass Tikal (Hannover)
MC:
MC Soultrain (Hamburg)
SP: MC (London)
MC Deemas J (London)
MC Stunnah & MC Mex E (Hannover)
MC Sinista (Mannheim)
MC Temper & MC Little Monk (Bremen)
SAMSTAG, 06.08.05
Open Air Floor
DJ:
Hell (München)
Armin van Buuren (Leiden)
Westbam (Berlin)
Tom Novy (München)
Dag (Frankfurt/Ibiza)
Gunjah (Dresden)
Michael Burian (Prag)
Heller&Enkie (Hamburg)
Live:
Hardfloor (Düsseldorf)
Anthony Rother (Frankfurt)
Elektrochemie LK (Bremen)
Sonic Trip (Warschau)
Century Circus
DJ:
Sven Väth (Frankfurt)
Dave Clarke (London)
Monika Kruse (Berlin)
Space DJ’z (London)
Massimo (Düsseldorf)
Stereo Jack (Berlin)
Robert Natus vs.
Sven Wittekind (Frankfurt)
Felix Kröcher (Frankfurt)
Live:
Marco Bailey (Brüssel)
Der Dritte Raum (Frankfurt)
Funk D'Void (Barcelona)
Jacek Sienkiewicz (Warschau)
Red Bull House
DJ:
Wighnomy Brothers (Hamburg)
Karotte (Frankfurt)
Moonbootica (Hamburg)
Tobi Neumann (Berlin)
Dominik Eulberg (Westerwald)
Babor (Westerwald)
Mirco Eysser (Hamburg)
Live:
X LOVER (London)
Pascal F.E.O.S. (Frankfurt)
KINGS OF THE JUNGLE
DJ:
Andy C feat. MC Foxy (London)
Bassface Sascha (Mannheim)
Panacea (Frankfurt)
Giana Brotherz (Koblenz) -live-
MTC Yaw (Berlin)
Lyde Buddah (Braunschweig)
Septic Inc. Showcase aka
ND, Dex, XL und Goode (Bremen)
Soulsurfer (Mannheim)
Syncopix (Hamburg)
DJ Tease (Stuttgart)
Diaz-Soto (Kiel)
Miss Johnny (Bremen)
MC:
MC Stunnah & MC Mex E (Hannover)
MC Soultrain (Hamburg)
MC Deemas J (London)
MC Dragoon (Heidelberg)
MC Temper & MC Little Monk (Bremen)
DEFINITION OF TECHNO / PARTY.DE Stage @ Nature One 2005
DJs:
Pascal F.E.O.S
Chris Hope
Chris Zander
Jan Liefhebber
Herbert Boese
Marco Reveller
P.Styles
Monchich
Dan G. vs. Hypnotix
Alberto Stefano
Johann Santcross
Thomas Wangorsch
Hillmar Reusch vs. Marco Wallenta
Live-PA's:
Patrick Lindsey & Stanny Franssen
Sonic & Moton
Faeb
Wanja
hardcore
Vrijdag:
Dj Ron & Bamm-Bamm DJ (happy-hardcore)
Partyboy
Tha Playah
Bamm-Bamm DJ & Rocca MC
CJ Dynamo
Dj Ron & Baby Raw
The Prophet
Da Pork & Joe Nitro
Impulse Factory
Dj Gigi
Dj Mystery
Dj Whitehead
Zaterdag:
Paraghandy & E-Light
Dj Mystery
Deejane Kim
Evil Activities
Partyboy
Paul Elstak & MC Ruffian
Bamm-Bamm DJ & Rocca MC
Sam Punk
Dj Andy
Lars Tindy & Derek
Dj Ron & Baby Raw
DM-Style & Chrust
Dj Whitehead
Op 1 mei wordt de line-up officieel bekend gemaakt op de website http://www.natureone.de
ID&T Magazine bevestigd in ieder geval de volgende namen op N1:
Vrijdag
Paul van Dyk
Timo Maas
Ferry Corsten
Ronski Speed
Alexander Kowalski (Live)
Richie Hawtin
Adam Beyer
Kevin Saunderson
Redhead
Christian Varela (Live)
The Advent (Live)
Shapeshifters
Eddie Amador
Northern Lite (Live)
Zaterdag
DJ Hell
Armin van Buuren
Westbam
Tom Novy
Anthony Rother (Live)
Elektrochemie LK (Live)
Sven Väth
Dave Clarke
Monika Kruse
Space DJ'z
Robert Natus vs. Sven Wittekind
Marco Bailey (live)
Der Dritte Raum (Live)
Funk D'Void (Live)
Whignomy Brothers
Thunderdome tent:
Catscan
Outblast
Dr. Rude
JDA
Daymar
D-Spirit
Re-Style
Noizefucker
Endonix
The Raver
Deimos
105 Kilo Maarten
DJ Manga ft. T-Man
DJ Justino
DJ Bionic
DJ Cremator
DJ Falk
DJ Sceletor
Vrijdag
Paul van Dyk
Timo Maas
Ferry Corsten
Ronski Speed
Alexander Kowalski (Live)
Richie Hawtin
Adam Beyer
Kevin Saunderson
Redhead
Christian Varela (Live)
The Advent (Live)
Shapeshifters
Eddie Amador
Northern Lite (Live)
Zaterdag
DJ Hell
Armin van Buuren
Westbam
Tom Novy
Anthony Rother (Live)
Elektrochemie LK (Live)
Sven Väth
Dave Clarke
Monika Kruse
Space DJ'z
Robert Natus vs. Sven Wittekind
Marco Bailey (live)
Der Dritte Raum (Live)
Funk D'Void (Live)
Whignomy Brothers
Thunderdome tent:
Catscan
Outblast
Dr. Rude
JDA
Daymar
D-Spirit
Re-Style
Noizefucker
Endonix
The Raver
Deimos
105 Kilo Maarten
DJ Manga ft. T-Man
DJ Justino
DJ Bionic
DJ Cremator
DJ Falk
DJ Sceletor
laatste aanpassing
Check out de AcidWars bunker
Dat ga ik dit jaar zeker weer doen, is daar al iets over bekend?
NATURE ONE 2005 - Club-LineUp
Cocoon (Frankfurt)
Justin Berkovi (live), Der Dritte Raum (2 Std - live), Hardfloor (live), Richard Bartz (live), Jacek Sienkiewicz (live), Pascal FEOS, Tobi Neumann, Chris Tietjen, D.Diggler & Pauli Steinbach, Frank Lorber, Toni Rios, André Galluzzi, Meat vs. Dorian, Ingo Boss , Cess, Tony Rohr (live)
Tresor (Berlin)
Dash, Dry, Baeks, Trias, Mack, Kriek
Stammheim presents Hotze´s Pussy Galore Floor
Bine, SweetnCandy, Pierre, Karotte, Micha Klang, smax, fym (live), Jay Haze, Rob Acid (live), Marky
Sensor (Köln) / Butan Club (Wuppertal)
Claus Bachor, Roland Casper, EPOP, MAXIME, Jens Hensgen, DABBI, Klarlack,
Jagger, Chisi, Alberto, Stefano, Wollion, D Nox, Stefan Waldschmidt, Sandrino, Frank Sonic
50grad (Mainz) / Loft (Ludwigshafen)
Tocadisco, Groove Rebels, Timo Di Roy, Nick Curly, SKAI, Alex Harmony, Ken Scott,Deekay, Blast SL, Luke 45, Lovarro & Styles
Hardcore Gladiators (Bochum)
Tha Playah, The Prophet, Impulse Factory, Evil Activities, Paul Elstak & MC Ruffian, Sam Punk, Lars Tindy & Derek, CJ Dynamo, DJ Ron, Partyboy, Bamm-Bamm DJ & Rocca MC, Baby Raw, Da Pork & Joe Nitro, DJ Mystery, DJ Gigi, Paraghandy & ELight,
Deejane Kim, DJ Andy, DM-Style & Chrust, DJ Whitehead
Tor 3 / Acid Wars (Düsseldorf)
Yark T., Seemann, Danilo Moton (live), Frank Sonic, DJ Man at Arms & MC Problemchild, Elmar Strathe, Electronmike vs. Bernd Isaac, Dennis Siemion, 2 Junxion, Sorgenkint (live), Bommersheim (live), Robert Natus
M1 (Stuttgart) / Milk & Sugar Rec. (München)
Milk & Sugar, Damien J. Carter, Hubee Held,Pumpmaster
Kufa / Flash (Saar-Area) / Palazzo (Bingen)
Pi, Senad, tt Hacky, Raschel, Stone, Spacecase, Virus, Xsaid, Luna, Seven, Mimo, Obi
Tunnel Trance Force (Hamburg)
DJ Dean, DJ Shoko, DJ Yanny, DJ Shane, DJ Krid Kid, DJ Merlin & DJ C-Bass, DJ Patrick Bunton, DJ Chronic, DJ Apollo, DJane D-Jean-D, DJ Lichtenfels, DJ Trackhacker
Airport (Würzburg)
Sonic, SEBBO, Marc Miroir, Daniel R., DeLaDope, Hubraum
Thunderdome (Niederlande)
Catscan, Outblast, Dr. Rude, JDA, DayMar, D-Spirit, Re-Style, Noize******, Endonix,
The Raver, Deimos, 105 Kilo Maarten, DJ Manga ft T-man, DJ Justino, DJ Bionic, DJ Creamator, DJ Falk, DJ Sceletor
Energy (Schweiz)
Goldfinger, greenhead, Nuke, Marc Jerome, Majesty, Ron von den beuken, Unique, Protekt, Chilli, Andy Hawk, Jerome, Hypnotic, André Visior, Arroway, Rhythmo, Aly & Fila, Bazzkid, Infinity & Floordancer
Armada Music (Niederlande) / Trance Nation by Supra Rec. (Hamburg)
Dennis Feldmann, DJ Ramy, Perry O´Neil, Harry Lemon aka Lemon 8, Markus Schulz, Signum, Mystero, André Visior, Tillmann Uhrmacher, Woody van Eyden,
Alex M.O.R.P.H., Heller & Enkie, Ronski Speed tbc., Andrew Bennett, Mario Hammer, Trance Nation Allstars
Party.de / Definition of Techno
Bad Pimps a.k.a. Patrick Lindsey & Stanny Franssen (live), Pascal FEOS, Cess, Chris Hope, Chris Zander, Herbert Boese, Alberto Stefano, Wangorsch, Johannm Santcross, Monchich, P.Stylez, Marco Reveller & Michael Lauren, Dan G., Hypnotix,
Wanja vs. Faeb (live), Hillmar Reusch vs. Marco Wallenta, Jan Liefhebber, Toby, Massimo
Vogue Club / Exil Club (Koblenz)
Djane Simoné, DJ Fräggel, Sebastian Gnewkow, Miss Corry, Markus Klein, DJ Tosh, DJ Dida, Michael Heuser, Hanz Loop, Tomy Carter
BASS TOURS HAZIENDA DEL SOL (Stuttgart):
Darko Vrabac, DJ Raw, Goldfinger, Househalt, Master Dee, Oliver Mandes, Oliver Verón, Peter Kneer, Sean Finn, Skyrocker, Treib-House
Forum (Trier)
Francesco Sanna, Robin Junker, Heiko Gemein, Boogie Pimps, Tunebrothers
grtz from Switzerland Majesty
Cocoon (Frankfurt)
Justin Berkovi (live), Der Dritte Raum (2 Std - live), Hardfloor (live), Richard Bartz (live), Jacek Sienkiewicz (live), Pascal FEOS, Tobi Neumann, Chris Tietjen, D.Diggler & Pauli Steinbach, Frank Lorber, Toni Rios, André Galluzzi, Meat vs. Dorian, Ingo Boss , Cess, Tony Rohr (live)
Tresor (Berlin)
Dash, Dry, Baeks, Trias, Mack, Kriek
Stammheim presents Hotze´s Pussy Galore Floor
Bine, SweetnCandy, Pierre, Karotte, Micha Klang, smax, fym (live), Jay Haze, Rob Acid (live), Marky
Sensor (Köln) / Butan Club (Wuppertal)
Claus Bachor, Roland Casper, EPOP, MAXIME, Jens Hensgen, DABBI, Klarlack,
Jagger, Chisi, Alberto, Stefano, Wollion, D Nox, Stefan Waldschmidt, Sandrino, Frank Sonic
50grad (Mainz) / Loft (Ludwigshafen)
Tocadisco, Groove Rebels, Timo Di Roy, Nick Curly, SKAI, Alex Harmony, Ken Scott,Deekay, Blast SL, Luke 45, Lovarro & Styles
Hardcore Gladiators (Bochum)
Tha Playah, The Prophet, Impulse Factory, Evil Activities, Paul Elstak & MC Ruffian, Sam Punk, Lars Tindy & Derek, CJ Dynamo, DJ Ron, Partyboy, Bamm-Bamm DJ & Rocca MC, Baby Raw, Da Pork & Joe Nitro, DJ Mystery, DJ Gigi, Paraghandy & ELight,
Deejane Kim, DJ Andy, DM-Style & Chrust, DJ Whitehead
Tor 3 / Acid Wars (Düsseldorf)
Yark T., Seemann, Danilo Moton (live), Frank Sonic, DJ Man at Arms & MC Problemchild, Elmar Strathe, Electronmike vs. Bernd Isaac, Dennis Siemion, 2 Junxion, Sorgenkint (live), Bommersheim (live), Robert Natus
M1 (Stuttgart) / Milk & Sugar Rec. (München)
Milk & Sugar, Damien J. Carter, Hubee Held,Pumpmaster
Kufa / Flash (Saar-Area) / Palazzo (Bingen)
Pi, Senad, tt Hacky, Raschel, Stone, Spacecase, Virus, Xsaid, Luna, Seven, Mimo, Obi
Tunnel Trance Force (Hamburg)
DJ Dean, DJ Shoko, DJ Yanny, DJ Shane, DJ Krid Kid, DJ Merlin & DJ C-Bass, DJ Patrick Bunton, DJ Chronic, DJ Apollo, DJane D-Jean-D, DJ Lichtenfels, DJ Trackhacker
Airport (Würzburg)
Sonic, SEBBO, Marc Miroir, Daniel R., DeLaDope, Hubraum
Thunderdome (Niederlande)
Catscan, Outblast, Dr. Rude, JDA, DayMar, D-Spirit, Re-Style, Noize******, Endonix,
The Raver, Deimos, 105 Kilo Maarten, DJ Manga ft T-man, DJ Justino, DJ Bionic, DJ Creamator, DJ Falk, DJ Sceletor
Energy (Schweiz)
Goldfinger, greenhead, Nuke, Marc Jerome, Majesty, Ron von den beuken, Unique, Protekt, Chilli, Andy Hawk, Jerome, Hypnotic, André Visior, Arroway, Rhythmo, Aly & Fila, Bazzkid, Infinity & Floordancer
Armada Music (Niederlande) / Trance Nation by Supra Rec. (Hamburg)
Dennis Feldmann, DJ Ramy, Perry O´Neil, Harry Lemon aka Lemon 8, Markus Schulz, Signum, Mystero, André Visior, Tillmann Uhrmacher, Woody van Eyden,
Alex M.O.R.P.H., Heller & Enkie, Ronski Speed tbc., Andrew Bennett, Mario Hammer, Trance Nation Allstars
Party.de / Definition of Techno
Bad Pimps a.k.a. Patrick Lindsey & Stanny Franssen (live), Pascal FEOS, Cess, Chris Hope, Chris Zander, Herbert Boese, Alberto Stefano, Wangorsch, Johannm Santcross, Monchich, P.Stylez, Marco Reveller & Michael Lauren, Dan G., Hypnotix,
Wanja vs. Faeb (live), Hillmar Reusch vs. Marco Wallenta, Jan Liefhebber, Toby, Massimo
Vogue Club / Exil Club (Koblenz)
Djane Simoné, DJ Fräggel, Sebastian Gnewkow, Miss Corry, Markus Klein, DJ Tosh, DJ Dida, Michael Heuser, Hanz Loop, Tomy Carter
BASS TOURS HAZIENDA DEL SOL (Stuttgart):
Darko Vrabac, DJ Raw, Goldfinger, Househalt, Master Dee, Oliver Mandes, Oliver Verón, Peter Kneer, Sean Finn, Skyrocker, Treib-House
Forum (Trier)
Francesco Sanna, Robin Junker, Heiko Gemein, Boogie Pimps, Tunebrothers
grtz from Switzerland Majesty
Creamator ...haha...
aangepast
Tor 3 / Acid Wars (Düsseldorf)
Yark T., Seemann, Danilo Moton (live), Frank Sonic, DJ Man at Arms & MC Problemchild, Elmar Strathe, Electronmike vs. Bernd Isaac, Dennis Siemion, 2 Junxion, Sorgenkint (live), Bommersheim (live), Robert Natus
Yark T., Seemann, Danilo Moton (live), Frank Sonic, DJ Man at Arms & MC Problemchild, Elmar Strathe, Electronmike vs. Bernd Isaac, Dennis Siemion, 2 Junxion, Sorgenkint (live), Bommersheim (live), Robert Natus
Thx, do we need to say more.... Dat het een vet feestje gaat worden
Century Circus:
Robert Natus vs.
Sven Wittekind (Frankfurt)
Ook de Acid Wars bunker natuurlijk!
En zelfs de Tunnel Trance Force boeit me wel.
Ferry Korsten vond ik über,zijn muziek komt 10x beter tot zn recht daar als uit mijn 100 watters
Achja we zien wel weer waar we gaan staan,beuQen verzkerd daar!
Robert Natus vs.
Sven Wittekind (Frankfurt)
Ook de Acid Wars bunker natuurlijk!
En zelfs de Tunnel Trance Force boeit me wel.
Ferry Korsten vond ik über,zijn muziek komt 10x beter tot zn recht daar als uit mijn 100 watters
Achja we zien wel weer waar we gaan staan,beuQen verzkerd daar!