😏
28 april 2016
georganiseerd door Zwarte Cross
–
Festivalterrein De Schans (buiten)
De Schans
De Schans, Lichtenvoorde
Nederland
Festivalterrein De Schans (buiten)
De Schans
De Schans, Lichtenvoorde
Nederland
Tickets & prijzen Zwarte Cross
Voorverkoop, Jeugdkaart t/m 15 jaar: | € 10,- | |
Dagkaart: | € 30,- | |
passepartout + camping: | € 129,- | → uitverkocht |
Toegang voor alle leeftijden!?
Bezoekers
Maximaal 150000.
Maximaal 150000.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Er zijn kluisjes aanwezig.
Stemresultaat: geweldig
geweldig | 85 | 51% | |
zeer goed | 46 | 27% | |
goed | 23 | 14% | |
ok | 5 | 3% | |
voldoende | 6 | 4% | |
onvoldoende | 1 | 1% | |
slecht | 2 | 1% | |
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 0 |
Line-up Zwarte Cross
Line-up is niet compleet.
Admiral Freebee · zang |
Baggi Begovic house, trance |
Black Sun Empire drum & bass, dubstep |
BlackWax rock |
Blue Grass Boogiemen · live |
Boeboe hip hop, dubstep, urban |
Bram Tierie house |
Cesqeaux dubstep, urban |
Danjah house, r&b, hip hop, latin |
Don Arco latin, reggae |
Eptic drum & bass, dubstep |
Erwin Peters 90s/00s |
FeestDJRuud party |
Fellow house, latin |
Giocatori urban |
Hornsman coyote reggae |
Juan Sanchez techno |
La Pegatina · band |
Lady Bee house, latin, urban |
Memphis Maniacs · band |
Mental Theo techno, hardcore, 90s/00s |
Miss Montreal · zang |
Moksi house |
Onderkoffer house, latin, afro, urban |
Puinhoop Kollektiv techno, drum & bass, hip hop, urban |
Pyrodox house, latin, urban |
Ringbaan house |
Roel Salemink techno |
Santina Runaway rock |
Slowpoke techno |
The Partysquad house, urban, hip hop, latin |
The Wombats disco |
Tin Wish Tin house, reggae, rock |
Tommi latin, reggae |
Umeme Afrorave · band |
Vato Gonzalez house, latin |
Vingerwerk techno |
Wiwek house |
zZz · band |
Statistieken
441 | bezoekers | |
138 | geïnteresseerd | |
1334 | bezoekers | |
317 | geïnteresseerd | |
38340 | bezoekers | |
9773 | geïnteresseerd | |
52 / 41 | · | mannen / vrouwen |
25.4 | gemiddelde leeftijd | |
25.2 | leeftijd mediaan | |
4 | · | video's |
7 | · | waarderingen |
geweldig | · | stemresultaat (168 stemmen) |
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 25.4, leeftijd mediaan: 25.2
percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling
percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling
Leeftijd | Absoluut | Percentage | |
---|---|---|---|
15 | 1 | ||
16 | 1 | ||
17 | 6 | 1% | |
18 | 7 | 1% | |
19 | 28 | 6% | |
20 | 24 | 5% | |
21 | 34 | 8% | |
22 | 34 | 8% | |
23 | 33 | 7% | |
24 | 24 | 5% | |
25 | 32 | 7% | |
26 | 31 | 7% | |
27 | 23 | 5% | |
28 | 23 | 5% | |
29 | 18 | 4% | |
30 | 20 | 4% | |
31 | 14 | 3% | |
32 | 11 | 2% | |
33 | 9 | 2% | |
34 | 9 | 2% | |
35 | 10 | 2% | |
36 | 5 | 1% | |
37 | 6 | 1% | |
38 | 3 | ||
39 | 3 | ||
40 | 1 | ||
41 | 3 | ||
42 | 1 | ||
43 | 1 | ||
44 | 1 | ||
45 | 1 | ||
46 | 2 | ||
49 | 2 | ||
52 | 1 | ||
59 | 1 |
De Zwarte Cross 2016 - Say yes to apartigheid
Verkoop laatste campingtickets op vrijdag 15 juli, vrijdagkaarten nog beschikbaar via https://partyflock.nl/order_ticket/314444
Verkoop laatste campingtickets op vrijdag 15 juli, vrijdagkaarten nog beschikbaar via https://partyflock.nl/order_ticket/314444
→ lees meer
De Zwarte Cross 2016 - Say yes to apartigheid
Verkoop laatste campingtickets op vrijdag 15 juli, vrijdagkaarten nog beschikbaar via https://partyflock.nl/order_ticket/314444
Muziek:
Admiral Freebee (BEL) / Airbourne (AUS) / Alexandra Schmied / Automatic Sam / Band Baby Blue / Back-A-Wall Sound / Baggi / BAZZOOKAS / Beatz Freq Official / The Bellfuries (VS) / The BellRays (VS) / Birth of Joy / Blackstar Foundation / Black Sun Empire / Blackwax / Blue Grass Boogiemen / BoeBoe / Boh Foi Toch / Bökkers / Boogie Beasts (BEL) / Bootleg Betty / Bram Tierie / BZB / Cafe con leche / The Cannonball Johnsons / Casablanca DJ's / Censi Rock / Cesqeaux / Che Sudaka / Circa Waves / Circus Fantasia / Daafit / Dan Owen / The Darkness / Dave Vermeulen & Voltage / David Blowie / Death Alley / De Likt / DeWolff / DI-RECT / The Dirty Daddies / DJ Alain Feher / DJ B&NO / DJ Dab & Tin Wish Tin / Dj Danjah / DJ Don Arco / DJ Erwin Peters / DJ Fellow / DJ Kansloos / DJ Lariekoek / DJ.Panko / DJ Radikal / DJ Slowpoke / DJ Socrates / DJ TOMMI / DJ Ton van Wenum / DJ Voeselnek / DJ Wouter van der Goes / Douwe Bob / Dreadless / Drive By Wire / Drive like Maria / Dr Lektroluv / The Dubbeez / Dub Pistols / The Dutch Queen tribute / Earl Sixteen & Magic Touch (JAM) / Echt Fetzig, Boarisch! / Electro Rumbaiao Soundsystem / Emersound / Eptic (BEL) / Erik & the Worldly Savages / Etana / ExxBenT / Fanfara Electronica / Feestdjruud / FIFTY FOOT COMBO (BEL) / Fleddy Melculy (BEL) / Fragment Live / Fresku / Friends of the Family / the Fuel / the Future Dub Project / Gaudi Sepp / GIOCATORI / Green Hornet / Gripfel Power / Gugun Blues Shelter (IND) / Guy One & the Polyversal Souls / Hackensaw Boys (VS) / Heavy Hoempa / The Heinoos / Herder / Hilltop Howlers / Hippe Gasten / Honky / Hornsman Coyote & Soulcraft (SER) / The Hot Studs / Iguana Death Cult / Indian Askin / Inner Circle (JAM) / Jeremiah Ferrari / Jesler / Jick Munro & The Amazing Laserbeams / John Coffey / Jovink en de voederbietels / Juan Sanchez / Kenny B / Kensington / Keytown Sound / Kiek Now Us / Klepdicht / Kraantje Pappie / Krema Kawa (BEL) / Krissy Matthews Band / KT Tunstall / Lady Bee / La Pegatina (SPA) / LePrince Doorson / Lindigo / Liquid Sun Orchestra / Lucas Hamming / MEMPHIS MANIACS / Mental Theo / MICAH SHEMAIAH MUSIC / Mikey Biemans / Miss Montreal / MIXHELL / Moksi / De Motorband / MY BABY / Nattali Rize (AUS) / NAVARONE / De Nozems / Ocean Alley / Ocho Y Media (FRA) / THE ODDWORD (BEL) / Ohne Gewähr / Oke Sene / Onderkoffer / Paceshifters / De Paloma's / Party Animals / de Partyploppers / The Partysquad / peter pan speedrock / Plork en de Aannemers / Poor John / Projekt Rakija / PRO PAIN - OFFICIAL PAGE (VS) / Puinhoop Kollektiv / Pure Ellende & Palingsound System ft. de Ideale Schoonouders / Pyrodox / the Rainbow Gospel Choir / Rapha Pico / Rattlesnake Shake / Raw Flowers / Rebelle / Rectum Raiders / Red Eye Crew Soundsystem / Remmington Junior Sound System Extravaganza / Reverend Willy & the Holy Singles / Ringbaan / Roel Salemink / De Rooie Jager / Rootsriders / Roulsen / ROYAL REPUBLIC (ZWE) / Russkaja (OOS) / Ruud Appelhof / Santina Runaway / die Schluchtenkracher / the Sheepdogs (CAN) / Sjamsoedin DJ Set / THE SKADILLACS (BEL) / SKIP & DIE Soundsystem / Soundsystem United Sounds / South Mountain (CAN) / Soviet Grass / De Staat / Storksky / Systema Solar (COL) / Tali band / Thijs Boontjes Dans- en Showorkest / Throes + The Shine / Tirol Sound / TOO MANY ZOOZ (VS) / de Tropen / St. Tropez / Twenty-Sicks / Typhoon / Umeme Afrorave / Uncle Acid and the deadbeats / Vato Gonzalez & MC Tjen / Vaudou Game (TOG/BEN) / Vingerwerk / WC EXPERIENCE / Weekend Warriors / Werner Redlich / The Wetnecks / White Miles / Wiwek / The Wombats / Zitakula / zZz
Theater:
Abdelkader Benali / ADH2 / Andre Manuel / Arjan Erkel / Convoi Exceptional / Cursus Sprekken met Gijs Jolink / Daniëlle Schel / Elaskiettent / een tante uit Aleppo en die komt, hiep hoi! - Emile Affolter (Amnesty) / Erik Hulzebosch / Ernest Beuving / DJ Badmuts / De Rooie Jager / Dr. Ir. Floris Zwanenburg / Frank Los / Fratsen / Fresku / Gerjon Gijsbers / Gijs Jolink / Go Short: korte film bioscoop / G-Poëzie - Gerard Olthaar / Henry van Loon / Herman Brusselmans (BEL) / Hetze Theater / Höllenboer / Jac. Splinter / Jac Weijkamp / Johan Godschalk / de Jong en van Santen / Jon Hicks / JW Tolkamp / Kiki Schippers / Koen Frijns / Late Night Madness / Laura van Kaam / l'Chaim / Leonardus Fanfare / Lezing Jönköping Tandstickormöbel door Jac Splinter / Man ll Co / Mario Sarrechia - Klavecimbel concert / Marlon Kicken / Mathijs Leeuwis / Mc Fois (ITA) / Merel Moistra / Mime met Hakim / Moresnet, het vergeten buurland / Oldenosborn / Padoem Patsss / Paris-Bénarès (FRA) / Paul Haenen / de Phillies / Piepschuim / Pieter Post / Pitch Please / Playin' L-Street, Satisfexy & Friends / Roel C. Verburg / Rooie Rinus en Pé Daalemmer / Say Yes To Apartigheid / de Scheidsrechters / Señor Marküsen / Stefan Groothuis / Straf / Stuntman & de Rooij / Tanja Abbas / Tetra Town / Thijs Kemperink / Troost & Droost / Ulfts Mannenkoor / Urban Art Collective / Willem Philipsen / Wim Daniëls / Workshop Emmertrommelen / Workshop tasjes lezen met Yoeke Nagel / Yakumo Orchestra / YENTL EN DE BOER
Verkoop laatste campingtickets op vrijdag 15 juli, vrijdagkaarten nog beschikbaar via https://partyflock.nl/order_ticket/314444
Muziek:
Admiral Freebee (BEL) / Airbourne (AUS) / Alexandra Schmied / Automatic Sam / Band Baby Blue / Back-A-Wall Sound / Baggi / BAZZOOKAS / Beatz Freq Official / The Bellfuries (VS) / The BellRays (VS) / Birth of Joy / Blackstar Foundation / Black Sun Empire / Blackwax / Blue Grass Boogiemen / BoeBoe / Boh Foi Toch / Bökkers / Boogie Beasts (BEL) / Bootleg Betty / Bram Tierie / BZB / Cafe con leche / The Cannonball Johnsons / Casablanca DJ's / Censi Rock / Cesqeaux / Che Sudaka / Circa Waves / Circus Fantasia / Daafit / Dan Owen / The Darkness / Dave Vermeulen & Voltage / David Blowie / Death Alley / De Likt / DeWolff / DI-RECT / The Dirty Daddies / DJ Alain Feher / DJ B&NO / DJ Dab & Tin Wish Tin / Dj Danjah / DJ Don Arco / DJ Erwin Peters / DJ Fellow / DJ Kansloos / DJ Lariekoek / DJ.Panko / DJ Radikal / DJ Slowpoke / DJ Socrates / DJ TOMMI / DJ Ton van Wenum / DJ Voeselnek / DJ Wouter van der Goes / Douwe Bob / Dreadless / Drive By Wire / Drive like Maria / Dr Lektroluv / The Dubbeez / Dub Pistols / The Dutch Queen tribute / Earl Sixteen & Magic Touch (JAM) / Echt Fetzig, Boarisch! / Electro Rumbaiao Soundsystem / Emersound / Eptic (BEL) / Erik & the Worldly Savages / Etana / ExxBenT / Fanfara Electronica / Feestdjruud / FIFTY FOOT COMBO (BEL) / Fleddy Melculy (BEL) / Fragment Live / Fresku / Friends of the Family / the Fuel / the Future Dub Project / Gaudi Sepp / GIOCATORI / Green Hornet / Gripfel Power / Gugun Blues Shelter (IND) / Guy One & the Polyversal Souls / Hackensaw Boys (VS) / Heavy Hoempa / The Heinoos / Herder / Hilltop Howlers / Hippe Gasten / Honky / Hornsman Coyote & Soulcraft (SER) / The Hot Studs / Iguana Death Cult / Indian Askin / Inner Circle (JAM) / Jeremiah Ferrari / Jesler / Jick Munro & The Amazing Laserbeams / John Coffey / Jovink en de voederbietels / Juan Sanchez / Kenny B / Kensington / Keytown Sound / Kiek Now Us / Klepdicht / Kraantje Pappie / Krema Kawa (BEL) / Krissy Matthews Band / KT Tunstall / Lady Bee / La Pegatina (SPA) / LePrince Doorson / Lindigo / Liquid Sun Orchestra / Lucas Hamming / MEMPHIS MANIACS / Mental Theo / MICAH SHEMAIAH MUSIC / Mikey Biemans / Miss Montreal / MIXHELL / Moksi / De Motorband / MY BABY / Nattali Rize (AUS) / NAVARONE / De Nozems / Ocean Alley / Ocho Y Media (FRA) / THE ODDWORD (BEL) / Ohne Gewähr / Oke Sene / Onderkoffer / Paceshifters / De Paloma's / Party Animals / de Partyploppers / The Partysquad / peter pan speedrock / Plork en de Aannemers / Poor John / Projekt Rakija / PRO PAIN - OFFICIAL PAGE (VS) / Puinhoop Kollektiv / Pure Ellende & Palingsound System ft. de Ideale Schoonouders / Pyrodox / the Rainbow Gospel Choir / Rapha Pico / Rattlesnake Shake / Raw Flowers / Rebelle / Rectum Raiders / Red Eye Crew Soundsystem / Remmington Junior Sound System Extravaganza / Reverend Willy & the Holy Singles / Ringbaan / Roel Salemink / De Rooie Jager / Rootsriders / Roulsen / ROYAL REPUBLIC (ZWE) / Russkaja (OOS) / Ruud Appelhof / Santina Runaway / die Schluchtenkracher / the Sheepdogs (CAN) / Sjamsoedin DJ Set / THE SKADILLACS (BEL) / SKIP & DIE Soundsystem / Soundsystem United Sounds / South Mountain (CAN) / Soviet Grass / De Staat / Storksky / Systema Solar (COL) / Tali band / Thijs Boontjes Dans- en Showorkest / Throes + The Shine / Tirol Sound / TOO MANY ZOOZ (VS) / de Tropen / St. Tropez / Twenty-Sicks / Typhoon / Umeme Afrorave / Uncle Acid and the deadbeats / Vato Gonzalez & MC Tjen / Vaudou Game (TOG/BEN) / Vingerwerk / WC EXPERIENCE / Weekend Warriors / Werner Redlich / The Wetnecks / White Miles / Wiwek / The Wombats / Zitakula / zZz
Theater:
Abdelkader Benali / ADH2 / Andre Manuel / Arjan Erkel / Convoi Exceptional / Cursus Sprekken met Gijs Jolink / Daniëlle Schel / Elaskiettent / een tante uit Aleppo en die komt, hiep hoi! - Emile Affolter (Amnesty) / Erik Hulzebosch / Ernest Beuving / DJ Badmuts / De Rooie Jager / Dr. Ir. Floris Zwanenburg / Frank Los / Fratsen / Fresku / Gerjon Gijsbers / Gijs Jolink / Go Short: korte film bioscoop / G-Poëzie - Gerard Olthaar / Henry van Loon / Herman Brusselmans (BEL) / Hetze Theater / Höllenboer / Jac. Splinter / Jac Weijkamp / Johan Godschalk / de Jong en van Santen / Jon Hicks / JW Tolkamp / Kiki Schippers / Koen Frijns / Late Night Madness / Laura van Kaam / l'Chaim / Leonardus Fanfare / Lezing Jönköping Tandstickormöbel door Jac Splinter / Man ll Co / Mario Sarrechia - Klavecimbel concert / Marlon Kicken / Mathijs Leeuwis / Mc Fois (ITA) / Merel Moistra / Mime met Hakim / Moresnet, het vergeten buurland / Oldenosborn / Padoem Patsss / Paris-Bénarès (FRA) / Paul Haenen / de Phillies / Piepschuim / Pieter Post / Pitch Please / Playin' L-Street, Satisfexy & Friends / Roel C. Verburg / Rooie Rinus en Pé Daalemmer / Say Yes To Apartigheid / de Scheidsrechters / Señor Marküsen / Stefan Groothuis / Straf / Stuntman & de Rooij / Tanja Abbas / Tetra Town / Thijs Kemperink / Troost & Droost / Ulfts Mannenkoor / Urban Art Collective / Willem Philipsen / Wim Daniëls / Workshop Emmertrommelen / Workshop tasjes lezen met Yoeke Nagel / Yakumo Orchestra / YENTL EN DE BOER