ik ga ook naar ml, maar daarna niks meer doen, diegene met wie ik ga heeft nu al aangekondigd dat ze t einde van ml niet eens haalt en ik ga helemaal nuchter
ik ben dr ook...!
Yeaah poes is ook van de partij
jup ik ga d'r ook heen, maar niet voor Dana, wel voor Heil want das pas Geil
GrtZ,
:Zie
GrtZ,
:Zie
Jazeker eerst knallen op misteryland en daarna lekkker knallen met Dana!!!
Hoe kunnen mensen nou al zo bezig zijn over Q-Base? Damn, ML biedt een programma waar je U tegen zegt, is zoooooo veel te zien en te doen en te horen, dan ga je toch juist daar alles eruit halen wat erin zit, voor de volle 100% genieten, en dan voldaan naar huis???
Echt he AreA 51, wat een line-up, ben wel diversiteit gewend van ML, maar dit jaar is het echt beter dan ooit tevoren. Ik heb zo'n zeer zwaar vermoeden dat dit feest toch wel eens mn top-3 allertijden kan gaan halen, weet niet, iets van intuitie, nu nog hopen op een zonnetje zodat iedereen vrolijk is...
Ik ben er helemaal klaar voor!!!!!!
Ik ben er helemaal klaar voor!!!!!!
[offtopic]
Dance Valley en de locatie Spaarnwoude horen bij elkaar als Sint en Piet en als Peppie en Kokkie!
Welke 'vallei' in Nederland moeten ze dan nemen als locatie volgens jou, AreA 51?
[/offtopic]
Ben het w.b. ML met Jacky eens! Eigenlijk hoor je na zo'n feest helemaal afgepeigerd en voldaan naar huis toe te gaan, vanwege de geweldige line-up en hopelijk ook het mooie weer daarbij! Denk dat deze jongen dat niet meer in de Fun te vinden is
Ben het w.b. ML met Jacky eens! Eigenlijk hoor je na zo'n feest helemaal afgepeigerd en voldaan naar huis toe te gaan, vanwege de geweldige line-up en hopelijk ook het mooie weer daarbij! Denk dat deze jongen dat niet meer in de Fun te vinden is
idd Wackie, of ik ga Techno'e, Goa'e en Industrial'e
Ik denk ook dat dit wel eens een vet verassend feest gaat worden
GrtZ,
:Zie
Ik denk ook dat dit wel eens een vet verassend feest gaat worden
GrtZ,
:Zie
Ja P-Kay, da's helemaal waar...Maar dat gaat ook gebueren: Ik zet niet mn X-Ray mjaar P-Kay bril op en let jij maar eens op!
Bovendien, als je die bloedmooie vriendin van je meeneemt dan ga ik jullie helemaal niet mislopen!!!!
Bovendien, als je die bloedmooie vriendin van je meeneemt dan ga ik jullie helemaal niet mislopen!!!!
Bijna elke tent (die ik kan beoordelen) heeft een top line up staan,
en er zijn buiten gewoon veel dingen georganiseerd voor de mensen die buiten de tent lopen..
2 da_renzo,
Snap ik ook wel, was gewoon een beetje zwart/wit, zag je die knip oog..
Maar het prijs verschil is behoorlijk, daar kan ook jij niet onderuit.. toch?
en er zijn buiten gewoon veel dingen georganiseerd voor de mensen die buiten de tent lopen..
2 da_renzo,
Snap ik ook wel, was gewoon een beetje zwart/wit, zag je die knip oog..
Maar het prijs verschil is behoorlijk, daar kan ook jij niet onderuit.. toch?
en op mijn woorden!
Hihihi!
Owtewel: komt helemaal goed de 17e!!!!
Hihihi!
Owtewel: komt helemaal goed de 17e!!!!
Ik heb zin in mystery land..
Dana rulleert maar ik heb liever Luna
Op die pagina van www.id-t.com kan je de opbouw van het terrein bekijken.
Damn ik begin er ookal zwaar zin in krijgen.
De dj tijden staan er ook op. Mauro sluit gewoon af op de open air stage.
Damn ik begin er ookal zwaar zin in krijgen.
De dj tijden staan er ook op. Mauro sluit gewoon af op de open air stage.
laatste aanpassing
DJ tijden Mystery Land
Colosseum - Main
12:00 Benny Rodrigues
13:15 Lucien Foort
14:30 Johan Gielen
15:45 Jean
17:00 Roog
18:15 Felix da Housecat
19:45 West Bam
21:15 Marco V
22:30 Ricky Effe (live)
22:50 Mauro Picotto
00:00 sluit
Ysylon - SOAP
12:00 Ricky Rivaro
13:00 Marnix
14:30 Tiefschwarz
16:00 Tom Novy
17:30 Mousse T
19:00 Junior Sanchez
20:30 Emjay
22:30 José de Divina
00:00 sluit
Atomium - Cocoon - Techno
12:00 D. Diggler
13:30 Stanny Franssen aka G Force
15:00 Funk D'Void
16:30 Michel de Heij
18:00 John Selway
19:30 Pascal FEOS
21:00 Johannes Heil (live)
21:30 Sven Väth
sluit 23:30
Eclipse - Serious - Trance
12:00 Eddie Halliwell
13:30 John Kelly
15:00 Judge Jules
17:00 Matt Hardwick
18:30 Anne Savage
20:00 Sonique
21:30 Scott Bond
sluit 23:00
Matrix - CAPITAL - Progressive
12:00 Andy Jay
13:30 Dave Seaman
15:30 Stef
17:15 Ashley Casselle
19:00 Remy
20:45 Seb Fontaine
sluit 22:45
Q-Dance - Hardstyle
12:00 Bas en Ram
13:15 Yves de ruyter
14:30 Kai Tracid
15:45 Hennes and Cold
17:00 Gary D
18:15 Dana
19:45 Luna
21:15 Techno Boy
22:45 Pavo
MC Ruffian
sluit 00:00
Speedfreax - UK Garage/ 2 Step
12:00 Gomes
13:30 Groovemaster' johnson
15:15 Femme Fatale
17:15 Vanbellen
19:00 Ramsey & Fen
21:00 Mike 'Ruffcut' Lloyd
MC SPYDER 12:00 tot 15:15
MC DART 15:15 tot 19:00
MISS BUNTY 15:15 tot 19:00
MC VIN-E 19:00 tot 23:00>
sluit 23:00
ID&T Tent
12:00 Francois
13:30 Marcel Woods
15:00 Rank 1 ( dj set)
16:30 Ferry Corsten
18:00 JamX and De Leon a.k.a. DuMonde
19:30 Armin van Buuren
21:00 Cosmic Gate
22:30 DJ Joop
sluit 23:30
ID&T Radio tent
12:00 Marcus
13:00 Faro
14:00 Benny Rodrigues
15:00 Erick E
16:30 Olav Basoski
18:00 Eric de Man
19:00 Michel de Heij
20:00 Stef
21:00 Quazar (live)
22:00 Armin van Buuren
23:00 Astrid
sluit 00:00
The Third Movement presents: RUDE AWAKENING
12:00 K.Cee
13:30 Innerdrive
15:00 Beast Machines
16:00 Vitalic (live)
16:30 Kay D Smith
18:00 Peaky Pounder
19:30 Rude Awakening
21:00 N-Vitral (live)
21:30 The Happymakers
sluit 23:00
Namaste-Connecting cultures
12:00 DJ Bluestorm
13:30 DJ Riches
14:45 Dj Hepcat
16:00 The E fans (live)
16:15 DJ Bass 80
17:30 Dj Danyel
19:15 The E fans (live)
19:30 DJ Zen
21:15 DJ La.nebuleuse
sluit 23:00
Colosseum - Main
12:00 Benny Rodrigues
13:15 Lucien Foort
14:30 Johan Gielen
15:45 Jean
17:00 Roog
18:15 Felix da Housecat
19:45 West Bam
21:15 Marco V
22:30 Ricky Effe (live)
22:50 Mauro Picotto
00:00 sluit
Ysylon - SOAP
12:00 Ricky Rivaro
13:00 Marnix
14:30 Tiefschwarz
16:00 Tom Novy
17:30 Mousse T
19:00 Junior Sanchez
20:30 Emjay
22:30 José de Divina
00:00 sluit
Atomium - Cocoon - Techno
12:00 D. Diggler
13:30 Stanny Franssen aka G Force
15:00 Funk D'Void
16:30 Michel de Heij
18:00 John Selway
19:30 Pascal FEOS
21:00 Johannes Heil (live)
21:30 Sven Väth
sluit 23:30
Eclipse - Serious - Trance
12:00 Eddie Halliwell
13:30 John Kelly
15:00 Judge Jules
17:00 Matt Hardwick
18:30 Anne Savage
20:00 Sonique
21:30 Scott Bond
sluit 23:00
Matrix - CAPITAL - Progressive
12:00 Andy Jay
13:30 Dave Seaman
15:30 Stef
17:15 Ashley Casselle
19:00 Remy
20:45 Seb Fontaine
sluit 22:45
Q-Dance - Hardstyle
12:00 Bas en Ram
13:15 Yves de ruyter
14:30 Kai Tracid
15:45 Hennes and Cold
17:00 Gary D
18:15 Dana
19:45 Luna
21:15 Techno Boy
22:45 Pavo
MC Ruffian
sluit 00:00
Speedfreax - UK Garage/ 2 Step
12:00 Gomes
13:30 Groovemaster' johnson
15:15 Femme Fatale
17:15 Vanbellen
19:00 Ramsey & Fen
21:00 Mike 'Ruffcut' Lloyd
MC SPYDER 12:00 tot 15:15
MC DART 15:15 tot 19:00
MISS BUNTY 15:15 tot 19:00
MC VIN-E 19:00 tot 23:00>
sluit 23:00
ID&T Tent
12:00 Francois
13:30 Marcel Woods
15:00 Rank 1 ( dj set)
16:30 Ferry Corsten
18:00 JamX and De Leon a.k.a. DuMonde
19:30 Armin van Buuren
21:00 Cosmic Gate
22:30 DJ Joop
sluit 23:30
ID&T Radio tent
12:00 Marcus
13:00 Faro
14:00 Benny Rodrigues
15:00 Erick E
16:30 Olav Basoski
18:00 Eric de Man
19:00 Michel de Heij
20:00 Stef
21:00 Quazar (live)
22:00 Armin van Buuren
23:00 Astrid
sluit 00:00
The Third Movement presents: RUDE AWAKENING
12:00 K.Cee
13:30 Innerdrive
15:00 Beast Machines
16:00 Vitalic (live)
16:30 Kay D Smith
18:00 Peaky Pounder
19:30 Rude Awakening
21:00 N-Vitral (live)
21:30 The Happymakers
sluit 23:00
Namaste-Connecting cultures
12:00 DJ Bluestorm
13:30 DJ Riches
14:45 Dj Hepcat
16:00 The E fans (live)
16:15 DJ Bass 80
17:30 Dj Danyel
19:15 The E fans (live)
19:30 DJ Zen
21:15 DJ La.nebuleuse
sluit 23:00
laatste aanpassing