Partyflock
 

Party Reports: Cocoon goes Amsterdam - The sound of the 10th Season World tour 2010, The Powerzone Amsterdam, 29-04-2010

zondag 21 november 2010 om 23:52

Party Report: Cocoon goes Amsterdam - The sound of the 10th Season World tour 2010, The Powerzone Amsterdam, 29 April 2010

Organisatie: Evotions
Line-up: https://partyflock.nl/party/168551:Cocoon_goes_Amsterdam


Wat is er nou mooier dan Koninginnedag 2010 te starten met een awesome preparty? Op 29 april, koninginnenacht dus, streek het grootste Technolabel wereldwijd neer in onze hoofdstad, Amsterdam. Voor een avond die in het teken stond van de beste Techno en Tech-house die je je maar kunt wensen. Headliner van deze nacht was mr. Cocoon himself: Sven Väth. En hij had niet de minste collega’s geïnviteerd voor dit feestje: Markus Fix, Guy Gerber en Loco Dice. Feestje zeg ik? Zeg maar gerust FEEST! De Powerzone was completely packed. Dat heb ik ook wel eens anders meegemaakt. Maar deze nacht was het weer ouderwets, volle bak en gezellig. Een topsfeer heerste er deze nacht.

En het ging al direct los om 22.00 uur met Markus Fix. Daarna was het de beurt aan Guy Gerber. Ik heb alle dj’s deze nacht voor het eerst gezien en gehoord. Maar samen met de meester himself, maakte deze man toch de meeste indruk op mij. Opzwepende Techno, zoals techno kan/moet zijn. In vergelijking met Trance, mijn eerste voorliefde wat muziekstijl betreft (nog steeds, en dat blijft ook wel zo denk ik  Ik ben zelf nog meer van de “Masters of Melodic” en dan ben je meer aangewezen op Trance) vallen vooral de repeterende beukende beats en weirde Electro, Minimal invloeden op tijdens een Techno set. Maar juist de afwisseling tussen Trance en Techno maakt het zo leuk om ook eens een goed Techno feest te bezoeken. En waar kun je dan beter starten dan bij hèt Techno label bij uitstek, Cocoon? Als ik / jullie een Technofeest bezoeken, misschien wel voor de eerste keer, dan kun je maar beter direct goed beginnen, toch? En wellicht raak je dan hooked. Een dergelijk kwalitatief hoogstaand feest smaakt in ieder geval naar meer. Wil je meer Cocoon meebeleven? Check dan de schedule van “the 10th Season Worldtour” @ http://www.facebook.com/pages/Sven-Vath-OFFICIAL/57399808932?v=box_3#!/pages/Sven-Vath-OFFICIAL/57399808932?v=app_2344061033

Cocoon goes Amsterdam, Powerzone Amsterdam, 29-04-2010Cocoon goes Amsterdam, Powerzone Amsterdam, 29-04-2010

Cocoon @ Powerzone. Queensday 2010 (29-04-2010) pre-party!

In elk geval staat Cocoon 30 mei op het strand in Bloemendaal! Yeah!

Want je merkte aan alles in de grote zaal dat er kwalitatief hoogstaande, dikke Techno gedraaid werd. Door alle dj’s. En het geluid was ook dik in orde. Zuiver, maar een tikkie te hard eigenlijk, zo vertelde de geluidstechnicus me. Maar dat waren stalorders, dus die heb je te respecteren. Zo’n 110 dB werd er de Powerzone in geknald. Tijdens de set van Loco Dice heb ik de kleine zaal bezocht. Ja,… die was er ook nog. Het was even zoeken, maar buitenom via het rookterras de trap op en je kwam in zaal 2 terecht. Dat het daar allemaal van een ander niveau was, was te merken. Goed was het zeker, maar tippen aan wat de heren in de main het publiek voorschotelden kon het in mijn ogen niet. Maar zaal 2 bood een uitstekende mogelijkheid om even op adem te komen daar. Zeker gezien de ruimte die je daar voor jezelf had. Misschien hadden de striemende regenbuien die af en toe het rookterras geselden er iets mee te maken dat het daar in zaal 2 een stuk rustiger was? Maar waarschijnlijker is het dat niemand iets wilde missen van de sets op de main. Beukende Techno en striemende regenbuien, gaat dat samen? Nou in ieder geval des te meer reden om je in de grote zaal op te houden en eens helemaal los te gaan op de set van Sven Väth.

Onder strakke lasers ging deze Duitse meester zelf ook helemaal los. Hij had er duidelijk zin in hier deze nacht. Het is jammer dat ik zelf te weinig op de hoogte ben van welke tracks er allemaal langskwamen. Daar ben ik toch te onervaren in en onbekend mee met de Techno scene. Een track die in ieder geval veel indruk maakte bij het publiek, gezien de vele reacties die ik gelezen heb, was: Die Vögel - Blaue Mosschee (PamPa). Een track met schallende trompetten, bijzonder was die track zeker. Ik heb nog gezocht naar een Tracklisting van de set van Väth, maar niet gevonden, helaas. Wel werd er op Flock een tracklisting gepost met tracks die voorbij kwamen vanaf een uur of 01.00 uur. Dus dat kan niet de list van de set van Väth geweest zijn, die draaide namelijk vanaf 03.00 uur. In elk geval krijg je zo wel een idee waar je op kunt googelen om meer over desbetreffende tracks te achterhalen.

Cocoon goes Amsterdam, Powerzone Amsterdam, 29-04-2010Cocoon goes Amsterdam, Powerzone Amsterdam, 29-04-2010

Dik licht op de main!

- Jamie Anderson - Predator (Artform)
- Joris Voorn - The Secret (Cocoon)
- B.D.I. - City & Industry (Rush Hour)
- Henrik Schwarz / Ame / Dixon - Chicago,Live Version (Innervisions)
- Yakine - Maissade (Supplement Facts)
- Audion - Push (Spectral)
- Christian Smith & Reset Robot - Air Miles, 2000 And One & Madskillz Remix (100% Pure)
- Peter Horrevorts - Bloody hands (GEM) (Egbert)
- Die Vögel - Blaue Moschee (PAMPA)
- Sebastian Lutz - I`m telling you, Nico Purman Rmx (DER)
- Onbekend
- Lucid dream - Droeth, Dominik Eulberg Rmx (PH54)
- Egbert - Vreugdevuur
- Alan Fitzpatrick - Face of Rejection (Drumcode)
- Dustin Zahn - Stranger to Stability Len faki remix
- Super flu - Shine (Monaberry)

Met dank aan: Bastian Tiles (Partyflock: https://partyflock.nl/user/11284:Bastian_Tiles.html) Misschien kun je bij hem meer specifieke info over de set van Sven krijgen.

Cocoon goes Amsterdam, Powerzone Amsterdam, 29-04-2010Cocoon goes Amsterdam, Powerzone Amsterdam, 29-04-2010

Artiesten in Area 2 van de Powerzone (boven) en mr. Cocoon: Sven Vath (onder)

In elk geval werd er geen minuut stil gestaan door de aanwezigen. Vanaf 22.00 – 06.00 uur werd de dansvloer intensief gebruikt en was bomvol van het begin tot het eind.

Om 05.00 uur was mijn accu van m’n cam helemaal leeg… dus tijd om weer huiswaarts te keren. Bussen en trams reden op Koninginnedag voorlopig nog niet, dus dan maar lopend naar huis  Een wandeling van ruim een uur tijdens het ochtendgloren door Amsterdam. Amsterdam dat zich aan het voorbereiden was voor Koninginnedag 2010. Hier en daar waren mensen al bezig hun waren uit te stallen rond 06.00 uur in de ochtend voor de vrijmarkt. Zo passeerde ik een nog leeg en verlaten Museumplein. Waar later deze nieuwe dag, 30-04-2010 door mij samen met 175.000 anderen rustig? doorgefeest werd. Maar daar over meer in mij report van het: Radio 538 – Koninginnedag 2010 spektakel!

Koninginnedag 2010 was in elk geval mooi begonnen voor mij en alle aanwezigen in de Powerzone. Een memorabele, onvergetelijke nacht was het zeker!

Dank aan de heren van Sound & Vision van de Powerzone. Dat was prima geregeld deze nacht! Thx. Ook dank aan Evotions voor de invite, keep up the good work en graag tot een volgend bruut Technofeest.

Cocoon goes Amsterdam, Powerzone Amsterdam, 29-04-2010

Leuke lichteffecten in glazen voor de vip
__________________________________________________________________________________________________________________

Mijn fotoverslag met ruim 300 foto’s van Cocoon goes Amsterdam vind je op: Dancegids.nl Ook wordt daar eind deze week een 15 minuten durende clip op het Youtube channel van Dancegids.nl geplaatst (http://www.youtube.com/dancegids), die ik halverwege de set van Sven Väth geschoten heb. So check it out!

NJOY!

Waardering Locatie: 8
Waardering Line-up: 9
Waardering Feest: 9

© 2010 | Dancegids.nl | Korsjan Punt.